13 Mart 2008 Perşembe Günü Haberleri

13 Mart 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Tecavüz Sahnesi ile Parladım' İlk Sinema Filmi "Barda" ile Siyad'ın "Umut Veren Genç Sanatçı" Ödülüne Layık Görülen Birkan "Ben O Tecavüz Sahnesiyle Parladığıma İnanmıyorum. Onlar Bizden Çok..İlk Sinema Filmi "Barda" ile Siyad'ın "Umut Veren Genç Sanatçı" Ödülüne Layık Görülen Birkan "Ben O Tecavüz Sahnesiyle Parladığıma İnanmıyorum. Onlar Bizden Çok Daha Ağır Şeyler Yaşamışlar" Diyor.
Sgk Başkanvekili Güney: "1949 Yılından Bu Yana 560 Milyon YTL Makam ve Görev Tazminatı Ödendi" Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanvekili Tahsin Güney, 1949'dan Bu Yana 65 Bin Kişinin Makam ve Görev..
YÖK Başkan Vekilliği'ne, Ömer Demir atandı YÖK Başkan Vekilliği görevine, Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) Başkanı Ömer Demir atandı.
Bayanlar Voleybolda Şahinbey Belediyespor, İller Bankasına Set Vermedi
Bayanlar Voleybolda Şahinbey Belediyespor, İller Bankası'na Set Vermedi
Bayanlar Voleybol 1. Ligi'nde Mücadele Eden Şahinbey Belediyespor'da, Evinde İller Bankası'nı 3-0 Yenmenin Sevinci Yaşanıyor.
22 Temmuz seçimlerinde TKPden Milletvekili Adayı olan Prof. Dr. Nalçacı: 'Türbana karşı kanımızın son damlasına kadar mücadele edeceğiz'
22 Temmuz seçimlerinde TKP'den Milletvekili Adayı olan Prof. Dr. Nalçacı: "Türbana karşı kanımızın son damlasına kadar mücadele edeceğiz"
Prof. Dr. Erhan Nalçacı, "Kanımızın son damlasına kadar türbanla mücadele edeceğiz." dedi.
Firari Mahkum Alanya'da Yakalandı Antalya E Tipi Cezaevi'nden Kaldırıldığı Hastanede 10 Gün Önce Firar Eden Bir Şahıs, Alanya'da Nefes Kesen Bir Operasyonla Yakalandı.
Hamile Eşini Oğlunun Gözü Önünde Katleden Şahsın Davası İstanbul'da 1.5 Aylık Hamile Eşini Oğlunun Gözleri Önünde Boğazını Keserek Öldürdüğü Gerekçesiyle Yargılanan Asker Coşkun'un 24 Yıla Ka..
Nüfus Müdürünün Otomobiline Çarpan Hurdacının El Arabası Rehin Kaldı
Nüfus Müdürünün Otomobiline Çarpan Hurdacının El Arabası Rehin Kaldı
Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesinde, Nüfus Müdürünün Aracına Arkadan Çarpan Hurdacı, 3 Tekerlekli Seyyar Arabasından Oldu.
Çocuklarda Ani Ölümler Artıyor Çukurova Üniversitesi (Çü) Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şah Topçuoğlu, Çocuk Yaşlara İnen Kalp Hastalıkları Erke..
AB Kosova Misyonu Şefi Kermabonun Kosova Temasları
AB Kosova Misyonu Şefi Kermabon'un Kosova Temasları
Kısa Adı Eulex Olan Avrupa Birliği Kosova Misyonu Şefi Yves de Kermabon, Başında Bulunacağı Misyonun Asıl Amacının, Kosova Kurumlarının Yetkilerini Ele Geçirmek Değil, Kosova'da Demokratik Gelişmelere Yardımcı Olmak...
Danıştay'dan Şevket Demirel Lehine Karara Onama Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, TMSF'nin El Koyduğu Egebank'tan Doğan Zararların, Şevket Demirel ile 5 Kişiden Tahsiline İlişkin TMSF Fon..
Amerikan Kongresi'ne seçilen zenginleşiyor! Amerika'da gerçekleştirilen bir araştırma, son birkaç yılda Amerikan Kongresi'ne seçilen vekillerin sahip olduğu zenginliklerin, ortalamanın çok ço..
'Dakar Zirvesi, Türkiye için çok verimli bir zirve' Senegal'in başkenti Dakar'da devam eden 11. İslam Konferansı Teşkilatı (İKT) Devlet Başkanları zirvesinin Türkiye açısından çok verimli geç..
İçkiden Vazgeçemedi Hollywood'un En Yaramaz Kızlarından Biri O... Yeteneğinden Çok, Çalkantılı Hayatı ve Alkole Düşkünlüğüyle Gündemde Yer Alan Lindsay Lohan, Geçtiğimiz Yıl Bu Kötü Gidişe Bi..Hollywood'un En Yaramaz Kızlarından Biri O... Yeteneğinden Çok, Çalkantılı Hayatı ve Alkole Düşkünlüğüyle Gündemde Yer Alan Lindsay Lohan, Geçtiğimiz Yıl Bu Kötü Gidişe Bir Son Vermeye Niyetlenmişti.
Başkent'te binlerce çalışan Sosyal Güvenlik Yasası'na tepki gösterdi Ankara'da Emek Platformu'na üye binlerce çalışan Sosyal Güvenlik Yasası'nda yapılması düşünülen değişiklikleri protesto et..
Sokağı Çöplük Olarak Kullandı Amy Winehouse, Bahar Temizliğine Başladı, Evinin Önü Çöplüğe Dönüştü.Amy Winehouse, Bahar Temizliğine Başladı, Evinin Önü Çöplüğe Dönüştü.
YÖK Başkanvekilliği'ne Tüik Başkanı Doç. Dr. Demir Atandı YÖK Genel Kurulu, Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan Başkanlığındaki 3. Toplantısını Tamamladı. Türban ve Danıştay'ın Yürütmeyi Durdurma Kara..
Etiyopya'da Bombalı Saldırı: 8 Ölü, 26 Yaralı Doğu Afrika Ülkelerinden Etiyopya'nın Kuzeybatısında Düzenlenen Bombalı Saldırıda 8 Kişi Yaşamını Yitirirken, Yetkililer Saldırıdan Komşu Eritre'..
'İmar Bankasının Kayıtları' Davasında Karar El Konulan İmar Bankası Kayıtlarını Yetkililere İbraz Etmedikleri İddiasıyla Yargılanan Sanıklardan 10'u Çeşitli Hapis Cezalarına Çarptırılırken, 9..
Sağanak yağmur altında Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısı'nı protesto ettiler Türkiye Harb Sanayi ve Yardımcı İşkolları İşçileri Sendikası (Türk Harb-İş) İstanbul Şubesi üyesi bir grup işçi, sağan..
Sendikalar meydanı paylaşamadı
Sendikalar meydanı paylaşamadı
Niğde'de Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısı'nı protesto etmek için bugün saat 17.00'de yapılmak istenen eylem, sendikalar arasında çıkan tartışma sebebiyle amacına ulaşamadı.
Tüik Başkanı Demir YÖK Başkanvekilliğine Getirildi YÖK Genel Kurulu Toplantısında Tüik Başkanı Doç. Dr. Ömer Demir, YÖK Başkanvekilliği Görevine Atandı.
Bayanlar Voleybol 1. Ligi
Bayanlar Voleybol 1. Ligi
Bayanlar Voleybol 1. Ligi'nde Şahinbey Belediyespor, Evinde İller Bankası'nı 3-0 Mağlup Etti.
YÖK, Yürütme Kurulu'nu Seçti YÖK Genel Kurulu Toplantısı Sona Erdi. Toplantıda Yapılan Gizli Oylama Sonucunda, Yürütme Kurulu Belirlendi.
Vatso Başkanı Kandaşoğlunun Deik Toplantısı Değerlendirmesi
Vatso Başkanı Kandaşoğlu'nun Deik Toplantısı Değerlendirmesi
Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zahir Kandaşoğlu, Sınır Ticareti Konusunda Türk ve İran Hükümetlerinin Gerekli Kolaylıkları Sağlaması Durumunda İran ve Van Arasında Çok İyi Bir Ticari Köprü...
Karabük Tabipler Odası Tıp Bayramında Kutlama Yapmayacak
Karabük Tabipler Odası Tıp Bayramı'nda Kutlama Yapmayacak
Karabük Tabipler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Okan Aslan, Sınır Ötesi Operasyon Sonucu Şehit Olan Askerler Nedeniyle 14 Mart Tıp Bayramı'nda Eğlen ve Kutlama Yapmayacaklarını Söyledi.
Van Valisi Özdemir Çakacak Erciş İlçesinde İncelemelerde Bulundu
Van Valisi Özdemir Çakacak Erciş İlçesinde İncelemelerde Bulundu
Van Valisi Özdemir Çakacak, İlin Hiç Bir Zaman Huzursuzluk Kaynağı Olmadığını Belirterek, Bunda En Büyük Payın İse Vatandaşların Sağduyulu Davranması Olduğunu Söyledi.
Opet Tarafından Eceabata Yapılan 'Tarihe Saygı Parkı' Tamamlanıyor
Opet Tarafından Eceabat'a Yapılan "Tarihe Saygı Parkı" Tamamlanıyor
Opet Petrolcülük A.ş. Tarafından Çanakkale'nin Eceabat İlçesine Yapılan 'Tarihe Saygı Parkı'nda Sergilenecek 12 Metre Yüksekliğindeki Dev Anıt, Yerine Monte Edildi.
Abbas, İsrail'i 'Etnik Temizlik' Yapmakla Suçladı Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, İsrail'i, Filistinli Araplar'ın Yaşadığı Doğu Kudüs'te, 'Filistinliler'in Ev Yapmalarını Yasaklamak, Ke..
Telekomdan memurlara eğitim
Telekom'dan memurlara eğitim
Türk Telekom Niğde İl Müdürlüğü, ilçelerdeki memurlara internet ve ADSL konularında eğitim veriyor.
Emek Platformundan Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısına Tepki
Emek Platformundan Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısına Tepki
Kayseri Emek Platformu Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısı Hakkında Ortak Bir Basın Açıklaması Yaptı.
Kastamonu Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu, Sıla Erkek Öğrenci Yurdunu Ziyaret Etti
Kastamonu Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu, Sıla Erkek Öğrenci Yurdu'nu Ziyaret Etti
Kastamonu Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu, Sıla Erkek Öğrenci Yurdu'nu Ziyaret Etti.
Kız Yetiştirme Yurdu Öğrencileri 120 Filmini İzledi
Kız Yetiştirme Yurdu Öğrencileri '120' Filmini İzledi
Van Ticaret Borsası (Vatbo) Yönetim Kurulu Başkanı Feridun Irak Tarafından Kız Yetiştirme Yurdu'nda Kalan Öğrencilere Ücretsiz Olarak '120' Filmi İzlettirildi.
Evinin İçinde Eyer Düşen Yaşlı Şahıs Hayatını Kaybetti Aydın'ın Söke İlçesi'nde Yaşlı Bir Adam Evinin İçinde Düşerek Başının Beton Zemine Çarpması Sonucu Hayatını Kaybetti.
Yüksekovada Sosyal Güvenlik Yasasına Tepki
Yüksekova'da Sosyal Güvenlik Yasası'na Tepki
Emek Platformu Yüksekova Temsilcilikleri Tarafından Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasası'nda Değişiklik Öngören Tasarıya Tepki Gösterildi.
Tema Mağazacılıktan Muradiyeye 45 Bin YTLlik Giyim Yardımı
Tema Mağazacılık'tan Muradiye'ye 45 Bin YTL'lik Giyim Yardımı
Van'ın Muradiye İlçesindeki Anasınıfları Öğrencilerine ve Mağdur Çocuklara Giydirilmek Üzere Tema Mağazacılık Hizmetleri T.a.ş. Tarafından 45 Bin YTL Değerinde Toplam 36 Bin Adet Giyecek Gönderildi.
DTP Ağrı İl Başkanı ve 4 Parti Üyesi Serbest Bırakıldı
DTP Ağrı İl Başkanı ve 4 Parti Üyesi Serbest Bırakıldı
Ağrı Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Tarafından Gözaltına Alınan Demokratik Toplum Partisi (DTP) Ağrı İl Başkanı Murat Öztürk ile 4 Parti Üyesi, Çıkarıldıkları Mahkeme Tarafından Tutuksuz Yargılanmak Üzere Serbest Bırakıldı.
Çatomun Elbeyli İlçesindeki Köy İlköğretim Okullarındaki Çalışmaları
Çatom'un Elbeyli İlçesindeki Köy İlköğretim Okullarındaki Çalışmaları
Çok Amaçlı Toplum Merkezi (Çatom) Müdiresi Nimet Taş, Elbeyli İlçesine Bağlı Köylerdeki İlköğretim Okulunda Okuyan Öğrencilerin Sağlık Taramasından Geçirildiğini Belirtti.
Bandırma İlkhaber Gazetesine Ödül
Bandırma İlkhaber Gazetesi'ne Ödül
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Yayınlanan İlkhaber Gazetesi, İki Haber Portalının Yaptığı Ankette Yılın En İyi Yerel Gazetesi Seçildi.
Bafrada Halka Açık İnternet Erişim Merkezi
Bafra'da Halka Açık İnternet Erişim Merkezi
Samsun'un Bafra Öğretmenevi'nde Halka Açık "İnternet Erişim Merkezi" Açıldı. İnternet Erişim Merkezi Açılış Töreninde Konuşan Öğretmenevi Müdürü Ahmet Öztürk, "İnternet Erişim Merkezi'nin Öğretmenevimizde Açılması...
14 Mart Tıp Bayramı Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut, 14 Mart Tıp Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınlayarak Tüm Meslek Çalışanlarının Bayramını Kutladı.
14 Mart Tıp Bayramı AK Parti Trabzon İl Başkanı Muhammet Balta, AK Parti İktidarında Her Alanda Olduğu Gibi Sağlık Alanında da Çok Büyük Değişim ve Dönüşümler Yaşandığını Kaydetti.
Denizbank, Bto ile Kredi Anlaşması Yaptı
Denizbank, Bto ile Kredi Anlaşması Yaptı
Denizbank, Balıkesir Ticaret Odası (Bto) ile Kredi Protokolü Yaptı. Bto'da Düzenlenen Törende Protokolün İmzaları Denizbank Marmara Bölge Müdürü Cenk Berk ile Bto Başkanı Mahmut Yavuz Tarafından Atıldı.
Bandırma Orman İşletme Müdürü'nün Bıçaklanması Balıkesir'in Bandırma İlçesinde, Orman İşletme Müdürü Arif Sarı'nın Bıçaklayarak Yaralanmasına Olayının Faili Olduğu İddia Edilen Bir Kişi Çıkar..
Gebzede Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısına Tepki
Gebze'de Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısı'na Tepki
Kocaeli'nin Gebze İlçesinde Emek Plaformu Üyeleri, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısı'nı Protesto Etti.
2. Lige Yükselen Bayan Valeybol Takımında Başkan Erere Ziyaret
2. Lige Yükselen Bayan Valeybol Takımında Başkan Erer'e Ziyaret
3. Lig Deplasmanlı Bayanlar Voleybol Karşılaşmasının Tamamlanmasının Ardından Karabük Belediyesi Bayanlar Voleybol Takımı Aydın'da Oynanan 2. Etap Şampiyonluk Müsabakalarında Elde Ettiği 9 Puanla Grubunun Lideri Olarak...
Sürücülere Egzoz Gazı Ölçüm Uyarısı Giresun Çevre ve Orman İl Müdürlüğü'nden Yapılan Açıklamada, Sürücülerin Araçlarının Egzoz Gazı Ölçümlerini Yaptırmaları İstendi.
30 Bin Zeytin Fidanı Dağıtıldı
30 Bin Zeytin Fidanı Dağıtıldı
Adıyaman'ın Besni Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Sydv) Tarafından, Destekleme Kapsamı Dışında Bulunan Çiftçilere 30 Bin Adet Zeytin Fidanı Dağıtıldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10