13 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

13 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ünlülerden İlginç Cevaplar Pek Çok Kişinin Kurduğu Hayallerden Biridir Hayran Olunan Sanatçıyla Yemeğe Çıkmak...
Bir Aylıktan Daha Küçük Çocukların Oturtulması Sakıncalı Çocuk Sağlığı Konusunda Uzman Doktorlar, Bir Aylıktan Daha Küçük Olan Çocukların Oturtturulmasının Tehlikeli Olabileceği Uyarısında Bu..
Hindistan'daki Saldırılarda Ölü Sayısı 80'e Ulaştı Hindistan'ın Kuzeybatısındaki Caypur Kentindeki Pazar Yerinde Gerçekleştirilen Bombalı Saldırılarda Ölenlerin Sayısı 80'e Yükseldi.
Türk Milli Rafting Takımı Avusturyada
Türk Milli Rafting Takımı Avusturya'da
Türk Milli Rafting Takımı, Avusturya'nın Wildalpen Şehrinde Düzenlenen Avrupa Kupası Rafting Şampiyonası'na Katılmak Özere Avusturya'nın Başkenti Viyana'ya Geldi. Türk Milli Takımı Kafilesi, Schwechat Havalimanı'ndan...
Albüm Eylül Gibi Çıkacak 12 Yıldır Sezen Aksu'nun Vokali ve Perküsyoncusu Olan Cihan Okan 'Savcının Karısı' ile Başladığı Oyunculuk Hayatına 'Yaban Gülü' ile Devam Ediyor. Okan, Eylül Ayında ..
Gül, Kraliçe Elızabeth Onuruna Akşam Yemeği Verdi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Birleşik Krallık'ın, Türkiye'nin AB Üyeliğine Doğru Yürüyüşünde En Sadık Destekçilerinden Olageldiğini Belirterek..
Phoenix Mars'a Yaklaştı; Ama İneceği Şüpheli Amerikan Uzay Araştırma Dairesi'nin (Nasa) 9 Ay Önce Mars'tan "Su Örnekleri Almak Üzere" Uzaya Gönderdiği Phoenix, Kızıl Gezegene Yaklaştı. Ancak ..
Kraliçe Elizabeth: "Türkiye Bizim İçin Son Derece Önemli" Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kraliçe Elizabeth Onuruna Çankaya Köşkü'nde Verdiği Resmi Yemekte Ziyaretin İki Ülke Arasındaki Stratejik..
Çankaya Köşkü'ndeki Yemekten Notlar Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth onuruna Çankaya Köşkü'nde verdiği akşam yemeğinden notlar...

-BAYKAL KATILMADI-
Türfadın 'İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır' Ödül Töreni
Türfad'ın "İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır" Ödül Töreni
Türkiye Futbol Adamları Derneği'nin (Türfad) Geçmişten Bugüne Futbolun ve Sporun Gelişmesi İçin Üstün Hizmet ve Özveride Bulunmuş Bürokrat, Yönetici, Teknik Direktör, Hakem, Futbolcu, Medya Mensupları ve Sponsor...
İsrailde 'Geleceğe Bakış' Konferansı Başladı
İsrail'de "Geleceğe Bakış" Konferansı Başladı
İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, Kudüs'te Düzenlenen "Geleceğin Yüzü" Konferansının Açılışında, İran'ın Geçmişi, İsrail'in İse Geleceği Temsil Ettiğini Söyledi.
Hindistan'daki Bombalı Saldırılar Hindistan'ın Jaipur Kentindeki Patlamalarda Hayatını Kaybedenlerin Sayısı 80'e, Yaralıların Sayısı İse 150'ye Yükseldi.
CHPnin Başbakan Erdoğan Hakkında Verdiği Gensoru Önergesi
CHP'nin Başbakan Erdoğan Hakkında Verdiği Gensoru Önergesi
İçişleri Bakanı Beşir Atalay, CHP'nin Başbakan Erdoğan Hakkında Verdiği Gensoru Önergesinin, Gensorunun İtibarını Düşürdüğünü Söyledi. 1 Mayıs Olaylarında Kimsenin Burnunun Kanamadığını, Can Kaybı Yaşanmadığını Belirten...
İlgiyi Arttırdılar Tiyatrolara Son Yıllarda İlgi Çoğalırken, Doping Etkisi Mankenlerden Geldi.
Hindistan'ın "Pembe Kenti" Kana Bulandı: 60 Ölü Hindistan'ın Doğusundaki Rajasthan Eyaletinin "Pembe Kent" Olarak Bilinen Başkenti Jaipur'da Kalabalık Bir Pazaryerinde Üst Üste Meydana Gelen ..
New York Başkonsolosluğu, Halk Oyunları Ekibi Kuruyor Türkiye'nin New York Başkonsolosluğu, Folklor Ekibi Kurmak İçin Kolları Sıvadı. Henüz Resmi Olarak Duyurusu Yapılmayan Plana Göre Başkons..
Reis Adayı Çete Reisi Çıktı Genç Parti İzmir Kemalpaşa İlçesi Belediye Başkanı Adayı Aydeniz Türkoğlu, İnsan Kaçakçılğı Yapan Bir Çetenin Reisi Çıktı
Çankaya'da Akşam Yemeği Kraliçe Elizabeth Çankaya Köşkü'nde Kendisi Onuruna Verilen Yemeğe Katıldı. Yemekten Çok Özel Kareler
Canlı Yayında Sert Tartışma Cengiz Çandar ile Emre Kongar Canlı Yayında Hakarete Varan İfadeler Kullandı
Çankaya Köşkü'nde Kraliçe Elızabeth Onuruna Yemek*(2) Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Resmi Davetlisi Olarak Ankara'da Bulunan İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth Onuruna Akşam Yemeği Verdi.
ABD'de Bir Türk, Uçak Şirketini Dava Etti ABD'de, Seyahat Ettiği Uçağın Tuvaletinde Yolculuk Yapmaya Zorlanan Türk Genci, Uçak Şirketi Hakkında Dava Açtı.
Türkiye Futbol Adamları Derneği'nin Geleneksel Ödül Töreni İstanbul'da Yapıldı Türkiye Futbol Adamları Derneği'nin Geleneksel Olarak Düzenlediği 'İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır' Ödül Töreni..
ABD Savunma Bakanı'ndan Yeni Başkana Tavsiye: "Birbiriyle Konuşan Yardımcı Seç" ABD Savunma Bakanı Robert Gates, Kasım Ayında Belirlenecek Olan Ülkenin Yeni Başkan'ına Şimdiden Bir Tavsiyede ..
West Virginia, Clinton Rüzgarına Hazırlanıyor Amerika'da Demokrat Partideki Başkan Adaylığı Yarışı Bugün West Virginia Eyaletinde Yapılacak Önseçimle Devam Ediyor. 28 Delege İçin Seçim Yapıla..
Amerika'da Benzin Fiyatları Artınca Bisiklet Satışları da Arttı Amerika'da Hızla Yükselmeye Devam Eden Benzin Fiyatları Birçok Sektörde Satışları Düşürürken, Bir Sektörde İse Tam Aksi Bir Etk..
Cem Yılmaz'ı da Kaybetti Demet Akbağ ile Yılmaz Erdoğan'ın 'Bir Demet Tiyatro' ile Başlayan İş Ortaklığı Sona Eriyor. Bu Durumu Yaratan İse Artık Hiçbir Projede Yakın Arkadaşının Görüşüne Baş..
Cilt Bakımı İçin Tavsiyeler Yaz Gelirken Vücut Bakımınızı İhmal Etmeyin... Parıl Parıl Arınmış Bir Cilt İçin Suna Dumankaya, Önce Geleneksel Türk Hamamında Arınmayı Öneriyor.
Pfdk, Ceza Yağdırdı Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (Pfdk), Bursaspor'a Bir Maç Seyircisiz Oynama ve 60 Bin YTL Para Cezası Verdi.
Çankaya'da Resmi Tören Kraliçe Elizabeth Çankaya Köşkü'nde Kendisi Onuruna Verilen Yemeğe Katıldı
Cumhurbaşkanı Gül, Kraliçe Elizabeth Onuruna Akşam Yemeği Verdi
Cumhurbaşkanı Gül, Kraliçe Elizabeth Onuruna Akşam Yemeği Verdi
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İngiltere Kraliçesi Iı. Elizabeth Onuruna Çankaya Köşkü'nde Akşam Yemeği Verdi.
Kosova'da 6. Uluslararası Sanatla Uyanmak Şöleni Kosova 6. Uluslararası Sanatla Uyanmak Şöleni Etkinlikleri Çerçevesinde, "Yahya Kemal Beyatlı" Konulu Bir Panel Düzenlendi.
Bir Yarışmacının Koçu Olacak Müslüm Gürses, Geçtiğimiz Tv Sezonunun En Çok Ses Getiren ve En Keyifli İzlediğimiz 'Şarkı Söylemek Lazım' Yarışmasına Oyuncu Koçu Olarak Katılma Kararı Almış.
Eski Milletvekili Mehmet Seven: 'Ben Ergenekonun Yetkilisi Değil, Devletimizin Hizmetçisiyim'
Eski Milletvekili Mehmet Seven: "Ben Ergenekon'un Yetkilisi Değil, Devletimizin Hizmetçisiyim"
Bilecik Eski Milletvekili ve Belediye Başkanı Mehmet Seven, Ergenekon Soruşturmasını Sürdüren Savcıya İfade Verdi. Soruşturmanın Gizliliği Nedeniyle Konuya İlişkin Açıklama Yapmaktan Kaçınan Seven, Savcıya Kalın Bir...
Kraliçe Elizabeth Akşam Yemeği İçin Kıyafet Değiştirdi İngiltere Kraliçesi Ll. Elizabeth Onuruna Verilen Akşam Yemeği Öncesi Gece İkamet Edeceği Sheraton Otel'e Geçerek Kıyafetini Değiştirdi...
AB Euro Grubu Ekonomi ve Mali İşler Toplantısı Avrupa Birliği (AB) Euro Grubu Ekonomi ve Finans Bakanlarının Bir Araya Geldiği "Ekonomi ve Mali İşler" Konulu Toplantı Başladı.
Çankaya Köşkü'nde Kraliçe Elızabeth Onuruna Yemek (1) Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Resmi Davetlisi Olarak Ankara'ya Gelen İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth ve Eşi Edinburg Dükü Prens Philip O..
Atalay: Ben Görevimi Yaptım, Emniyet Görevini Yaptı İçişleri Bakanı Beşir Atalay, İstanbul'da 1 Mayıs ile İlgili Olarak Gerekli Önlemlerin Alınmaması Halinde Daha Vahim Olayların Yaşanabilece..
Bursaspor'a, 1 Maç Seyircisiz Oynama Cezası Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (Pfdk), Bursaspor'a Bir Maç Seyircisiz Oynama Cezası Verdi.
Erzincan Üniversitesi'nde Kavga Olayı (2) Erzincan Üniversitesi'nde Karşıt Görüşlü Gruplar Arasında Çıkan Kavganın Hastane Önünde Devam Etmesi Sonucu Olayı Görüntüleyen Bir Gazeteci, Olaya Mü..
Kimsenin Burnu Kanamadı, Bununla Gurur Duyuyorum
'Kimsenin Burnu Kanamadı, Bununla Gurur Duyuyorum'
İçişleri Bakanı Beşir Atalay, 1 Mayıs Olayları Sırasında Kimsenin Burnu Kanamadığını, Bununla da Gurur Duyduğunu Söyledi. Atalay, 'Tedbir Almasaydık Görevimizi Yapmamış Olurduk' Dedi.
Üzüm Üzüme Baka Baka Kararır 'Üzüm Üzüme Baka Baka Kararır' Derler... Tom Cruise'un Eşi Katie Holmes'ün Durumu Tam da Bu Söze Uyuyor. Davranışlarıyla Ünlü Aktöre Giderek Benzeyen Güzel Yıldız..
'Çılgın Bir Ekibiz!' 'Dudaktan Kalbe' Dizisinin 'Nimet'i Gözde Kansu; En Son Ne Zaman Aşık Olduğundan, En Son Neye Güldüğüne Kadar Hayatındaki 'Son'ları Açıkladı. İşte Kansu'dan Özel İtirafla..
Hamur Kaymakamından Köy Ziyaretleri
Hamur Kaymakamından Köy Ziyaretleri
Ağrı'nın Hamur İlçe Kaymakamı Cengizhan Yılmaz Tarafından Bir Süre Önce Başlatılan Köy Ziyaretleri Devam Ediyor.
Velilere Çocuklarla İletişim, Ergenlik ve Çocukluk Psikolojisi Semineri Verildi
Velilere 'Çocuklarla İletişim, Ergenlik ve Çocukluk Psikolojisi' Semineri Verildi
Ağrı'nın Taşlıçay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Velilere Yönelik 'Çocuklarla İletişim, Ergenlik ve Çocukluk Psikolojisi' Konulu Seminer Düzenlendi.
Zonguldak Belediyesi, Engelli Vatandaşları Bir Araya Getirdi
Zonguldak Belediyesi, Engelli Vatandaşları Bir Araya Getirdi
Zonguldak Belediyesi, Engelliler Haftası Dolayısıyla Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Üyelerini Bir Araya Getirdi.
Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Gümrükçüğlu: "Reçetesiz İlaç Satışına İzin Vermeyeceğiz" Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, reçetesiz ilaç satışına izin vermeyeceklerini söyledi.
Rus Gazeteciler Antalyada Mavi Yolculuğa Çıktı
Rus Gazeteciler Antalya'da Mavi Yolculuğa Çıktı
Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin Konuğu Olarak Antalya'nın Kemer İlçesinde Bulunan Rusya Gazeteciler Birliği Heyeti, Düzenlenen Mavi Yolculukta Yunus Balıkları Eşliğinde Bol Bol Denize Girdi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10