18 Mayıs 2008 Pazar Günü Haberleri

18 Mayıs 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bingölde Karayolları Şube Müdürü, Kendisine Yumruk Attığı İddiasıyla Vali Yardımcısından Şikayetçi Oldu
Bingöl'de Karayolları Şube Müdürü, Kendisine Yumruk Attığı İddiasıyla Vali Yardımcısından Şikayetçi Oldu
Bingöl'de Karayolları Şube Müdürü, Kendisine Yumruk Attığı İddiasıyla Vali Yardımcısından Şikayetçi Oldu. Kaşı Açıldığı İçin Hastaneye Kaldırılan Şube Müdürünün Kafasına İki Dikiş Atıldı.
Çanakkalede Şehitliği Gezen Bir Kişi Kale Merdiveninden Düşerek Hayatını Kaybetti
Çanakkale'de Şehitliği Gezen Bir Kişi Kale Merdiveninden Düşerek Hayatını Kaybetti
Çanakkale Şehitliklerini Gezmeye Gelen Bir Kişinin Kilitbahir Kalesi'nden Düşerek Ölmesi Sonrası Kale, Ziyaretçilere Kapandı.
Başkan Selmanoğlu: "19 Mayıs Milletimiz İçin Bir Dönüm Noktasıdır" Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu Bir Mesaj Yayınlayarak, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı Kutla..
Ak Partili Göksu: 'Türkiye Bir Demokrasi Kazası Yaşadı'
Ak Partili Göksu: "Türkiye Bir Demokrasi Kazası Yaşadı"
AK Parti Erzurum İl Başkanlığı Tarafından Her Ay Rutin Olarak Gerçekleştirilen İl Danışma Meclisi Mayıs Adı Toplantısında Konuşan Adıyaman Milletvekili ve Bölge Koordinatörü Mahmut Göksu, Partisini Türk Siyasetinin...
Bin 500 Kişi Akdamar Adasına Kitap Okumak İçin Çıktı
Bin 500 Kişi Akdamar Adası'na Kitap Okumak İçin Çıktı
Van Gevaş Kaymakamlığı'nın Başlattığı 'Okuyan Gevaş' Kampanyası Kapsamında Akdamar Adası'nda Kitap Okuma Şenliği Düzenlendi. Şenlik Kapsamında Bin 500 Kitap Kurdu Teknelerle Ücretsiz Taşınarak Adaya Çıkarıldı.
MHP Heyeti Sel Felaketi Yaşayan Karataşta İncelemelerde Bulundu
MHP Heyeti Sel Felaketi Yaşayan Karataş'ta İncelemelerde Bulundu
Milliyetçi Hareket Partesi (MHP) Adana Milletvekili Yılmaz Tankut ve MHP İl Başkanı Ahmetç Erdoğan, Geçen Hafta Sel Felaketine Maruz Kalan Karataş İlçesinde İncelemelerde Bulunarak, Esnaf, Çiftçilerin Sorunlarını...
Başbakandan CHPye: Bunlar Halkla Beraber Olamaz
Başbakan'dan CHP'ye: Bunlar Halkla Beraber Olamaz
Başbakan Erdoğan, CHP'nin, Adında 'Halk' Olmasına Rağmen Halkın Semtine Uğramadığını İddia Etti 'Bunlar Kaymak Takımından Yana. Halkla Beraber Olamaz. Halkla Arasına Duvar Örmüş Bunlar' Dedi.
Yunan Kaptanla Ukraynalı Eski Eşinin Çocuk Davası Bursa'ya Taşındı Yunan Kaptan ile Ukraynalı Eski Eşi Arasındaki Çocuk Paylaşımı Bursa'da Mahkemeye Taşındı. 2 Yıl Evli Kaldıktan Sonra Kendis..
Su Birikintisinde Boğulan Çocuklar Toprağa Verildi Muğla'nın Düğerek Mahallesi'nde Yağmur Nedeniyle Oluşan 1.5 Metrelik Su Birikintisinde Boğulan İki Çocuk, Gözyaşları Arasında Toprağa Verild..
Çanakkale'de Kilitbahir Kalesi'ni Gezerken Merdivenlerden Düşen Ziyaretçi Hayatını Kaybetti Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı'nı Ziyaret Etmek Amacıyla Ailesi ile Birlikte İstanbul'dan Ç..
Dünya Ekonomik Forumu Başladı Dünya Ekonomik Forumu'nun Açılış Töreni Bugün Mısır'ın Şarm El Şeyh Kentinde Yapıldı.
Tüp Üçüzlerin Doğumunda Kuvöz Krizi
Tüp Üçüzlerin Doğumunda Kuvöz Krizi
Bingöl'de Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Bir Kadın, Doğumu Gelince 3 İlde 600 Kilometre Dolaştırıldığı 5 Hastanede Kuvöz Sıkıntısı Yüzünden Geri Çevrildi. Genç Kadın, İkinci Kez Götürüldüğü Çukurova Üniversitesi Tıp...
Myanmar'da Felaketin Görüntüleri Karaborsada Myanmar'da Nergis Kasırgasının Yol Açtığı Felaketin Görüntülerinin Yer Aldığı Video Kayıtlarının Yangon'da Karaborsada Satıldığı Bildirildi.
Aydın'da Tecavüz Olayı Germencik İlçesine Bağlı Ortaklar Beldesinde İlkokula Giden 4 Erkek Çocuğunun El ve Ayakları Bağlanarak Gerçekleştirilen Tecavüz Olayının Yankıları Devam Ediyor. Olayın..
Gazetecinin Düğününde Dolarlar Havada Uçuştu AK Parti Diyarbakır Milletvekili Kutbettin Arzu'nun Nikah Şahitliğini Yaptığı Gazeteci Gürsel Eser'in Düğününde Dolarlar Havada Uçuştu.
Akyazıda Folklor Şöleni
Akyazı'da Folklor Şöleni
Sakarya'nın Akyazı İlçe Belediyesi Tarafından Bu Yıl 5.'si Düzenlenen Uluslar Arası Halk Oyunları Festivali, Atatürk Spor Salonunda Yapıldı.
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları
Eğitim-iş Sivas Şube Başkanı Haydar Gölbaşı, Ülkede Genç Beyinlerin İlerlemesinin Engellendiğini Söyledi.
Kilis Milletvekili Hasan Kara'dan 19 Mayıs Mesajı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kilis Milletvekili Hasan Kara, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Dolayısıyla Mesaj Yay..
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajları Sivas Valisi Veysel Dalmaz, 19 Mayıs'ın, Atatürk'ün 108 Gün Kalarak Kurtuluş Mücadelesinin Şeklini ve Seyrini Yönettiği Sivas'ta Ayrı Bir An..
Başkan Güzelbey, 19 Mayıs Bayramını Kutladı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Atatürk'ün Türk Gençliğine Armağan Ettiği Bayramı Coşku İçinde Kutlamanın Mutluluğunu Yaşadıkl..
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajları Eğitim-bir-sen Şube Başkanı ve Memur-sen İl Başkanı Esat Tektaş, 19 Mayıs'ın İşgale Karşı Direnişin Günü Olduğunu Söyledi.
İstanbullular Parklara Akın Etti İstanbullular, Mevsim Normallerinin Üzerinde Seyreden Hava Sıcaklığı Nedeniyle Parklara ve Sahile Akın Etti.
Rum Yönetimi: Çalışmalar Tatmin Edici Değil Kıbrıs Rum Yönetimi Sözcüsü Stefanos Stefanu, Kıbrıs Sorununda Kapsamlı Çözüm Müzakerelerine Hazırlık Amacıyla Oluşturulan Çalışma Grupları ve Tekn..
Babacan, Irak Petrol Bakanı ile Görüştü Dünya Ekonomi Forumu Toplantıları İçin Mısır'ın Şarm El Şeyh Kentinde Bulunan Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Irak Petrol Bakanı Hüseyin Şehristani ile B..
Baykal: "19 Mayıs Ruhu Örnek Alınmalı" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 89 Yıl Önce Düşmanı Yurttan Kovmak İçin Samsun'a Çıkan Atatürk ile O'nun İzinden Gidenlerin Anlayışının ve 19 Mayıs Ruhu..
Şüphelendiği Eşini Önce Takip Etti, Sonra Tabancayla Vurdu
Şüphelendiği Eşini Önce Takip Etti, Sonra Tabancayla Vurdu
Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde, Bir Kişi Kendisini Aldattığını Düşündüğü Eşini Tabancayla Vurdu. Yaralanan Kadın, Olay Yerine Gelen Ambulansla Hastaneye Kaldırılırken, Zanlı Koca Polis Tarafından Gözaltına Alındı.
Gençliğin Yeni İdolleri Gençler En Çok Polat, Acun Ilıcalı ve Rahmi Koç Olmak İstiyor
'Sağlar'ın İddialarını Konuşmayı Bile Ayıp Sayarım' TBMM Başkanı Köksal Toptan, Kültür Eski Bakanı Fikri Sağlar Tarafından Ortaya Atılan, Büyükanıt ile Erdoğan'ın Bir Yıl Önce Dolmabahçe'de Y..
Bu Seçimin Sonu Belliydi
Bu Seçimin Sonu Belliydi
Kadınların 3 Yıl Önce Seçilme Hakkını Kazandığı Kuveyt'te Dün, Parlamento Seçimi Yapıldı. Tek Kadın Aday Kazanamadı. Ne Bekleniyorsa O Oldu.
'MHP'nin Şerefli Geçmişinde Nemalanma Yoktur' MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kendileri İçin En Hayati Konunun Milli Meselelerde Oy Kaygısı Gözetmeden Gösterecekleri Samimiyet, Dürüstlük, T..MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kendileri İçin En Hayati Konunun Milli Meselelerde Oy Kaygısı Gözetmeden Gösterecekleri Samimiyet, Dürüstlük, Tutarlılık ve Kararlılık Olduğunu Söyledi.
Ambulansın Ezdiği Doktor Gözyaşlarıyla Son Yolculuğuna Uğurlandı Maltepe'de, Geri Geri Gelen Ambulansın Çarpması Sonucu Yaralanan Ardından da Doktorsuz Ambulansla Hastaneye Sevk Edilirken Kom..
Genç Bayanlar Türkiye Basketbol Şampiyonası Ordu'da Düzenlenen Genç Bayanlar Türkiye Basketbol Şampiyonası'nda Ceyhan Belediyesi, Fenerbahçe'yi 72-63 Mağlup Ederek, Şampiyonayı 3. Olarak Tama..
'Sağlar'ın İddialarını Konuşmayı Ayıp Sayarım' TBMM Başkanı Toptan, Kültür Eski Bakanı Sağlar Tarafından Ortaya Atılan, Büyükanıt ile Başbakan Erdoğan'ın Bir Yıl Önce Dolmabahçe'de Yaptığı Gö..
Başörtüsüne Dayanıp Parti Kapatmak Bize Uymuyor
'Başörtüsüne Dayanıp Parti Kapatmak Bize Uymuyor'
Almanya Bavyera Eyaleti Başbakanı Günter Bekstein, Sadece Başörtüsüne Dayanarak Parti Kapatmanın Avrupa Birliği (AB) Normlarına Uymadığını Söyledi.
Şüphelendiği Karısını Önce Takip Etti, Sonra Tabancayla Vurdu Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde Bir Kişi, Kendisini Aldattığını Düşündüğü Eşini Tabancayla Vurdu. Yaralanan Kadın, Olay Yeri..
Ordululardan Demet Akbağa Tepki
Ordululardan Demet Akbağ'a Tepki
Bir Televizyon Programına Katılan Ünlü Tiyatro Oyuncusu Demet Akbağ'ın, "O...çocukları" Adlı Filmin Adını "Ordulu Çocuklar" Olarak Açıklaması Tepkilere Neden Oldu. Akbağ'a Kızan Ordulular, Özür Beklediklerini Söyledi.
Cumhurbaşkanı Gül'ün Akrabası Vefat Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Babası Ahmet Hamdi Gül'ün Amcasının Oğlu Nuh Naci Gül, Memleketi Kayseri'de Vefat Etti.
Organik Bal İçin Arıcılar Çalışmaya Başladı Siirt'te Arıcılar, Organik Bal İçin Yeni Arı Yetiştirme Yöntemlerine Başlayacak. Arı Kovanları İçin Yaşam Alanları ve Karayollarından Uzak Alan Ter..
Ana Sınıfı Öğrencilerinden Resim Sergisi
Ana Sınıfı Öğrencilerinden Resim Sergisi
Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nde İnönü İlköğretim Okulu Ana Sınıfı Öğrencileri, Resim Sergisi Açtı.
Kayseriye Buz Pisti...
Kayseri'ye Buz Pisti...
Kayseri İpeksaray Alışveriş Merkezi'nde Bulunan Buz Pisti ve Çocuk Oyun Parkı Kayseri Halkına Hizmet Vermeye Başladı. Türkiye'de Bulunan Alışveriş Merkezleri Arasında En Büyük Buz Pistine Sahip Olan İpeksaray'daki Buzula...
Başkan Yazıcı, Başkan Topbaşın Danışmanını Ağırladı
Başkan Yazıcı, Başkan Topbaş'ın Danışmanını Ağırladı
Sakarya'nın Akyazı İlçesi Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın Danışmanı Prof. Dr. Erman Tuncer ile Eşini Ağırladı.
Balıkesirde, 'Kuva-yi Milliye' Töreni
Balıkesir'de, "Kuva-yi Milliye" Töreni
Balıkesir'de, "Kuva-yi Milliye Haftası"nın 7.'si Düzenlenen Törenlerle Kutlandı. 4 Yıl Aradan Sonra Tek Güne İndirilerek, "Kuva-yi Milliye Günü" Olarak Kutlanan Etkinlik Kapsamında, Vali Vekili ile Birlikte Protokolün...
Yunan Kaptanla Ukraynalı Eski Eşinin Çocuk Davası Bursaya Taşındı
Yunan Kaptanla Ukraynalı Eski Eşinin 'Çocuk' Davası Bursa'ya Taşındı
Gemi Kaptanlığı Yapan Yunanlı Baba ile Ukraynalı Eski Eşi Arasındaki 'Çocuk Paylaşımı' Bursa'da Yargıya Taşındı. İki Yıl Evli Kaldıktan Sonra Kendisini Terk Eden Ukraynalı Eşi ve Türk Sevgilisi Hakkında, 'Şantaj ve...
Adana Valisi Atış: 'Sofulu, Adanaya Layık Hale Getirilecek'
Adana Valisi Atış: "Sofulu, Adana'ya Layık Hale Getirilecek"
Adana Valisi İlhan Atış, Kentin Günlük Bin 500 Ton Çöpünün Döküldüğü Yüreğir İlçesindeki Sofulu Çöp Depolama Sahasının Adana'ya Layık Bir Hale Getirileceğini Söyledi.
Atıl Hale Gelen Florya Meteoroloji İstasyonu Yenilendi
Atıl Hale Gelen Florya Meteoroloji İstasyonu Yenilendi
Hizmet Veremez Hale Gelen Florya Meteoroloji İstasyonu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Havacılık Sektörünün Katkısıyla Yenilendi. İklim Değişikliklerinin İzlendiği Merkezde Öğrencilere Meteoroloji Dersleri de...
Taşköprüde, İlk Ceyhan Özel Rehabilitasyon Merkezi Hizmete Açıldı
Taşköprü'de, İlk Ceyhan Özel Rehabilitasyon Merkezi Hizmete Açıldı
Kastamonu'nun Taşköprü İlçesinde İlk Ceyhan Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Davetlilerin Katılımıyla Gerçekleşen Törenle Hizmete Açıldı. İlçede Önemli Bir İhtiyacı Karşılayan Kurum 20 Eylül 2007'de Eğitime Başladı.
Devlet Bakanı Nimet Çubukçu Sakarya'da Aile ve Çocuktan Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, Hafta Sonu Tatilini Güral Sapanca Wellnes Park Otel'de Geçirdi.
Mustafa Yıldızdoğan ve Arif Nazımdan Denizlililere Konser
Mustafa Yıldızdoğan ve Arif Nazım'dan Denizlililere Konser
Ülkü Ocakları Denizli Şubesi Tarafından Düzenlenen Gençlik Şöleni'nde Arif Nazım ve Mustafa Yıldızdoğan Konser Verdi.
Ataköy'de Bulunan Çıplak Kadın Cesediyle İlgili 3 Kişi Gözaltına Alındı Ataköy'de Bulunan Çıplak Kadın Cesediyle İlgili 3 Kişi Gözaltına Alındı. Zanlıların Evlerine Götürdükleri Kadınla İlişk..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10