7 Ekim 2009 Çarşamba Günü Haberleri

7 Ekim 2009 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
RTÜK: Üst Kurul'daki Tartışma Gerçeğinden Farklı Yansıtıldı Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), 2 Ekim'deki Üst Kurul Toplantısında Yaşanan Bir Tartışmanın, Basına Yansımasının Boyutu ve İ..
Dışişleri Bakanı Davutoglu Lahey Elçilik Binasında Türk Toplumu ile Biraraya Geldi Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu Hollanda Temaslarında Lahey Büyükelçiliği'nde Hollanda'da Bulunan Türk Sivi..
Dışişleri Bakanı Ahmet  Davutoglu Hollanda Temaslarını Laheyde Basına Değerlendirdi
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoglu Hollanda Temaslarını Lahey'de Basına Değerlendirdi
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Hollanda Dışişleri Bakanı Maxime Verhagen'in Davetlisi Olarak Hollanda'ya Yaptığı Bir Günlük Çalışma Ziyaretinin Ardından Basına Lahey'de Değerlendirmede Bulundu.
Brezilyalılar Gecesi Fenerbahçe'den Alex, Vederson ve Bilica ile Beşiktaş'tan Bobo ve Nobre, Eşleriyle Birlikte Bir Lokantanın Açılışına Katıdı.
Afganistan Senatosu: Ülkemize Daha Fazla Türk Okulu Açın
Afganistan Senatosu: Ülkemize Daha Fazla Türk Okulu Açın
Bir Dizi Ziyaret İçin Konya'ya Gelen Afganistan Senatosu, Türk Okullarının Ülkelerinde Çok Kaliteli Eğitim Verdiğini Belirterek, Okulların Daha Fazla Yaygınlaştırılmasını İstedi.
Azerbaycana Garanti Verdi
Azerbaycan'a Garanti Verdi
Dışişleri Bakanı Davutoğlu, Hollanda Dışişleri Bakanı Maxime Verhagen'in Davetlisi Olarak Bu Ülkeye Yaptığı Bir Günlük Çalışma Ziyaretini Tamamladı.
Altılı, 16.751,97 Lira Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucu, Altılı Ganyan, 16.751,97 Tl İkramiye Verdi.
Yahudi Prensesinin Yaşamı Nasıl Dibe Vurdu? Forbes Dergisinin Son Yayımladığı 'En Zengin 400 Amerikalı' Listesine Baktığımda Zenginlerin
İzinsiz Organ Nakline 10 Yıl Hapis İzinsiz Organ Nakli İddiasına İlişkin Davada, Dr. Yusuf Elçin Sönmez'in de Aralarında Bulunduğu 7 Sanık Çeşitli Hapis Cezalarına Çarptırıldı.
Berlusconi: "Yola Devam" İtalya'da Merkez Sağ Koalisyon, Başbakan Silvio Berlusconi'yi de Yakından İlgilendiren Dokunulmazlık Yasasının Anayasa Mahkemesi Tarafından İptal Edilmesine Karşın, İ..
Darüşşafaka Direnemedi
Darüşşafaka Direnemedi
Basketbolda, 25. Erkekler Teknosa Türkiye Kupası D Grubu'nda Banvit, Darüşşafaka Cooper Tires'ı 81 - 67 Yendi.
Bağış: "Aralık'ta Çevre Faslını Açacağız" Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ve Adalet Bakanı Sadullah Ergin, AB Komisyonu'nun Adalet, Özgürlük ve Güvenlikten Sorumlu Başkan Yardımcı..
89 Kaçak Yakalandı Türkiye'de Bulunmaları İçin Yasal Gerekleri Karşılamayan ve Sınırı Yasadışı Yolla Geçmek İsteyen Toplam 89 Kaçak Şahıs Yakalandı.
Terör Örgütünden Kaçtı, Teslim oldu Mardin'in Savur ilçesinde bölücü terör örgütünden kaçan bir terörist güvenlik güçlerine teslim oldu.
Kış Gelmeden Bakanı Geldi
Kış Gelmeden Bakanı Geldi
Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, Kış Gelmeden Bölgedeki Kayak Merkezlerini Gezerek İncelemelerde Bulundu.
Baykal: Herkes Başbakan'ın Mektubuna Cevabımızı Tartışacak CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan Mektup Gelmesi Durumunda Mektuba Cevaplarında CHP'nin Görüşlerini ..
Carl Jung'un Kırmızı Kitabı Sergileniyor Psikolog Carl Jung'un (1875 -1961) Psikolojinin En Önemli Yapıtlarından Biri Kabul Edilen Kırmızı Kitabı İlk Kez New York'taki Bir Müzede Sergileniyor..
Bakan Yılmaz: Göçmenler, Göç Edilen ve Göçü Veren Ülke İçin Refah Kaynağı Olabilir Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (Undp) Tarafından Hazırlanan 'Engelleri Aşmak: Göç ve İnsani Gelişme' ..
Cumhurbaşkanı Gül, Paris'e Geldi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Fransa'daki 'Türk Kültü Mevsimi' Etkinlikleri Çerçevesindeki Etkinliklere Katılmak İçin Üç Günlük Ziyaret ile Paris'e Geldi.
Şampiyonadan Önce Hadise Konseri
Şampiyonadan Önce Hadise Konseri
Avrupa Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası Adana'da Başladı. Yüreğir Şampiyona Öncesi Hadise Konser Verdi.
Bakan Dinçer: 2010 Yılına Kadarda 120 Bin Kişilik İstihdam Alanı Oluşturulacak
Bakan Dinçer: 2010 Yılına Kadarda 120 Bin Kişilik İstihdam Alanı Oluşturulacak
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Ömer Dinçer, Beklemiş, Birikmiş Ama Çözülmeyen Bazı Sorunları Geçici İstihdam Yoluyla Çözmek Üzere Kaynak Ayırdıklarını Hatırlatarak, Toplum Yararına Çalışma Programında Bugüne...
Suudi Kralı Abdullah İlk Kez Suriyede
Suudi Kralı Abdullah İlk Kez Suriye'de
Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdülaziz Al Suud, Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad'ın Daveti Üzerine Resmi Bir Ziyaret Amacıyla Bu Gün İlk Kez Suriye'ye Geldi.
CHP Kayseri Kadın Kolları: Kayıp Çocuklar Bir An Önce Bulunmalı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Kadın Kolları Başkanı Müge Deliorman, Türkiye'de Son Dönemde Birçok Çocuğun Kayıp Olduğunu Bel..
Berlusconi'ye Yargılanma Yolu Açıldı İtalya'da Başbakan Silvio Berlusconi'yi de Yakından İlgilendiren Dokunulmazlık Yasası, Anayasa Mahkemesi Tarafından İptal Edildi. Anayasa Mahkemesi Oy Çok..
Arkadaşları ile Denize Giren İlkokul Öğrencisi Boğuldu
Arkadaşları ile Denize Giren İlkokul Öğrencisi Boğuldu
İzmir'in Güzelbahçe İlçesinde Okuldan Kaçtığı Arkadaşlarıyla Denize Giren 14 Yaşındaki Ozan Akan Boğuldu. Çevredekiler Tarafından Çırpınırken Görülen ve Denizden Çıkarılan Akan'ın Yaşamını Yitirdiği Anlaşıldı.
Tuncelide Zincirli Doğa Eylemi
Tunceli'de Zincirli Doğa Eylemi
Tunceli'de Munzur Vadisi Üzerinde Yapılan Barajlara Karşı Çıkan Çevreciler, Mameki Köprüsü Üzerinde Zincirli Eylem Yaptı.
Toplum Yararına Çalışma Projesi'nde İstihdam Edilecek 55 Kişi Belirlendi Afyonkarahisar'da, İl Çevre ve Orman ile Türkiye İş Kurumu Afyonkarahisar İl Müdürlükleri İşbirliğinde Düzenlenen 'Top..
Meteertem ile Devam Kararı
Meteertem ile Devam Kararı
Çanakkale Dardanelspor Yönetimi, 5-1'lik Karşıyaka Mağlubiyeti Sonrasında Teknik Direktör Mustafa Meteertem'in İstifasını Kabul Etmedi.
Papandreu Bakoyanni'den Görevi Devraldı Yunanistan'da Başbakanlığın Yanı Sıra Dışişleri Bakanlığı Görevini de Üstlenen Yorgo Papandreu, Dora Bakoyanni'den Görevi Devraldı. Papandreu, Devir Te..
RTÜK Üyesi Alp: "Darp Girişimi Oldu" Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Üyesi Hülya Alp, Üst Kurul Üyesi Zahid Akman Hakkındaki İddialara İlişkin, 'Bir Darp Hadisesi Olmadı, Ama Darp Girişimi..
Hürriyet'ten Sabancı Açıklaması Vuslat Doğan Sabancı'nın Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.ş. Yürütme Kurulu Başkanlığını Bıraktığı Yönünde Yönetim Kurulu Başkanlığı'na İlettiği Herhangi ..
Nasa, Cuma Günü Ay'ı "Bombalayacak" NASA, Su Bulma Umuduyla Ay'ın Güney Kutbunu Cuma Günü Erken Saatlerde "Bombardıman Edecek."
Yurt Dışından Getirttikleri Lüks Araçları Sahte Belgelerle Satan 9 Kişi Yakalandı Ankara'da Yurt Dışından Getirttikleri Lüks Araçları Sahte Belgelerle Trafiğe Tescil Ettirerek Sattıkları İler..
Melikgazi Belediye Başkanı Büyükkılıç: Kayseride Özel ve Kamu Kurumları Birbirleriyle Uyum İçerisinde Çalışıyor
Melikgazi Belediye Başkanı Büyükkılıç: Kayseri'de Özel ve Kamu Kurumları Birbirleriyle Uyum İçerisinde Çalışıyor
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri'yi Diğer Şehirlerden Ayıran En Önemli Özelliğinin, Özel ve Kamu Kurumlarının Birbirleriyle Uyum İçerisinde ve Barışık Olarak Çalışması Olduğunu Belirtti.
Altılı, 60.631,56 Lira Verdi Diyarbakır'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucu, Altılı Ganyan, 60.631,56 Tl İkramiye Verdi.
IMF - Dünya Bankası Toplantılarında 150 Bin Kap Kahve İçildi, 500 Bin Şişe Su Tüketildi IMF - Dünya Bankası'nın Hazırlık ve Ana Toplantıları Süresince 150 Bin Kap Kahve İçildi, 500 Bin Şişe..
İzsunun Foseptik Bacasına Bırakılan Zehirli Maddeler Toplu Balık Ölümlerine Neden Oldu
İzsu'nun Foseptik Bacasına Bırakılan Zehirli Maddeler Toplu Balık Ölümlerine Neden Oldu
İzmir'in Aliağa İlçesinde, Güzelhisar Çayındaki Toplu Balık Ölümlerinin Sebebinin, Kaçak Yollarla İzsu'nun Foseptik Bacasına Bırakılan Zehirli Maddeler Olduğu Belirlendi.
Dünya Denizcileri İstanbul'da Buluşuyor Dünya Feribot İşletmecilerini Çatısı Altında Toplayan Tek Örgüt Olan Uluslararası Feribot İşletmecileri Birliği'nin (Interferry) 34'üncü Konferansı Bu..
Çelebi: "Saldırganla Hiçbir Ticari İlişkim Yok" Disk Genel Başkanı Süleyman Çelebi, Kendisini Vuran Saldırganla Hiçbir Ticari İlişkisi veya Alacak Verecek Meselesi Bulunmadığını Belirterek, '..
Kocaeli'de Organize Suç Çetesi Çökertildi Kocaeli Jandarma Komutanlığı, Organize Suç Örgütü Kurarak Kocaeli, İstanbul ve Sakarya'da Bazı Kişi ve Şirketleri Haraca Bağlayan Çeteyi Çökertti. Op..
Korkuteli'nde Pazarcılar Yeni Yerine Kavuşuyor Geçen Yıl Yenilenmek Üzere İnşaatına Başlanan Korkuteli'nin Yeni Pazarı Hizmete Giriyor. Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökçe, İlgili Oda ve K..
Yüzlerce Kişi Politkovskayanın Ölüm Yıl Dönümünde Hükümeti Protesto Etti
Yüzlerce Kişi Politkovskaya'nın Ölüm Yıl Dönümünde Hükümeti Protesto Etti
Novaya Gazeta Yazarı Anna Politkovskaya'nın Ölüm Yıl Dönümünde Yüzlerce Kişi Hükümeti Protesto Etti. Rusya Hükümetinin Çeçenistan Politikalarını Eleştiren Muhalif Gazeteci, 7 Ekim 2006'da Evinin Girişinde Düzenlenen...
Kendilerini Kovalayan Polislerden Birini Silahla Yaralayan Firari Zanlı Yakalandı
Kendilerini Kovalayan Polislerden Birini Silahla Yaralayan Firari Zanlı Yakalandı
Esenyurt'ta, Uygulama Yapan Motorize Polis Ekiplerinin Dur İhtarına Uymayıp Çıkan Çatışmada Bir Polis Memurunu Yaraladıkları İddiasıyla Aranan Firari Zanlı Yakalandı. Daha Önce Yakalanan ve Hülya Avşar'ın Yeğeni Olduğu...
Papanın Mektubunu Taşıyan Bisikletçiler Mersinde Törenle Karşılandı
Papa'nın Mektubunu Taşıyan Bisikletçiler Mersin'de Törenle Karşılandı
Dinlerarası Diyaloga Katkı İçin Papa'nın İyi Niyet Mektubunu Mekke Başmüftüsü'ne Ulaştırmak İçin Yola Çıkan 30 Bisikletçi Mersin'e Geldi.
Ak Partili Sözen: Biz MHP Gibi Sanatçıyı Aramadık, O Bize Ulaştı AK Parti ile MHP Arasında Kevin Costner Polemiği Büyüyerek Devam Ediyor.
CHP'li RTÜK Üyeleri: Akman'dan Özür Bekliyoruz Radyo Televizyon Üst Kurulu(rtük) Eski Başkanı Zahid Akman'ın Darp Girişimine Maruz Kaldıklarını İddia Eden CHP'li Üst Kurul Üyeleri, Bir Sonrak..
Su Sayacı Bağlama Bahanesiyle Vatandaşları Dolandıran 5 Kişi Yakalandı Bursa'da, Su Sayacı Bağlama Bahanesiyle Vatandaşları Dolandıran 5 Kişi Yakalandı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10