10 Eylül 2009 Perşembe Günü Haberleri

10 Eylül 2009 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Amerikalı Aktör Gary Cooper İçin Pul Basıldı Amerikan Posta İdaresi, Amerikalı Ünlü Aktör Gary Cooper İçin Pul Bastı.
Konya'da Deprem Paniği Bilançosu:100 Yaralı Konya'daki Depremde Çok Sayıda Vatandaş Panikleyerek Binalardan Aşağıya Atladı. Hastanelere Gelen 100'ün Üzerindeki Vatandaş, Tedavi Altına Alındı.
Zoguldak'ta Özel Kömür Ocağında Patlama: 1 Ölü Zonguldak'ın Gelik Beldesinde Özel Bir Kömür Ocağındaki Dinamitin Patlamasında Bir İşçi Öldü, Bir İşçi Yaralandı.
Davutoğlu Bilgilendirme Turu Başlatıyor Dışişleri Bakanı Ahmed Davutoğlu'nun Güncel Dış Politika Konularına İlişkin TBMM'de Bilgilendirme Turu Başlatacağı Öğrenildi.
Depremde Hastane Hasar Gördü, Hastalar Nakledildi Konya'daki 4.5 Büyüklüğündeki Deprem Nedeniyle Bulunduğu Binanın Duvarlarında Çatlaklar Oluşan Konya Numune Hastanesi Fizik Tedavi Servisinde..
Selzedeler İçin 60 Adet Çamaşır Makinesi Gönderildi.
Selzedeler İçin 60 Adet Çamaşır Makinesi Gönderildi.
İstanbul'da Yaşanan Sel Felaketinin Ardından Yaralar Hızla Sarılmaya Çalışılırken, Afet Bölgesinde Bulunan Kızılay Ekiplerinin Tespiti Sonucu Bölgeye 60 Adet Çamaşır Makinesi Gönderildi.
Arınç: Bir Afet Felakete Dönüştü Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, İstanbul ve Trakya Bölgesini Etkileyen Sel Felaketiyle İlgili, 'Bir Afet Felakete Dönüştü' Dedi.
Japonya'dan Uzay Hamlesi Japonya, Uluslararası Uzay İstasyonu'na (Uui) İkmal İçin Araç Taşıyan Yeni Bir Tür Füzeyi Uzaya Fırlattı.
Süper Lotoda Devir Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce Düzenlenen Süper Loto 6/54 Oyununun Bu Haftaki Çekilişi Yapıldı.
Bakterilerin Nasıl Direnç Kazandığı Anlaşıldı Bakterilerin Antibiyotiklere Direnç Kazanmalarının Sırrı Çözüldü ve Böylece Sürekli Yeni Antibiyotik Keşfedilmesi Zorunluluğunun Ortadan Kalkması..
Ergin: Yandaş Yargı Büyük Felaket Adalet Bakanı Sadullah Ergin, 'Yandaş Yargı'nın Bir Ülke ya da Toplum İçin 'En Büyük Felaket' Olduğunu İfade Ederek, 'Hazırladığımız Yargı Reformu Stratejisi..
Berlusconi: Eskort Kızlar İftira İtalya'nın Sardunya Adası Yakınlarındaki Maddalena Adasında Bugün Yapılan 16. Hükümetlerarası İtalya -İspanya Zirvesi'nde, İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi,..
Zonguldak'ta Özel Maden Ocağında Dinamit Patladı: 1 İşçi Öldü Bir İşçi Ağır Yaralı Zonguldak'ın Kilimli Beldesi Damarlı Mahallesinde Bulunan Özel Bir Maden Ocağı Sahasında Dinamit Patlatılmas..
ABD'nin Bağdat Büyükelçisi Hill, Türkiye'yi Sünni Ülkelere Örnek Gösterdi ABD'nin Bağdat Büyükelçisi Christopher Hill, Türkiye'nin Irak'ta Çok Aktif ve Olumlu Bir Rol Oynadığını Söyledi. Türk..
Bülent Arınç: Alevi Liderlere Suikast Planları, Alevi Sünni Gerginliği Çıkarmak İçin Yapıldı Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ergenekon Operasyonlarına Gönderme Yaparak Oper..
Konyada Deprem
Konya'da Deprem
Konya'da Saat 21.29 Sularında 4,5 Şiddetinde Deprem Meydana Geldi. İlk Bilgilere Göre Herhangi Bir Bina Çökmezken, Paniğe Kapılan Yüzlerce Vatandaş Hastaneler Akın Etti.
Konya'da Orta Şiddette Deprem Konya'da 4.5 Büyüklüğünde Orta Şiddette Deprem Meydana Geldi.
"IMF ve Türkiye Anlaşmaya Varmak İstiyor" Uluslararası Para Fonu (IMF) Sözcüsü, Türkiye'ye Kredi Sağlanması Konusunda "Mümkün Olan En Kısa Sürede" Ankara ile IMF'nin Anlaşmaya Varmayı İstedik..
Sakarya'da Bir Günde İkinci Kez Patlayan İsale Hattı Şehri Yeniden Susuz Bıraktı Sakarya'da Dün Akşamki Kuvvetli Yağışın Ardından Patlayan ve Onarımı Yapılan İkinci İsale Hattında İkinci Kez ..
Davutoğlu: Biz Buna Arabuluculuk Demiyoruz Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Suriye ile Irak Arasında Yaşanan Gelişmelerle İlgili Olarak, Türkiye ve Ürdün'ün Bu İki Ülke ile Sınır Paylaştıkla..
ABD İran'ın Yanıtını Yeterli Bulmadı İran'ın Uranyum Zenginleştirme Programını Bırakması Karşılığında Ekonomik ve Siyasal Destek Öneren 5+1 Ülkelerinin Teklifine Bir Dizi Karşı Öneriyle Yanıt..
Konyada 4,5 Şiddetinde Deprem
Konya'da 4,5 Şiddetinde Deprem
Konya'da Saat 21,29 Sularında Yerin 5 Km Altında 4,5 Şiddetinde Deprem Meydana Geldi.
Msspo Başkanı Şen:esnafın Turizmden Ekmek Yemesi İçin Kaliteli ve Nitelikli Turiste İhtiyacımız Var
Msspo Başkanı Şen:esnafın Turizmden Ekmek Yemesi İçin Kaliteli ve Nitelikli Turiste İhtiyacımız Var
Manavgat Sabit ve Seyyar Pazarcılar Odası (Msspo) Başkanı Adem Şen, Esnafın Turizminde Ekmek Yemesinin Kaliteli, Paralı ve Nitelikli Turistin Gelmesine Bağlı Olduğunu Söyledi.
Gü Rektörü Prof. Dr. Ayhan: "Türkiye, Kürdistanı Kabul Etmediğine Göre, Kürtçe de Yabancı Dil Olarak Okutulamaz" Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Rıza Ayhan, YÖK'ün Kürtçe Üniversite Taleb..
Şehitler Toprağa Verildi Siirt'in Eruh İlçesi Kırsalında Önceki Gün Güvenlik Güçleriyle Teröristler Arasında Çıkan Çatışmada Şehit Olan Jandarma Piyade Er Emrah Temel (20) Bolu'nun Mudurnu İl..
Side Fatih Camiine Gelen Turistlere Kendi Dillerinde Kuran Hediye Ediliyor
Side Fatih Camii'ne Gelen Turistlere Kendi Dillerinde Kur'an Hediye Ediliyor
Antalya'nın Manavgat İlçesi Side Beldesinde Yaşayan Alman Sosyolog, Beldedeki Yerleşik ve Tatile Gelen Turistlerin İslam Dinini Yakından Tanımaları İçin 'Yabancı Dilde Kur'an-ı Kerim Hediye Edelim' Kampanyası Başlattı....
Trabzonspordan TFFye: Maçı Erteleyin
Trabzonspor'dan TFF'ye: Maçı Erteleyin
Trabzonspor, İ.B.Belediyespor Maçınının Ertelenmesi ya da Sahanın Değiştirilmesi Konusunda Futbol Federasyonu'na Başvuruda Bulundu.
YÖK, Kürtçe Üniversite Talebini Onayladı YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, Mardin Artuklu Üniversitesi'nde "Yaşayan Diller" Adı Altında Bir Enstitü Kurulmasına İzin Verildiğini Belirter..
Fatih Akın Festivale Komediyi Getirdi Ödüllü Yönetmen Fatih Akın, Son Filmi "Soul Kitchen" ile Venedik Film Festivali'ne Komediyi Getirdi.
Pasok, Türk Milletvekili Adaylarını Açıkladı
Pasok, Türk Milletvekili Adaylarını Açıkladı
Yunanistan'da 4 Ekim'de Yapılacak Erken Seçimlerde İktidarın En Güçlü Adayı Pasok, Milletvekili Adaylarını Açıkladı. Pasok, Sanatçı, Sporcu ve Olimpiyat Şampiyonlarının da Olduğu 'Vitrin' İsimlere Yer Verdi. Batı Trakya...
Başbakan Felaket Bölgelerini İnceledi
Başbakan Felaket Bölgelerini İnceledi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sel Felaketi Yaşanan İstanbul ve Tekirdağ'da Sel Bölgelerini Helikopterle Havadan İnceledi.
Selimpaşa'da Vatandaşlar Enkaz Kaldırma ve Temizlik Çalışması Yaptı Selimpaşa'da Evleri ve Araçları Sel Suları Altında Kalan Vatandaşlar Kendi İmkânlarıyla Enkaz Kaldırma Çalışması Yaptı.
Erdoğan: Dere Yatağını Muhakkak Bulur Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dere Yataklarının Değiştirilmesinin Nedeniyle Söz Konusu Sıkıntıların Yaşandığını Belirterek, 'Dere Yatağını Muhakkak Bulu..
Sıkıntılar FIFAya Uzandı
Sıkıntılar FIFA'ya Uzandı
Ankaraspor, Futbol Federasyonu Tarafından Başlatılan Soruşturmayla İlgili FIFA'ya Başvuruyor.
Dıscovery'den Zorunlu Manevra Amerikan Uzay Mekiği Discovery, Yörüngedeki Belirlenemeyen Başıboş Bir Atıkla Çarpışmamak ve Yönünü Değiştirmek İçin Manevra Yapmak Zorunda Kaldı.
Artuklu Üniversitesi Bünyesinde Türkiye'de Yaşayan Diller Enstitüsü Kuruldu (2) YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, Mardin Artuklu Üniversitesi Bünyesinde Türkiye'de Yaşayan Diller Ensti..
Yıldız: Devre Dışı Kalan Trafolar Devreye Alınacak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, İstanbul'da Sel Felaketi Nedeniyle Devre Dışı Kalan Trafoları, Bu Akşam İtibariyle Devreye Al..
Cari İşlemler Hesabı 286 Milyon Dolar Fazla Verdi Türkiye'nin Cari İşlemler Hesabı, Temmuz Ayında 286 Milyon Dolar Fazla Verdi.
Kürtçe ve Diğer Diller İçin "Yaşayan Diller Enstitüsü" YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, Mardin Artuklu Üniversitesinde 'Türkiye'de Yaşayan Diller' Adı Altında Bir Enstitü Kurulmasının ..
12 Dev Adam Kendinden Emin
'12 Dev Adam' Kendinden Emin
36. Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası'nda 2.tura Yükselen (A) Milli Takım'da Moraller Yerinde.
YÖK, Kürtçe Üniversite Talebini Onayladı
YÖK, Kürtçe Üniversite Talebini Onayladı
YÖK, Mardin Artuklu Üniversitesi'nde "Yaşayan Diller" Adı Altında Bir Enstitü Kurulmasına İzin Verdi.
Bursa'da Altılı Ganyan 10.196,45 Tl İkramiye Verdi Bursa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucu, Altılı Ganyan 10.196,45 Tl İkramiye Verdi.
8 Aylık Hamile Kadın, Muayene İçin Gittiği Hastanede Karnındaki Bebekle Öldü
8 Aylık Hamile Kadın, Muayene İçin Gittiği Hastanede Karnındaki Bebekle Öldü
Sakarya'nın Adapazarı İlçesinde 8 Aylık Hamile Kadın, Göğüs Ağrısı Şikayetiyle Gittiği Özel Hastanede Yaşamını Yitirdi.
Jackson Filmi Ekimde Gösterimde Yaklaşık 3 Ay Önce Hayatını Kaybeden Amerikalı Pop Müzik Şarkıcısı Michael Jackson'un Anısına Hazırlanan Filmin Fragmanının İlk Kez Mtv Video Müzik Ödülleri Tö..
Türker: "AKP, Ülkede Özgürlükleri ve Demokrasiyi Kıskaca Almaktadır" DSP Genel Başkanı Masum Türker, Doğan Yayın Grubu'na Verilen Vergi Cezasının, Vergi Hukuku'na Aykırı Olduğunu Söyleyerek, ..
Gürcistan'da Önemli Arkeolojik Keşifler Amerikalı ve Gürcü Arkeolog ve Paleontologlar, Gürcistan'da Önemli Keşiflerde Bulundular.
Mardin Artuklu Üniversitesi'nde Türkiye'de Yaşayan Diller Enstitüsü Kurulacak (1) YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, Mardin Artuklu Üniversitesi'nde 'Türkiye'de Yaşayan Diller Enstitüsü'..
"Belediyenin Hallerden Aldığı Rüsum Kaldırılsın" Antalya Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Satıcı, Dünyanın Hiçbir Yerinde Yaş Meyve Sebze Ticaretinden Rüsum Adı Altında V..
Afgan Başkan Adayı Abdullah, Ülkede İstikrarsızlık Çıkabileceği Uyarısı Yaptı Afganistan'da 20 Ağustos'ta Yapılan Seçimlerin En Güçlü Adaylarından Abdullah Abdullah, Oyları Denetleyen Bağımsı..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10