15 Aralık 2009 Salı Günü Haberleri

15 Aralık 2009 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
"Avrupa'daki Müslümanlar'a Ayrımcılık Yapılıyor" Açık Toplum Enstitüsü'nün (Open Society Institute -Osı) Yayımladığı Raporda, Avrupa'da Yaşayan Müslümanlar'ın Çoğunun Ayrımcılıkla, Sosyal ve ..
2 Çocuk Yangın Kurbanı Sakarya'nın Adapazarı İlçesinde Bir Evde Çıkan Yangında 2 Çocuk Dumandan Zehirlenerek Ölürken, Çocukların Anne ve Amcası Balkondan Atlayarak Yaralandı.
Brown'dan Felaket Uyarısı Birleşik Krallık Başbakanı Gordon Brown, Danimarka'nın Başkenti Kopenhag'da Yapılan BM Dünya İklimi Toplantıları'nın Son 3 Gününde Somut Sonuç Alınamazsa Bunun 'Çok ..
Beşiktaş Cola Turka Gruptan Çıkamadı
Beşiktaş Cola Turka Gruptan Çıkamadı
Beşiktaş Cola Turka, Gruptaki 4. Maçında 3. Yenilgisini Alınca, Gruptan Çıkma Şansı Kalmadı.
Bıraktığını Açıkladı
Bıraktığını Açıkladı
Rüştü Rençber, Milli Takım'ı Bıraktığını Söyledi.
Türk Telekomspor İşi Zora Soktu Telekomspor, Gruptaki 4. Maçında Yenilerek Gruptan Çıkma Şansını Hayli Zorlaştırdı.
Sakarya'da Yangın: 2 Çocuk Öldü, Anne ile Kayınbiraderi Balkondan Atlayarak Kurtuldu (2) Sakarya'nın Adapazarı İlçesinde 2 Katlı Binanın Üst Katında Çıkan Yangında İki Çocuk Dumandan Zehirlen..
Bandırma Banvitspor Garantiledi 'Eurochallenge' Kupası F Grubu'nda Yer Alan Bandırma Banvitspor, 3. Galibiyetini Alarak Gruptan Çıkmayı Garantiledi.
Demiryolu Çalışanları İşten Çıkarılan Arkadaşları İçin Grev Başlattı, Seferler Yapılamadı Haydarpaşa Tren İstasyonu'nda Demiryolları Çalışanlarının İşten Çıkarılan 16 Arkadaşlarına Destek Ver..
Galatasaray Berlin Duvarını Geçti
Galatasaray Berlin Duvarını Geçti
Galatasaray Cafe Crown, Gruptaki 4. Maçında Grup Lideri Almanya'nın Alba Berlin Takımını Yenerek 2. Galibiyetini Aldı.
Haşıloğlu'ndan 'Tarikatçı' Suçlamasına Cevap: Suçlayanları İnsaflı Olmaya Davet Ediyorum Ergenekon Davasına Bakan İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin Üye Hakimi Sedat Sami Haşıloğlu, Bazı Va..
Hakim Haşıloğlu İddiaları Reddetti İkinci 'Ergenekon' Davasına Bakan Üye Hakim Sedat Sami Haşıloğlu, '4 Vakıf Aracılığıyla Tarikatlarla Bağlantılı Olduğu' İddialarını Reddetti.
Daum: Kötü Gidişe Son Verdik
Daum: Kötü Gidişe Son Verdik
Daum, Üst Üste Alınan Kötü Sonuçların Ardından Ankaragücü Galibiyetinin Kendileri İçin Çok Önemli Olduğunu Söyledi.
Bilim ve Teknolojide Yeni Politikalar Hazırlanacak Bilim ve Teknoloji Yüksek Kurulu (Btyk) Toplantısında, 2011 -2016 Yıllarını Kapsayacak, 'Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Uygulama P..
Korkunç Ölüm
Korkunç Ölüm
Sakarya Adapazarı'nda 2 Katlı Binanın İkinci Katında Meydana Gelen Yangında İki Çocuk Öldü Bir Kadın da Ağır Yaralandı.
İlk 3 Maddeye Bağlı Kalınacak
'İlk 3 Maddeye Bağlı Kalınacak'
Başbakan Yardımcısı Çiçek Açılımın Anayasanın İlk 3 Maddesi Çerçevesinde Yapılacağini Söyledi.
Üniversite Kampusundaki Dikkat Tavşan ve Kaz Çıkabilir İbaresi Dikkat Çekiyor
Üniversite Kampusu'ndaki 'Dikkat Tavşan ve Kaz Çıkabilir' İbaresi Dikkat Çekiyor
Türkiye'nin Sayılı Üniversiteleri Arasında Yer Alan Karabük Üniversitesi Balıklar Kayası Kampus Alanında Bulunan Yolda 'Dikkat Tavşan ve Kaz Çıkabilir' İbaresi Bulunan Trafik Levhası Dikkat Çekiyor.
Muş'taki Olaylarda Yaralanan İki Kişi Elazığ'a Getirildi Muş'un Bulanık İlçesinde Demokratik Toplum Partisi (DTP)'nin Kapatılmasının Protestosu Sırasında Yaralanan Lokman Sönmez (30) ile Fati..
İlk Yarışın Galibi Söylemez! İstanbul Otomobil Sporları Kulübü (İsok) Tarafından Organize Edilen Castrol İstanbul Ralli Şampiyonası 13 Aralık 2009 Pazar Günü Vıa/port'dan Verilen Startla Başl..
Rüe Fizik Tedavi Yüksek Okulu Açıldı
Rü'e Fizik Tedavi Yüksek Okulu Açıldı
Rize Üniversitesin'e Bağlı Fizik Tedavi Yüksekokulu Açıldı.
Barış: Çok Çalıştım Galatasaraylı Futbolcu Barış, Zaman Zaman Yedek Kaldığını, Ancak Çok Çalışarak Bunun Karşılığını Aldığını Söyledi.
Rıjkaard: Taraftarları Isıtmak İstiyoruz
Rıjkaard: Taraftarları Isıtmak İstiyoruz
Rijkaard, "Soğuk Bir Havada Futbolumuzla Taraftarları Isıtmak İstiyoruz'' Dedi.
Öğrencilere İlk Yardım Eğitimi
Öğrencilere İlk Yardım Eğitimi
Çocuklara İlk Yardım Bilincini Aşılamak İçin Milli Eğitim Bakanlığı, Toçev ve Astra Zeneca İlaç Firması İşbirliği ile 2007 Yılından Bu Yana Devam Eden 'İlk Yardıma İlk Adım' Projesi Kapsamında Aksaraylı Çocuklara İlk...
Sürücülere Canlı Yayın ile Trafik Eğitimi
Sürücülere Canlı Yayın ile Trafik Eğitimi
Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Tarafından İl Girişlerinde Bulunan Tüm Dinlenme Tesislerine 'Kapalı Devre Televizyon Yayını' Sistemi Kuruldu.
Türk İşadamları Dört Gözle Mısır'a Vizenin Kaldırılmasını Bekliyor Türk ve Mısırlı İşadamları İki Ülke Arasındaki Vizenin Kaldırılmasını Bekliyor. Türk-mısır İşadamları Derneği Başkanı Zeki E..
Öğrenciler, Şiir, Kompozisyon ve Resimle İnsan Haklarını Anlattı
Öğrenciler, Şiir, Kompozisyon ve Resimle İnsan Haklarını Anlattı
Bursa Valiliği'nin Düzenlediği 'İnsan Hakları' Konulu Şiir, Kompozisyon ve Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllerini Aldı.
Kars, Ardahan, Iğdır Derneğinden Başkan Gülere Ziyaret
Kars, Ardahan, Iğdır Derneği'nden Başkan Güler'e Ziyaret
Gemlik Kars, Ardahan ve Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Demir ve Başkan Yardımcısı Selahattin Koca, Belediye Başkanı Fatih Mehmet Güler'i Makamında Ziyaret Ederek Dernek Çalışmaları...
Caddelerdeki Düzensiz Park Etmelere Son
Caddelerdeki Düzensiz Park Etmelere Son
Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne Bağlı Bursa Bakım Onarım, Ulaşım, Toplu Taşım İşletmeciliği Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (Burbak) Tarafından Hayata Geçirilen Cadde Otoparkları Uygulaması, Büyük İlgi Görüyor.
Açıkgöz Kukla Tiyatrosu Kent Meydanı Avm'de Büyükşehir Belediyesi Tarafından Bu Yıl 13.'sü Düzenlenen 'Uluslararası Bursa Karagöz Kukla ve Gölge Oyunları Festivali' Kapsamında Açıkgöz Kukla T..
Alman Mağazalar Zinciri Türkiyeye Geliyor
Alman Mağazalar Zinciri Türkiye'ye Geliyor
Almanya'da Kozmetik ve Temizlik Malzemeleri Satan Mağazalar Zinciri Rossmann'ın, Türk Pazarına Gireceği Belirtildi.
Wells Fargoda ABDye Borcunu Geri Ödeyecek
Wells Fargo'da ABD'ye Borcunu Geri Ödeyecek
Dünyanın En Büyük Bankacılık Grubu Citigroup'un Ardından, Wells Fargo Bankası da ABD Hükümeti'nden Aldığı Borcu Geri Ödeyecek.
Başbakanlıkta Açılım Toplantısı
Başbakanlıkta Açılım Toplantısı
Başbakanlıkta Yarın Başbakan Erdoğan'ın Başkanlığında 'Demokratik Açılım'la İlgili İstişare Toplantısı Yapılacak.
'Türkiyenin Arabuluculuğu Hataydı'
"Türkiye'nin Arabuluculuğu Hataydı"
İsrail Dışişleri Bakan Yardımcısı Danny Ayalon, Tel Aviv -Şam Görüşmelerinde Türkiye'nin Arabuluculuk Yapmış Olmasının Bir Hata Olduğunu Söyledi.
Kepçe Kulak Cerrahi Müdaheleyle Çözülüyor
Kepçe Kulak Cerrahi Müdaheleyle Çözülüyor
Kepçe Kulak, Cerrahi Müdahale ile Sorun Olmaktan Çıkıyor.
Rusyada Endüstriyel Üretim Uzun Aradan Sonra İlk Kez Artı Verdi, Kasımda Büyüme Yüzde 1,5 Çıktı
Rusya'da Endüstriyel Üretim Uzun Aradan Sonra İlk Kez Artı Verdi, Kasım'da Büyüme Yüzde 1,5 Çıktı
Rusya Federal İstatistik Ajansı (Rosstat) Kasım Ayında Endüstriyel Üretimin Bir Önceki Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 1,5'luk Bir Büyüme Gerçekleştirdiğini Duyurdu. Böylece Rusya Endüstriyel Üretimi Ekim 2008'de...
Mübarek: Çabalar Takdire Şayan Mısır Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek, Türkiye'nin Filistin Sorunu İçin Harcamakta Olduğu Çabaların Her Zaman "Takdire Şayan" Olduğunu Söyledi.
Vietnam Rusya'dan Altı Adet Denizaltı Alacak Vietnam Başbakanı Nguyen Tan Dung Rusya'nın Başkenti Moskova'da Deniz Altı Alım Anlaşması İmzaladı. Vietnem Rusya'dan Altı Adet 'Varşavka' (NATO A..
Gül: Filistin Öncelikli Meselemiz Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Filistin Davasının, Türkiye'nin de Mısır'ın da En Öncelikli Meselelerinden Birisi Olduğunu Belirterek, 'Bu Konuda Türkiye ve Mısı..
Rusya ve Yunanistan '12 Dev Adamı' Terletecek
Rusya ve Yunanistan "12 Dev Adamı" Terletecek
Türkiye'nin 16. Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası'ndaki Rakipleri, Rusya ve Yunanistan "12 Dev Adamı" Terletecek.
Mardin Emniyet Müdürlüğü: Kızıltepe'de A.k. İsimli Şahıs, Elinde Üç El Bombası ile Yakalanarak Gözaltına Alındı Mardin Emniyet Müdürlüğü, Kızıltepe'de, A.k. İsimli Şahsın, Elindeki Poşetti Üç..
Dp'de Bursa İl Başkanı ve 15 İlçe Başkanı Görevden Alındı Demokrat Parti (Dp) Bursa İl Başkanı Füsun Yaşar ve 15 İlçe Başkanı Görevden Alındı.
500 Milyonluk Mega Hediye İçin 5 Yıl Beklemek Lazım Romanyalı Muhasebeci Buhar Bulutları Fışkırtan Mazgal Üstünde Isınmaya Çalışan Evsizin Önüne Geldiğimizde Durdu, Pantolon Cebinden Çıkarttı..
Yozgattaki Tarihi Köprüler Restore Edilecek
Yozgat'taki Tarihi Köprüler Restore Edilecek
Yozgat Genelinde Bulunan 26 Köprü ile Bozok Üniversitesi Kampus Alanındaki Tarihi Köprüden 5'inin Restoresiyle İlgili Çalışmalara Başlandı.
Vali Bektaş: Sorumluluğu Çocuklara Yükleyemeyiz Muş Valisi Erdoğan Bektaş, 'Bu İşin Sorumluluğunu O Gösterilere Katılan 14 -15 Yaşındaki Çocuklara Yükleyemeyiz Ama Bu İşin Bir Sorumlusunun Bu..
Sidede Yıkımlar Kısa Sürede Tamamlanarak, Sezona Farklı Bir Çehreyle Girilecek
Side'de Yıkımlar Kısa Sürede Tamamlanarak, Sezona Farklı Bir Çehreyle Girilecek
Side Belediye Başkanı Abdulkadir Uçar, Beldeda Bir Yıl İçerisinde Kaçak Yapı Kalmayacağını Söyledi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10