1 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

1 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Asla Evlenmeyeceğim' Annesi, Babası Tarafından Vurulan Güzel Oyuncu Charlıze Theron, Aşka İnandığını Ama Evliliğe Hiç İnanmadığını Söylüyor.
Irak'ta Sünni Parti Yeniden Hükümete Katılıyor Irak'ta Sünnilerin Irak Uzlaşma Cephesi Partisi, Bir Sene Aradan Sonra Yeniden Hükümete Katılıyor.
Ergenekon Operasyonu'nda Ankara'da Gözaltına Alınan 7 Kişi İstanbul Emniyeti'ne Getirildi Ergenekon Soruşturması Kapsamında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Talimatı Doğrultusunda Gözaltı..
Gürcistan'da Guam Zirvesi Gürcistan'ın Batum Kentinde Gürcistan, Ukrayna, Moldova ve Ukrayna'nın Üye Oldukları Siyasi ve Ekonomi İttifak Niteliğini Taşıyan Guam Zirve Toplantısı Yapıldı.
Melike Öcalan Büyüledi Show Tv'nin Büyük İlgi Gören Yarışması 'Şarkı Söylemek Lazım' İzleyiciyle Yeniden Buluşuyor.
Bu Defa da Yazar Oluyor Manken ve Modacı Melek Yargıcı, 3 Günlük Bir Tatil İçin Geldiği Bodrum'da Objektiflere Yakalandı.
Kadıköy'de Yarın Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak Kadıköy'de Yarın Düzenlenecek Açık Hava Toplantısı Nedeniyle Bazı Yollar Kontrollü Trafiğe Kapatılacak.
Ergenekon Soruşturması Ergenekon Soruşturması Kapsamında Ankara'da Gözaltına Alınan ve Aralarında Emekli Paşaların da Bulunduğu 7 Kişi, Sağlık Kontrolünün Ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü'..
Tolon'un Okul Arkadaşları Emniyetin Önüne Geldi "Ergenekon" Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alınan Emekli Orgeneral Hurşit Tolon'un Okul Arkadaşı Olan Emekli Tümgeneral Oltan Evren ile Emek..
Rıpert: Türkiye, AB İçin Stratejik Bir Ortak Fransa'nın BM Daimi Temsilcisi Büyükelçi Jean -Maurice Ripert, Türkiye'nin Avrupa Birliği (AB) İçin 'Çok Önemli ve Stratejik Bir Ortak' Olduğunu S..
Galatasaray'da 17. Şampiyonluk Balosu Turkcell Süper Lig'de 2007-2008 Sezonunu Şampiyon Olarak Tamamlayan Galatasaray'da 17. Şampiyonluk Topkapı Sarayı'nda Gerçekleştirilen Baloyla Kutlandı.
'İnsanlık Suçuna Dahil Olmayın' Bir Yandan Dünyamız Hızla Kirleniyor Diğer Yandan Küresel Isınma Hayatı Tehdit Ediyor.
Erdoğan: Ttk'ya 3000 İşçi Alınacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Maden İşçilerine Türkiye Taşkömürü Kurumuna (Ttk) '1500 Artı 1500' Olmak Üzere 3000 İşçinin Alınacağı Müjdesini Verdi.
Gözaltına Alınan Prof. Ovalı, İstanbul'a Gönderildi 'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Trabzon'da Gözaltına Alınan Ati Teknoloji Özel Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Şirketi Genel Müdürü..
Bakan Eroğlu "Fiyat Farkı Kararnamesi Bir Aya Kadar Çıkar" Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Fiyat Farkı Kararnamesinin Başbakan Erdoğan'ın ve Devlet Bakanı Nazım Ekren'in İmzalarının Eksi..
İzmirde Orman Yangını
İzmir'de Orman Yangını
İzmir'in Menderes İlçesinde Ormanlık Alanda Çıkan Yangın, Kısa Sürede Kontrol Altına Alındı.
Mahatma Gandi'nin İngilizce Ses Kaydı Bulundu Mahatma Gandi'nin İngilizce Konuştuğu Bir Ses Kaydı Ortaya Çıktı. Gandi, Genelde Konuşmalarını Hindistan'ın Yerel İki Diliyle Yaptığı İçin, Wash..
Arıza Yapan Paraşütüyle Denize İnen Paraşütçü Boğulma Tehlikesi Geçirdi
Arıza Yapan Paraşütüyle Denize İnen Paraşütçü Boğulma Tehlikesi Geçirdi
Antalya'nın Alanya İlçesinde "Denizcilik ve Kabotaj Bayramı" Kutlamalarında Gösteri Yaparken Paraşütü Arızalanınca Denize İniş Papan Paraşütçü, Motorun Ağırlığı Nedeniyle Boğulma Tehlikesi Geçirdi.
Ergenekon Soruşturması Ergenekon Soruşturması Kapsamında Ankara'da Gözaltına Alınarak İstanbul'a Getirilen, Emekli Orgeneraller Hurşit Tolon ve Şener Eruygur ile ATO Başkanı Sinan Aygün ve Cu..
Casey: Gözaltına Alınmalar Emniyeti İlgilendirir ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tom Casey, Bugün Türkiye'de 'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alınmaların, Emniyet Güçlerini İlgil..
Yılda Tek Film Yeter Mutluluk Filmindeki Performansı ile Dikkat Çeken Murat Han, Televizyon Dizilerinde Oyunculuğunu Yeterince İyi Gösteremediğini ve İmkanlar Uygun Olsa Sadece Sinema Filmi Y..
Sinemaya Soyunuyor Bodrum'da Fatih Ürek'in İşletmeciğini Yaptığı Bir Mekanda Sahne Alan Şarkıcı Sinemaya Soyunuyor.
Galatasaray, Topkapı Sarayı'nda Şampiyonluğu Kutladı Turkcell Süper Lig'de 2007 -2008 Sezonunu Şampiyon Olarak Tamamlayan Galatasaray'da Kutlamalar Devam Ediyor.
Adana'da ABD'nin "Bağımsızlık Günü" Resepsiyonu ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ross Wilson, 'Yüce Uluslarımız Bu Değerlere (Özgürlük, Demokrasi) Bağlı Kalıp Yaşam Biçimimizi Savunmaya Devam Ettik..
Avrupa Birliği'nin Yeni Dönem Başkanı Fransa Avrupa Birliği'nin (AB) Dönem Başkanlığı'nı Slovenya'dan Devralan Fransa, AB Yetkilileriyle Çalışma Yemeğinde Bir Araya Geldi.
ABDnin 'Bağımsızlık Günü'
ABD'nin "Bağımsızlık Günü"
ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ross Wilson, Özgürlük ve Demokrasinin Yönetimi İçin Hükümetler Kurulduğunu Söyleyerek, "Yüce Halklarımız Özgürlük ve Demokrasiye Bağlı Kalırsa Geleceğe Birlikte Güvenle Bakabiliriz" Dedi.
Ergenekon Soruşturması Ergenekon Soruşturması Kapsamında Erzurum'da Gözaltına Alınan 2 Kişi, İstanbul'a Getirildi.
TBMM Başkanvekili Pakdil, Vali Küçükü Ziyaret Etti
TBMM Başkanvekili Pakdil, Vali Küçük'ü Ziyaret Etti
TBMM Başkanvekili Nevzat Pakdil, Bartın Valisi İsa Küçük'ü Makamında Ziyaret Etti.
Hazine 5 Yıl Vadeli Tahville 5.9 Milyar YTL Borçlandı Hazine, Yarın Yapacağı 6.9 Milyar YTL Tutarındaki İç Borç Geri Ödemesinin Finansmanı Kapsamında, Bugün Yaptığı 5 Yıl Vadeli Üç Ayda Bir D..
Borsada Sert Düşüş, Dolar 1.24 YTL'yi Gördü AK Parti"nin Kapatılmasına Yönelik Yaşanan Siyasi Kriz ve Ergenekon Operasyonu Kapsamında Sabah Saatlerinden Bu Yana Yapılan Yeni Gözaltılar Borsa"..
1.si Müthişti Cahide Den Muhteşem Bir Gece Daha. 7 Temmuz Pazartesi Gecesi Cahide Bir Kez Daha Gazinoya Dönüşüyor ve Sahnesinde Bir Çok İsmi Ağırlıyor.
ABDnin Bağımsızlık Günü Kapsamında Adanada Resepsiyon Düzenlendi
ABD'nin Bağımsızlık Günü Kapsamında Adana'da Resepsiyon Düzenlendi
ABD Ankara Büyükelçisi Ross Wilson ve Eşi Margo Squire, Adana'da Bağımsızlık Günü Resepsiyonuna Katıldı.
Ergenekon Soruşturması Kapsamında Trabzonda Gözaltına Alınan Prof. Dr. Ercüment Ovalı, İstanbula Götürüldü
Ergenekon Soruşturması Kapsamında Trabzon'da Gözaltına Alınan Prof. Dr. Ercüment Ovalı, İstanbul'a Götürüldü
Ergenekon Terör Örgütü Soruşturması Kapsamında Sabah Saatlerinde Gözaltına Alınan Karadeniz Teknik Üniversitesi (Ktü) Tıp Fakültesi Üyesi ve Ati Teknoloji Özel Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Şirketi Genel Müdürü...
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Sinopta da Coşkuyla Kutlandı
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Sinop'ta da Coşkuyla Kutlandı
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nın 82. Yıldönümü Sinop'ta da Çeşitli Etkinlikler ile Kutlandı.
Gökhan Gönül, Takımla Birlikte Çalışmalara Başlayacak Fenerbahçe'nin Milli Futbolcusu Gökhan Gönül'ün Tamamen İyileştiği ve Yakın Zamanda Takımla Birlikte Çalışmalara Başlayacağı Bildirildi.
Yarış Atı Müzayedesinde Kavga
Yarış Atı Müzayedesinde Kavga
Bursa'nın Karacabey Harası'nda Safkan Arap Koşu Taylarının Açık Artırmayla Satışı Sırasında Çıkan Kavgada 10 Kişi Gözaltına Alındı.
Ergenekon Soruşturması
Ergenekon Soruşturması
Ergenekon Soruşturması Kapsamında Ankara'da Gözaltına Alınarak İstanbul'a Getirilen, Emekli Orgeneraller Hurşit Tolon, Şener Eruygur, ATO Başkanı Sinan Aygün ve Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa Balbay'ın da...
Ergenekon Soruşturması
Ergenekon Soruşturması
Ergenekon Soruşturması Çerçevesince Gözaltına Alınan Ati Teknoloji Özel Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Şirketi Genel Müdürü Prof. Dr. Ercüment Ovalı, Akşam Saatlerinde Uçakla İstanbul'a Gönderildi.
Kosova-türkiye Ticaret Odası Kuruldu Kosova ile Türkiye Arasında, Ekonomik İlişkilere Yeni Değerler Kazandıracağına İnanılan Kosova-türkiye Ticaret Odası Kuruldu.
İl Sağlık Müdüründen İlaç Kullanım Uyarısı Karabük Sağlık Müdürü Korkut Eren, Doktor Önerisi Dışında İshal Kesici İlaç Kullanılmaması Uyarısında Bulundu.
Fethiyede Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kutlamaları
Fethiye'de Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kutlamaları
Muğla'nın Fethiye İlçesinde "Denizcilik ve Kabotaj Bayramı", Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı.
Trabzondaki €˜ergenekon Gözaltısı
Trabzon'daki €˜ergenekon' Gözaltısı
Ergenekon Operasyonu Çerçevesince Bu Sabah Gözaltına Alınan ve Türkiye'nin Tek Bağışıklık Tedavi Merkezi Olan Ati Teknoloji Özel Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Şirketi Genel Müdürü Olan Prof. Dr. Ercüment Ovalı,...
Hurşit Tolon ve Şener Eruygur, Sağlık Kontrolünden Geçirildi İstanbul'a Getirilen Ergenekon Şüphelileri, Adli Tıp'ta Sağlık Kontrolünden Geçirildi.
Başbakan Erdoğan, Maden Ocağına İndi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Taşkömürü Ocağına İnerek Kömür Çıkardı.
Gökhan Gönül'ün Sakatlığı Tamamen Geçti Fenerbahçe'nin Milli Futbolcusu Gökhan Gönül'ün Sakatlığının Tamamen Geçtiği, Takımla Birlikte Çalışmalara Başlayacağı Bildirildi.
Otomobil Evin Duvarına Çarptı: 1 Ölü, 2 Yaralı
Otomobil Evin Duvarına Çarptı: 1 Ölü, 2 Yaralı
Malatya'da Bir Otomobilin Evin Duvarına Çarpması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybederken, 2 Kişi Yaralandı.
Başbakan Erdoğan, Madencilerle Ocağa Girip Yemek Yedi
Başbakan Erdoğan, Madencilerle Ocağa Girip Yemek Yedi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler ile Birlikte Türkiye Taşkömürü Kurumu (Ttk) Kozlu Müessesi'nde Maden Ocağına Girerek...
Bebek Uyuduktan Sonra Seks Kısa Bir Süre Önce Anne Olan Christina Aguilera'nın, Çocuğunu Pek Göremiyoruz Ama Ünlü Yıldızın Her Zaman Fotoğraflanmaya Hazır Göğüslerini ve Hızlı Yaşamını Ne Kad..
Sperm Bankası ile Anılmak İstemiyor Sperm Bankasından Aldığı Spermle Hamile Kalan ve Kayra İsmini Verdiği Oğlunu Önceki Yıl Dünyaya Getiren Oyuncu Leyla Bilginel de, Önceki Gün Tatil İçin Bod..
Faroz Limanında Eğlenceli Kutlama
Faroz Limanı'nda Eğlenceli Kutlama
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kutlamaları Nedeniyle Trabzon'da Gerçekleştirilen Etkinlikler Kapsamında, Faroz Limanı Balıkçı Barınağında Bir Dizi Etkinlik Düzenlendi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10