30 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

30 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Konserinde Olay Çıkardı Konser Sonrası Kendisini Alkışlayan Hayranlarına Saldırdı.
Erzurum'da Koca Dehşeti: 1 Ölü, 1 Yaralı Erzurum'un Köprüköy İlçesinde Bir Kişi, Av Tüfeğiyle Kaynanasını Öldürdükten Sonra Eşini de Ağır Yaraladı.
Sivas Polisi 2 Temmuz Alarmına Geçti
Sivas Polisi 2 Temmuz Alarmına Geçti
Sivas Emniyet Müdürlüğü, 2 Temmuz 1993 Yılında 37 Kişinin Ölümüyle Sonuçlanan Madımak Oteli Yangını ile Başlayan Olayın 15. Yıldönümü Sebebiyle Alarma Geçti. Emniyet Ekipleri Tarafından Gerçekleştirilen ve 2 Saat Süren...
Enver İbrahim'in Eşi, Malezya Başbakanı'ndan Görüşme Talep Etti Malezya Halk Adalet Partisi Başkanı Wan Azizah, Eşi Enver İbrahim'e Kesin Güvence Talebiyle Malezya Başbakanı Abdullah Bedewi'y..
Babacan: Talata Güven ve Desteğimiz Tamdır
Babacan: Talat'a Güven ve Desteğimiz Tamdır
Ali Babacan, Kıbrıs Sorunun Çözümü Konusunda Rum Kesimi Lideri Dimitris Hristofyas ile Yarın Bir Araya Gelecek Olan KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat'a Güven ve Desteklerinin Tam Olduğunu Söyledi.
Başkan?ın Özrü Kabahatinden Büyük Karabük Belediye Başkanı Ezer, Hükümeti ve Akp?yi Eleştirdiği için Konuşmasına Müdahale Ettiği Yazar Latife Tekin?in Olay Sırasında Alkollü Olduğunu İddia Et..
Arap Şarkıcıların Boykotuna Neden Oldu Arap Şarkıcılar, Gelecek Ay Ürdün'de Düzenlenecek Müzik Festivalini, İsrail'in 60. Kuruluş Yıldönümünü Organize Eden Aynı Şirket Tarafından Düzenlendiği..
1. Kuşadası-sisam Dostluk Festivaline Doğru
1. Kuşadası-sisam Dostluk Festivali'ne Doğru
Bu Yıl İlk Kez Düzenlenecek Olan 1. Kuşadası-sisam Dostluk Festivali, 4-7 Temmuz Tarihleri Arasında "Ege Köprüleri" Sloganıyla Kuşadası ve Yunanistan'ın Sisam Adası'nda Yapılacak.
Çocuğun Elindeki 20 Bin YTLyi Alarak Kaçtı
Çocuğun Elindeki 20 Bin YTL'yi Alarak Kaçtı
Antalya'nın Alanya İlçesinde 'Banka Görevlisiyim' Diyen Bir Kişi, Bankada Para Yatırmak İçin Sıra Bekleyen 15 Yaşındaki Çocuğun Elinden 20 Bin YTL'yi Alarak Kaçtı. Bankanın Güvenlik Kameralarını İncelemeye Alan Polis...
Bebeklere Altın Dağıttı Gülben Ergen, Kayseri'de Açılışı Yapılan Hastanede Hastaları Ziyaret Ederek Bebeklere Altın Taktı.
Wımbledon'da 4. Tur Maçları Yapıldı Sezonun 3. 'Grand Slam' Mücadelesi Olan 126. Wimbledon Tenis Turnuvası, Dördüncü Tur Maçlarıyla Devam Etti.
Ali Babacan ve Lüksemburg Dışişleri Bakanı Ortak Basın Toplantısı Lüksemburg Dışişleri Bakanı Asselborn, Entegrasyonun Mümkün Olması İçin Türkiye'nin de AB'nin de Kendi İç Sorunlarını Çözmesi..
'Anayasa Mahkemesinin Kararı Müzakereleri Durdurmaz' Lüksemburg Başbakan Yardımcısı, Dışişleri ve Göç Bakanı Jean Asselborn, Anayasa Mahkemesi AK Parti'yi Kapatma Yönünde Bir Karar Alırsa, Bu..
Kuşadası'nda Gürültü Semineri Düzenlenecek Kuşadası Belediyesi Tarafından İlçede Faaliyet Gösteren Eğlence Merkezleri ve Müzikli İş Yerleri Yetkililerine "Gürültü" Semineri Verilecek. İşletme..
Türkiye Minikler Ferdi Boks Müsabakaları Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu'nda Gerçekleştirilen Türkiye Minikler Ferdi Boks Şampiyonasında Yarı Final Müsabakaları Yapıldı.
Eskişehir'de Trafik Kazası: 2 Yaralı Eskişehir'de Meydana Gelen Zincirleme Trafik Kazasında 2 Kişi Yaralandı.
Aralarından Su Sızmıyor Mahsun Kırmızıgül ve Yavuz Bingöl'ün Arasından Su Sızmıyor.
Çanakkale Boğazı'nda Düşük Hızlı Gemiye Römorkör Refakati Çanakkale Boğazı'ndan Geçen Çimento Yüklü Saint Kitts And Nevis Bayraklı Yük Gemisine, Hızının 3 Mile Düşmesi Üzerine Bir Römorkör Re..
Dernek Kapatılmasın Diye İmza Verdi Pop Müziğin Minik Serçe'si Sezen Aksu, "Genel Ahlaka Aykırı Olduğu" Gerekçesiyle Mahkeme Kararıyla Kapatılan Eşcinsel Derneği Lambdaistanbul'a Destek Verdi..
On Numara Çekilişi Yapıldı Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce Düzenlenen 'On Numara' Oyununun Bu Haftaki Çekilişi Yapıldı.
Kırkpınar Güreş Şenlikleri Başladı Bu Yıl 647.'si Düzenlenen Edirne Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri ve Kültür Etkinlikleri Haftası Kortej Yürüyüşü ile Başladı. Cuma Günü Başlayacak Güreşler ..
Projesinin Karlı Olduğunu İnandıran Esnaf Krediyi Kapacak
Projesinin Karlı Olduğunu İnandıran Esnaf Krediyi Kapacak
Küçük ve Orta Boy İşletmelere (Kobi) Banka Kredileri İçin Kefalet Vermek Amacıyla Kurulan Kredi Garanti Fonu (Kgf) Adana Şubesi, Sanayi Odası Bünyesinde Hizmete Girdi.
Babacan'dan Kuzey Irak Yönetimine: "Daha Güçlü Söylem ve Somut Adım Bekliyoruz" Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Irak Seyahati Öncesi Kuzey Irak'taki Bölgesel Yö..
'Zırt Pırt Sinema Filmi Olmaz' Erkan Can, 'Bundan Sonra Çok Sık Sinema Film Çekeceğimi Sanmıyorum' Dedi ve Ekledi: Zırt Pırt Olmaz!..
Antalyada İş Kazası: 1 Ölü
Antalya'da İş Kazası: 1 Ölü
Manavgat Irmağı Üzerine Yaptırılmakta Olan Köprü İnşaatında Çalışan Bir İşçi, Üzerine Demir İskele Düşmesi Sonucu Hayatını Kaybetti.
'Kapatma Kararı Alınsa da, Müzakereler Kesilmez'
"Kapatma Kararı Alınsa da, Müzakereler Kesilmez"
Lüksemburg Başbakan Yardımcısı, Anayasa Mahkemesi AK Parti'nin Kapatılmasına Karar Verse Dahi Türkiye ile Avrupa Birliği Arasında Üyelik Müzakerelerinin Süreciğini Düşündüğünü Söyledi.
Gelibolu Yarımadasında Çıkan Orman Yangını Kontrol Altına Alındı
Gelibolu Yarımadası'nda Çıkan Orman Yangını Kontrol Altına Alındı
Çanakkale'nin Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı Sınırları İçerisinde Yer Alan Bigalı Köyü Yakınlarında Çıkan Orman Yangını Kontrol Altına Alındı.
Trabzonspor Barbekü Partisinde Buluştu
Trabzonspor Barbekü Partisinde Buluştu
Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener, Yeni Bir Takım Kurarak Uyuyan Devi Uyandırdıklarını Belirterek, Yarışmacı ve Avrupa Kupalarında Mücadele Edebilecek Bir Takım Kurduklarını Söyledi.
Trabzonspor Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı
Trabzonspor Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı
Trabzonspor 2008-2009 Sezon Hazırlıklarına Başladı.
Yüzde 6.6 Büyüme Umut Verici
Yüzde 6.6 Büyüme Umut Verici
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, 2008 Yılının İlk Çeyreğindeki Yüzde 6.6 Büyümenin İyi ve Umut Verici Olduğunu Söyleyerek, "İnşallah Diğer Çeyrekte de Büyüme Devam Eder" Dedi.
Alman Cumhurbaşkanı, Lizbon Anlaşması'nın Onayını Askıyı Aldı Almanya Cumhurbaşkanı Horst Köhler'in, Anayasa Mahkemesi'nin Talebi Üzerine, Lizbon Anlaşması'nın Onayını Askıya Aldığı Bildirild..
İlaç Alım Protokolünde Uzlaşma Sağlandı Sosyal Güvenlik Kurumu ile Eczaneler Arasında İlaç Alım Protokolüne İlişkin Kriz Aşıldı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, İlaç Temin Prot..
Dışişleri Bakanlığı'ndan Açıklama Malezya'nın Eski Başbakan Yardımcısı Enver İbrahim'in Can Güvenliği İçin Kuala Lumpur'daki Türk Büyükelçiliği'ne Başvurarak Misafir Edilme İsteğinin Siyasi B..
Dışişleri Bakanlığı'ndan Açıklama Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (Akpm) Sosyalist Grup Başkanı İsviçreli Parlamenter Andreas Gross'un Raportörlüğünü Yaptığı 'Gökçeada ve Bozcaada' Başl..
ABD'den İran'a Sert Yanıt İran'ın, 'Saldırıya Uğrarsak Basra Körfezi ve Hürmüz Boğazını Kontrol Altına Alırız' Açıklamasına ABD'den, 'Petrol Geçiş Yolunu Kapatma Çabasını Savaş Eylemi Olarak ..
Aşklarını Gizlemiyorlar Pussycat Dolls'un Solisti Nıcole Scherzınger Dün 30 Yaşına Bastı. Seksi Şarkıcıya Yeni Yaşına Sevgilisi Lewıs Hamılton'la Girdi.
Hayalim İyi Bir Yönetmen Olmak Ünlü Oyuncu Demet Evgar'ın Kardeşi Olan Yiğit Evgar 'Kavak Yelleri'nde Oynuyor. Yönetmen Olmak İstediğini Söyleyen Genç Oyuncu 'İyi Bir Yönetmenin Oyunculuktan ..
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: '2008in İlk Çeyreğindeki 6.6 Oranındaki Büyüklük, Umut Verici Ama Yeterli Değil'
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: "2008'in İlk Çeyreğindeki 6.6 Oranındaki Büyüklük, Umut Verici Ama Yeterli Değil"
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, 2008'in İlk Çeyreğinde Yakalanan Yüzde 6.6'lık Büyümenin Hem Umut Verici Hem de 'Dikkat' Dediğini Söyledi.
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu:
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu:
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Girişimcilik Ruhunun Kadın ve Gençlere Doğru Kaydırılması Gerektiğini Söyledi.
Fethiyede Motosiklet Deposunda Yangın
Fethiye'de Motosiklet Deposunda Yangın
Muğla'nın Fethiye İlçesinde Bir Motosiklet Deposunda Çıkan Yangında 12 Motorsiklet Tamamen Yandı.
Sosyalist Enternasyonal CHP Hakkında Karar Almadı
Sosyalist Enternasyonal CHP Hakkında Karar Almadı
Sosyalist Enternasyonal'in 23. Genel Kurul Toplantısı'nda Etik Kurul, CHP ile İlgili İhtar Kararı Almadı.
Başbakan Erdoğan Ulusa Seslendi
Başbakan Erdoğan Ulusa Seslendi
Başbakan Erdoğan, Ulusa Sesleniş Konuşmasında, 'Eğitim Sistemimiz Sadece Nicelik Açısından Değil, Nitelik Açısından da Çıtasını Her Geçen Gün Yükseltmektedir. ' Dedi.
Tatvan Doğu Anadolu Fuarı 40ncı Kez Açıldı
Tatvan Doğu Anadolu Fuarı 40'ncı Kez Açıldı
Bitlis'in Tatvan İlçesinde Geleneksel 'Doğu Anadolu Fuarı' Bu Yıl 40'ncı Kez Açıldı.
Doğubayazıt'ta 76 Kilogram Afyon Sakızı Ele Geçirildi Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesinde Bulunan Gürbulak Sınır Kapısı'nda 2 Ayrı Tır'da Yapılan Aramada 76 Kilogram Afyon Sakızı Ele Geçirildi.
Hükümet ile Eczacılar Anlaştı, Kepenkler Kapatılmayacak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Türk Eczacılar Birliği (Teb) Arasındaki 2008 Yılı İlaç Alım Protokolü Görüşmeleri Olumlu Sonuç..
Niran Ünsal Sinema Filminde Oynayacak
Niran Ünsal Sinema Filminde Oynayacak
Muğla'nın Bodrum İlçesinde Fatih Ürek'in İşletmeciliğini
Fransız Modacı Rolland, 2008-2009 Sonbahar/kış Kreasyonlarını Tanıttı
Fransız Modacı Rolland, 2008-2009 Sonbahar/kış Kreasyonlarını Tanıttı
Paris'in Ünlü Modaevleri, Başkentte Düzenlenen 2008-2009 Sonbahar-kış Defilesinde Koleksiyonlarını Sergiliyor.
Marmaralı Doktorlar Diplomalarını Aldı
Marmaralı Doktorlar Diplomalarını Aldı
Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Bu Yıl Mezun Olan 140 Doktora Diplomaları Verildi. Caddebostan Kültür Merkezi'nde Düzenlenen Törene Katılan Tıp Fakültesi Rektörü Prof. Dr. Mithat Erenus, Öğrencilerinin Artık...
95 Oktan Kurşunsuz Benzine 2 Ykr Zam 95 Oktan Kurşunsuz Benzinin Litre Fiyatına 2 Ykr Zam Yapıldı.
Trabzonspor, Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Trabzonspor, Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı. Bordo -Mavililer, Yeni Sezon Hazırlıklarının Başlaması Nedeniyle Düzenlenen Barbekü Partisinin A..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10