27 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

27 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kemerde Plaj Voleybolu Turnuvası
Kemer'de Plaj Voleybolu Turnuvası
Kemer Belediyesi Tarafından Organize Edilen Kemer Karnavalı Etkinlikleri İçerisinde Yer Alan Plaj Voleybolu Turnuvası Başladı.
Fenerbahçeli Futbolcular Semih ve Volkan'dan Açıklamalar A Milli Futbol Takımı'nın Avrupa Şampiyonası Kadrosunda Bulunan Fenerbahçeli Futbolculardan Semih Şentürk ve Kaleci Volkan Demirel, Ya..
Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: 'Gelin Ezber Bozalım'
Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Gelin Ezber Bozalım"
Memur Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Malatya'dan Başlayacak Ortak Akıl Hareketi İlk Mitingine 20 İlin Vatandaşlarını Davet Etti.
Kilis'ten Kısa Kısa Kilis'in Musabeyli İlçesinde Bir Kişi Kendine Ait Evin Duvarını Onardığı Sırada Dengesini Kaybederek Yere Düşmesi Sonucu Yaralandı.
Ev Sahibi, Kiracısını ve Eşini Av Tüfeğiyle Vurdu
Ev Sahibi, Kiracısını ve Eşini Av Tüfeğiyle Vurdu
Sakarya'nın Karasu İlçesinde Ev Sahibi, Tartıştığı Kiracısı ile Eşini Av Tüfeği ile Vurarak Yaraladı.
Zeynep Tokuş'un Eşi Şikayetinden Vazgeçti Eski Türkiye Güzeli Zeynep Tokuş Nuhoğlu ile Jinekolog Eşi Ahmet Alparslan Nuhoğlu'nun Birbirlerine Şiddet Uyguladıklarını İddiasıyla Açılan Davanın ..
Marmariste Orman Yangını
Marmaris'te Orman Yangını
Muğla'nın Marmaris İlçesinde Başlayan Orman Yangını, Çevreyi Tehdit Ediyor.
Anayasa Mahkemesi'nin CHP'nin Hesaplarıyla İlgili Kararı AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Ergün, Anayasa Mahkemesi'nin CHP'nin Hesaplarıyla İlgili Kararının, Bir Trilyon Davasını Gündeme Geti..
Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinin Açılışı Yüzleri Güldürdü
Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nin Açılışı Yüzleri Güldürdü
Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi Açıldı.
Kayseri'de Becen Mahallesi Yenilendi Kayseri'nin Gözde Yerleşim Alanı Becen Mahallesinde Sürdürülen Altyapı ve Üst Yapı Çalışmalarının Tamamlandığı Bildirildi.
Akpm'nin Türkiye Kararına Tepkiler AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Ergün, Türkiye'nin 4 Yıl Önce Demokratik Anlamda İzleme Dışına Çıkartıldığını Hatırlatarak, "Kimsenin Türkiye'nin Pozisyonu..
Adapazarı Merkezini Besleyen Trafoda Güç Artırımına Gidilecek
Adapazarı Merkezini Besleyen Trafoda Güç Artırımına Gidilecek
Sakarya'nın Şehir Merkezini Besleyen Trafo Merkezinde Güç Artırımına Gidilecek. Türkiye Elektrik İletim Aş (Teiaş) 5. Grup Müdürlüğü'nden Verilen Bilgiye Göre, Adapazarı Dörtyol'daki Elektrik İndirici Merkezinde Yer Alan...
SHP Lideri Karayalçın Sakarya'da SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, Anayasa Mahkemesi Tarafından Açılan AK Parti'nin Kapatılmasına Yönelik Davanın Sürüncemede Bırakılmadan Bir An Önce Sonuçl..
Suşehrinde Değerlendirilmek Üzere Toplanan Kâğıtlar İhale Sonucu Satıldı
Suşehri'nde Değerlendirilmek Üzere Toplanan Kâğıtlar İhale Sonucu Satıldı
Ülke Genelinde Devam Eden 'Atık Kâğıt Toplama Kampanyası'nda, Sivas'ın Suşehri İlçesinde 35 Ton Kâğıt Toplandı.
Anadolunun Girişimci İşkadınları Diyarbakırda Buluştu
Anadolu'nun Girişimci İşkadınları Diyarbakır'da Buluştu
Anadolu Girişimci İşkadınları Dernekleri Federasyonu (Agifed) Üyeleri Diyarbakır'da Bir Araya Geldi. Diyarbakır Valisi Hüseyin Avni Mutlu'yu Makamında Ziyaret Eden Federasyon Üyeleri, Çeşitli Temaslarda Bulundu.
Trabzon Valiliği'nde Kavga Trabzon Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Salih Özcan ile Valilik Eski Makam Şoförü Necmi Kaplan Arasında Kavga Çıktı.
Yalova'da PKK Mektupları ve Sahte Para Ele Geçirildi Yalova'nın Çınarcık İlçesinin Teşvikiye Beldesinde Bulunan Kumplaj Mevkiinde İhbar Üzerine Gözaltına Alınan Bir Kişinin Üstünde ve Evinde ..
Hırsızlara Karşı Aracını Ağaca Zincirledi
Hırsızlara Karşı Aracını Ağaca Zincirledi
Kocaeli'nin Gebze İlçesinde Bir Otomobil Sahibinin Hırsızlara Karşı Aracını Korumak İçin Bulduğu Çözüm, Görenleri Bu Kadarına da Pes Dedirtti.
Manavgatta Yeni Eğitim ve Öğretim Sezonunda 3 İlköğretim Okulu Ders Başı Yapacak
Manavgat'ta Yeni Eğitim ve Öğretim Sezonunda 3 İlköğretim Okulu Ders Başı Yapacak
Antalya'nın Manavgat İlçesinde İnşaatı Tamamlanma Aşamasına Gelen 3 İlköğretim Okulu Yeni Eğitim ve Öğretim Sezonuna Yetiştirilecek. 9 Ocak'ta Temeli Atılan 12 Derslik Gültepe İlköğretim Okulu'nun Yapımı Tamamlandı....
Işıklar Askeri Lisesi Son Mezunlarını Verdi
Işıklar Askeri Lisesi Son Mezunlarını Verdi
Türk Silahları Kuvvetleri'ne (TSK) 11 Genelkurmay Başkanı, 19 Kuvvet Komutanı ve 17 Ordu Komutanı Yetiştiren Işıklar Askeri Lisesi, 150. Dönem Mezunlarını Verdi.
Ticaret, Canikte Nefes Alacak
Ticaret, Canik'te Nefes Alacak
Samsun Gazi Mahallesi Sakinleri ile Kalvaltıda Bir Araya Gelen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Ticaretin Beldesinde Nefes Alacağını Söyledi.
Nusaybinde Mayınlı Alan Temizlenmeye Başladı
Nusaybin'de Mayınlı Alan Temizlenmeye Başladı
Mardin'in Nusaybin İlçesinde Açılacak Yeni Sınır Kapısı İçin Mayınlı Bölgeyi Temizleme Çalışmaları Başladı. Bölge ve Türkiye Ekonomisine Katkı Sağlayacak Olan Yeni Kapı İçin Mayınlı Arazileri Temizleme Çalışmalarının...
Organik Ürün Pazarının, 2012 Yılında 6.8 Milyar Dolara Ulaşması Bekleniyor İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Hikmet Tanrıverdi, Türk Hazır Giyim Firmalarının, Y..
Fuse Projesi İmzalandı
Fuse Projesi İmzalandı
Merkezi Finans ve İhale Birimi (Mfib) Tarafından AB Projesi Olarak Açılan "Kentler ve Belediyeler Hibe Programı" Kapsamında "Fuse- Gelecekte İsveç ve Türkiye'de Sürdürülebilir Eğitim" Başlıklı Proje 224.622,96 Euro...
Hamileye Promosyon Başına İş Açtı İyiliksever Bir Pastane Sahibi, Hamile Kadınlara Bedava İkramda Bulunmak İstedi Ama...
Elektrik Zammı Yargıya Gidiyor Tüketiciler Birliği, Elektriğe Yapılan Yüzde 21'lik Zammı Mahkemeye Götürüyor.
Beşiktaş, Ali Tandoğan'ın Sözleşmesini Uzattı Beşiktaş Kulübü, Futbolcu Ali Tandoğan'ın Sözleşmesini 1 Yıl Uzattı.
Hindistan'da Deprem Hindistan'ın Andaman ve Nicobar Adalarında 6.3 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldiği Bildirildi.
Erzurum'da Hafif Şiddette Deprem Erzurum'da Hafif Şiddette Deprem Meydana Geldi.
Marmaris'te Orman Yangını Otelleri Tehdit Ediyor Marmaris'in Armutalan Mevkisinde Orman Yangını Çıktı. Otellere 200 Metre Kadar Yaklaşan Yangının Yerleşim Alanlarına ve Otellere Zarar Vermeme..
'Deprem Etkilerinin Azaltılmasında Yer Seçimini ve Deprem Bilincinin Geliştirilmesinin Önemi' Konulu Panel Düzenlendi
"Deprem Etkilerinin Azaltılmasında Yer Seçimini ve Deprem Bilincinin Geliştirilmesinin Önemi" Konulu Panel Düzenlendi
Adana Vali Yardımcısı İsmail Hakkı Develi, 17 Ağustos Marmara Depremi'nde Toplumsal Bir Trajedi ve Devlet Dramı Yaşandığını Söyledi.
Kesk'in 3. Olağan Genel Kurulu İstiklal Marşı Okunmadan Başladı Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (Kesk)'nun 3. Olağan Genel Kurulu, Milli Eğitim Bakanlığı Şura Salonu'nda Başladı. İ..
Sahte Parayla Yaptıkları Alemleri Yarım Kaldı
Sahte Parayla Yaptıkları Alemleri Yarım Kaldı
Kahramanmaraş'ta 2 Kalpazan, Hayat Kadınları ile Alem Yaparken Polise Yakalandı. Hayat Kadınlarını 'Sahte Para' ile Kandıran Sahteciler Adli Mercilere Sevkedildi.
Van Müzesi'nde Büyük Tehlike Van Müzesi'nde 2 Yıl Süren Onarım Çalışmalarının Ardında Camları Kapatılan Depolarda Bekletilen Yaklaşık 44 Bin Eserin Oksitlenmeye Başladığı Belirtildi.
Kazada Ölen Polisi Mesai Arkadaşları Son Yolculuğuna Uğurladı
Kazada Ölen Polisi Mesai Arkadaşları Son Yolculuğuna Uğurladı
Malatya -Kayseri Karayolunda Geçirdiği Trafik Kazası Sonucu Hayatını Kaybeden Polis Memuru ve Kızı, Memleketleri Kayseri'de Emniyet Mensuplarının Omuzlarında Son Yolculuğuna Uğurlandı.
Suşehrindeki Atık Kağıt Toplama Kampanyası
Suşehri'ndeki Atık Kağıt Toplama Kampanyası
Sivas'ın Suşehri İlçesi İmam Hatip Lisesi Tarafından Başlatılan ve Tüm Okulların Destek Verdiği Kağıt Toplama Kampanyasında 35 Ton Kağıt Toplandığı Bildirildi.
DTP'li Baydemir, Kürtçe Temizlik Kampanyası Davasından Beraat Etti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, Bağlar Belediye Başkanı Yurdusev Özsökmenler ve 4 Belediye Görevlisi,..
Kilis Katı Atık Düzenli Depolama Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor
Kilis Katı Atık Düzenli Depolama Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor
Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut, Yer Tespiti ve Fizibilite Çalışmaları Tamamlanarak Yapımına Başlanılan Katı Atık Düzenli Depolama Merkezinin Kazı ve Hafriyat Çalışmalarının Aralıksız Sürdüğünü Söyledi.
BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu Suşehri'ne Gelecek Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu ve Beraberindeki Heyet 29 Haziran Pazar Günü Suşehri'ne Gelece..
Sultanhisar CHP  Kadın Kolları Ölmüşlerin Ruhuna Lokma Döktürdü
Sultanhisar CHP Kadın Kolları Ölmüşlerin Ruhuna Lokma Döktürdü
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultanhisar İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Tarafından Ölmüşlerin Ruhuna Lokma Döktürüp Dağıttı.
Pitbull Gezdirene 3 Bin YTL Ceza
Pitbull Gezdirene 3 Bin YTL Ceza
Samsun İl Hayvanları Koruma Kurulu, Sokaklarda Pitbull Cinsi Köpek Gezdiren Vatandaşlara 3 Bin YTL İdari Para Cezası Verecek.
Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde Resim Sergisi Açılacak Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde Kürt Nülüleri Resim Sergisi Yapılacak.
Belediye, İçme Suyu ile Bahçe Sulayan Vatandaşa Ceza Kesti
Belediye, İçme Suyu ile Bahçe Sulayan Vatandaşa Ceza Kesti
Batman'da Belediye Ekipleri, İçme Suyu Şebekesiyle Bahçe Sulayan Bir Kişiye Ceza Kesti. 500 ile 5 Bin Yeni Türk Lirası Arasındaki Cezanın Miktarını Encümen Üyeleri Belirleyecek.
Narman'da Halk Eğitim Merkezi Sergisi Açıldı Erzurum'un Narman İlçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nce 2007-2008 Eğitim ve Öğretim Yılı İçerisinde Çeşitli Dallardaki Kurslara Katılanların..
Viranşehir Belediyesi Bülten Çıkardı
Viranşehir Belediyesi Bülten Çıkardı
Şanlıurfa'nın Viranşehir Belediyesi Çalışmalarını Halka Aktarmak Amacı ile Çalışmalarının Anlatıldığı Bülten Çıkardı. 4 Sayfadan Oluşan Viranşehir Belediye Bülteni Aylık Olarak Çıkarılacak.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10