20 Eylül 2009 Pazar Günü Haberleri

20 Eylül 2009 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Park Halindeki Aracı Benzin Dökerek Yaktılar Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesinde, Park Halindeki Bir Araç Benzin Dökülerek Yakıldı.
Bursa İl Müftüsü Gündüz: Ramazan'ın Getirdiği Güzellikler Sene Boyunca Devam Etmeli Bursa İl Müftüsü Mahmut Gündüz, Ramazan'ın Getirdiği Güzelliklerin Sene Boyunca Devam Etmesi Gerektiğini Be..
İçişleri Bakanı Atalay, Bayram Mesajında Teşkilatlara 'Demokratik Açılım' Vurgusu Yaptı İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Teşkilatlara Gönderdiği Bayram Mesajında Demo..
Meclis Başkanı Şahin, Huzurevini Ziyaret Edip Yaşlıların Elini Öptü Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mehmet Ali Şahin, Antalya'da Huzurevini Ziyaret Ederek Yaşlılarla Bayramlaştı.
Karşıyaka Belediyesi 120 Ay Taksitle Konut Satacak
Karşıyaka Belediyesi 120 Ay Taksitle Konut Satacak
Karşıyaka Belediyesi, Şehir Dönüşüm Projesi ve Sosyal Konuttan Sonra 120 Ay Taksitle Ekonomik Konut Satışı Yapacak. Zübeyde Hanım Mahallesi'ndeki Bir Blokta Bulunan 36 Daire, Açık Attırma Usulüyle Ekim Ayında Satışa...
Midyatta Vatandaşlar Bayram Sabahı Mezarlıklara Akın Etti
Midyat'ta Vatandaşlar Bayram Sabahı Mezarlıklara Akın Etti
Mardin'in Midyat İlçesinde Mezarlıklar, Ramazan Bayramı'nın İlk Saatlerinden İtibaren Vefat Eden Yakınlarının Mezarlarını Ziyaret Eden Vatandaşlarla Doldu.
Açıköğretim Kayıtları Bayramdan Sonra Başlıyor Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nin Açıköğretim Fakülteleri'ne (Aöf) İnternet Başvuru ve Kayıt İşlemleri, Ramazan Bayramının Ardından 23 Eylül Ça..
Siyasi Partilerde Kongre Süreci AK Parti'nin de Aralarında Bulunduğu 4 Siyasi Parti Önümüzdeki Haftalarda Büyük Kongrelerini Toplayacak.
Selimiye'de Bayram Coşkusu Edirne'deki Tarihi Selimiye Camii Bayram Namazında Müminlerle Doldu Taştı.
Kocaeli Bayrama Silah Sesleri ile Uyandı Kocaeli'nde Bayram Sabahı Havaya Ateş Edilmesi Geleneği Devam Ediyor. Sivil Toplum Kuruluşları ve Muhtarlarla İşbirliği Yapılmasına Rağmen Bu Kötü Alı..
Camilere Sığmayan Vatandaşlar Bayram Namazını Sokaklarda Kıldı
Camilere Sığmayan Vatandaşlar Bayram Namazını Sokaklarda Kıldı
On Bir Ayın Sultanı Ramazan Ayını Oruçlu Geçiren Müslümanlar, Sabah Erken Saatlerde Bayram Namazını Kılmak İçin Camilere Koştu. Birçok Mahallede Vatandaşlar Bayram Namazını Sokaklarda Kıldı.
Cumhurbaşkanı Gül ve Başbakan Erdoğan Bayram Namazını İstanbul'da Kıldı Bayram Namazını Cumhurbaşkanı Abdullah Gül İstanbul'da Sultanahmet Camii'nde, Başbakan Erdoğan Şehzade Camii'nde Kıldı.
Cihan Haber Ajansı Ek Gündemi MHP Lideri Bahçeli, Gazi Camii'nde Bayram Namazında Kıldı, Ardından Türkeş'in Kabrinde Dua Etti
Erbakan, Bayram Namazını Hamidiye Camii'nde Kıldı Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan, Bayram Namazını Saadet Partisi Genel Merkezi Yanındaki Hamidiye Camii'nde Kıldı.
TBMM Başkanı Şahin: Bayramda Barışın, Kardeşliğin ve Dostluğun Artmasını Diliyorum
TBMM Başkanı Şahin: Bayramda Barışın, Kardeşliğin ve Dostluğun Artmasını Diliyorum
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mehmet Ali Şahin, Ramazan Bayramı'nda Barışın, Kardeşliğin ve Dostluğun Daha da Artmasını Diledi.
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Yalçın Topçu, Bayram Namazını Tacettin Dergahında Kıldı
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Yalçın Topçu, Bayram Namazını Tacettin Dergahı'nda Kıldı
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Yalçın Topçu, Bayram Namazını Tacettin Dergahı'nda Kıldı.
CIA Afganistan'da Varlığını Güçlendiriyor Amerikan Merkezi Haberalma Teşkilatı (CIA), Afganistan'daki Varlığını Güçlendiriyor.
Arınç ve Atalay, Bayram Namazını Kocatepe Camiinde Kıldı
Arınç ve Atalay, Bayram Namazını Kocatepe Camii'nde Kıldı
İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Bu Ramazan Bayramı'nın Yürütülen Kardeşlik ve Milli Birlik Çalışması Açısından Farklı Olmasını İstedi.
Akay: "Hükümet Çalışanları ve Emeklileri Diri Diri Mezara Gömmek İstiyor" Bask Genel Başkanı Resul Akay, Hekim ve Diş Hekimi Muayeneleri İçin Ödenen Katkı Payını Artıran Hükümetin, Dar ve Sab..
Zeki Sezer DSP Lideri Türkeri "Partide Kıyım "Yapmakla Suçladı DSP Eski Genel Başkanı Zeki Sezer, Genel Başkan Masum Türker'i, "Partide Kıyım Yapmakla" Suçlayarak, "Küçük Olsun, Benim Olsun' ..
Başbakan Erdoğan: Bayramın Sıkıntılı Dönemimizde Birliğimize Vesile Olmasını Temenni Ediyorum
Başbakan Erdoğan: Bayramın Sıkıntılı Dönemimizde Birliğimize Vesile Olmasını Temenni Ediyorum
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bayram Mesajında Birlik ve Beraberlik Çağrısında Bulundu. Sıkıntılı Bir Dönemden Geçildiğini Belirten Erdoğan, Ramazan Bayramı'nın İnsanlığın Barışına ve Dayanışmasına Vesile Olması...
Cihan Haber Ajansı Gündemi Denetimli Serbestlik Olumlu Sonuç Verdi, Adalet Bakanlığı Uygulamayı Genişletecek
Başbakan Erdoğan Yarın ABD'ye Gidiyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, New York'taki Birleşmiş Millet Genel Kurulu ile G -20 Zirvesine Katılmak Üzere Yarın ABD'ye Gidecek.
81 İlde Demokratik Açılım Anketi
81 İlde Demokratik Açılım Anketi
Hükümet'in "Demokratik Açılım"ının Koordinatörlüğünü Yürüten İçişleri Bakanlığı, Bu Açılım Sürecine İlişkin 4 Ayrı Araştırma Yaptırdı.
Ramazan Bayramı Başladı Ramazan Bayramı Başladı. Üç Gün Sürecek Ramazan Bayramı İlk Gününden İtibaren, Yurdun Kuzey, İç ve Doğu Kesimlerinde Aralıklarla Sağanak Yağış Görülüyor. Hava Sıcaklığ..
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bayram Namazını Gazi Camii'nde Kıldı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bayram Namazını Gazi Camii'nde Kıldı. Bahçeli, Bayram Namazının Ardından, Alparslan Tü..
Liderler Bayrama Nerede Başladı?
Liderler Bayrama Nerede Başladı?
Ramazan Bayramı Namazını Kılmak için Camilere Akın Edenler Arasında Siyasi Liderler de Yer Aldı.
Cumhurbaşkanı Gül, Bayram Namazını Sultanahmet Camiinde Kıldı
Cumhurbaşkanı Gül, Bayram Namazını Sultanahmet Camii'nde Kıldı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bayram Namazını Sultanahmet Camii'nde Kıldı.
Erdoğan ABD Yolcusu
Erdoğan ABD Yolcusu
Erdoğan, New York'taki BM 64. Genel Kurulu ile Pitsburg'daki G -20 Zirvesine Katılmak Üzere Yarın ABD'ye Gidecek.
Bursalılar Bayram Namazı Sonrası Camilerde Bayramlaştı Ramazan'ın Manevi Atmosferini İliklerine Kadar Yaşayan Vatkandaşlar, Bayram Namazı Sonrası Kucaklaşarak Bayramlaşmanın da Tadını Çıkartt..
Şahin: Bayram Barışın Arttığı Günlere Vesile Olsun Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mehmet Ali Şahin, Ramazan Bayramının, Barışın Kardeşliğin, Dostluğun ve Huzurun Daha da Arttığı Günlere..
Adanada Camiler Bayram Namazında Doldu Taştı
Adana'da Camiler Bayram Namazında Doldu Taştı
Adana'da Bayram Namazında Camiler Doldu Taştı. Saat 07.04'de Kılınacak Bayram Namazı İçin Camilere Akın Eden Vatandaşlar, Vaazları Huşu İçinde Dinledi.
Baykal ve Bahçeli Bayram Namazlarını Ankara'da Kıldı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal Bayram Namazını İki Torunuyla Birlikte Ümitköy Nazmi Beğen Camisi'nde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İse..
Erzurumlular, Yağmura Rağmen Bayram Namazı İçin Camileri Doldurdu
Erzurumlular, Yağmura Rağmen Bayram Namazı İçin Camileri Doldurdu
Erzurumlular, Yağmurlu Havaya Rağmen Bayram Namazı İçin Camileri Doldurdu.
Yağış Doğuyu Esir Alacak
Yağış Doğuyu Esir Alacak
Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu, Doğu Karadeniz ile Tokat, Diyarbakır, Batman ve Siirt Çevrelerinde Kuvvetli Sağanak Bekleniyor.
Anka, 20 Eylül 2009 Pazar Gündemi Anka, Ankara Haber Ajansı A.ş.
'İftara Kaldırın' Diyerek Uyuyan Genç Yatağında Ölü Bulundu Çorum'da "Beni İftarda Kaldırın" Diyerek Uykuya Dalan Bir Genç, Yatağında Ölü Bulundu. Oğullarının Yatağında Cansız Bedenini Bulan ..
Eski Vekilin Oğlu Uçakta Yolcu Dövdü
Eski Vekilin Oğlu Uçakta Yolcu Dövdü
DYP Eski Milletvekili ve Eski DYP İstanbul İl Başkanı Celal Adan'ın Oğlu Sinan Adan Londra Dönüşünde Uçakta Yolcu Dövdü.
Sürücü Direksiyonda Uyudu: 2 Ölü
Sürücü Direksiyonda Uyudu: 2 Ölü
Çorum- Ankara Karayolunun 5. Kilometresinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 2 Kişi Öldü, 1'i Ağır 3 Kişi Yaralandı.
Anadolu'nun 250 Şirketi 60 Milyar Liraya Dayandı Ekonomist'in "Anadolu'nun En Büyük 250 Şirketi" Araştırmasında; Kocaelili Kroman Çelik, Bu Yıl da 2 Milyar 259 Milyon Tl Ciro ile Liderlik Kol..
Maradonanın Vergi Borcuna Karşılık Küpelerini Aldılar
Maradona'nın Vergi Borcuna Karşılık Küpelerini Aldılar
Arjantinli Efsanevi Futbolcu Diego Armando Maradona'nın Ödenmemiş Vergi Borçlarına Karşılık İtalyan Vergi Polisine 4 Bin Euro Değerindeki Küpelerini Teslim Etmek Zorunda Kaldığı Belirtildi.
Buffett, Çinli Trandsın Elbisesini Övdü
Buffett, Çinli Trands'ın Elbisesini Övdü
Buffett'ın, Çinli Takım Elbise Üreticisi Dalian Dayang Trands'ın 9 Takımına Sahip Olduğunu Söylemesi Şirkete Yatırım Yapacağı Söylentilerine Yol Açtı.
Cepte Satışın Yarısı 3gye Kaydı
Cep'te Satışın Yarısı 3g'ye Kaydı
Erbay, Cep Telefonu Pazarında Satışların Yüzde 50'sini Oluşturan Ekonomik Cihazların Son Bir Buçuk Ayda Satışlarının Çok Azaldığını Söyledi.
Türkiye, Pariste Techno Paradenin Onur Konuğu
Türkiye, Paris'te 'Techno Parade'nin Onur Konuğu
Bu Yıl, "Paris Techno Parade" Etkinliğinde Türkiye Rüzgarı Esti.
İstanbul'da 51 Yeni Otel Hizmete Girecek İstanbul'da Esenler, Eyüp, Bayrampaşa ve Bağcılar Gibi Daha Önce Hiç Otel Bulunmayan Semtlerde Yapımı Devam Eden Projeler İstanbul'un Otel Haritasını ..
Lido Su: Pazar Payımız Artacak Lido Su Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Ataman, Kriz Ortamında Pazar Paylarını Artırdıklarını Belirterek, Önümüzdeki Dönemde de Artırmaya Devam Edeceklerini Söyle..
Tav, Bayram Yolcusunu Müzikle Uğurluyor Atatürk Havalimanı'nda Ramazan Bayramı Süresince Yurt Dışına Seyahat Edecek Yolcular, Müzik Ziyafeti ile Uğurlanacak.
Audi, Bayern Munich'in Yüzde 10'unu Alıyor Alman Otomobil Üreticisi Audi'nin, Futbol Kulübü Bayern Münich'in Yüzde 10'luk Hissesini Alabileceği Belirtildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9