22 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

22 Nisan 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kızı Yüz Güzeli Seçildi Saba Tümer'in Habertürk'teki Programına Kızıyla Birlikte Konuk Olan Oyuncu Suna Yıldızoğlu, Şöhretten Sıkıldığı İçin Avustralya'ya Gittiğini, Orada Ekmek Dağıtıp, Paza..Saba Tümer'in Habertürk'teki Programına Kızıyla Birlikte Konuk Olan Oyuncu Suna Yıldızoğlu, Şöhretten Sıkıldığı İçin Avustralya'ya Gittiğini, Orada Ekmek Dağıtıp, Pazarlarda Çalıştığını Anlattı.
Parti Son Hızıyla Sürüyor Bu Gecce Kuruçeşme'deki Blackk'te Emre Ergani ve Salih Saka'nın Bir Dondurma Markası Sponsorluğunda Düzenledikleri Kışa Veda Partisi Düzenleniyor...Bu Gecce Kuruçeşme'deki Blackk'te Emre Ergani ve Salih Saka'nın Bir Dondurma Markası Sponsorluğunda Düzenledikleri Kışa Veda Partisi Düzenleniyor...
Avrupa Şampiyonlar Ligi Avrupa Şampiyonlar Ligi Yarı Final İlk Maçında Liverpool, Evinde Konuk Ettiği Chelsea ile 1-1 Berabere Kaldı.
CHP'de Kurultaya Doğru CHP Genel Başkan Aday Adayı Olan Parti Meclisi Üyesi Ayhan Yalçınkaya, Birilerinin Payandası Olmak İçin Aday Olmadığını Belirterek, Aday Olamasa da Mücadelesini Sonuna ..
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Güngören, Avcılar, Beyoğlu ve Çağlayan İşletme Müdürlüklerince Yapılacak Çalışmalar Nedeniyle, 25 Nisan -1 Mayıs Tarihleri Arasında Bazı Semtlerde Elektrik Kesi..
BM Gıda Programı Asya Direktöründen Uyarı BM Dünya Gıda Programı Asya Direktörü Tony Banbury, Gıda Fiyatlarında Artışla İlgili Olarak, Asya'da Bazı Ülkelerin Uyguladığı İhracat Yasaklarının E..
Alex: Planlarımızı Beraberlik Üzerine Yapmıyoruz Fenerbahçe Futbol Takımı'nın Kaptanı Alex, Galatasaray Maçında Alınacak Bir Beraberliğin Kendilerine Şampiyonluk Yolunda Avantaj Sağlayacağını..
Prof. Dr. Ramazan Özdemir'in Acı Günü Türk Kardiyoloji Derneği (Tkd) Girişimsel Çalışma Grubu Başkanı, Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Kardiyoloji Kliniği Öğretim Üyesi Ola..
Pastasını Dudaklarıyla Yedirdi Sevgilisi, Ünlü Şarkıcı Jessıca Sımpson'a 28. Yaş Günü Pastasını Dudaklarıyla Yedirdi.Sevgilisi, Ünlü Şarkıcı Jessıca Sımpson'a 28. Yaş Günü Pastasını Dudaklarıyla Yedirdi.
Alanya'da Şüpheli Paket Paniği Antalya'nın Alanya İlçesi Çarşı Merkezinde Unutulan Bir Çanta, Bomba Paniği Yaşanmasına Neden Oldu.
Profesyonel Haber Kameramanları Derneği Ödül Töreni
Profesyonel Haber Kameramanları Derneği Ödül Töreni
Haber Kameramanları Derneği'nin 2007 Yılı En İyi Haber Görüntü Ödülleri Düzenlenen Törenle Sahiplerini Buldu. Oldukça Renkli Geçen Gecede Ödül Veren Siyasiler, Gelenek Gereği Kamera Kullandı.
Dostlar Tiyatrosu'ndan Mansiyon Ödülüne Protesto Genco Erkal'ın Yazıp Yönettiği, Müziklerini Fazıl Say'ın Yaptığı 'Sivas 93' Oyununun Afife Ödülleri'nde Mansiyon Ödülüne Değer Bulunması, Dost..
CHP'li Yalçınkaya: "Mücadelemiz Sonuna Kadar Sürecek" CHP Genel Başkan Aday Adaylarından Parti Meclisi Üyesi Ayhan Yalçınkaya, "Yarının Karanını Vermek Üzere" Aday Olduklarını Söyledi. Türkiy..
İtfaiyenin Suyu Bitince Vatandaşlar Kovalarla Su Taşıdı
İtfaiyenin Suyu Bitince Vatandaşlar Kovalarla Su Taşıdı
Kastamonu'nun Taşköprü İlçesinde Çıkan Yangına Müdahale Eden İtfaiyenin Suyu Bitince, Vatandaşlar İtfaiyeye Kovalarla Su Taşımak Zorunda Kaldı.
Lütfiye Öldü, Berdel Bozuldu Şanlıurfa'da Berdel Usulüyle Evlenen Çiftlerden Biri Ölünce 2 Evlilik Sona Erdirildi.
Eski Kadınlar Hapishanesi, Yeni Kültür Evi Halk Ozanları Konseriyle Açıldı Kars'ta Turizm Haftası Münasebetiyle, Eski Kadınlar Hapishanesi, Yeni Kültür Evi, Halk Ozanları Konseriyle Açıldı.
Tedavi Oluyormuş Star Wars'ın 'Obı -Wan Kenobı' Karekteriyle Ünlenen Aktör Cilt Kanserine Yakalandıktan Sonra Tedavi Olduğunu ve Devamlı Kontrole Gittiğini Söyledi.Star Wars'ın 'Obı -Wan Kenobı' Karekteriyle Ünlenen Aktör Cilt Kanserine Yakalandıktan Sonra Tedavi Olduğunu ve Devamlı Kontrole Gittiğini Söyledi.
Temmuzda Düğün Var Aysun Kayacı da Evliler Kervanına Katılmaya Hazırlanıyor.Aysun Kayacı da Evliler Kervanına Katılmaya Hazırlanıyor.
Aziz Yıldırım'a 21 Gün Hak Mahrumiyeti Cezası Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (Pfdk), Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a 21 Gün Hak Mahrumiyeti ve 20 Bin YTL Para..
DTPli Belediye Başkanına 5 Yıl Hapis İstendi
DTP'li Belediye Başkanı'na 5 Yıl Hapis İstendi
Terör Örgütü PKK Mensuplarına 'Dağda Yaşayan İnsanlarımız Bu Ülkenin En Onurlu İnsanıdır' Diyen DTP'li Batman Belediye Başkanı Hüseyin Kalkan İçin 5 Yıl Hapis Cezası İstendi.
Kıbrıs'ta Çözüm Süreci KKTC Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Hasan Erçakıca, Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile Rum Yönetimi Başkanı Dimitris Hristofyas Arasında 21 Mart Tarihinde Varılan Anlaşmanın ..
TMSF: ATV -Sabahın Devir İşlemleri Başlatıldı
TMSF: ATV -Sabah'ın Devir İşlemleri Başlatıldı
TMSF, Atv -Sabah İktisadi Bütünlüğünün Satışıyla İlgili Olarak, 1,1 Milyar Dolarlık İhale Bedelinin Bugün Ödendiğini, Atv -Sabah'ın Turkuvaz A.ş'ye Devir ve Teslim İşlemlerinin Başlatıldığını Duyurdu.
Çöplükte Bebek Cesedi Bulundu Zonguldak'ta, 5 Günlük Olduğu Öğrenilen Bir Bebek Cesedi Bulundu.
Swıss Otel'le Anlaşma Sağlandı Ünlü Oyuncu Robert de Nıro'nun da Ortağı Olduğu Dünyaca Ünlü Uzakdoğu Restoranı Nobu Artık Swıss Otel'de...Ünlü Oyuncu Robert de Nıro'nun da Ortağı Olduğu Dünyaca Ünlü Uzakdoğu Restoranı Nobu Artık Swıss Otel'de...
TBMM'de Ulusal Çocuk Balosu TBMM Başkanı Köksal Toptan, İlk Kez Düzenlenen 'Ulusal Çocuk Balosuna' Katıldı.
Chp’den Dayanışma Yemeği Cumhuriyet Halk Partisi Kuşadası İlçe Örgütü Tarafından Gerçekleştirilen €œdemokrasi ve Cumhuriyet İçin Dayanışma Yemeği" Büyük İlgi Gördü.
Kuşadası ve Didim’de Mülteci Operasyonu Aydın’ın Kuşadası ve Didim İlçelerinde Jandarma Ekipleri Tarafından Gerçekleştirilen İki Ayrı Operasyonda Toplam 34 Mülteci Ele Geçirildi. Bu Arada..
Vali Güzeloğlu, Kavak Osb'de İncelemelerde Bulundu Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kavak Organize Sanayi Bölgesi'nin (Osb) Yatırım Maliyetinin Toplam 6 Milyon YTL Bulduğunu Belirterek, O..
Babacan, Kuveyt'te İkili Temaslarda Bulundu Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Irak'a Komşu Ülkeler Toplantısına Katılmak İçin Bulunduğu Kuveyt'te, Suriyeli, Kuveytli ve İngiliz Meslektaşlarının Y..
Üçüncü Genişletilmiş Irak'a Komşu Ülkeler Toplantısı Sonuç Bildirisi Yayımlandı Üçüncü Genişletilmiş Irak'a Komşu Ülkeler Dışişleri Bakanları Toplantısı Sonunda Yayımlanan Bildiride, Terörle ..
Solana'nın Pakistan Temasları Avrupa Birliği (AB) Dış Politika Şefi Javier Solana, Pakistan'da Başta Cumhurbaşkanı Pervez Müşerref Olmak Üzere Üst Düzey Yetkililerle Bir Araya Geldi.
Gülme Krizine Girdi Polis Geccesi'nde Gazetecilere Karşı Gösterdiği Tavırlar Nedeniyle Eleştirilen Cem Yılmaz Uzun Bir Aradan Sonra İçini Kameralara Döktü.Polis Geccesi'nde Gazetecilere Karşı Gösterdiği Tavırlar Nedeniyle Eleştirilen Cem Yılmaz Uzun Bir Aradan Sonra İçini Kameralara Döktü.
Fransız Model 1. Oldu Fransız Model Jennıfer Messelıer, Bu Yıl Prag'da 24.'sü Düzenlenen Elıte Model Yarışmasında Birinci Oldu.Fransız Model Jennıfer Messelıer, Bu Yıl Prag'da 24.'sü Düzenlenen Elıte Model Yarışmasında Birinci Oldu.
Bakan Yıldırım: "2007'de 6 Milyon Vatandaş İlk Kez Uçağa Bindi" Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 2007 Yılında 32 Milyon Yolcunun Havayolu ile Seyahat Ettiğini Belirtti. Yıldırım, 6 Milyon Va..
Adana Valilik Binası Yakınında Bulunan Şüpheli Paket Korkuttu Adana'da Valilik Binası Yakınında Bulunan Şüpheli Paket, Paniğe Neden Oldu. Fünyeyle Patlatılan Paketin İçinden Çocuk Oyuncakları..
Avustralya Ordusu Caz Orkestrası'ndan Çanakkale'de Konser Avustralya Ordusu Caz Orkestrası, 25 Nisan Anzak Günü Kapsamında Geldikleri Çanakkale'de Onsekiz Mart Üniversitesi Caz Topluluğu ile ..
Selim Sadak'ın Kızı Tutuklandı Mardin'in Nusaybin İlçesi Belediyesinde Çalışan Eski Dep Milletvekili Selim Sadak'ın Kızı Terör Örgütü PKK Propagandası Yapmaktan Tutuklandı.
Fenerbahçe, Derbi Maçın Hazırlıklarını Sürdürüyor
Fenerbahçe, Derbi Maçın Hazırlıklarını Sürdürüyor
Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de Galatasaray ile Hafta Sonunda Yapacağı Derbi Maçın Hazırlıklarını Sürdürdü.
Bingöllü Şehit Komando Çavuş Defnedildi Hakkari'nin Çukurca İlçesinde Terör Örgütü Mensuplarınca Döşenen Mayının Patlaması Sonucu Şehit Olan Bingöllü Komando Çavuş Ersin Selimoğlu Yaşadığı Kö..
İskenderunlu İzcileri Fener Alayı Düzenledi
İskenderunlu İzcileri Fener Alayı Düzenledi
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Kapsamında İskenderunlu İzciler Fener Alayı Düzenledi.
Dolar 1,3140 YTL Seviyesinde İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,3140 YTL, Avronun Satış Fiyatı 2,0900 YTL Oldu. Piyasanın Kapanışı İtibarıyla Kapalıçarşı"da ..
Baraj Köylüleri Tarladaki Ürünlerini Ateşe Verdi Gaziantep'te Kayacık Barajı Çevresinde Bulunan Köylüler, Arazilerine Yeterince Su Gelmediği Gerekçesiyle Tarladaki Ürünlerini Ateşe Verdi.
TBMM'de Ulusal Çocuk Balosu TBMM'de Düzenlenen 1. Ulusal Çocuk Balosu Renkli Görüntülere Sahne Oldu. TBMM Başkanı Köksal Toptan'ın Çocuklarla Birlikte Pasta Kestiği Baloda AK Parti İstanbul M..
'Sahneye Çıktığımda Vahşileşiyorum' 'Tevazu Bir Yere Kadar' Diyen Funda Arar,' Ben Zaten Kendimi İspat Ettim. Tabii Bu Şarkılar Her Babayiğidin Harcı Değil. Ortalıkta Gerim Gerim Gerinip Ben ..'Tevazu Bir Yere Kadar' Diyen Funda Arar,' Ben Zaten Kendimi İspat Ettim. Tabii Bu Şarkılar Her Babayiğidin Harcı Değil. Ortalıkta Gerim Gerim Gerinip Ben Şuyum Buyum Diyenler, Buyursun Okusunlar da Görelim. Tevazu Bir Yere Kadar. Hiçbir Şey Olmayan İnsanlar Bu Memlekette Madonna'ymış Gibi Dolaşıyor' Diye Konuştu.
İstihdam Paketi Taslağı Grup Başkanvekillerinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Sırasıyla MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu ve DTP Gru..
PKK Adına Faaliyette Bulundukları İleri Sürülen 14 Kişi Tutuklandı
PKK Adına Faaliyette Bulundukları İleri Sürülen 14 Kişi Tutuklandı
Batman, Siirt ve Konya'da Eşzamanlı Olarak Düzenlenen 'Deşifre' Operasyonunda PKK Terör Örgütü Adına Faaliyetlerde Bulunduğu İleri Sürülen 14 Kişi Tutuklandı.
İyice Sertleşti Tuncay Özkan 'CHP Kanaltürk'e Para Aktarıyor!' İddialarına Sert Tepki Gösterdi: Kanıtlayamazlarsa Şerefsizdirler
Ödülü Reddettiler Afife Ödülleri?nde Mansiyona Değer Bulunması Genco Erkal?ın Tepkisine Neden Oldu: Kabul Etmek Sivas?ta Ölenlere Saygısızlıktır
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10