2 Ekim 2009 Cuma Günü Haberleri

2 Ekim 2009 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Belediyenin Yayınını Kesmesine Kızan Yerel Televizyon Sahibi Eylem Yaptı
Belediyenin Yayınını Kesmesine Kızan Yerel Televizyon Sahibi Eylem Yaptı
Uşak'ta Yayın Yapan Yerel Art Televizyonunun Sahibi Mesut Keskin, Yayınlarının Belediye Tarafından Aleyhte Programları Sebebiyle Kesildiğini İddia Ederek Eylem Yaptı. Uşak Belediyesi Önüne Canlı Yayın Aracını Götüren...
Emniyetten Bayanlara Uyarı: Anahtarınızı Çantada Değil Cebinizde Taşıyın Türkiye Genelinde Emniyet Güçleri, Hırsızlık Olaylarını Engelleyebilmek İçin Mücadele Verirken Vatandaşların da Dikkat..
Aliağa Gemi Söküm Tesisleri Uluslararası Divest Projesine Dahil Oldu İzmir'in Aliağa İlçesinde Faaliyet Gösteren Gemi Söküm Tesisleri, Temiz Çevreyi Hedefleyen Uluslararası Divest Projesine D..
Bosna Hersek Başbakanı Mujezinoviç, Türk İşadamlarını Yatırım Yapmaya Davet Etti
Bosna Hersek Başbakanı Mujezinoviç, Türk İşadamlarını Yatırım Yapmaya Davet Etti
Bosna Hersek Başbakanı Mustafa Mujezinoviç, Türk İşadamlarını Karayolu, Demiryolu ve Telekominikosyon Alanında Ülkesinde Yatırım Yapmaya Davet Etti.
'Çocuklarım İçin Verecek Param Yok Ama İstesinler Canımı Veririm'
"Çocuklarım İçin Verecek Param Yok Ama İstesinler Canımı Veririm"
Kayseri'de Ramazan Bayramı'nın İkinci Günü Şeker Toplamak İçin Çıktıktan Sonra Kaybolan Dilruba(7) ve Ahmet Tuna Tekin Kardeşlerin Babası Hamza Tekin, Gazetecilerin 'Çocukların Bulunmasına Yardımcı Olanları...
Kepez Belediyesi, 20 Mahallede Sağlık Taraması Başlattı
Kepez Belediyesi, 20 Mahallede Sağlık Taraması Başlattı
Antalya Kepez Belediyesi, Özel Bir Hastane ile İşbirliği Yaparak 20 Mahallede Sağlık Taraması Başlattı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Maddi Durumu İyi Olmayan ve Sosyal İmkânı Bulunmayan Vatandaşlara Ücretsiz...
Çiftçiye Danışmanlık Hizmetlerinde Destek Verilecek Kayseri İl Tarım Müdürlüğü, Çiftçiye ve Tarımsal İşletmelere Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetlerinin Desteklenmesi Amacıyla Ödemeler Ya..
UEFA: 'Alex Kilidi Açtı' Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Avrupa Ligi Müsabakalarındaki Performanslarını Değerlendirdi.
Öğer Tur, 40 Gün 40 Gece 40 Euro'dan Uçuracak Almanya'daki Turizm Şirketlerinden Öğer Türk Tur, Kuruluşunun 40. Yıldönümüden 40 Gün 40 Gece Sürecek Bir Kampanya Düzenledi. Şirketin Düsseldorf..
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Nahçıvan'da (1) Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türk Dili Konuşan Ülke Liderleri Zirvesi'ni Katılmak Üzere Nahçıvan'a Geldi. Gül'ü Azerbaycan'a Bağlı Nahçıvan Öz..
Eski Basketbolcu Gökhan Demirkola Artırılmış Ceza Talebi
Eski Basketbolcu Gökhan Demirkol'a Artırılmış Ceza Talebi
Oyuncu Gamze Özçelik'e Cinsel İstismarda Bulunmakla Yargılanan Eski Basketbolcu Gökhan Demirkol'un Daha Ağır Cezaya Çarptırılması İstendi.
Öğrenim ve Katkı Kredisi Borçlularına Kolaylıkta Son 10 Gün Öğrenim ve Katkı Kredisi Borcu Takibindekilere Getirilen Ödeme Kolaylığından Yararlanmak İsteyenler İçin Son 10 Güne Girildi. Düzen..
Kayıp Çocuk İstanbulda Bulunarak Eniştesine Teslim Edildi
Kayıp Çocuk İstanbul'da Bulunarak Eniştesine Teslim Edildi
Kayseri'de Ailesi Tarafından 6 Gün Önce Kayıp Olarak Bildirilen 11 Yaşındaki Çocuk İstanbul'da Bulundu. İstanbul'a Giden Çocuğun Burada Gezerken Polis Ekiplerince Bulunduğu ve İstanbul'da Yaşayan Eniştesine Teslim...
9. Sınıf Öğrencilerinin Meslek Dalı Seçimini Bir Yıl Sonra Yapması Problem Oluşturuyor
9. Sınıf Öğrencilerinin Meslek Dalı Seçimini Bir Yıl Sonra Yapması Problem Oluşturuyor
Teknik Eğitim Vakfı (Tekev) Bursa İl Başkanı Fahri Yıldız, Katsayı Uygulamasındaki Adaletsizliğin Kaldırılması Nedeniyle 2009-2010 Eğitim-öğretim Yılında Mesleki Eğitimin Önceki Yıllara Göre Çok Daha Başarılı Geçeceğini...
Annesini Önce Dövdü Sonra Öldürdü Kayseri'de B.e.(19)'nin, Annesi Zeycan E. 45)'i Ahırda Bayılıncaya Kadar Dövdükten Sonra Boğarak Öldürdüğü İddia Ediliyor. Şahsın, Cesedi Saman ve Sacla Gizl..
Çanakkale'ye Köprü Müjdesi Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Çanakkale Boğazı'na da Köprü Yapılacağını Söyledi.
Sulakyutta Alternatif Ürün Kabak Ekimi Yapıldı
Sulakyut'ta Alternatif Ürün Kabak Ekimi Yapıldı
Kırıkkale'nin Sulakyurt İlçe Tarım Müdürlüğü Tarafından Zirai Mahsül Çeşitliliğinin Artırılması İçin Buğdaya Alternatif Ürün Olarak Çerezlik Kabak Hasatı Yapıldı.
Pamuk: "Nobel Beni Değiştirdi" 2006 Nobel Edebiyat Ödülü Sahibi Yazar Orhan Pamuk, "Ödülün Kendisini Mutlu ve Meşgul Bir İnsan Yaptığını" Belirtti.
Alex, Lefter Küçükandonyadis'i Ziyaret Etti Fenerbahçe'nin İki Efsane Futbolcusu Lefter Küçükandonyadis ile Alex de Souza, Bir Araya Geldi.
Genç Kızların Feci Sonu! Kamyonette Eğlenmeye Çalışırken Canlarından Oluyorlardı.
'Dersimiz Atatürk'ün Çekimleri Başladı Senaryosunu 'Çılgın Türkler' ve 'Diriliş' Adlı Kitaplarının Yazarı Turgut Özakman'ın Kaleme Aldığı 'Dersimiz Atatürk' Filminin Çekimleri Başladı.
2009 Yılı Cumhuriyet Eğitim Gezileri 5 Ekim'de Başlıyor 2009 yılı Cumhuriyet Eğitim Gezileri Atatürk'ün kurtuluş mücadelesi için ilk adımını attığı Samsun'da yapılacak bir törenle 5 Ekim de b..
Beşiktaşta Büyük Operasyon İddiası
Beşiktaş'ta Büyük Operasyon İddiası
Denizli, "İsterseniz Giderim" Dedi. Demirören, "Ocağa Kadar Bekle" Diyerek Arayışlara Geçti.
Yapı Krediye 200 Milyon Avro Kredi
Yapı Kredi'ye 200 Milyon Avro Kredi
Yapı Kredi, Avrupa Yatırım Bankası ile 200 Milyon Avro Tutarında Kredi Anlaşması İmzaladığını Duyurdu.
İstanbulda Yeni Bir IMF Doğacak
İstanbul'da Yeni Bir IMF Doğacak
Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Dominique Strauss -Kahn, Küresel Ekonomik Krizin Ardından Fon'un da Reform Edilmesi Gerektiğini ve Bunun Başlangıç Noktasının da İstanbul Olacağını Söyledi.
Memur Eyleme Başlıyor
Memur Eyleme Başlıyor
Memur-Sen, Toplu Görüşmelerin Uzlaşmazlıkla Sonuçlanması Nedeniyle Yarından İtibaren Başlatılacak Bir Dizi Eylem Kararı Aldı.
İptalin Nedeni Uzanlar mı?
İptalin Nedeni Uzanlar mı?
Türkiye ile Ürdün Arasındaki Güvenlik ve İşbirliği Anlaşması Çerçevesinde Ürdün'den Üst Düzey Yetkililerin de Yer Alacağı Bir Heyetin Eylül Sonunda Türkiye'ye Gelmesi Öngörüldü.
Çanakkale Boğazı'na Köprü Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Çanakkale Boğazı'na Köprü Yapılması İçin Çalışma Başlattıklarını, Köprünün Yap İşlet Devret Modeliyle Yapılacağını Söyledi.
'Devler' Sakatlıklarla Boğuşuyor Avrupa Şampiyonlar Ligi Grup Mücadelelerinin 2. Haftasında Oynanan Maçlarda, Avrupa'nın Önde Gelen Kulüplerinin Önemli Futbolcuları Sakatlandı.
Baba Arslan Müdahil Olmak İstiyor Birinci 'Ergenekon' Davasıyla Birleştirilen Danıştay ve Cumhuriyet Gazetesine Yönelik Saldırılara İlişkin Davanın Tutuklu Sanığı Alparslan Arslan'ın Babası İ..
Kahn: Babacan Haklı Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Dominique Strauss -Kahn, Türkiye -IMF Görüşmeleriyle İlgili Olarak, 'Ali Babacan Haklı Türk Yetkililerle Uzun Süredir Görüşme Halindey..
CHP'li Komisyon Üyelerinden Uluslararası Azınlık Hakları Grubu'nun "Eğitim" Raporuna Tepki TBMM Milli Eğitim Komisyonu'nun CHP'li Üyeleri Nur Serter ve Muharrem İnce, Uluslararası Azınlık Hak..
Açıköğretim Lisesi Kayıtları 12 Ekim'de Başlıyor Açıköğretim Lisesi 1. Dönem Kayıt Yenileme İşlemleri 12 Ekim'de Başlıyor.
Cumhurbaşkanı Gül: Mahkemeler Yeni Yasal Düzenleme Olursa Ona Göre Hareket Ederler' Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bazı DTP Milletvekillerinin İfade Vermek Üzere Zorla Mahkemeye Getirilmesi Kara..
CHP'li Köktürk Key Ödemelerini Sordu CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk Başbakan Erdoğan'a Key Ödemelerini Sordu.
Akraba Dışı Organ Nakline Yasak Gündemde Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Akraba Dışı Organ Naklinin Yasaklanmasının Gündemlerinde Olduğunu, Bunun İçin Bir Taraftan Bilimsel Kurulun Çalışmalarının,..
BDDK Başkanı'ndan Kriz Dersi: Biz Her Şeyi Rakamlarla İncelemedik Küresel Ekonomik Kriz Yüzünden Pek Çok Gelişmiş Ülkede Banka İflasları Yaşanırken Türkiye'de Bu Anlamda Herhangi Bir Olumsuzl..
Dizi Oyuncusu İfade Vermek İçin Emniyette Askerlik Yapmamak İçin Çürük Raporu Aldığı İddiasıyla İsmi Gündeme Gelen Dizi Oyuncusu Sinan Ç. İfade Vermek Üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne Geld..
Genelkurmay: 'Katılıma Özel Anlamlar Yüklenmemeli' Genelkurmay Başkanlığı Genel Sekreteri Tümgeneral Ferit Güler, TBMM'nin Yeni Yasama Yılı Açılış Toplantısına Genelkurmay Başkanı Orgeneral İ..
Milletvekili Özkan: Damızlık Sığırlar Kasaplık Et Fiyatına Satılmamalı CHP Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, Damızlık Sığırların Hayvan Pazarlarında Kasaplık Et Fiyatına Satıldığını Be..
Osman Yıldırım, Savunmasını Hazırlamak İçin 2 Hafta Süre İstedi Ergenekon Ana Davasıyla Birleştirilen Danıştay Davası Tutuklu Sanıklarından Osman Yıldırım, İstanbul Barosu Tarafından Görevlen..
Tema, Karaotu Kurtarmak İçin Bakanların Kapısını Çalacak
Tema, Karaot'u Kurtarmak İçin Bakanların Kapısını Çalacak
Türkiye Erozyanla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (Tema) Fethiye Temsilcisi Okyay Tirli, Karagözler Mevkii'nde Bulunan Tersanenin, Karaot Kumsalına Taşınacak Olmasına Tepki Gösterdi.
İl Başkanından Merhum Yazıcıoğluna Şiir Kitabı (Özel)
İl Başkanından Merhum Yazıcıoğlu'na Şiir Kitabı (Özel)
Büyük Birlik Partisi (BBP) Burdur İl Başkanı Mehmet Türksoy, Helikopter Kazası Sonucu Hayatını Kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu İçin Yazdığı Şiirleri Kitaplaştırdı.
Afganistanda Kaçırılan İşçi İçin 45 Bin Dolar Fidye İstemişler
Afganistan'da Kaçırılan İşçi İçin 45 Bin Dolar Fidye İstemişler
Afganistan'da 5 Yıldır İnşaatlarda İşçi Olarak Çalışan 2 Çocuk Babası Davut Aydın'ın (40) Yakınları, Aydın'ın 14 Gün Önce Militanlar Tarafından Kaçırıldığını Söyledi. Serbest Bırakılması İçin Kendilerinden 45 Bin Dolar...
Stanbul Küresel Finans Merkezi Olacak Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi (İfm) Stratejisi ve Eylem Planına Göre Vizyonlarının, İstanbul'u Ö..
Kahn: Büyümenin Eskiye Dönmesi Zaman Alacak Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Dominique Strauss -Kahn, Küresel Kriz Ardından Büyümenin Tekrar Eski Seviyesine Gelmesinin Zaman Alacağını Söy..
Fenerbahçe, Ara Vermedi Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de Pazar Günü Kendi Sahasında Gençlerbirliği ile Oynayacağı Karşılaşmanın Hazırlıklarına Ara Vermeden Başladı.
Varlık Barışı'ndan Antalya'ya 180 Milyon Tl Geldi (Özel) Yastık Altı ve Gurbetçinin Birikimini Ekonomiye Kazandırmayı Amaçlayan Varlık Barışı'ndan Antalya'ya Toplam 180 Milyon Tl Geldi. Yıl S..
İşadamları Konya'ya Yatırım İçin Seferber Oldu Aktif İşadamları ve Sanayiciler Derneği (Aktisad) Genel Sekreteri Murat Temiz, Konya'ya Kazandırılacak Yeni Yatırımlar İçin Çalışma Yaptıklarını..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10