28 Ekim 2009 Çarşamba Günü Haberleri

28 Ekim 2009 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erdoğan: Kızılay, Sosyal Yaraların Sarılmasında Önemli Rol Oynuyor Başbakan Erdoğan, Kızılay'ın, İnsani Değerlerin Önde Gelen Taşıyıcılarından Biri Olarak Sosyal Yaraların Sarılmasında Önemli..
Bahçeli'den 29 Ekim Mesajı: Cumhuriyeti Yıkmaya, Başına Numara Vermeye Kimsenin Gücü Yetmeyecek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhuriyet Bayramı mesajında "Rakamlarla Cumhuriyet kurulacağ..
Anavatan Partisi Genel Başkanı Uzun, Cumhuriyetin 86. Yılını Kutladı Anavatan Partisi Genel Başkanı Uzun, Yedi Düvele Meydan Okunarak Verilen Kurtuluş Mücadelesinin Taçlandığı Gün Olan 29 Eki..
Baykal "Belge"yi Değerlendirdi CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 'İrticayla Mücadele Eylem Planı Belgesini Elinde Bulunduran Kişinin Belgeyi Vermekle Yetinmeyip Yorumlayarak Belgeyle İlgili Bir..
Konyalı İşadamları Ansifedle Mısıra İş Gezisi Yapacak
Konyalı İşadamları Ansifed'le Mısır'a İş Gezisi Yapacak
Merkezi Konya'da Bulunan Anadolu Sanayici ve İşadamları Federasyonu (Ansifed) 13 - 16 Kasım Tarihleri Arasında Mısır'a İş Gezisi Düzenleyecek.
KKTC'de Bir Günlük Greve Giden 27 Sendika, Cumhuriyet Meclisi Önünde Miting Düzenledi Iüükuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Kamu Çalışanlarının Aylık Maaş, Ücret ve Diğer Ödeneklerinin ..
Başbakan Erdoğan'dan 29 Ekim Mesajı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Ne Mutlu Bize Ki, Etnik Kökeni, İnancı, Yaşama Biçimi Ne Olursa Olsun Her Bir Vatandaşımız Devletine, Milletine, Bayrağına,..
Hayatını Kaybeden Demirtaşın Ailesi Hastanelerin İhmali Olduğunu Düşünüyor (Özel)
Hayatını Kaybeden Demirtaş'ın Ailesi Hastanelerin İhmali Olduğunu Düşünüyor (Özel)
Domuz Gribi Şüphesiyle Götürüldüğü Manisa Devlet Hastanesi'nde Hayatını Kaybeden Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Mezunu Yusuf Demirtaş'ın Yakınları, Olayın Peşini Bırakmayacaklarını İfade Etti.
Çevre ve Orman Bakanlığı Mogan Gölü'ndeki Balık Ölümlerini Araştırıyor Çevre ve Orman Bakanlığı, Mogan Gölü'ndeki Kitlesel Balık Ölümlerini İnceleme Altına Aldı.
İzmirin Yeni Metro Vagonları Çinden Alınacak
İzmir'in Yeni Metro Vagonları Çin'den Alınacak
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Metro Sisteminde Kullanacağı Yeni Vagonların Alımı İçin Çinli Csr Firmasıyla Sözleşme İmzalandı.
Çanakkale Valiliğinden Başarılı Polislere Takdir Belgesi
Çanakkale Valiliği'nden Başarılı Polislere Takdir Belgesi
İçişleri Bakanlığı Tarafından 2009'un 'Polis Merkezi Yılı' Olarak İlan Edilmesi Dolayısıyla Başarılı Çalışmalara İmza Atan Çanakkale Anafartalar Polis Merkezi Personeli, Valilik Tarafından Takdir Belgesiyle...
Muş'ta En Çok Süt Üreten Köye Süt Sağım Ünitesi Kurulacak Muş Valisi Erdoğan Bektaş, Rekabet Ortamı Oluşturmak ve Teşvik Amacıyla En Çok Süt Üreten Köye 'Süt Sağım Ünitesi' Kurulacağını Açıkl..
Midyatlı Muhtarlara Taş Toplama ve Fidan Dikme Makineleri Tanıtıldı
Midyatlı Muhtarlara Taş Toplama ve Fidan Dikme Makineleri Tanıtıldı
Mardin'in Midyat İlçesi Ziraat Odası'nın Aldığı Taş Toplama ve Fidan Dikme Makineleri Muhtarlara Tanıtıldı.
Tokatspor: 3 - Ankaraspor: 2 Stat: Tokat Gaziosmanpaşa
Cumhuriyet İçin Koştular
'Cumhuriyet' İçin Koştular
Erzurum Özel Aziziye Eğitim Kurumları'nın Öğretmen, Personel ve Öğrencileri 'Cumhuriyet' İçin Koştu.
Engelli Çocukların Bowling Keyfi Özbekistan'da Engelli Çocuklar, 3 Kasım Dünya Engelliler Günü Etkinlikleri Çerçevesinde Düzenlenen Bowling Partisinde Doyasıya Eğlendi. Özbekistan'ın 'Sağ..
Niğde Üniversitesindeki Atatürk Konferansı Konferansı İlgiyle İzlendi
Niğde Üniversitesi'ndeki Atatürk Konferansı Konferansı İlgiyle İzlendi
Niğde Üniversitesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dolayısıyla 'Geçmişten Günümüze Milli Egemenlik ve Atatürk' Konulu Konferans Düzenledi.
Alperenler: Ekmek Çalana Hayatı Zindan Eden Devlet, Kendine Kurşun Sıkana Merhamet Gösteremez
Alperenler: Ekmek Çalana Hayatı Zindan Eden Devlet, Kendine Kurşun Sıkana Merhamet Gösteremez
Alperen Ocakları Samsun İl Teşkilatı, PKK'lı Teröristlerin Dağdan İnişleri Sırasında Yapılan Karşılama Törenlerine Tepki Gösterdi. 81 İlden Gelen Gençlerin Katılımıyla Cumhuriyet Meydanı'nda Yapılan Protesto Gösterisinde...
Adanada 150 Engelliye Tekerlekli Sandalye Dağıtıldı
Adana'da 150 Engelliye Tekerlekli Sandalye Dağıtıldı
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, Görev Yaptığı 20 Yılda Bedensel Engelli 3 Bini Aşkın Kişiye Tekerlekli Sandalye Dağıttıklarını Söyledi.
Yüreğir Belediye Başkanı Çelikcan: Cumhuriyet İnsana Verilen Değerdir Adana'nın Yüreğir İlçesi Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Cumhuriyet Bayramı Dolayısıyla Bir Kutlama Mesajı Yayınladı.
Atatürkçü Düşünce Derneği'nden Maskeli Kutlama Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Genel Merkez Gençlik Kolları Tarafından Kızılay'da Düzenlenen Cumhuriyet'in 86. Yıldönümü Kutlamalarında, Ergene..
Karzai'nini Kardeşi CIA'den Maaş Alıyor New York Times Gazetesi, Afganistan Devlet Başkanı Hamid Karzai'nin Kardeşinin Amerikan İstihbarat Örgütü CIA'dan Maaş Aldığını Yazdı.
Sıradışı Yasakların Savaşçısı
Sıradışı Yasakların Savaşçısı
ABD'li Profesör Sıradışı Yasaklara Karşı Savaşıyor. Fikirleri ABD'de Büyük Tepki Çekiyor.
Nazi Selamına Büyük Öfke
Nazi Selamına Büyük Öfke
"Nazi Selamı" Verdiği Fotoğrafları İnternete Koyan Asker Ülkesini Karıştırdı.
İnternet Anketinden Aktif Kuruluş Kasiad Çıktı Bir İnternet Sitesinin 'Samsun'da Hangi Kuruluş Daha Aktif' Sorusuna Yönelik Yaptığı Ankette Karadeniz Sanayici ve İşadamları Derneği (Kasiad), ..
Baykal'dan 29 Ekim Mesajı: Cumhuriyet ile Demokrasi Bir Arada Yaşayacak CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Cumhuriyet Bayramı mesajında "86 yıllık Cumhuriyetimiz dost düşman herkese gösterdik ki..
Gemilere Cumhuriyet Bayramı Ziyareti Cumhuriyetin 86. Yıldönümü Nedeniyle Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nın Envanterinde Bulunan 13 Gemi Ziyarete Açıldı.
Müsiad'ın Cumhuriyet Bayramı Mesajı: Cumhuriyetin 86'ıncı Yılını Coşku ile Kutluyoruz Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, Cumhuriyetin Kuruluşunu..
Türksam Başkanı Oğan: Türkiye, Azerbaycan ile 'Bir Millet İki Devlet' Anlayışını Sürdürmek Zorunda Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Analizler Merkezi (Türksam) Başkanı Sinan Oğan, Türkiye'..
Belediye, Otobüs ve Metrodan Sonra Vapurları da İlaçladı İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Belediye Otobüsleri ve Metrodan Sonra Vapurları da İlaçladı. İstanbul Deniz Otobüsleri A.ş.'ye (İdo) B..
Sağlık Bakanlığı: Aşı Takvimini Kurul Belirliyor Sağlık Bakanlığından, H1n1 Aşı Uygulaması ve Takviminin Pandemi Bilim Kurulu'nun Verdiği Kararlara Göre Planlanıp, Uygulandığı Bildirildi.
Gümüşhanede Domuz Gribi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Gümüşhane'de Domuz Gribi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Gümüşhane'de Domuz Gribine Karşı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı. Toplantıda Konuşan İl Sağlık Müdürü Yard. Doç. Dr. Turgut Şahinöz, Hedeflerinin Herhangi Bir Virüse Karşı Her Açıdan Hazırlıklı Olmak ve Halkın Bu...
Sakarya'da Mobese Sistemi Yıl Sonunda Hizmete Girecek Vali Hüseyin Atak, Türkiye'nin En Modern Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu'nu (Mobese) Sakarya'da Kurduklarını Belirterek, Sistemin Yı..
Linç Edilmek İstenen Gencin Hırsızlık Yapmadığı Ortaya Çıktı Diyarbakır'da Hırsız Diye Linç Edilmek İstenen Bir Gencin Hırsızlık Yapmadığı Ortaya Çıkı. Olay Yerinde Çekilen Görüntüleri İncele..
Okulun Yangın Tüpleri Boş Çıkınca Bir Yatakhane Kül Oldu
Okulun Yangın Tüpleri Boş Çıkınca Bir Yatakhane Kül Oldu
Van'ın Başkale İlçesindeki Yatılı İlköğretim Bölge Okulunun (Yibo) Yatakhanesinde Yangın Çıktı. Okuldaki Yangın Söndürme Tüpleri Boş Olduğu İçin Alevlere Zamanında Müdahale Edilemedi. Elektrik Kontağından Çıktığı...
İş Bankası Ticari Kredi Faiz Oranlarını İndirdi Türkiye İş Bankası, Ticari Kredi Faiz Oranlarını İndirdiğini Açıkladı. Buna Göre Banka, Taksit Ödemeli Ticari Kredi, Küçük İşletmeler Kredisi v..
Türkiye Barolar Birliği: Cumhuriyeti Anlamayanlar Ülkenin Gelişmesine Engel Oluyor Türkiye Barolar Birliği, Cumhuriyetin erişilmez kazanımlarını anlayamamış olanların, geçmişte olduğu gibi bu..
Bize Yakışan Bir Futbol Oynamadık Ertuğrul Sağlam, Güngören Belediyespor Karşısında Bursaspor'a Yakışan Bir Futbol Oynamadıklarını Söyledi.
Cumhuriyet Bayramı'nda Bazı Bölgelerde Yağış Bekleniyor Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Yarın Yurdun Kuzey, İç ve Doğu Kesimlerinde Aralıklarla Yağış Beklendiğini Bildirdi.
Erdoğan: Şer ve Nifak Odakları Amacına Ulaşamayacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kışkırtma ve Tahrikler Karşısında Milletin Birbirine Daha Sıkı Kenetlendiği Sürece Şer ve Nifak Odaklarının ..
Anap ve Dp Hatay İl Başkanları, Birlik ve Beraberlik Mesajları Verdiler
Anap ve Dp Hatay İl Başkanları, Birlik ve Beraberlik Mesajları Verdiler
Anavatan Partisi (Anap) ile Demokrat Parti (Dp)'nin Birleşme Kararı Almasının Ardından Hatay'da Bir Araya Gelen İl Başkanları, Birlik ve Beraberlik Mesajları Verdiler. Demokrat Parti Çatısı Altında Toplanan Partililer...
Antalyada 200 Bin Öğrenci Bakanlığının Belirlediği 100 Eserden Sınava Girecek
Antalya'da 200 Bin Öğrenci Bakanlığı'nın Belirlediği 100 Eserden Sınava Girecek
Antalya'da, Okumayı Teşvik Etmek İçin Türkiye'ye Örnek Olacak Bir Proje Hayata Geçirildi. İlde 200 Bin Öğrenci Milli Eğitim Bakanlığı'nın Belirlediği 100 Temel Eserden Sınava Girecek. Sınavlarda Öğrencilere, Okudukları...
Çorlu Belediyesi Otobüsleri Domuz Gribine Karşı Dezenfekte Edildi
Çorlu Belediyesi Otobüsleri Domuz Gribine Karşı Dezenfekte Edildi
Çorlu Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Bünyesinde Bulunan Otobüsler Domuz Gribine Karşı Dezenfekte Edildi.
Kızının Ölümüne Neden Olanlara Verilen Cezayı Az Bulan Baba: Türk Adeletini Atatürke Şikayet Edeceğim
Kızının Ölümüne Neden Olanlara Verilen Cezayı Az Bulan Baba: Türk Adeletini Atatürk'e Şikayet Edeceğim
Konya'nın Beyşehir İlçesinde Kızının Ölümüne Neden Olan Sürücüye Verilen Cezayı Az Bulan Baba, Anıtkabir'e Yürüyerek Türk Adaletini Atatürk'e Şikâyet Edeceğini Söyledi.
Sivasta Sağlık İl Müdür Yardımcısı da Domuz Gribine Yakalandı (2)
Sivas'ta Sağlık İl Müdür Yardımcısı da Domuz Gribine Yakalandı (2)
Sivas'ta Sağlık İl Müdür Yardımcısı Mehmet Erşan'da Domuz Gribi Virüsünün Pozitif Çıkmasıyla Vaka Sayısı 6'ya Yükseldi.
Baykal, Adalarda Halk Oyunlarıyla Karşılandı
Baykal, Adalar'da Halk Oyunlarıyla Karşılandı
Cumhuriyet Halk Partisi(chp) Genel Başkanı Deniz Baykal, Toplu Sözleşme İmzalanması Töreni Nedeniyle Adalar Belediyesi'ni Ziyaret Etti. Baykal'a, Milletvekilleri Mustafa Özyürek, Kemal Kılıçdaroğlu, Bihlun Tamaylıgil,...
Öğrenciler, Fakülte Ortasındaki Elektrik Direğinin Kaldırılmasını İstiyor
Öğrenciler, Fakülte Ortasındaki Elektrik Direğinin Kaldırılmasını İstiyor
Akdeniz Üniversitesi Alanya İşletme Fakültesi Öğrencileri, Kampüsün Ortasında Bulunan Elektrik Gerilim Hattı Direğinin Kaldırılmasını İstiyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10