13 Mart 2008 Perşembe Günü Haberleri

13 Mart 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İslam Konferansı Teşkilatı Zirvesine Katılan Liderler Aile Fotoğrafı Çektirdi İslam Konferansı Teşkilatı'nın (İkt) 11. Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'ne Katılan Liderler Aile Fotoğrafı ..
Irak Hizbullahı Silah Bırakma Karşılığında Verdiği Sözlerin Hükümet Tarafından Tutulmadığını İddia Etti Irak'ın Güneyindeki Basra Kentinde, Hizbullah Taraftarları Gösteri Düzenledi.
Türk Telekomdan Başkaleye 'İnternet Evi'
Türk Telekom'dan Başkale'ye "İnternet Evi"
Van'ın Başkale İlçesinde, Türk Telekom Tarafından Başlatılan Proje Kapsamında İnternet Hizmeti Sunacak Bir Birim Açıldı.
Aol 850 Milyon Dolara Bebo'yu Satın Alıyor ABD ve Dünyanın En Büyük İnternet Servis Sağlayıcısı Aol, Arkadaşlık Sitesi Bebo'yu 850 Milyon Dolara Satın Alıyor. Açıklama Aol Tarafından Yapıldı.
AB Devlet Başkanları Zirvesi Başladı AB Devlet Başkanları Zirvesi Liderlerin de Avrupa Konseyi'ne Gelmeleriyle Birlikte Başladı.
CHP Genel Merkez Çalışanları da Eylemde CHP Genel Merkezi'nde Görev Yapan Çalışanlar, Emek Platformu'nun Yarın Yapacağı Eyleme Katılacak.
İstiklal Marşının Kabulünün 87. Yıl Dönümü
İstiklal Marşının Kabulünün 87. Yıl Dönümü
Uşak Belediyesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü Ortaklaşa İlk ve Orta Öğretim Okulları Arasında İstiklal Marşı'nı En Güzel Okula Yarışması Düzenledi.
Emniyetten Soba Zehirlenmelerine Karşı Anonslu Uyarı
Emniyetten Soba Zehirlenmelerine Karşı Anonslu Uyarı
Isparta Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, Özellikle Kenar Mahallelerde Oturan Vatandaşları Soba Zehirlenmelerine Karşı Dikkatli Olmaları Konusunda Uyarıyor.
14 Mart Tıp Bayramı Belediye Başkanı Sami Aydın, 14 Mart Tıp Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımlayarak, Tüm Doktor ve Sağlık Çalışanlarının Bayramını Kutladı.
İstanbul'da Yağmur İstanbul'da Beklenen Yağmur Akşam Saatlerinde Başladı.
Çanakkaleden Getirilen Kutsal Emanetler Bandırmada
Çanakkale'den Getirilen Kutsal Emanetler Bandırma'da
Çanakkale Zaferi'nin 93. Yıldönümü Dolayısıyla Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Teslim Edilmek Üzere Gelibolu Yarımadası'ndan 253 Bin Şehidin Bulunduğu Bölgeden Alınan Toprak, Deniz Suyu ve Türk Bayrağından Oluşan Kutsal...
Kırşehirli Oto Galericiler Kırşehir Oto Pazarı İstiyor
Kırşehirli Oto Galericiler 'Kırşehir Oto Pazarı' İstiyor
Kırşehir'de Faaliyet Gösteren Otomobil Satıcıları, Şehir Merkezine ' Oto Pazarı' Kurulmasını İstedi.
Demokrat Parti Denizli Merkez İlçe Yönetimi Görevden Alındı Demokrat Parti (Dp) Denizli Merkez İlçe Teşkilatı, Genel Merkez Tarafından Görevden Alındı.
İstiklal Marşı'nın Kabulünün 87. Yıl Dönümü Elazığ'da Kutlandı İstiklal Marşı'nın Kabulünün 87. Yıl Dönümü Nedeniyle Elazığ'da Tören Düzenlendi.
Levent Kırca Tiyatrosunun Keşanda Oynadığı 'Toros Canavarı' Adlı Oyun Büyük Beğeni Topladı
Levent Kırca Tiyatrosu'nun Keşan'da Oynadığı "Toros Canavarı" Adlı Oyun Büyük Beğeni Topladı
Keşan Belediye Başkanlığı Kültür Etkinlikleri Çerçevesinde Keşan'a Gelen Levent Kırca Tiyatrosu'nun Oynadığı "Toros Canavarı" Adlı Oyun Büyük Beğeni Topladı. Oyunun Ardından Restoranda Giden Kırca ve Ekibi, Satır Eti...
14 Mart Tıp Bayramı
14 Mart Tıp Bayramı
Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Bölüm Başkanı Doç. Dr. Murat Arslan, Sağlık Sen Trabzon Şubesi Tarafından Trabzon'da Yılın Doktoru Seçildi.
Başkan Dündardan Atık Pil Toplama Kampanyasına Destek
Başkan Dündar'dan 'Atık Pil Toplama Kampanyası'na Destek
Çarşambalı İzci Öğrencilerce Düzenlenen 'Atık Pil Toplama Kampanyası'na Belediye Başkanı Hüseyin Dündar'dan Destek Geldi. Atatürk İlköğretim Okulu İzci Gurubu İzcileri, Belediye Başkanı Hüseyin Dündar'ı Makamında Ziyaret...
Adilcevazdan Teröre Karşı Ortak Mesaj
Adilcevaz'dan Teröre Karşı Ortak Mesaj
Bitlis'in Adilcevaz İlçe Belediye Başkanlığı Tarafından, Huzuru Bozmaya Çalışanlara Karşı Birlik ve Beraberliğin Sağlanması Amacıyla Yapılan 'Huzur' Konulu Toplantı ile İlçe Halkı Adına Teröre Ortak Mesaj Verildi.
Batman'da Evli Çiftler Kendi Ağaçlarını Dikecek Batman Belediyesi, 'Yeşil Kuşak' Oluşturma Projesi Kapsamında Tesis Ettiği Park Sayısını Artırırken, Kent Merkezindeki Orman Alanlarını da Büyü..
Fazla Kilolardan Kurtulmak İsteyenlere Suşehrinden Müjde
Fazla Kilolardan Kurtulmak İsteyenlere Suşehri'nden Müjde
Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde Bitkisel Ürünler Satan Bir İşyeri Çalışanları, Beş Ayrı Bitki Karışımı ile Yaptıkları Çay ile Fazla Kiloların Kolaylıkla Verileceğini Belirterek, Kilo Sorunu Yaşayanlara Müjde Verdi.
Keşan Emek Platformu Üyelerinden Sosyal Güvenlik ve Genel Sağlık Yasa Tasarısına Protesto
Keşan Emek Platformu Üyelerinden Sosyal Güvenlik ve Genel Sağlık Yasa Tasarısına Protesto
Keşan Emek Platformu Üyesi Yaklaşık 100 Kişilik Grup, Sosyal Güvenlik ve Genel Sağlık Yasa Tasarısını Protesto Etti.
14 Mart Tıp Bayramı Sivas Valisi Veysel Dalmaz, Yayınladığı Mesaj ile Tüm Doktorların ve Sağlık Çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı'nı Kutladı.
İstiklal Marşının Kabulünün 87. Yıl Dönümü
İstiklal Marşı'nın Kabulünün 87. Yıl Dönümü
Sinop'ta, İstiklal Marşı'nın Kabulünün 87. Yıldönümü Etkinlikleri Kapsamında Kutlama Programı Düzenlendi. Anadolu Lisesi Müdürlüğü Tarafından Halk Eğitim Merkezi Çok Amaçlı Salonunda Gerçekleştirilen Programa, Vali...
Belediyeden Ücretsiz Morg Hizmeti
Belediyeden Ücretsiz Morg Hizmeti
Zonguldak'ın Devrek Belediyesi Tarafından Ücretsiz Olarak Devam Eden Cenaze Hizmetlerinden Sonra Ücretsiz Morg Hizmet Binasını da Devreye Soktu.
İstiklal Marşının Şairi Mehmet Akif Ersoy Sdüde Anıldı.
İstiklal Marşı'nın Şairi Mehmet Akif Ersoy Sdü'de Anıldı.
Süleyman Demirel Üniversitesi Türkçe Topluluğu'nca Türk Dili Bölümü Okutmanı Önder Saatçi'nin Konuşmacı Olarak Katıldığı "Mehmet Akif Ersoy ve İstiklal Marşı'nın Kabulü" Konulu Söyleşi Düzenlendi.
Sağlık Müdürü Vakkas Özmercan Görevine Başladı
Sağlık Müdürü Vakkas Özmercan Görevine Başladı
Hafta Başında Sivas İl Sağlık Müdürlüğü Görevine Getirilen Vakkas Özmercan, Yapacağı Çalışmaları Anlattı.
14 Mart Tıp Bayramı Türk Sağlık-sen Tokat Şube Başkanı Mustafa Eldemir, 14 Mart Tıp Bayramı'nı Buruk Geçirdiklerini Kaydetti. Sendika Binasında Basın Açıklaması Yapan Eldemir, Bayram Demenin ..
Mersinde Şüpheli Poşet Paniği
Mersin'de Şüpheli Poşet Paniği
Mersin'de Bir Bankanın Önüne Bırakılan Şüpheli Poşet, Korku Dolu Anlar Yaşanmasına Neden Oldu. Bomba İmha Uzmanlarınca Fünye ile Patlatılan Poşette İse, Sefer Tasında Sulu Yemek ve Ekmek Çıktı.
Oks Öğrencileri 120 Kahramanı, İzledi
Oks Öğrencileri 120 Kahramanı, İzledi
Yerel Gündem 21 Öğrencileri, 1.dünya Savaşı Sırasında Yaşanan Sarıkamış Faciasının Beyaz Perdeye Aktarıldığı 120 Adlı Filmi İzlediler.
Afyonkarahisarlı sanayiciler Nil Nehri kenarında 12 bin 500 hektarlık arazi kiraladı
Afyonkarahisarlı sanayiciler Nil Nehri kenarında 12 bin 500 hektarlık arazi kiraladı
Etiyopya'ya yatırım yapmaya hazırlanan Afyonkarahisarlı sanayiciler, Nil Nehri kenarında bulunan 12 bin 500 hektarlık araziyi kiralamak için ön anlaşma yaptı.
Youtube'a Erişim Yok Video Paylaşım Sitesi Youtube'a Erişim Bir Kez Daha Engellendi. Kapatılma Sebebi İse Yine Atatürk'e Hakaret Videoları...Video Paylaşım Sitesi Youtube'a Erişim Bir Kez Daha Engellendi. Kapatılma Sebebi İse Yine Atatürk'e Hakaret Videoları...
'Bir Davet Vardı, Geldim' 'Halkı Askerlikten Soğuttuğu' Gerekçesiyle Hakkında Soruşturma Açılmıştı'Halkı Askerlikten Soğuttuğu' Gerekçesiyle Hakkında Soruşturma Açılmıştı
Kızılay Suşehri Şubesi Yetkilileri, Kurban Bağışlayan Hayırseverlere Teşekkür Belgesi Verdi
Kızılay Suşehri Şubesi Yetkilileri, Kurban Bağışlayan Hayırseverlere Teşekkür Belgesi Verdi
Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde Geçtiğimiz Kurban Bayramı'nda Kızılay'a Kurban Bağışında Bulunan 5 Vatandaşa Teşekkür Belgesi ile Kavurma Verildi.
Osmaniye'deki DHKP-C operasyonu: Tutuklu sayısı 9'a çıktı Terör örgütü DHKP-C'ye yönelik Osmaniye'de başlatılan operasyonda, 3 kişi daha gözaltına alındı. Bu kişilerden 2'sinin daha cezaevine..
Zabıta Ekipleri Canlı Müzik Yapan Kafeteryaları Denetledi
Zabıta Ekipleri Canlı Müzik Yapan Kafeteryaları Denetledi
Sivas Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Kent Merkezinde Canlı Müzik Yapan Kafelerde Denetim Yaptı.
Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'un Tekkeköy İlçesinde Bir İşyerine Giren Hırsız veya Hırsızlar, 3 Adet Bilgisayar Kasası ile 3 Adet Monitörü Çaldı. Edinilen Bilgiye Göre, 19 Mayıs Mahallesi'nde B..
Malatya Belediye Başkanı Akın: 'Su imtiyaz hakkının devri sözkonusu değildir'
Malatya Belediye Başkanı Akın: "Su imtiyaz hakkının devri sözkonusu değildir"
Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın, Malatya içme suyunun imtiyaz hakkı devrinin söz konusu olmadığını söyledi.
Ağabeyi 13 yaşındaki Agiti işten kaçıyor diye depoya kapattı
Ağabeyi 13 yaşındaki Agit'i işten kaçıyor diye depoya kapattı
Adana'da 13 yaşındaki bir çocuk işten kaçtığı gerekçesiyle ağabeyi tarafından ayakkabı deposuna kapatıldı. Yaklaşık 24 saat depoda aç-susuz kalan Agit Özdemir, çevredeki esnafın haber vermesi üzerine polis tarafından...
Belediyeden Okula Destek
Belediye'den Okula Destek
Balıkesir'in Edremit Belediyesi, Yılmaz Akpınar İlköğretim Okulu'nun Bahçesindeki 62 Metrelik Tel Örgüleri Yeniledi.
Şanlıurfa'da 14 Mart Tıp Bayramı Kutlamaları Şanlıurfa'da 14 Mart Tıp Bayramı ile İlgili Çeşitli Etkinlikler Düzenlenecek.
Alanyalı turizmci eşinin böbreğiyle, hayata tutundu
Alanyalı turizmci eşinin böbreğiyle, hayata tutundu
Antalya'nın Alanya ilçesinde böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi gören turizmci Eyüp Özyurt, eşi Ümran Özyurt'un böbreğiyle yeniden hayata tutundu. Akdeniz Üniversitesi Organ Nakli Ünitesi'nde yapılan nakille yeniden...
Ercan küçükkaya'nın AK Parti'yle ilgisi bulunmadığı açıklandı AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, Ercan Küçükkaya isimli kişinin partileriyle uzaktan yakından ilgisi olmadığını açıkladı.
Yoldan geçen kamyon zehir saçtı, 40 öğrenci hastanelik oldu
Yoldan geçen kamyon zehir saçtı, 40 öğrenci hastanelik oldu
Muş'un Sungu beldesinde yoldan geçen bir kamyondan yayılan kokulardan etkilenen 40 öğrenci hastaneye kaldırıldı.
Adilcevazlı Vatandaşın Örnek Davranışı
Adilcevazlı Vatandaşın Örnek Davranışı
Bitlis'in Adilcevaz İlçesinde İzzet Nacar Adlı Vatandaş Motosikletin Üzerine Çıkıp Uyuyan Sokak Kedisini Uyandırmamamak İçin Öğlen Yemeğine Gidemedi.
Kuaför ve Manikürcüler Odası'ndan yaşlılara jest Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne (AESOB) bağlı Kuaför ve Manikürcüler Odası, 18 - 24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla düzenlenec..
22 Fezleke Daha Meclis'e Ulaştı Başbakanlık, Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılmasına İlişkin 15 Milletvekili Hakkındaki Toplam 22 Fezlekeyi TBMM Başkanlığı'na Gönderdi.
Boyner 14 Milyon YTL Kar Etti Boyner Büyük Mağazacılık 2007 Yılında Net Cirosunu Önceki Yıla Kıyasla Yüzde 14, Esas Faaliyet Karını da Yüzde 33 Artırarak, 14 Milyon YTL Net Kar Açıkladı.
Cari Açık Arttı
Cari Açık Arttı
Türkiye'nin Bu Yılın Ocak Ayında Cari Açığı, Bir Önceki Yılın Aynı Ayıyla Karşılaştırıldığında Yaklaşık Yüzde 28 Oranında Artarak, 3 Milyar 74 Milyon Dolardan 3 Milyar 934 Milyon Dolara Yükseldi.
Fuarlarda herkes ürettiğini göstermeli
'Fuarlarda herkes ürettiğini göstermeli'
İzmir'de düzenlenen 6. Uluslararası Çiçekçilik Fuarı, Kültürpark Uluslararası Fuar Alanı'nda törenle açıldı.
Hekimler Hünerlerini Sergiledi
Hekimler Hünerlerini Sergiledi
14 Tıp Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Aydın'da Hekimler Tarafından Hazırlanan Resim ve Fotoğraf Sergisinin Açılışı Aydın Valisi Mustafa Malay Tarafından Yapıldı. Aydın Turistik Park Sergi Salonu'nda Yapılan Açılışa...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10