25 Eylül 2009 Cuma Günü Haberleri

25 Eylül 2009 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mahkemeden "İp -Karargah Evleri"nin Sorulması Kararı İkinci 'Ergenekon' Davasına Bakan Mahkeme, İp -Karargah Evleri Konusunda Herhangi Bir Duyum Haber, Bilgi ve Soruşturma Olup Olmadığının, G..
Ahmedinejad: Türkiye - İran Arasında İyi İlişkiler Var İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Türkiye ile İran Arasında Son Derece İyi İlişkiler Bulunduğunu Söyledi.
Kırıkkale'de 3 Adet Top Mermisi Bulundu Kırıkkale'nin Yahşihan İlçesi TOKİ Blokları Önü ve Kızılırmak Kenarında 3 Adet Top Mermisi Bulundu.
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Doll: Trabzonspor'a Karşı 2-0'dan 2-2'yi Yakalamak Beni Mutlu Etti Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Doll, Takımının Trabzonspor'a Karşı 2-0 Yenik..
Erdoğan: Hala Ciddi Risklerin Olduğunu Düşünüyorum Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Küresel Çapta Toparlanma Sinyalleri Alınmakla Birlikte Önümüzde Hala Ciddi Risklerin Olduğunu Düşünüyorum. ..
Nonda: Takım Ruhunu Yakalamış Durumdayız Galatasaraylı Futbolcu Shabani Nonda, Takım Olarak İyi Yolda Olduklarını Belirterek, 'Şu Anda Takım Ruhunu Yakalamış Durumdayız' Dedi.
Sanayi ve Ticaret Bakanı Ergün: Türkçe Bilmeyen Annesiyle Kürtçe Konuştuğu İçin Dayak Yiyen Askeri Gördüm
Sanayi ve Ticaret Bakanı Ergün: Türkçe Bilmeyen Annesiyle Kürtçe Konuştuğu İçin Dayak Yiyen Askeri Gördüm
Van'da Temaslarda Bulunan Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Türkiye'de Devletin Artık Yönünü Sorunların Çözümü Yönünde İstikamet Değiştirdiğini Belirtti.
Cavcav: Daha İyi Olmak Zorundayız
Cavcav: Daha İyi Olmak Zorundayız
İlhan Cavcav, Trabzonspor Karşısında 2-0 Geriden Gelerek Maçı 2-2 Berabere Bitiren Takımının Daha İyi Oynaması Gerektiğini Söyledi.
Türkcell Süper Lig'de Görünüm Türkcell Süper Lig'in 7. Haftasının Açılış Maçında Trabzonspor, Ankara Deplasmanında Gençlerbirliği ile 2 -2 Berabere Kalarak Sıralamadaki Yerini Korudu.
Doll: 2 -2'yi Yakaladığımız İçin Mutluyuz Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Doll, 'Trabzonspor Karşısında 2 -2'yi Yakaladığımız İçin Mutluyuz' Dedi.
Karabulut Cinayetinde 3 Tutuklama Münevver Karabulut Cinayeti ile İlgili Yürütülen Soruşturma Kapsamında Gözaltına Alındıktan Sonra Adliyeye Sevk Edilen 4 Kişiden 3'ü "Suçluyu Kayırma" Suçund..
Ergenekonda Duruşma Pazartesi Gününe Ertelendi İkinci 'Ergenekon' Davasına Bakan Mahkeme, 2000 -2009 Yılları Arasında Türk Silahlı Kuvvetlerinde (TSK) Darbeye Teşebbüs Amacıyla Bir Örgütlenme..
Davutoğlu, Irak ve Suriye Dışişleri Bakanlarını Biraraya Getirdi Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Aralarında Sorun Bulunan Suriye ve Irak'ın Dışişleri Bakanlarını Biraraya Getirdi.
Ergenekon Savcıları, Darbe İddialarının TSK ve MİT'den Sorulmasını İstedi Ergenekon Davası Sonunda Talepleri Değerlendiren Mahkeme Heyeti, Tuncay Özkan'ın Talepleri Doğrultusunda 2000 ve 2009..
Türkiye Tarihi Kentler Birliği, Başkanları Konya'da Buluşturdu Türkiye Tarihi Kentler Birliği (Tkb) Tarafından Düzenlenen 'Konya Buluşması' Başladı. Birliğe Üye 500'den Fazla Vali ve Belediye..
Gençlerbirliği: 2 - Trabzonspor: 2 Türkcell Süper Lig'de 7. Haftanın Açılış Maçında Gençlerbirliği, Trabzonspor ile 2 -2 Berabere Kaldı.
Altılı Ganyan 9 Bin 8 Lira İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan, 9.008,46 Lira İkramiye Verdi.
Başbakan Erdoğan'ın Yoğun Görüşme Trafiği Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, G -20 Zirvesi'nde Bazı Ülke Liderleri ve IMF ve Dünya Bankası Başkanları ile Görüştü.
SPK'dan, Galatasaray ile Trabzonspor'a Para Cezası Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Galatasaray Sportif A.ş ile Trabzon Spor Sportif A.ş Yönetim Kurulu Üyelerine 15'er Bin Lira Para Cezası ..
Tutuklular Metris Cezaevi'nde Münevver Karabulut Cinayetinin Katil Zanlısı C.g'ye Firarı Sırasında Yardımcı Oldukları Öne Sürülen Kişilere Yönelik Çalışma Kapsamında Tutuklanan 3 Kişi, Metris..
SPK'dan Doğan Grubuna Suç Duyurusu Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Aydın Doğan, İmre Barmanbek, Hanzade Vasfiye Dogan Boyner ile Ali Rıza Temuroğlu Hakkında Cumhuriyet Savcılığına Suç Duyurusu..
SPK'dan 2 Kulübe Para Cezası Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Galatasaray Sportif A.ş ile Trabzon Spor Sportif A.ş Yönetim Kurulu Üyelerine 15'er Bin Lira Para Cezası Verdi.
Tüsümeb Başkan Yardımcısı Yasun: Süt Üreticilerinin Damızlık Düveleri Kesime Gönderiyor
Tüsümeb Başkan Yardımcısı Yasun: Süt Üreticilerinin Damızlık Düveleri Kesime Gönderiyor
Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği (Tüsümeb) Başkan Yardımcısı Osman Vasfi Yasun, Ülkede Son Yıllarda Besi Hayvancılığının Can Çekiştiğini, Yeterli Destek Verilmezse Damızlık Düvelerin Mezbahalarda Kesiminin...
Gençlerbirliği: 1 - Trabzonspor: 2 (İlk Yarı) Türkcell Süper Lig'de 7. Haftanın Açılış Maçında Gençlerbirliği, Trabzonspor Maçında, Konuk Ekip Trabzonspor İlk Yarıyı 2 -1 Önde Kapadı.
Ergenekon Savcıları, Darbe İddialarının TSKdan Sorulmasını İstedi
Ergenekon Savcıları, Darbe İddialarının TSK'dan Sorulmasını İstedi
Ergenekon Davası Savcılarından Mehmet Ali Pekgüzel, 2002-2009 Yılları Arasında Türk Silahlı Kuvvetleri'nde (TSK) Bir Darbe Girişimi Olup Olmadığının Genelkurmay Başkanlığı'ndan Sorulmasını Talep Etti.
Hayyam Garipoğlu Gözaltına Alındı Münevver Karabulut Cinayetiyle İlgili Katil Zanlısı C.g.'nin Amcası, İşadamı Hayyam Garipoğlu Gözaltına Alındı.
Karamürselde İki Erkek Cesedi Bulundu
Karamürsel'de İki Erkek Cesedi Bulundu
Kocaeli Karamürsel Tepeköy Gökçetepe Mevkiinde İki Erkek Cesedi Bulundu.
38 Kaçak Yakalandı Türkiye'de Bulunmaları İçin Yasal Gerekleri Karşılamayan ve Sınırı Yasadışı Yolla Geçmek İsteyen Toplam 38 Kaçak Şahıs Yakalandı.
Dört Kanatlı Tüylü Dinozor Çin'de 155 Milyon Yıllık Tüylü ve Dört Kanatlı Küçük Dinozor Fosili Bulundu.
Zachau: 2010 Daha İyi Olacağını Düşünüyorum Dünya Bankası Türkiye Direktörü Ulrich Zachau, Kendisi de Dahil Dünyada Birçok İnsanın 2010 Yılının, 2009'dan Daha İyi Olacağını Düşündüğünü Belirt..
Çalışma Bakanlığı: Türk Sendikacılığı, Temel ve İlkesel Bazda Sorunlarla Tartışılmalı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türk sendikal hayatının, "örgütlenme özgürlüğü, sendikal faaliyetl..
Şarkışla'da Yeni Kaymakam Görevine Başladı Sivas Şarkışla Kaymakamı Abdullah Uçkan Görevine Başladı.
Dev Konteynır Gemisi Boğazın Gemi Geçişlerine Kapanmasına Neden Oldu Çanakkale Boğazı'ndan Geçen 337 Metre Boyundaki Dev Konteynır Gemisinin Geçişi Nedeniyle Boğaz, Transit Gemi Geçişlerine K..
Garanti Plaj Futbol Türkiye Şampiyonası Alanya'da Antalya'nın Alanya İlçesinde, Alanya Belediyesi, Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) ve Garanti Bankası İşbirliğiyle Düzenlenen 2009 Tff Garanti..
Yakutiye Belediyesinden Türkçeye Tabela Desteği
Yakutiye Belediyesi'nden Türkçe'ye Tabela Desteği
Erzurum Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, Dil Bayramı Nedeniyle Türkçe'ye Tabela Desteği Vereceklerini İfade Etti.
Cumhurbaşkanı Gül, Ertuğrul Osmanoğlu'nun Vefatı Nedeniyle Bir Telgraf Yayımladı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Osmanlı Hanedanının en yaşlı üyesi Ertuğrul Osman Osmanoğlu Efendi'nin vefatı dola..
Baykaldan Demokratik Açılıma Tepki
Baykal'dan 'Demokratik Açılım'a Tepki
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye'yi Hazmettire Hazmettire Parçalamaya Çalıştığını İleri Sürdü.
'İtiraz Hakkımızı Kullanacağız'
"İtiraz Hakkımızı Kullanacağız"
Uyuşturucu Operasyonuyla İlgili Emniyet Genel Müdür Yardımcısı ile Tutuklanan 4. Sınıf Emniyet Müdürleri 'Biz de İtiraz Hakkımızı Kullanacağız' Dedi.
Ankara'da Elektrik Kesintisi Ankara'nın Bazı Yerlerinde Yıllık Periyodik Hat Bakım -Onarım ve İşletme Çalışmaları Nedeniyle Pazartesi, Salı ve Çarşamba Günleri Elektrik Kesintisi Uygulanacak..
Güvenli Okul Projesi İstanbul'a Taşındı İstanbul'daki Bin 941 İlk ve Orta Öğretim Okulunda, Çeteler ve Uyuşturucu Satıcılarıyla Mücadele Amacıyla Pedagojik Formasyon Almış Polisler Göreve Baş..
Kazdıkları Toprağın Çökmesi Sonucu İki Kişi Yaralandı Niğde'nin Bor İlçesinde, Vatandaşların, Alttan Kazarak Pekmez Yapımında Kullandıkları Toprak Katmanının Çökmesi Sonucu K.ö ve Y.ö İsimli ..
'Küçük Dozlarda Alışkanlık Yaptırıyor'
"Küçük Dozlarda Alışkanlık Yaptırıyor"
Baykal, Erdoğan'ın 'Demokratik Açılım' Hazmettire Hazmettire Yapacağız' Demesine 'Küçük Dozlarda Alışkanlık Yaptırarak Götürmeye Çalışıyor' Dedi.
İbb'den 'Servis Taşımacılığı' Açıklaması İbb 2009 -2010 Eğitim Öğretim Yılının Başlamasının Ardından Servis Taşımacılığına İlişkin Bir Açıklama Yaptı.
Şandır: Türkiyenin En Önemli Sorunu AK Parti İktidarı Tarafından Yönetiliyor Olmasıdır
Şandır: Türkiye'nin En Önemli Sorunu AK Parti İktidarı Tarafından Yönetiliyor Olmasıdır
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkan Vekili Mehmet Şandır, Türkiye'nin En Önemli Sorununun AK Parti İktidarı Tarafından Yönetiliyor Olması Olduğunu Savundu.
Chıappını: Çok Önemli Bir Galibiyet Elde Ettik 26. Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonası'nda, (A) Milli Takım Antrenörü Alessandro Chiappini, 3 -0'lık Fransa Galibiyetinin Ardından Çok Önemli ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10