25 Ocak 2008 Cuma Günü Haberleri

25 Ocak 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Helin Avşar Podyuma Çıkacak! Helin Avşar, Fiziğine Bakmadan Podyumda Salınan Avrupa Yakası'nın Şahikasını Kendine Örnek Aldı. Helin, Bir Moda Kanalının Geccesinde Boy Gösterecek.Helin Avşar, Fiziğine Bakmadan Podyumda Salınan Avrupa Yakası'nın Şahikasını Kendine Örnek Aldı. Helin, Bir Moda Kanalının Geccesinde Boy Gösterecek.
Afyonkarahisarda İnsani Tüketim Amaçlı Sular Yönetmeliği Bilgilendirmesi Yapıldı
Afyonkarahisar'da 'İnsani Tüketim Amaçlı Sular Yönetmeliği' Bilgilendirmesi Yapıldı
Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga, Türkiye ve Afyonkarahisar'ın Su Kaynakları Bakımından Zengin Olmadığını Söyledi.
Adnan Polat: "Seçim soyunma odamıza girerse, bu, sportif performansımızı ciddi etkiler" Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Sarı-Kırmızılı kulübün futbol şubesini mümkün olduğu ..
Beyin ölümü gerçekleşen kadının organları 3 kişiye hayat verecek Adana'da beyin ölümü gerçekleşen bir kadının organları 3 kişiye hayat verecek.
Yunan Şirketi Milli Piyango'ya Talip Intralot Üst Yöneticisi (Ceo) Constantinos Antonopoulos, Bu Sene Özelleştirilmesi Düşünülen Milli Piyango ile İlgilendiklerini Kaydetti.
Mgc Yönetim Kurulu'ndan Yerel Gazetelere Ziyaret Mersin Gazeteciler Cemiyeti (Mgc) Başkanı Ahmet Ünal, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Birlikte Mersin ve Çukurova Gazetelerini Ziyaret Etti.
Doğa Bekleriz Evinin Kadını Oldu! Manken Doğa Bekleriz, Petrolcü Aşkı Uğruna Podyumlardan Çekildi....Manken Doğa Bekleriz, Petrolcü Aşkı Uğruna Podyumlardan Çekildi....
Taşköprü'de Karne Alan Öğrencilere Kütüphanede Çikolatalı Karşılama Kastamonu'nun Taşköprü İlçesinde Geçtiğimiz Yıllarda Hizmete Açılan Taşköprülüzadeler Kütüphanesi'nde Karne Alan Öğrenciler..
Davos'ta Bulunan Bakan Babacan, Türkiye'nin AB Sürecini Anlattı Doğuş Grubu'nun Düzenlediği Geceye Katılmak Üzere Davos'a Gelen Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Katıldığı Bir Söyleşide Türkiye'n..
Pakistan Devlet Başkanı Müşerref'in Londra Temasları Pakistan Devlet Başkanı Pervez Müşerref, İngiltere Ziyaretinin İlk Gününde Savunma Bakanlığı'nda Düzenlenen Bir Toplantıya Katıldı. Müşerr..
Basketbol Federasyonu ile Türk Telekom’dan dev işbirliği... Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından ilki 1994 yılında düzenlenen Uluslararası Yıldız Erkekler Turnuvası'na Türk Telekom sponso..
Lig TV'den 'Sabri gönderilecek' iddiası Galatasaray'da Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp'ın düzenlediği basın toplantısı sonrasında harekete geçen Galatasaray yönetimi, genç futbolcu Sabri ..
Şarkikaraağaç'a, Turizm Eğitim Merkezi Yüksekokulu açılacak Isparta'nın Şarkikaraağaç ilçesinde 1984 yılında dönemin Başbakanı Turgut Özal tarafından Göğüs Hastalıkları Hastanesi olarak temel..
Ümraniye'de 9 Araç Kundaklandı Ümraniye'de 9 Araç Kundaklandı.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Kayseride (4)
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Kayseri'de (4)
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri'de Yeniden Düzenlenen Cumhuriyet Meydanı'nın Açılışını Yaptı. Açılışın Ardından Gül, Kayseri'de Faaliyet Gösteren Sivil Toplum Örgütleri Temsilcileri ile Bir Araya Geldi.
Jessica Emzirmekten Çok Korkuyor! Hollywood'un Latin Asıllı Güzellerinden Jessica Alba, Önümüzdeki Aylarda İlk Bebeğini Kucağına Alacak.Hollywood'un Latin Asıllı Güzellerinden Jessica Alba, Önümüzdeki Aylarda İlk Bebeğini Kucağına Alacak.
Demet Akalın'a Sezen Desteği! Demet Akalın Yeni Albüm Çalışmalarında Sezen Aksu'nun Kanatları Altında. Albüm Hazırlıklarına Başladığı İlk Günden Beri Minik Serçe'nin Kapısını Aşındıran Demet,..Demet Akalın Yeni Albüm Çalışmalarında Sezen Aksu'nun Kanatları Altında. Albüm Hazırlıklarına Başladığı İlk Günden Beri Minik Serçe'nin Kapısını Aşındıran Demet, Sonunda Muradına Erdi.
Ergenokon Operasyonu'nda Gözaltına Alınan "Drej Ali" Adliyeye Getirildi Ergenekon Operasyonu Kapsamında Gözaltına Alınana "Drej Ali" Lakaplı Ali Yasak, Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne Geti..
Turgutlu'da Horoz Dövüştürenlere Polis Baskını Manisa'nın Turgutlu İlçesinde Hint Horozu Sevenler Derneği'ne Yapılan Baskında Bahisle Horoz Dövüştürdükleri Gerekçesiyle 30 Kişiye Para Cezası ..
İran, Terör Örgütü Pjak'a Göz Açtırmıyor Türkiye, Terörle Mücadele Kapsamında Irak'ın Kuzeyindeki PKK Kamplarına Yönelik Hava Harekatını Aralıklarla Sürdürürken, İran da Örgütün Bu Ülkedeki U..
ABD'deki Ünlü Monte Carlo Oteli'nde Yangın ABD'nin Las Vegas Eyaletindeki Ünlü Monte Carlo Oteli'nin Üst Katlarında Yangın Çıktığı Bildirildi.
Hayrunnisa Gül, Kayseride sevgi evleri ve şehit ailelerini ziyaret etti
Hayrunnisa Gül, Kayseri'de sevgi evleri ve şehit ailelerini ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Abdullah Gü'ün eşi Hayrünnisa Gül, bazı şehit ailelerini ve kimsesiz çocukların yaşadığı sevgi evlerini ziyaret ederek hediye dağıttı.
Ergenekon Operasyonu'nda Drej Ali lakaplı Ali Yasak İstanbul Adliyesi'nde ıÜü"NOT: İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi'nin 15 Haziran 2007 tarihli 'gizlilik kararı' ile İstanbul 9. Ağır Ceza Mah..
Balıkesir İlini Tanıtma ve Güçlendirme Vakfı İlk Genel Kurulunu Yaptı
Balıkesir İlini Tanıtma ve Güçlendirme Vakfı İlk Genel Kurulunu Yaptı
Balıkesir'de, İlk Defa 200 Yılında Kurulan ve Geçici Yönetim Kurulu ile Geçiş Süreci Yaşayan, "Balıkesir İlini Tanıtma ve Güçlendirme Vakfı"nın (Balgüç), İlk Genel Kurulunda Yeni Yönetim Kurulu Seçildi.
Ümraniye'de 10 Otomobil Birden Kundaklandı Ümraniye'de Bir Sitenin Apartmanına Ait Otoparkta 10 Otomobil, Molotof Kokteyli Atılarak Ateşe Verildi.
Tolga Çevik'e Teklif Yağıyor! 2007 Onun Yılı Olmuştu, 2008 de Onun Yılı Oldu...2007 Onun Yılı Olmuştu, 2008 de Onun Yılı Oldu...
Marmaris'te Kanal 48 Radyo ve Televizyonunun Bulunduğu Bina İkinci Kez Kapatıldı Muğla'nın Marmaris İlçesinde Kanal 48 Radyo ve Televizyonu Binası İkinci Kez Kapatıldı. Televizyon Kanalı, Yay..
Irak Petrol Üretimini Artırmayı Hedefliyor Irak Petrol Bakanı Hüseyin El Şehristani, Bu Yıl Petrol Üretimini Önemli Miktarda Artırmayı Hedeflediklerini Bildirdi.
Beşiktaş Cola Turka: 100 - Mutlu Akü: 95 Beko Basketbol Ligi'nde Haftanın İlk Maçında Beşiktaş Cola Turka, Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi'ni Normal Süresi 83-83 Biten Maçta, Uzatma Sonunda 100..
İstanbul Defterdarı Klimanjaro'ya Çıktı İstanbul Defterdarı Şükrü Dilaver, 3 Yıl Önce By-pass Ameliyatı Geçirmesine Rağmen, Küresel Isınmaya Dikkat Çekmek Amacıyla Afrika Kıtasının En Yüksek ..
Ergenekon Operasyonu'nda gözaltına alınan 7 kişi mahkemeye sevkedildi ıÜü"NOT: İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi'nin 15 Haziran 2007 tarihli 'gizlilik kararı' ile İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkeme..
ABD Kaynaklı Finansal Krizin KKTC'ye Olası Yansıması KKTC Merkez Bankası Başkan Yardımcısı Boğaç Sandallı, ABD Kaynaklı Finansal Krizin Bankacılık Sektörü Üzerinden Türkiye'yi de Etkilemesini..
Asansör 6. Kattan Yere Çakıldı, Deprem Oluyor Zannedildi
Asansör 6. Kattan Yere Çakıldı, Deprem Oluyor Zannedildi
Tokat'ta, 6. Kattan Hızla Yere Çakılan Asansörde Bulunan 2 Öğrenci Son Anda Kurtarıldı. Yere Çakılan Asansör, Çevrede Deprem Paniği Yaşanmasına Neden Oldu.
Türk-yunan İş Forumu Sona Erdi Türk-yunan İş Konseyi Başkanı Selim Egeli, Türk ve Yunan Şirketlerinin Enerji Konusunda AB ve Orta Asya'daki 10 Sene Sonraki Konumlarını Bugünden Almaları Gerek..
KKTC Başsavcılığı'na Aşkan İlgen Atandı KKTC Başsavcı Yardımcısı Aşkan İlgen, Başsavcılık Görevine Atandı.
Kanerva, AB Toplantısına Katılamıyor Finlandiya Dışişleri Bakanı Ilkka Kanerva, 3 Gün Sonra Brüksel'de Düzenlenecek, Kosova ile Orta Doğu Barış Süreci Konularının Ele Alınacağı AB Toplantısın..
AK Parti Konya Milletvekili Tuna, Sözlerine Açıklık Getirdi TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi ve AK Parti Konya Milletvekili Hüsnü Tuna, Bugün Bazı Medya Kuruluşlarında Yer Alan Başörtüsü Konusund..
Ergenekon Operasyonu Ergenekon Operasyonu Kapsamında Gözaltına Alınan Kuva-i Milliye Derneği'nin Yöneticilerinden Hüseyin Gürüm ve Beraberindeki 1 Kişi Daha Adliyeye Sevk Edildi.
Cumhurbaşkanı Gül: "Kayseri ile iftihar ediyorum" Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri'de yaptığı bir dizi ziyaretin ardından Büyükşehir Belediyesi'ne geçerek tamamlanan proje ve yatırımlar ha..
Emekli olan hocasına Bakan Çelikden hediye baston
Emekli olan hocasına Bakan Çelik'den hediye baston
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, emekli olan eski hocası Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Uludağ'a baston hediye etti.
Bursa'da, Diyarbakır'dan getirdikleri uyuşturucu ile yakalanan 3 kişi tutuklandı Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan uyuşturucu operasyonunda, Diyarbakır'dan satmak için esrar..
Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Cumhurbaşkanı Güle dosya
Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Cumhurbaşkanı Gül'e dosya
Kayseri Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyeleri Derneği, öğretim üyelerinin sorunları ve özlük hakları ile ilgili yaşadıkları sıkıntıların yer aldığı dosyayı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e verdi.
Cumhurbaşkanı Gül: "Tüm insanları siyasetten uzak şekilde kucaklamam gerektiğinin bilincindeyim" Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çankaya Köşkü'ne oturduğu günden bu yana siyasetten tamamen arındı..
İlker Cihan, Gs'nin A Takımı Çalışmasında Galatasaray, Turkcell Süper Lig'de 27 Ocak Pazar Günü Deplasmanda Ankaragücü ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarını, Bugün Çift Antrenmanla Sürdürdü.
Tuğba Karademir Serbest Programda Yarışacak Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası, Hırvatistan'ın Başkenti Zagreb'de Sürüyor.
Denizli: Sivasspor'un Bu Başarıyı Sürdürmesi Zor Teknik Direktör Mustafa Denizli, 'Sivasspor'un, Ligin Sonuna Kadar Bu Başarıyı Devam Ettirmesi Zor' Dedi.
Asena Anthony Rodriguez'i Öptü! Bir Alışveriş Merkezinin Açılışında Dünyaca Ünlü Dansçı Anthony Rodriguez ile Sahne Alan Asena Finali Rodriguez'i Öperek Yaptı.Bir Alışveriş Merkezinin Açılışında Dünyaca Ünlü Dansçı Anthony Rodriguez ile Sahne Alan Asena Finali Rodriguez'i Öperek Yaptı.
Penelope Cruz'dan Sert Uyarı Geldi! Bir Seyahat Esnasında Fotoğraf Makinesi Çalınan Penelope Cruz, Özel Pozlarının Medyaya Yansımasından Çok Korkuyor...Bir Seyahat Esnasında Fotoğraf Makinesi Çalınan Penelope Cruz, Özel Pozlarının Medyaya Yansımasından Çok Korkuyor...
Beyoğlunda Çöp Konteynırından Sıçrayan Kıvılcımlar Yangın Çıkardı
Beyoğlu'nda Çöp Konteynırından Sıçrayan Kıvılcımlar Yangın Çıkardı
Beyoğlu'nda Çöp Konteynırından Çıkan Kıvılcımlar, Bir Binanın Çatı Katına Sıçradı. Çatının Alev Alması Sonucu Çıkan Yangına İtfaiye Ekipleri Müdahale Etti.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10