5 Mart 2008 Çarşamba Günü Haberleri

5 Mart 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'BM, Kıbrısla Yakından İlgileniyor'
"BM, Kıbrıs'la Yakından İlgileniyor"
BM Genel Sekreteri Ban Ki-mun'un Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı Lynn Pascoe, BM'nin Kıbrıs Konusuyla, Özel Temsilcisi Michael Möller Aracılığıyla Yakından İlgilendiğini Söyledi.
Fenerbahçe Tek Sayıyla Kaybetti Basketbolda Uleb Avrupa Ligi 2. Tur (E) Grubu'ndaki 4. Maçında Fenerbahçe Ülker, İstanbul'da Yunanistan'ın Aris Tt Bank Selanik Takımına 60-59 Yenildi..
TBMM Genel Kurulunda Gerginlik TBMM Genel Kurulunda, Bazı CHP ve AK Parti Milletvekilleri Birbirlerinin Üzerine Yürüdü.
Kanadoğlu: TSK'yı Yaralamaktan Kaçınmalıyız Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, 'Türk Silahlı Kuvvetlerini (TSK) Yaralayacak Her Hareketten, Her Sözden Kaçınacağımız Günle..
Makyajsızken Sanki Farklı Biri Şık ve Bakımlı Haliyle Görmeye Alışık Olduğumuz 'Moda İkonu' Victoria Beckham, Geçtiğimiz Günlerde Hollywood'taki Bir Alışveriş Merkezinde Son Derece Salaş ve M..Şık ve Bakımlı Haliyle Görmeye Alışık Olduğumuz 'Moda İkonu' Victoria Beckham, Geçtiğimiz Günlerde Hollywood'taki Bir Alışveriş Merkezinde Son Derece Salaş ve Makyajsız Bir Halde Objektiflere Yakalandı.
Eski Manken Akkaya yine alkollü araç kullanırken yakalandı Eski manken Deniz Akkaya Beşiktaş'da alkollü araç kullanırken yakalandı. 51 promil alkollü çıkan Deniz Akkaya'nın daha önceden de al..
Yönetmen Oluyor Sezen Aksu, Besteci, Söz Yazarı, Şarkıcı Kimliğine Şimdi de Yönetmenliği Ekliyor.Sezen Aksu, Besteci, Söz Yazarı, Şarkıcı Kimliğine Şimdi de Yönetmenliği Ekliyor.
Almanya'da Dövüldüğü İddia Edilen Türk Öldü Almanya'nın Hagen Kentinde Polisin Dövmesi Sonucu Komaya Girdiği İddia Edilen Türk Genci Adem Özdamar'ın Öldüğü Bildirildi.
Fenerbahçe'nin Yayın Geliri 16,1 Milyon YTL Fenerbahçe Sportif Hizmetler Sanayi ve Ticaret A.ş'nin 16,1 Milyon YTL Yayın Geliri Elde Ettiği Bildirildi.
Türkiyeye Çık Dedi, Kendisi İyice Yerleşti
Türkiye'ye 'Çık' Dedi, Kendisi İyice Yerleşti
ABD Genelkurmay Başkanı Oramiral Michael Mullen, Irak'tan Birlik Çekme Takvimine Karşı Olduğunu Açıkladı.
Çocukla Zorla İlişkiye Giren Masöre Suçüstü
Çocukla Zorla İlişkiye Giren Masöre Suçüstü
Aydın'ın Kuşadası İlçesinde Masörlük Yapan Şahıs, Küçük Yaştaki Çocukla Zorla İlişkiye Girerken Suçüstü Yakalandı.
Olmert'ten Abbas'ın Ateşkes Çağrısına Yanıt İsrail Başbakanı Ehud Olmert, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ın Ateşkes Çağrısına, Gazze'den İsrail Topraklarına Füze Saldırılarının Durması ..
Cumhurbaşkanı Gül, askerlikle ilgili yasalarda değişiklik yapılmasına dair 3 kanunu onayladı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül; askeri yasak bölgeler, er ve erbaş harçlıkları ile İstiklal Madalyası ..
Bartholomeos Yarın Papa ile Görüşecek Fener Rum Patriği Bartholomeos, Vatikan'ın Resmi Davetlisi Olarak Roma'ya Geldi.
Terörist Başının Zehirlendiği İddiası Çürüdü Avrupa İşkenceyi Önleme Komitesi, Yarın Yayımlayacağı Raporda, Terör Örgütü Başının Zehirlendiği Yolundaki İddiaların Asılsız Olduğunu Açıklayacak..
Mp3 Çalara Adını Verdi İlk Defa Türk Bir Sanatçının Adını Taşıyan Mp3 Çalar Çıkıyor...İlk Defa Türk Bir Sanatçının Adını Taşıyan Mp3 Çalar Çıkıyor...
Talat Siyasilerle Görüştü KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Yarın Yapacağı Ankara Ziyareti Öncesinde, Cumhuriyet Meclisi'nde Temsil Edilen Siyasal Partilerin Yetkilileriyle Kıbrıs Konulu O..
233 YTL Taksitle Ev! Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Alt Gelir Grubu için İstanbul Tuzla"da Yaptırdığı 984 Konutu, 11 Mart"tan İtibarin Satışa Çıkarıyor. Başlangıç Taksitleri 233,4-446,2 YTL Olara..
Dolar 1,2080 YTL Seviyesinde İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2080 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,8380 YTL Oldu. Piyasanın Kapanışı İtibarıyla Kapalıçarşı"da ..
Çuvalcı Paşa Ne Demek İstedi 'PKK'yla Müzarekereye Başlanmalı!
'Tartışmalara Son Verilmeli' Bakan Çiçek Kara Harekatırla İlgili Ortaya Atılan İddialara Yönelik Değerlendirmelerde Bulundu
Dekoltesi Kriz Yarattı İngiltere'de Yayınlanan Buzda Dans Programının Sunucusunun Giydiği Dekolte Yüzünden Ülkede Kelimenin Tam Anlamıyla Bir Kriz Çıktı.İngiltere'de Yayınlanan Buzda Dans Programının Sunucusunun Giydiği Dekolte Yüzünden Ülkede Kelimenin Tam Anlamıyla Bir Kriz Çıktı.
Kamera Karşısında Dilleri Tutuluyor İşte Televizyonda Hayranlıkla İzlediğimiz Ünlülerin Gerçek Halleri...İşte Televizyonda Hayranlıkla İzlediğimiz Ünlülerin Gerçek Halleri...
Chavez: Biz Barış İstiyoruz Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez, Venezuela'nın Barış İstediğini Bildirdi.
Uaea Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Sona Erdi
Uaea Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Sona Erdi
Uluslararası Atom Enerji Ajansı'nın (Uaea) 3 Gün Süren Yönetim Kurulu Toplantısı Bu Akşam Sona Erdi.
Tüfekli Satırlı Katliamı Karaaslan Ailesi?nin İki Gelini, Kayınvalidelerini, Kayınpederini Öldürdü. Gelinlerden Büyüğünün Eşi de Feci Sondan Kurtulamadı
Fener Golü Yedi İmam Kalpten Öldü Sevilla-Fenerbahçe Maçını İzleyen İmam Ali Ballı, Fenerbahçe'nin İkinci Golü Yemesi Üzerine Kalp Krizi Geçirerek Yaşamını Kaybetti
Osmangazi, Manavkuyu ve Mansuroğlunun geleceği referandumla belirlensin önerisi
Osmangazi, Manavkuyu ve Mansuroğlu'nun geleceği referandumla belirlensin önerisi
Bornova ilçesi sınırlarında bulunan Osmangazi, Manavkuyu ve Mansuroğlu mahallelerinin sakinleri, yeni kurulacak Bayraklı ilçesi sınırlarında kalıp kalmamalarının referandum sonuçlarına göre belirlenmesini istedi.
Ucu Vekillere Dokunan Fezleke Mecliste
Ucu Vekillere Dokunan Fezleke Meclis'te
Başbakanlık, Bazı Milletvekillerinin Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılmasına İlişkin 45 Fezlekeyi TBMM Başkanlığına Gönderdi.
45 Fezleke TBMM Komisyonunda Başbakanlık, Bazı Milletvekillerinin Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılmasına İlişkin 45 Fezlekeyi TBMM Başkanlığına Gönderdi.
Cumhurbaşkanı Gül Üç Kanunu Onayladı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Askeri Yasak Bölgeler ve Güvenlik Bölgeleri Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun", "Er ve Erbaş Harçlıkları Kanununda ..
Toplu Konut Projeleri Kiraları Düşürdü
Toplu Konut Projeleri Kiraları Düşürdü
Eskişehir'in Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, Toplu Konut Projelerinin Kira ve Konut Fiyatlarını Düşürdüğünü Söyledi.
Referansı Tülin Şahin'miş Bir Türk Deri Firmasının Yeni Yüzü Seçilen Ana Beatriz Barros'un Bu Teklifi Kabul Etmesinin Altından Tülin Şahin Çıktı.Bir Türk Deri Firmasının Yeni Yüzü Seçilen Ana Beatriz Barros'un Bu Teklifi Kabul Etmesinin Altından Tülin Şahin Çıktı.
2,5 Milon Sterlin'e Bar Aldı Madonna ile Yönetmen Eşi Guy Ritchie Müdavimi Oldukları ve Uzun Süredir Peşine Düştükleri Tarihi İngiliz Barını Satın Aldılar.Madonna ile Yönetmen Eşi Guy Ritchie Müdavimi Oldukları ve Uzun Süredir Peşine Düştükleri Tarihi İngiliz Barını Satın Aldılar.
'Oyunculukta Daha İyiyim' Son Yıllarda, Asıl Mesleği Yerine, Rol Aldığı Dizi, Film ve Tiyatro Oyunlarıyla Ön Plana Çıkan Rockçı Özlem Tekin, Oyunculuğa Olan Yeteneğinin Daha Fazla Olduğunu Fa..Son Yıllarda, Asıl Mesleği Yerine, Rol Aldığı Dizi, Film ve Tiyatro Oyunlarıyla Ön Plana Çıkan Rockçı Özlem Tekin, Oyunculuğa Olan Yeteneğinin Daha Fazla Olduğunu Fark Ettiğini İtiraf Etti.
Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi Bdt Temsilcisi, Operasyonun Sona Ermesinden Memnun Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi'nin Bağımsız Devletler Topluluğu (Bdt) Ülkelerindeki Temsilcisi Babakr Hoşavi, Tür..
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 3 Kanunu Onayladı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün , 3 Kanunu Onayladığı Bildirildi.
Gül 3 Kanunu Onayladı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 'Askeri Yasak Bölgeler ve Güvenlik Bölgeleri Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun', 'Er ve Erbaş Harçlıkları Kanununda Değişiklik Yapı..
TBMM'de Çalışma Süresi Tartışması CHP Grup Başkanvekili Kemal Anadol'un, TBMM Genel Kurulunun Çalışma Süresine İlişkin Sözleri, Tartışmalara Neden Oldu.
Fenerbahçe, Samandıra'da coşku ile karşılandı Şampiyonlar Ligi'nde dün gece İspanyol ekibi Sevilla'yı deplasmanda eleyerek İstanbul'a dönen Fenerbahçe, Samandıra'da coşku ile karşılandı.
Ercişte Çıkan Olayların Ardından
Erciş'te Çıkan Olayların Ardından
Van'ın Erciş İlçesinde, Demokratik Toplum Partisi (DTP) İlçe Başkanlığı Tarafından '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' Nedeniyle Düzenlenen Etkinlik Sonrasında Çıkan Olaylarda Gözaltına Alınan 50 Kişi, Sağlık Kontrolünden...
Dışişleri Bakanı Babacan: "Türkiye, teröre karşı tüm kurumları ile tek bir yumruk olmak zorunda" Muhalefet ile Türk Silahlı Kuvvetleri arasındaki tartışmayı değerlendiren Dışişleri Bakanı Ali..
Alanyada 500 gram ağırlığındaki Altay bebek yoğun bakımda hayatını kaybetti
Alanya'da 500 gram ağırlığındaki 'Altay' bebek yoğun bakımda hayatını kaybetti
Antalya'nın Alanya ilçesinde erken doğumla dünyaya gelen 500 gram ağırlığındaki 'Altay' bebek tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinde yaşamını yitirdi. Doğumu sezeryanla gerçekleştirilen bebek, yaklaşık 1 yıl kuvezde...
Adanada Aile Hekimliği Tanıtım Toplantısı
Adana'da Aile Hekimliği Tanıtım Toplantısı
Adana'da Mayıs Ayından İtibaren Başlayacak Olan "Aile Hekimliği" Uygulamasının Tanıtım Toplantısı Yapıldı.
Opec Toplantısı Sona Erdi
Opec Toplantısı Sona Erdi
Petrol İhraç Eden Ülkeler (Opec) Petrol Bakanları 148. Olağan Toplantısında, Günlük Üretim Miktarı Olan 32 Milyon Varili Koruma Kararı Alındı.
Kursu bitirmeden iş buldular İzmir Genç İşadamları Derneği (İGİD), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) işbirliği ile düzenlediği "Temel Torna ve CNC Operatörlüğü" eğitim programını katılan kursiyerler ..
Ibm'den Data Merkezlerini Su ile Soğutan Çevre Dostu Teknoloji Ibm, Dünyanın En Büyük Bilgisayar ve İletişim Fuarı CeBIT Hannover'de Sergilediği Ürünlerin Önemli Bir Kısmını Çevre Dostu Ürünl..
Dışişleri Bakanı Babacan NATO Toplantısı İçin Brüksel'e Gitti Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Afganistan'daki Türk Askerinin Sayısı ya da Görev Tanımında Değişikliğin Olmadığın..
AB Dönem Başkanı Slovenya da Kosova'yı Tanıdı AB Dönem Başkanı Slovenya, Sırbistan'dan Bağımsızlığını İlan Eden Kosova'yı Tanıdı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10