2 Aralık 2009 Çarşamba Günü Haberleri

2 Aralık 2009 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bir Babanın En Zor Kararı
Bir Babanın En Zor Kararı
Yeni Zelandalı Baba, Suya Düşen Eşi ve Çocuğu Arasında Seçim Yapmak Zorunda Kaldı.
Kadınların Korkulu Rüyası Geyşalar
Kadınların Korkulu Rüyası 'Geyşa'lar
Erkekler Arasında Salgın Hastalık Haline Gelen Uzak Doğulu Kadın Merakı, Ev Kadını Saltanatını Sallıyor...
Tuvaletteki 'Islak İmza'da Mahkemelik
Tuvaletteki "Islak İmza"da Mahkemelik
Gaziantep'li Memur M.e, Kavgalı Olduğu Arkadaşı O.k.için Tuvalet Duvarına 'Gay' Yazıp Altına da Adını ve Telefon Numarasını Ekleyip İmzalayınca Ortalık Birbirine Girdi.
Kuşadası'nda Senet Çetesi Çökeltildi 02.12.2009- Aydın'ın Kuşadası İlçesinde, Polisin İhbar Üzerine Düzenlediği Operasyonda Bir Senet Çetesi Çökertildi. Olayla İlgili Olarak, İzmir'in Selçuk ..
Kıyamet Yıktı Geçti
Kıyamet Yıktı Geçti
Türk İzleyicisi, Kıyamet Senaryosunu Konu Alan Hollywood Yapımı '2012' Filmine Büyük İlgi Gösterdi.
FIFA 10 Ultimate Team Dlc
FIFA 10 Ultimate Team Dlc
Futbol Oyunu Dendiğinde İlk Akla Gelen İsimlerden FIFA'nın Yeni Versiyonu Avrupa'da Satış Rekoru Kırarken, Yapımcılardan Sürpriz Bir Dlc'nin Duyurusu Yapıldı!
Milletvekili Ünlütepe: İşverenler Engelli Çalıştırmak Yerine Ceza Ödemeyi Tercih Ediyor Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ünlütepe, İşverenlerin Engelli Çalıştır..
Ahmedinejad'a Açık Mektup Aralarında Britanyalı Milyarder Richard Branson ve Ünlü Amerikalı Oyuncu Mia Farrow'un Yer Aldığı 79 Kişi, 4 Aydır İran'da Tutulan 3 Amerikan Vatandaşının Serbest Bı..
Firefox, En Sonuda Ieyi Solladı
Firefox, En Sonuda Ie'yi Solladı
Özgür Tarayıcı Firefox, Ezeli Rakibi Internet Explorer'a Karşı Büyük Bir Zafer Elde Etti!
Windows 7 İçin Siyah Ekran İddiaları
Windows 7 İçin Siyah Ekran İddiaları
"Milyonlarca Kullanıcıyı" Etkilediği İddia Edilen Windows 7 Siyah Ekran Sorununda, İşin Aslı Burada!
Uluslararası Türk Kültürü Kurultayı Fethiyede Başlıyor
Uluslararası Türk Kültürü Kurultayı Fethiye'de Başlıyor
Fethiye Belediyesi ve Halk Kültürü Araştırma Kurulu (Hakak) Tarafından Bu Yıl İkincisi Gerçekleştirilecek Uluslararası Türk Kültürü Kurultayı Yarın Başlıyor. 3 Gün Boyunca Devam Edecek Kurultayda 58 Bildiri Sunulacak.
Cep Telefonuna Projeksiyon Eklentisi
Cep Telefonuna Projeksiyon Eklentisi
Artık Cep Telefonlarıyla Yapılabilecek Birçok Şey Var ve Bunlara Her Geçen Gün Yenileri Ekleniyor. Lg Firması, Kendi Ürünleri İçin Öyle Bir Eklenti Hazırladı Ki, Görünce Çok Şaşıracaksınız!
Her Öğrenciye Bedava Tablet Pc!
Her Öğrenciye Bedava Tablet Pc!
Eğitim Bakanlığı, 5 Yılda Ülkedeki Tüm Öğrencilere, Ücretsiz Birer E-okuyucu Dağıtmayı Planlıyor!
Bada Kullanıcı Dostu Olacak
Bada Kullanıcı Dostu Olacak
Mobil Cihazların Yaygınlaştığı Günümüzde, İşletim Sistemleri de En Az Ürünler Kadar Önemli Olmaya Başladı. Pazara Bada'yla Girmeye Çalışan Samsung, Kullanıcı Dostu Bir Platform Sunmayı Hedefliyor.
Acerdan Google Android Atağı
Acer'dan Google Android Atağı
Acer, Android ile Tek Bir Ülkede Yüzlerce Milyon İnsana Cep Telefonu Satmaya Niyetleniyor!
Isparta Belediyesi Üç Ayda 594 Ton Atığı Ekonomiye Kazandırdı Isparta'da, 594 Ton Atık Ambalaj Malzemesini Toplanarak Ekonomiye Kazandırıldı.
Dellden Bilişim Teknolojileri Anketi
Dell'den Bilişim Teknolojileri Anketi
Son Kullanıcıya Yapılan Teknoloji Anketlerine Alışkınız. Dell Bu Sefer Madalyonun Öteki Yüzü Olan, Bt Yöneticilerine Yönelik Bir Araştırma Düzenledi. Bakın Yöneticiler Bu Konuda Ne Dedi?
Diyarbakırspor'da İşler Çok Karışık Diyarbakırspor'da Sezon Başından Beri Yaşanan Maddi Kriz Her Geçen Gün Derinleşiyor.
Fotomaraton Fotoğraf  Yarışmasıda Dereceye Girenler Ödüllendirilecek
Fotomaraton Fotoğraf Yarışması'da Dereceye Girenler Ödüllendirilecek
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Tarafından Bu Yıl 12.si Düzenlenecek Fotomaraton Fotoğraf Yarışması'nda Derece Girenlere Toplam 4 Bin 400 Lira Ödül Verilecek.
Denizlinin Tekstil ve Konfeksiyon İhracatı Yüzde 8,7 Arttı
Denizli'nin Tekstil ve Konfeksiyon İhracatı Yüzde 8,7 Arttı
Denizli Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (Detkib) Başkanı Raşit Güntaş, İlin Tekstil ve Konfeksiyon İhracatının Yüzde 8,7 Oranında Arttığını Açıkladı.
Milli Görüş'e Ait Büro ve Evlerde Arama Yapıldı Almanya'nın Dört Bir Yanında, İslam Toplumu Milli Görüş'e (Igmg) Ait 26 Büro ve Ev Polis Tarafından Arandı.
Özbekistan Orta Asya Birleşik Enerji Sistemi'nden Çıktı Özbekistan Resmen Orta Asya Birleşik Enerji Sistemi'nden Çıktı. Özbekistan Dışişleri Bakanlığı'na Bağlı Jahon Haber Ajansı, Özbekistan..
Arazideki Kemiklerin Sä±rrä±nä± Sim Kart çã¶zecek Tekirdaäÿ"da Spor Yapmak İã§in Araziye çä±kan Ferit Yavuz, İnsan Kafatasä± ve Kemiklere Rastladä±. Ä°hbar üzerine çevrede Araåÿtä±..
Beşiktaş 37 Basamak Yükseldi
Beşiktaş 37 Basamak Yükseldi
Dünyanın En İyi Futbol Takımları Sıralamasında Galatasaray ve Beşiktaş Yükselirken, Fenerbahçe Geriledi.
Sivil Toplum Kuruluşları, Danıştay Kararı İçin İstanbulda Bir Araya Geldi
Sivil Toplum Kuruluşları, Danıştay Kararı İçin İstanbul'da Bir Araya Geldi
Danıştay'ın, Katsayı Eşitliği Getiren YÖK Kararını Durdurmasının Ardından Önder (İmam-hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği) Koordinesinde Birçok Sivil Toplum Kuruluşu Yetkilisi, İhl ve Meslek Liselerinin...
Ereğlide Tersane İşçilerinin Eylemi Sürüyor
Ereğli'de Tersane İşçilerinin Eylemi Sürüyor
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde Ereğli Gemi Tersanesi'nde Çalışan Yaklaşık 400 İşçi Eylemlerini Bugün de Sürdürdü. İşçiler Ereğli Gemi Tersanesi Yetkililerinin "Paralarınızı Her Hafta Cuma Günleri Ödeme Yapmak Koşuluyla 6...
PKK'nın Hackerine 6 Yıl 8 Ay Ceza Diyarbakır'da 'Hırsız' Olabileceği Şüphesiyle Gözaltına Alınan, Ancak PKK'nın Hackeri Olduğu Ortaya Çıkarılan Ramazan Çakıl, 6 Yıl 8 Ay Hapis Cezasına Çarptı..
Hulusi Efendi Vakfı, Bayramda 6 Bin 500 Aileye Kurban Eti Dağıttı Merkezi Malatya'nın Darende İlçesinde Bulunan Hulusi Efendi Vakfı Kurban Bayramı'nda Pakistan, Afganistan ve Filipinler'in Ya..
'Balbay Günlükleri' Davası Bahara Ertelendi Ergenekon Davasında Mustafa Balbay'a Yöneltilen Suçlamaların Temel Kaynağı Olan Darbe Günlüklerini İnternet Sitesinde Yayımladığı Gerekçesiyle T24 ..
Bakan Günay: Seçkinlerin Kutladığı Bir Cumhuriyet Yerine Halkın Kutladığı Bir Cumhuriyet İçin Çalışıyoruz Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, "Seçkinlerin, Tuzu Kuruların, Balo Salonların..
MHP Denizli Milletvekili Ayhan: İzmirde Yaşananların Müsebbibi AK Parti İktidarıdır
MHP Denizli Milletvekili Ayhan: İzmir'de Yaşananların Müsebbibi AK Parti İktidarıdır
MHP Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, İzmir'de Yaşanan DTP Konvoyuna Saldırı Olayının Müsebbibinin AK Parti İktidarı Olduğunu İddia Etti.
TBMM, Ticaret Odası'nın İnsan Hakları İhlalini Onayladı Konya Ticaret Odası (Kto) Yönetiminin İlçelere Görevlendirdiği Personelin İnsan Haklarının İhlal Edildiği, İl İnsan Hakları Kurulu'ndan..
Başbakan Erdoğan, ABD'nin Avrasya Enerji Özel Temsilcisi Büyükelçi Mornıngstar'ı Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ABD'nin Avrasya Enerji Özel Temsilcisi Richard Morningstar'ı kabul e..
Ziraat Bankası Halka Açılıyor Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Önümüzdeki Dönemde Ziraat Bankası'nı da Halka Açmak İstediklerini Belirtti.
Babacan:daralma Azalıyor Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Üçüncü Çeyrekte Ekonomik Büyümedeki Daralmanın Azalacağını Bildirerek, "Dördüncü Çeyrekte Pozitif Bir Büyüme Rakamı ..
Danimarka Polisinden Öğrensin Türkiye'deki Gelişmeleri Endişe ile İzliyorum. Hükümetin Kürt Açılımından Sonra, Azan PKK Yandaşlarının Çıkardıkları Olaylarda Nedense Kimse Yakalanamıyor. Ben T..
Çalık Grubundan Vade Öncesi Ödeme Halk Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Çalık Grubu'na Sabah ve Atv'yi Satın Alması Sırasında Kullandırılan ve 375 Milyon Doları Halkbank Tarafından Karşıla..
Çek Mağdurlarına Çözüm Getiren Yasa Yarın Adalet Komisyonu'nda Karşılıksız Çeke İlişkin Yapılacak Düzenleme TBMM Adalet Komisyonu'nda Yarın Ele Alınacak. Alt Komisyon Raporuna Eklenecek Geçi..
Çankaya Belediye Başkanı Tanık Sokak Hayvanları İçin Barınak Yapılmasını İstedi Çankaya Belediye Başkanı Tanık, CHP Milletvekili Meral'a Yönelik Köpek Saldırısından Duyduğu Üzüntüyü Dile Geti..
Saadet Partisi Genel Başkanı Kurtulmuş'un Dünya Engelliler Günü Mesajı Saadet Partisi Genel Başkanı Kurtulmuş, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı. Kurtulmuş, Mesa..
Tobav'dan Ertuğrul Günay'a Kürtçe Oyun Tepkisi Tobav, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın Devlet Tiyatroları'nın Kürtçe Oyun Oynaması Konusundaki Açıklamalarına Tepki Gösterdi. Tobav'da..
Sağlık -Sen, Katsayı Davası'na Müdahil Olmak İçin Danıştay'a -Başvuru Sağlık -Sen, YÖK'ün Katsayı Düzenlemesini Kaldıran Kararın Yürürlüğünü Durduran Danıştay'a, Davaya Müdahil Olma Talebiyl..
Eski Ceo'su Siemens'e 5 Milyon Euro Tazminat Ödedi Siemens ile Eski Ceo'su Heinrich Von Pierer Arasında Ortaya Çıkan Anlaşmazlık Çözüldü. Rüşvet Skandalı Nedeniyle Çıkan Sorun Pierer'in, Eski..
Avukat Serkan Sönmez: Darbeyi Teşvik Edenler Görevden Alınmalı
Avukat Serkan Sönmez: Darbeyi Teşvik Edenler Görevden Alınmalı
Hukukçular Birliği Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Sönmez, Darbeyi Teşvik Edenlerin Hemen Görevden Alınmalarını İstedi.
YÖK Başkanı Özcan Başbakan Erdoğan'la Görüştü YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan'ın Başbakan Erdoğan'a Üniversiteye Giriş Katsayısı Hakkında Bilgi Sunduğu Öğrenildi.
Başbakan Erdoğan, Richard Morningstar'ı Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ABD Avrasya Enerji Özel Temsilcisi Richard Morningstar'ı Kabul Etti.
Yediği Mantardan Zehirlenen İlköğretim Öğrencisi Toprağa Verildi
Yediği Mantardan Zehirlenen İlköğretim Öğrencisi Toprağa Verildi
Zonguldak'ta Yediği Mantardan Zehirlenen İlköğretim Öğrencisi Memleketi Bartın'ın Ulus İlçesinde Toprağa Verildi.
Türkiye İnsan Hakları Vakfı, Kayıplar İçin Dna Bankası Oluşturacak
Türkiye İnsan Hakları Vakfı, Kayıplar İçin Dna Bankası Oluşturacak
Türkiye İnsan Hakları Vakfı (Tihv) Güneydoğu ve Doğu Anadolu'da Kaçırılan, Öldürülen ve Bugüne Kadar Cesetleri Bulunmayan İnsanların Yerlerinin Tespiti İçin Geniş Çaplı Bir Çalışma Başlatıyor. Bu Kapsamda Öncelikle Kayıp...
Koğuş Arkadaşları da Memnun Etmedi
Koğuş Arkadaşları da Memnun Etmedi
Ahmet Türk, Öcalan'ın Şartlarının İyileştirilmesine Rağmen Tersini İddia Etti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10