28 Şubat 2008 Perşembe Günü Haberleri

28 Şubat 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bush da Harekatın Kısa Sürede Bitirilmesini İstedi ABD Başkanı George W. Bush, Türkiye'nin Kuzey Irak'taki Kara Harekatının Sınır Olması ve Mümkün Olduğunca Kısa Sürede Sona Ermesi Gerektiğin..
Adanada 'Duble Yol' Toplantısı
Adana'da "Duble Yol" Toplantısı
Adana Valisi İlhan Atış, Adana-karataş Duble Yolunun 13 Kilometrelik Bölümünü Mart Ayında Tamamlamayı Planladıklarını Söyledi.
İçişleri Komisyonu Toplantısında Muhalefetten "Süre" Resti TBMM İçişleri Komisyonu'nda 43 Yeni İlçe Kurulması ve Nüfusu 2 Binin Altındaki Belediyelerin Kapatılmasını Öngören Tasarının Görüşme..
Iğdır Okuyor Kampanyası
Iğdır Okuyor Kampanyası
"Iğdır Okuyor" Kampanyası Kapsamında Bayanların Altın Günü Yerine Kitap Okuma Kampanyası Düzenleyecekleri Belirtildi.
Belediye Meclisi Toplanıyor Şanlıurfa Belediyesi Meclis Toplantısı'nın 3 Mart Pazartesi Günü Yapılacağı Bildirildi.
Hani Köprüyü Teröristler kullanmıyordu! İşte Barzani'yi Yalanlayan Fotoğraflar..
O Artık tavacı O, Korkut Eken... Bir Zamanların Mağrur Komutanı, Şimdi Esnaf...
Sivasta tarihi eser kaçakçılığından 2 kişi gözaltına alındı
Sivas'ta tarihi eser kaçakçılığından 2 kişi gözaltına alındı
Sivas'ta tarihi eser kaçakçılığı yaptığı iddiasıyla 2 kişi gözaltına alındı. Operasyonda, çeşitli dönemlere ait gözyaşı şişesi ve cam bardak ele geçirildi.
Yargı Süreçleri Devam Edecek TBMM: DTP'li İki Vekilin Soruşturması 'Terör Suçları' Kapsamında
7 Terörist Öldürüldü Genelkurmay Başkanlığı Kuzey Irak'a Kara Operasyonunun 7'nci Günü Bilançosunu Açıkladı
DSP Genel Başkanı Sezer, Eskişehirde Panele Katıldı
DSP Genel Başkanı Sezer, Eskişehir'de Panele Katıldı
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Zeki Sezer, Demokrasinin Laiklik Olmadan Yürüyemeyeceğini Söyledi.
İşdünyası için Ege Bilgi ve Yenilik Merkezleri kuruldu Ege Bilgi ve Yenilik Merkezleri için Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde bir tören düzenlendi. Törende Ege Üniversitesi(EÜ) Rekt..
Turgutlu Belediyesi ile İşçiler Anlaştı
Turgutlu Belediyesi ile İşçiler Anlaştı
Manisa'nın Turgutlu İlçesinde Belediye Bünyesinde Hizmet İş Sendikası'na Bağlı Çalışan 135 İşçiyi Kapsayan Toplu İş Görüşmeleri Mutlu Sonla Noktalandı.
Ocakden, Dink Cinayeti Komisyonunun Çalışmalarıyla İlgili Haberleri Yalanladı Hrant Dink Cinayetini Araştırmak Üzere Kurulan Alt Komisyonun Başkanı AK Parti Bursa Milletvekili Mehmet Ocakden,..
Elazığda Sivil Savunma Günü Kutlandı
Elazığ'da 'Sivil Savunma Günü' Kutlandı
Elazığ'da 'Sivil Savunma Günü' Nedeniyle Düzenlenen Toplantıya Katılan Deprem Profesörü Ahmet Mete Işıkara,17 Ağustos Depreminin Çok Şey Öğrettiğini Belirterek, 'Sivil Savunmanın Ne Kadar Önemli Olduğunun Farkına...
Rumelisiadtan Edirne Çıkarması
Rumelisiad'tan Edirne Çıkarması
Rumelili Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği Üyeleri, Edirne'yi Mercek Altına Aldı.
Van'da Yapılması Planlanan Sınır Ticareti Toplantısı Ertelendi Van Ticaret ve Sanayi Odası (Vatso) Yönetim Kurulu Başkanı Zahir Kandaşoğlu, Dış Ticaret Müsteşarlığı Tarafından 5 Mart'ta Düzen..
Gercüş Tarlalarında Kara Saban Kullanmaya Devam Ediliyor
Gercüş Tarlalarında Kara Saban Kullanmaya Devam Ediliyor
Batman'da, Gelişen Teknolojiye Rağmen Gercüşlü Köylülerin Büyük Bir Bölümü Kara Sabanla Tarla Sürüyor.
Van'daki Elektrik Enerjisi Sorunu AK Parti Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu, Bir Süreden Beridir Van'daki Elektrik Enerjisinin Verimliliği ve Voltajların Yükselmesi İçin Yapılan Çalışmalar..
Başkan Coşkun'dan Karla Mücadele Ekiplerine Teşekkür Sivas'ın Suşehri İlçesi Belediye Başkanı Şaban Coşkun, İlçe Merkezinde Kar Temizleme Çalışmasına Destek Veren, Resmi Kurum, Özel Şirket ve..
Çorumun 2. Şehidi Dursun Demirkol Toprağa Verildi
Çorum'un 2. Şehidi Dursun Demirkol Toprağa Verildi
Kuzey Irak'taki PKK Kamplarına Yönelik Olarak Başlatılan Operasyonda Şehit Olan Piyade Komando Onbaşı Dursun Demirkol, Memleketi Çorum'un Mecitözü İlçesinde Düzenlenen Törenin Ardından Gözyaşları Arasında Toprağa...
Aydında Rektöre Suç Duyurusu
Aydın'da Rektöre Suç Duyurusu
Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-bir-sen) Aydın Şubesi Üyeleri, Bugün Aydın Adliyesi Önünde Yaptıkları Basın Açıklaması ile Anayasa Değişikliğine Rağmen Başörtülü Öğrencileri Derse Almadığı Gerekçesiyle Aydın Adnan...
Muradiyeli Dilek Kardeşler Van Devlet Hastanesinde Tedavi Altına Alındı
Muradiyeli Dilek Kardeşler Van Devlet Hastanesi'nde Tedavi Altına Alındı
Van'ın Muradiye İlçesi Gönderme Köyünde Yaşayan Orhan Dilek'in, Yüzlerindeki Yara Yüzünden Güneşe Çıkamayan Kızları 7 Yaşındaki Serap ve 2 Yaşındaki Esmanur, Tedavi Altına Alındılar.
Turbanlı Ogrencılere Yıne Yasak Geldı
Turbanlı Ogrencılere Yıne Yasak Geldı
Bogazici Universitesi Rektoru Prof.dr. Ayse Soysal, Turban Konusuyla İlgili Olarak, "Yasalar Neyse Onu Uygulayacagiz" Dedi.
MHP ve Ülkü Ocakları, Huzurevini Ziyaret Edecek Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı ve Gaziantep Ülkü Ocakları Başkanlığı, Gaziantep Huzurevi'nde Kalan Yaşlıları Ziyaret Edecek.
Eğitim-bir-senden Başörtüsü Yasağını Devam Ettiren Rektörlere Tepki
Eğitim-bir-sen'den Başörtüsü Yasağını Devam Ettiren Rektörlere Tepki
Eğitim-bir-sen Adıyaman Şubesi Başkanı Gaffari İzci, Üniversitelere Başörtüsüyle Girilemeyeceğine İlişkin Hiçbir Anayasal ve Kanuni Düzenleme Olmamasına Rağmen Bazı Rektörlerin Anayasa Hükmünü Hiçe Sayarak Başörtülü...
Yeşilçam'ın Son Kötü Adamı da Öldü Türk Sineması'nın Özellikle 1960'lı Yıllarına Damgasını Vuran Oyunculardan Senih Orkan, Bodrum Turgutreis'te Hayatını Kaybetti.
Sınır Bölgesindeki Vatandaşlar Operasyon Haberlerini İlgiyle Takip Ediyor Şırnak Silopi İlçesi'nde Vatandaşlar Sınır Ötesinde Devam Eden Operasyonla İlgili Haberleri İnternet, Televizyon ve G..
Van Valisi Özdemir Çakacaktan Okul Ziyaretleri
Van Valisi Özdemir Çakacak'tan Okul Ziyaretleri
Van Valisi Özdemir Çakacak İl Merkezinde Bulunan Bazı Özel İlk ve Orta Dereceli Okulları Ziyaret Etti, Yönetici ve Öğretmenlerle Görüşüp Sohbet Ettiği Öğrencilere Çeşitli Nasihatlarda Bulundu.
DTP Mitingine Boynuna Astığı Kuran-ı Kerimle Katılan İmam Muhittin Eryılmaz Gözaltına Alındı Diyarbakır'daki DTP Mitinginde Boynuna Astığı Kuran-ı Kerim'le Dikkatleri Üzerine Çeken İmam Muhit..
Turgutlu Atatürk İlköğretim Okulu Güreş Takımı İl Birincisi Oldu
Turgutlu Atatürk İlköğretim Okulu Güreş Takımı İl Birincisi Oldu
Turgutlu Atatürk İlköğretim Okulu Güreş Takımı, Manisa'da Yapılan 13-14 Yaş Serbest Güreş Müsabakalarında İl Birincisi Oldu.
Şanlıurfa Belediyesi Ulusal Kalite Ödülüne Başvurdu
Şanlıurfa Belediyesi Ulusal Kalite Ödülü'ne Başvurdu
Bu Yıl 5'i Kamu Kurumu Olmak Üzere Toplam 13 Kuruluşun Başvuruda Bulunduğu 16. Kez Dağıtılacak Olan Ulusal Kalite Ödülü'ne Şanlıurfa Belediyesi de Başvurdu.
AK Parti Melikgazi Kadın Kollarından Anlamlı Ziyaret
AK Parti Melikgazi Kadın Kolları'ndan Anlamlı Ziyaret
AK Parti Melikgazi Kadın Kolları Düzenledikleri Programla Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bünyesinde Faaliyet Gösteren Amatem'e (Alkol ve Madde Bağımlıları Tedavi Merkezi) Ziyaret Gerçekleştirdiler. Ziyaret...
Öğrencilerin Sivil Savunma Tatbikatı
Öğrencilerin Sivil Savunma Tatbikatı
İzmir'in Aliağa İlçesi Mehmet Saka İlköğretim Okulu'nda Yapılan Sivil Savunma Tatbikatı Gerçeğini Aratmadı. Okulun Sivil Savunma Kulübü Öğretmenleri Naci Kaymak ve Eşi Ayşe Kaymak Nezaretindeki Tatbikat Başarıyla...
Tepebaşı Belediyesinden 'Hünerli Patiler' Projesi
Tepebaşı Belediyesi'nden "Hünerli Patiler" Projesi
Eskişehir'in Tepebaşı Belediyesi, Görme Engelli Vatandaşların Hayatlarını Kolaylaştırmak Maksadıyla "Hünerli Patiler" Projesini Hayata Geçiriyor. Projede Köpekler, Görme Engelli Kişilerin Bağımsız Bir Şekilde...
Hibe Kredi ile Alınan Tam Donanımlı Ambulans Hizmet Vermeye Başladı
Hibe Kredi ile Alınan Tam Donanımlı Ambulans Hizmet Vermeye Başladı
Van'da Doğu Anadolu Kalkınma Programı (Dakp) Sosyal Bileşeni Kapsamında Hibe Kredi ile Alınan Tam Donanımlı Ambulans Hizmet Vermeye Başladı.
Emniyetten Kardeş Okula Kitap Desteği
Emniyetten Kardeş Okula Kitap Desteği
Kardeş Okul Projesi Çerçevesinde Bartın Emniyet Müdürlüğü, Atatürk İlköğretim Okuluna Bir Ziyaret Gerçekleştirerek, Okul Kütüphanesine Kitap Hediye Etti.
Zonguldak, AK Parti  Kadın Kolları 2. Olağan Kongresi Yapıldı
Zonguldak, AK Parti Kadın Kolları 2. Olağan Kongresi Yapıldı
Zonguldak AK Parti Kadın Kolları 2. Olağan Kongresi, Yoğun Katılım ile Gerçekleşti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyal İşler Başkanı Nükhet Hotar Göksel'inde Katıldığı Kongrede Mevcut Başkan Arife Dereli Güven...
Öğrencilerden Vergi Dairesine Ziyaret
Öğrencilerden Vergi Dairesine Ziyaret
Ordu'nun Ünye İlçesinde, Vergi Haftası Dolayısıyla Şehit Hüseyin Başaran İlköğretim Okulu 1 ve 5. Sınıf Öğrencileri, Ünye Vergi Dairesi'ni Ziyaret Etti.
Adanasporda sakatlar kervanına Kerem de katıldı
Adanaspor'da sakatlar kervanına Kerem de katıldı
TFF 2. Lig Yükselme Grubu takımlarından Adanaspor, hafta sonu Adana Demirspor ile oynayacağı derbi maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Kendi tesislerinde tek idman yaparak günü geçiren turuncu beyazlılarda Tolgahan ve...
Beşiktaş-Galatasaray derbisini Bünyamin Gezer yönetecek Turkcell Süper Lig'de 24. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.
Meclis'ten, DTP'li Tuğluk ve Binici'nin Yargılanmasına Devam Kararı Milletvekili dokunulmazlık dosyaları ile ilgili, TBMM Adalet –Anayasa Karma Komisyonu'nun oluşturduğu Hazırlık Komisyonu, ..
Özel Aziziye Koleji öğrencileri ile 2011in temelini attı
Özel Aziziye Koleji öğrencileri ile 2011'in temelini attı
Özel Aziziye Eğitim Kurumları ile Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün katkılarıyla 2011 Üniversiteler arası Dünya Kış Spor Oyunları (Universiad) için Özel Aziziye Anadolu Lisesi ve Özel Aziziye Fen Lisesi...
İzmirde Vergi Haftası Etkinlikleri
İzmir'de Vergi Haftası Etkinlikleri
Vergi Haftası Etkinlikleri Çerçevesinde İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı ile İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin (İesdb) Organizasyonuyla Yapılan '2. Vergi İdaresi-iş Alemi Platformu', İzmirli Meslek...
Denizbank'tan 341 Milyon YTL Kar Denizbank, 2007 Yılı Finansal Sonuçlarına Göre, 2007 Yılında 341 Milyon YTL Kar Etti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10