3 Ocak 2008 Perşembe Günü Haberleri

3 Ocak 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
2007'de Üretici Fiyatları 5,94 Oranında Arttı Türkiye İstatistik Kurumu (Tüik), 2007 Yılında Üretici Fiyatlarının (Üfe) Yüzde 5,94, Tüketici Fiyatlarının İse Yüzde 8,39 Oranında Arttığını Açı..
Borsa % 2,13 Düşüşle Kapandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Günü Ortalama Yüzde 2,13'lük Düşüşle Tamamladı.
Futbol Federasyonu Karara İtiraz Edecek Futbol Federasyonu, İstanbul Bakırköy 2. Sulh Hukuk Mahkemesi'nin Aldığı İhtiyati Tedbir Kararına İtiraz Ediyor.
Serbest Piyada Döviz İstanbul ve Ankara Serbest Piyasalarında Alınıp Satılan Döviz Türlerinin, Önceki ve Bugün İtibarıyla Alış ve Satış Kapanış Fiyatları Şöyle:
Dünyaya Kardeş Geldi
Dünya'ya Kardeş Geldi
Yaklaşık 10 Milyon Yıl Önce Doğduğu Tahmin Edilen ve Dünyanın 3 Bin Katı Büyüklükte Yeni Bir Bebek Gezegen Keşfedildi.
Kokain Sutyen
Kokain Sutyen
Uyuşturucu Kaçakçılığında İnanılmaz Yöntemler Uygulayan Mafya, Göğüslerde Ölçüyü Kaçırınca Yakayı Ele Verdi.
Sivil Toplum: "Yeni Anayasa Oldu Bittiye Getirilmemeli" Anayasa Platformu Sekreteryasını Yürüten Tepav, Birinci Ulusal Çalıştaydan Çıkan En Önemli Sonucun, Yeni Bir Anayasa Yapımının "Aceleye..
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (2. Seans) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 45 Kb]...
Sigara Yasağını Genişleten Teklifin Görüşmelerini Talat da İzledi Meclis Genel Kurulu'nda görüşülen ve sigara yasağının kapsamını genişleten teklifin görüşmelerini, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül..
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 3 Ocak 2008 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
Uzmanlar Obezite Hastalığına Karşı Uyardı
Uzmanlar Obezite Hastalığına Karşı Uyardı
Nlar Obezite Hastalığına Karşı Uyardı
Diyarbakır'da Patlama Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ve Dedeman Oteli'nin yakınlarında büyük bir patlama meydana geldi. (ANKA) (EYL/ZG)
2007 Enflasyonu Yüzde 8.4 (1) Türkiye Yüzde 4 Enflasyon Hedefleyerek Başladığı 2007 Yılını Tüfe'de Yüzde 8.39, Üfe'de İse Yüzde 5.94'le Tamamladı.
CHP Myk Kongre Sürecini Değerlendirdi CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) devam eden kongre sürecini değerlendirdi. Kongrelere dönük itirazların ele alındığı toplantıda, bazı ilçe kongrelerine yö..
Diyarbakır Şehir Merkezinde Büyük Patlama Diyarbakır Dedeman Oteli ve Galeria Alışveriş Merkezi Arasındaki Otoparkta Bulunan Araç Patladı. Diyarbakır'ın Merkezinde Saat 16.55 Sularında Meydan..
KKTC Cumhurbaşkanı Talat Meclis'te Meclis Başkanı Köksal Toptan, KKTC'de Öne Sürülen İddiaların Bütün Dünya Tarafından Anlaşılmasının Gerektiğini Söyleyerek, "Herkes Kıbrıs'ta İki Ayrı Demokr..
Belediyeye Alınan İş Makinalarına Mehter Konseri ile Tanıtım Diyeye Alınan İş Makinalarına Mehter Konseri ile Tanıtım
F-16 savaş uçakları keşif uçuşunda Güvenlik güçlerinin bölgede terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonları devam ederken; Diyarbakır'dan kalkan F-16 savaş uçakları da havadan destek veriyor.
Trabzon'da 2007 yılında 479 aileye 749 çocuk için 813 bin 825 YTL ayni ve nakdi yardım yapıldı Trabzon'da 2007 yılında yardıma muhtaç 479 aileye 749 çocuk için 813 bin 825 YTL ayni ve nakdi y..
Başıboş köpekler uysallaştırılıp yaşam alanlarına bırakılıyor
Başıboş köpekler uysallaştırılıp yaşam alanlarına bırakılıyor
Burdur Belediyesi tarafından kurulan hayvan barınağı, şehirdeki köpeklerin uysallaştırılmalarını sağlıyor. Başıboş köpekler yakalanarak yapılan operasyon ile önce kısırlaştırılıyor, sonra da yaşam alanlarına yeniden...
Elmadağda aracın altnda kalarak sürüklenen kadın 'çocuğum' diye feryat etti
Elmadağ'da aracın altnda kalarak sürüklenen kadın "çocuğum" diye feryat etti
Elmadağ'da buzlanma nedeniyle meydana gelen trafik kazasında, otomobilin altında kalarak sürüklenen kadının "Çocuğum" diye feryat ettiği öğrenildi.
Aleviler, Antalyada Alman Konsolosluğuna siyah çelenk bıraktı
Aleviler, Antalya'da Alman Konsolosluğu'na siyah çelenk bıraktı
Alevi Bektaşi Federasyonu'na bağlı Hacı Bektaşi Veli Kültür ve Dayanışma Derneği, gösterdiği bir dizi filmde Alevi inanç ve kültürüne hakaret edildiği gerekçesiyle Alman Devlet Televizyonu ARD'yi protesto etti.
Hrant Dink Cinayetini Araştırma Komisyonu üyeleri İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah ile görüştü Hrant Dink Cinayetini Araştırma Komisyonu üyeleri İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Ce..
Gaziantepte kardeş şehir Kuveyt adına bulvar açıldı
Gaziantep'te kardeş şehir Kuveyt adına bulvar açıldı
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Kuveyt Belediyesi arasında imzalanan kardeş şehir protokolü kapsamında, Batalhöyük Caddesi'nin Kuveyt Bulvarı olarak isimlendirilmesine karar verildi.
TOKİ'den Samsun için 200 Yataklı Hastane İhalesi Ankara - Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı Samsun'a 200 Yataklı Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi İnşaatı Yaptırmak Üzere İh..
Kilis Emniyet Müdürlüğü personeline aikido kursu veriliyor
Kilis Emniyet Müdürlüğü personeline aikido kursu veriliyor
Kilis Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polisler, suçu önlemek ve suç işleyecek kişilere caydırıcı olmak amacıyla aikido kursuna gidiyor.
Fenerbahçe'den Transfer Haberlerine Yalanlama Fenerbahçe Kulübü, Bugün Bazı Gazetelerde Yer Alan Transfer Haberlerini Yaptığı Açıklamalarla Yalanladı.
Şırnak'ta Operasyonlar Sürdürülüyor Şırnak'ta Terör Örgütü PKK Mensuplarının Etkisiz Hale Getirilmesi Amacıyla Başlatılan Operasyonlar Aralıksız Sürdürülüyor.
Cumhurbaşkanı Talat: "Türkiye desteklemezse Kıbrıs'ta barış hayal olur" KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, iki kesimli yeni bir ortaklık devleti istediklerini belirterek, Türkiye'nin desteğ..
AK Parti Mkyk Yarın Toplanacak AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (Mkyk) Yarın Toplanacak.
Araç kundaklama olaylarına ilişkin adliyeye çıkartılan şahıs tutuklandı Küçükçekmece Halkalı'da, polislerin de kaldığı konutlarda 3 aracın kundaklaması eylemine karıştığı iddiasıyla gözaltına..
Şehitkamilli kadınlara, doğru soba yakımı anlatıldı Gaziantep'in Şehitkamil Belediyesi Kadın Meclisi, geçen yıl olduğu gibi bu yılda soba zehirlenmeleri konusunda bilgilendirici seminerler dü..
Ordu'da küçük sanayi sitesi kentsel dönüşüm programına alınıyor Ordu 1. Küçük Sanayi Sitesi'ne kentsel dönüşüm projesi ile yeni bir çehre kazandırılacak.
Erdoğan: Sosyal Güvenlik Reformu Çalışmalarında Önemli Aşamalar Kaydedildi Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Tek Bir Emeklilik Rejiminin Kurulması, Herkesi Kapsayan Genel Sağlık Sigort..
Emeklileri dolandıran uyanık zanlı yakalandı
Emeklileri dolandıran uyanık zanlı yakalandı
ıÜüEskişehir'de, emeklileri çeşitli yollarla dolandırarak paralarını alan şahıs, polis tarafından yakalandı. Zanlının yakalandığını duyan emekliler, İl Emniyet Müdürü Savaş Yücel'i makamında ziyaret ederek teşekkür etti.
Ordu Valiliği, Akifin Safahatını bastırdı
Ordu Valiliği, Akif'in Safahat'ını bastırdı
Ordu Valiliği, İstiklal Marşı'nın şairi Mehmet Akif Ersoy'un Safahat adlı eserini bastırdı. Vali Said Vakkas Gözlögül, basımın İstiklal Savaşı'nın ve İstiklal Marşı'nın çilekeş şairi, fikir ve dava adamı Mehmet Akif...
KKTC Cumhurbaşkanı Talat, Ata'nın huzurunda Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün resmi davetlisi olarak iki günlüğüne Ankara'ya gelen KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ve beraberindeki heyet Anıtk..
Facebooktan Kaçıyorlar Menekşe ve Halil Dizisinin Sevilen Oyuncuları Sedef Avcı ile Kıvanç Tatlıtuğ Facebook?tan Uzak Durmayı Tercih Ediyor. Peki Ama Neden?
Aşıklar ABD'ye Uçtu Yaklaşık Üç Aydır Birlikte Olan Ebru Gündeş ve Osmantan Erkır, Yılbaşının Ertesi Günü, 10 Günlük Amerika Tatiline Çıktı.Yaklaşık Üç Aydır Birlikte Olan Ebru Gündeş ve Osmantan Erkır, Yılbaşının Ertesi Günü, 10 Günlük Amerika Tatiline Çıktı.
Zico'nun Açıklamaları Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Antalya Kampında Yaptığı Değerlendirmede "Yeni Yılda Başarılar Bizi Bekliyor" Dedi.
Jovtchev, Pekinden Sonra Sporu Bırakacak
Jovtchev, Pekin'den Sonra Sporu Bırakacak
Dünya Şampiyonu Bulgar Cimnastikçi Jordan Jovtchev, 2008 Pekin Olimpiyatları'ndan Sonra Sporu Bırakacağını Açıkladı.
"Sosyal Güvenlik Sistemi Tekrar Gündemde" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Mali Yükü Her Geçen Gün Daha da Ağırlaşan Sosyal Güvenlik Sisteminin, 2005 Yılında Olduğu Gibi Tekrar Ekonomik ve Sosy..
Eczacıbaşı Zentiva Set Vermedi
Eczacıbaşı Zentiva Set Vermedi
Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'nde Eczacıbaşı Zentiva, Dicle Üniversitesi'ni Deplasmanda 19-25, 12-25 ve 21-25'lik Setlerle 3-0 Mağlup Etti.
"Atayurt'ta Kalan Mimari Şaheserlerimiz" Konulu Konferans Yurt'ta Kalan Mimari Şaheserlerimiz" Konulu Konferans
Kuveyt Bulvarı Açıldı Yt Bulvarı Açıldı
Hedefleri Nba
Hedefleri Nba
12 Yaşın Altındaki Miniklerin Mücadele Verdiği Organizasyonda, Gençlerin Gelecekte Mükemmel Birer Sporcu Olabilmeleri İçin Birbirinden İlginç Eğitim Metodları Uygulanıyor.
Zico: Brezilyada Fenerbahçe Taraftarı Arttı
Zico: Brezilya'da Fenerbahçe Taraftarı Arttı
Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Fortis Türkiye Kupası'nda 6 Ocak Pazar Günü Yapacakları Kayserispor Maçında Sahaya Süreceği Kadronun, Ligde 13 Ocak Pazar Günü Yapacakları İstanbul Büyükşehir Belediyespor Maçında...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10