8 Ocak 2008 Salı Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin Burdur Mitinginde Konuşuyor

8 Ocak 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Diyarbakır Bombacısı Yakalandı
Diyarbakır Bombacısı Yakalandı
Diyarbakır'daki Bombalı Saldırının Zanlısı Yakalandı. Terörist Yer Gösterme için Olay Yerine Götürüldü. PKK'lı Terörist K. Irak Kamplarında Eğitim Almış.
nefes Kesti Petra Nemcova Kapak Kızı Oldu Video
Çoban Ressamın Atatürk Sergisi! Mustafa Kemal Atatürk'ü ve Başbakan Erdoğan'ı Tablolarına Taşıyan Ressam Bakın İki Lider için Neler Söyledi?
En Güçlü 25 İş İnsanı Bazıları İmparatorluk Kurucusu Bazıları İse Profesyonel Statüsünde. İşte 'En Güçlü 25' Listesi...
Toptan: Yasama Sürecine, Sivil İnisiyatifi En Geniş Şekilde Katmak İstiyoruz Ankara - Cumhurbaşkanı Vekili ve TBMM Başkanı Köksal Toptan, Dernek, Vakıf, Sivil Toplum Örgütleri ve Üniversitele..
Bursa'da Bir Yılda 4 Bin 89 Çift Boşandı Bursa'da 2007 Yılında 4 Bin 240 Çift Boşanmak İçin Dava Açarken, 4 Bin 89 Kişi Mahkeme Kararıyla Eşlerinden Ayrıldı.
Erdoğandan Gaz Ricası
Erdoğan'dan 'Gaz' Ricası
Başbakan Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad ile Görüşüp, Doğalgaz Kesintisinin Sona Erdirilmesini İsteyecek. Ahmedinejad'ın Ne Yanıt Vereceği ise Merak Konusu.
Patlamada Hasar Gören Dershane Eğitime Başladı Diyarbakır'daki Patlamada 3 Öğrencisini Kaybeden Final Dershanesi Bugün Eğitime Başladı.
Genelkurmay'dan "Muhafız Taburu" Açıklaması Genelkurmay Başkanlığı, TBMM'de Konuşlu Muhafız Taburu ile İlgili Haberlerin Gerçeği Yansıtmadığını, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'..
Işıklar Ambalaj, Özışık İnşaat'a Hes Projesi için Yetki Verdi İstanbul - Işıklar Ambalaj'ın, Alpaslan Ii Konsorsiyumu Ogg Lider Şirketi Olan Bağlı Ortaklığı Özışık İnşaat'a 200 Mw Kurulu Güçt..
Tşof'tan Kar ve Buzlanma Uyarısı Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yurt genelinde yoğun kar yağışı nedeniyle, sürücülerin eksikliklerini tamamlayarak..
Diyarbakır'daki Patlamanın Faili Yakalandı Diyarbakır'da 3 Ocak'ta Askeri Servis Aracının Geçişi Sırasında Meydana Gelen 6 Kişinin Ölümü, 67 Kişinin de Yaralanmasıyla Sonuçlanan Bombalı Saldı..
"Fransa, AB'nin Genişlemesinde Çaba Harcayacak" Fransa'nın Avrupa'dan Sorumlu Bakanı Jean-pierre Jouyet, Ülkesinin AB'nin Genişlemesi İçin Çaba Harcayacağını Söyledi. Jouyet'in Bu İfadesi, Bi..
Meteorolojiden "Çığ" Uyarısı Yurdun Doğu Kesimlerinde Muhtemel Çığ Riskine Karşı Vatandaşların ve İlgililerin Tedbirli Olmalarını İstendi.
Kardak'a Gitmeye Çalışan 3 Kişiye İnceleme Muğla Valisi Lütfi Yiğenoğlu, Kardak Kayalıkları Bölgesine Protesto Amacıyla Bir Tekne ile Gitmeye Çalışan 3 Kişi Hakkında İnceleme Başlatıldığını B..
Bahçeli Sert Çıktı: MHP 301'le İlgili Her Türlü Teklife Karşı ve Kapalıdır MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 301. Maddeye Yönelik Yapılmak İstenen Değişikliğe Sert Tepki Gösterdi. Bahçeli, MH..
Reese Resti Çekti Hollywood'un En Çok Kazanan Oyuncusu Reese Witherspoon'u Çıldırtan Olay Ne?Hollywood'un En Çok Kazanan Oyuncusu Reese Witherspoon'u Çıldırtan Olay Ne?
Seda Sayan 5 Kez Evlendi Bazı Ünlü İsimler, Nikah Masasına Oturma Konusunda Adeta Birbiriyle Yarışıyor.Bazı Ünlü İsimler, Nikah Masasına Oturma Konusunda Adeta Birbiriyle Yarışıyor.
Erdoğan, Doğalgaz Kesintisi için Ahmedinejad'la Görüşecek Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad ile Görüşüp, Doğalgaz Kesintisinin Sona Erdirilmesini İ..
Trabzon'da Aile Faciası: 7 Ölü Trabzon - Trabzon'un Sürmene İlçesinde Bir Kişi, Eşini ve 6 Çocuğunu Tabancayla Vurarak Öldürdükten Sonra Kaçtı. İlçenin Soğuksu Mahallesi Dere Mevkiindeki 4 Ka..
Türkiye, En Çok Tercih ve En Çok Şikayet Edilen 'İkinci Ülke' Antalya -Almanya'da Yapılan 2008 Yılının En Trend Ülkesi Anketinde Türkiye İkinci Sırada Yer Aldı. Bununla Birlikte 552 Oyla Türk..
Bebek Bekliyorlar Keith Urban ile Evli Olan Avustralyalı Film Yıldızı Nicole Kidman Hamile...
Herşey Göründüğü Gibi Olmayabilir ! Sanal Ortamlardan Sevgili Bulmak İsteyenlere Uyarı Niteliğinde Bir Video ! Tıklayın
Şişli'ye 'Paris' Meydanı Şişli?nin Çehresi, Ali Sami Yen Stadı?nın Yerine Yapılacak Bu Dev Kompleksle Değişecek. Ayrıca Projede Bir İlke de İmza Atılacak!
Memur Emeklisinin Yeni Maaşları Maaşlarda Yüzde 2,62 ile 3,45 Arasında Artış Oldu. İşte Maaşlar:
Flaş! Diyarbakır Bombacısı Yakalandı Diyarbakır'daki Bombalı Saldırının Failinin Yakalandığı Bildirildi.
Yoklama Yaptırmayan Öğretmene Hapis Erzurum'da Özel Bir Dersanede Edebiyat Öğretmeni Olarak Çalışan 27 Yaşındaki Erdoğan Bayaz, 'Askerlik Yoklaması Kaçağı' Olduğu Gerekçesiyle 3 Ay 10 Gün Hap..
Kredi ve Burs Ödemeleri Yarın Yapılacak Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndan 2007-2008 Öğretim Yılında Burs veya Öğrenim Kredisi Almaya Hak Kazanan Öğrencilere Ödemeler Yarın Yapılacak..
Ft'den Carrefour Yorumu: "Migros İhalesinde Sürpriz Aksilik" Migros İhalesinde Carrefour'u Favori Olarak Gösteren Financial Times Gazetesi, Şirketin İhaleden Geri Çekilmesini, "Sürpriz Bir Ak..
İşçi Emeklilerinden Zam Yakınması Tüm İşçi Emeklileri Derneği Genel Başkanı Satılmış Çalışkan, Temel Tüketim Maddelerine Yapılan Zamlar Sonrasında İşçi Emeklisi Bütçesinin Her Ay 30 YTL Açık ..
Bakanlığın Grevde Geçen Günleri "Kayıp" Sayması Hak-iş'i Kızdırdı Hak-iş Genel Başkanı Salim Uslu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın Yayınladığı Çalışma Hayatı Yıllık İstatistikleri Ki..
Burs ve Öğrenim Kredileri Ödemeleri Yarın Yapılacak Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndan 2007-2008 öğretim yılında burs veya öğrenim kredisi almaya hak kazanan öğrencilere ödemeler yar..
Frankfurter Allgemeine Zeıtung: "Erdoğan'ın 301 Tavrını Övmek İçin Beklemek Gerek" Erdoğan İktidarının 301. Maddeyi Yumuşatmak İstediğini Ancak Erdoğan'ın Bu Niyetini Övmek İçin Önce Maddenin..
CHP, YÖK Başkanı'nın Açıklamasını Meclise Taşıdı CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan'ın, "Devlet Üniversiteleri Paralı Olmalı" Şeklindeki Açıklamasını, ..
Ft: "Türk Kadınları Barikatlara Yönelebilir" Financial Times Gazetesi, Yeni Anayasanın İlk Taslağının, Kadınların Korunma İhtiyacından Söz Eden 9. Maddesinin Kadın Haklarını Savunan Grupları ..
Başbakan Erdoğan: "Doğalgaz Kesintisiyle İlgili Ahmedinejad ile Görüşeceğim" Başbakan Recep Tayip Erdoğan, doğalgaz kriziyle ilgili olarak İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad ile görüşerek kesinti..
Burs ve Öğrenim Kredisi Ödemeleri Yarın Yapılacak Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (Yurtkur) Genel Müdürü Hasan Albayrak, 2007-2008 Öğretim Yılında Burs veya Öğrenim Kredisi Almaya Hak K..
Toptan: 'Türban Sorununun Gündemden Çıkması Lazım' Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan, Türban Konusunun, Sosyal Bir Sorun Olma Özelliğini Koruduğunu Belirterek, 'Bu Sor..
Rice: "Batı Şeria ve Kudüs'teki Yerleşimler Arasında Fark Yok" ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, ABD Başkanı George Bush'un İsrail ve Filistin'e Yapacağı Resmi Ziyaretin Bir Gün Öncesind..
Diana'nın Yatak Odası Dinlenmiş İngiltere Yüksek Mahkemesi Tarafından, Prenses Diana'nın 1997'deki Ölümü Üzerine Yapılan Soruşturmada, Prenses'in Yatak Odasının Prens Charles'tan Ayrıldıktan ..
ABD ve Irak'tan El Kaide'ye Karşı Operasyon Amerikan ve Irak Birliklerinin, Irak'taki El Kaide ve Diğer Militanlara Karşı Ortak Operasyon Başlattığı Bildirildi.
Trlibid/trlibor Yıllık Yüzde 16.20 / 17.14 Olarak Açıklandı İstanbul -Trlibid/trlibor Gecelik Yüzde 15,7250/ 16,5750 Yıllık Yüzde 16,2000/ 17,1475 Olarak Açıklandı. 8 Ocak 2007 Tarihli Fiks..
Borsa, Toparlanma Çabasında; 53 Bini Denedi/ Dolar ve Faiz Gevşedi İstanbul ? İMKB Hisse Senetleri Piyasasında Yurtdışı Odaklı Seyir Devam Ediyor. Toparlanma Çabası İçerisinde Olan Piyasada, ..
Sinemaseverler Şaşkın James Bond Filminin Yapımcıları Sır Gibi Sakladıkları Yeni Bond Kızlarını Sonunda Açıkladı.James Bond Filminin Yapımcıları Sır Gibi Sakladıkları Yeni Bond Kızlarını Sonunda Açıkladı.
İlhan Gücü Temsil Ediyor 'Buzda Dans 2' Yarışmasında İlhan Mansız'la Finale Kalan ve İkinci Olan Yasemin Hadivent, Mansız'ı Kendisine Benzettti.'Buzda Dans 2' Yarışmasında İlhan Mansız'la Finale Kalan ve İkinci Olan Yasemin Hadivent, Mansız'ı Kendisine Benzettti.
Özince: Finansman Krizleri, Türkiye'nin Kaderi Değil/ "2001 Kriziyle Ekonomik Program Çöktü" Trabzon - Bankalar Birliği Başkanı ve İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince, Finansman Krizlerinin,..
Toptan: Türban Sorununun Türkiye'nin Gündeminden Çıkması Lazım Ankara - Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan, Türban Konusunun, Sosyal Bir Sorun Olma Özelliğini Koruduğun..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10