9 Temmuz 2008 Çarşamba Günü Haberleri

9 Temmuz 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İçişleri Bakanı İstanbul'a Gidiyor İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşme sona erdi. Atalay, İstanbul'a gideceğini açıkladı. (ANKA)
Şehit Polislerin Kimlikleri Belli Oldu
Şehit Polislerin Kimlikleri Belli Oldu
Olayla şehit olan koruma görevlisi polisin Nedim Çalık olduğu belirtilirken iki trafik polisinin isimleri ise Mehmet Saçaklıoğlu ve Erdal Öztaş olduğu ifade edildi.
Vali Güler: 3 Polis Şehit Oldu İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul'da ABD Başkonsolosluğuna yapılan saldırı ile ilgili olarak 2'si trafik biri koruma polisi olmak üzere 3 polisin şehit ol..
İçişleri Bakanı Atalay: "3 Polis 3 Terörist Öldü" İçişleri Bakanı Beşir Atalay, İstanbul'da ABD Başkonsolosluğuna yapılan saldırıda 3 polis ile 3 teröristin yaşamını yitirdiğini belirterek, k..
Ergenekon İddianamesi Kameralar Önünde Açıklanacak İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Engin, İddianamenin Kameralar Karşısında Açıklayacağını Söyledi
Şehit Olan Polis Memurlarının İsimleri Saldırıda Şehit Olan Polis Memurlarından İkisinin Kimliği Belirlendi
İşte İki Şüpheli Örgüt ABD Başkonsoloslu Önünde Silahlı Saldırıda El Kaide ile DHKP-C Terör Örgütünün Gerçekleştirdiği İhtimali Üzerinde Duruluyor.
Polis Bu Aracı Arıyor. ABD Konsolosluğu Önünde Saldırıyı Gerçekleştiren Saldırganlardan 3'ü Öldürüldü. Aracı Kullanan Saldırgan İse Olay Yerinden Kaçmayı Başardı.
Borsada Yabancıların Payı % 70,07 Seviyesinde İstanbul Menkul Kıymetler Borsasının (İMKB) Tüm Pazarlarında 2008 Yılı Haziran Ayında Yabancılar 5 Milyar 543 Milyon Dolarlık Alış, 5 Milyar 426 ..
Trabzonspor, Fc Levadiakos'la Hazırlık Maçı Yapacak Trabzonspor, Türkiye'deki Tek Hazırlık Maçını, Yunanistan'ın Fc Levadiakos Takımı ile Yapacak.
Vakıfbank 3 Yılda 350 Şube Açacak
Vakıfbank 3 Yılda 350 Şube Açacak
Vakıfbank Genel Müdürü Bilal Karaman, Önümüzdeki 3 Yıl İçerisinde 350 Adet Yeni Şube Açmayı, Böylece Toplamda 846 Hizmet Noktasına Ulaşmayı Hedeflediklerini Bildirdi.
Audi Macaristana Yatırım Yapıyor
Audi Macaristan'a Yatırım Yapıyor
Macaristan'ın İhracatının Yüzde 10'unu Gerçekleştiren Audi Macaristan, Györ Şehrindeki Fabrikasında Bulunan Üretimine Ek Olarak 200 Milyon Avro Tutarında Yeni Yatırım Yapacak.
Bush, Hudan Maç Bileti İstedi
Bush, Hu'dan Maç Bileti İstedi
Başkan Bush, Zirvede Biraraya Geldiği Çin Devlet Başkanı Hu'dan Maç Bileti İstedi.
Dünya Saldırıyı Böyle Duyurdu
Dünya Saldırıyı Böyle Duyurdu
İstanbul'da ABD Başkonsolosluğu'na Yapılan Silahlı Saldırıyı Dünya Basını Flaş Olarak Duyurdu.
İçişleri Bakanı Atalay Başbakanlıkta İçişleri Bakanı Beşir Atalay. İstanbul'da ABD Başkonsolosluğuna yapılan saldırının hemen ardından Başbakanlık binasına geldi.
Atalay, Başbakan Recep..
Saldırganların Aracı Kaçtı
Saldırganların Aracı Kaçtı
ABD Başkonsolosluğu'na Saldıran Aracın Olay Yerinden Kaçtığı Bildirildi.
Saldırıda Üç Polis Şehit Oldu İstanbul Valisi Muammer Güler, olayda 3 polis memurunun yaşamını yitirdiğini, saldırganlardan da üç kişinin öldürüldüğünü açıkladı. (ANKA)
Saldırıda Üç Polis Şehit Oldu İstanbul Valisi Muammer Güler, olayda 2'si trafik polisi biri koruma görevlisi 3 polis memurunun şehit olduğunu, saldırganlardan da üç kişinin öldürüldüğünü açık..
Arınçtan Cinnet Hali Eleştirisi
Arınç'tan 'Cinnet Hali' Eleştirisi
Arınç, Baykal'ın "Başbakan Ergenekon'un Savcısıysa, Ben de Avukatıyım" Şeklindeki Sözlerini "Aymazlık ve Cinnet Geçirme Hali" Olarak Değerlendirdi.
Agitpa'da Sözde Ermeni Soykırım İddialarıyla İlgili Önemli Karar Agitpa Türk Grubu Başkanı AKP İstanbul Milletvekili Alaattin Büyükkaya, Kazakistan'ın Başkenti Astana'da Yapılan Agitpa 17. Ge..
Başbakan Erdoğan Fransa'ya Gidiyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'in daveti üzerine Paris'te düzenlenecek olan Akdeniz İçin Birlik Zirvesi'ne katılmak içi..
"Özel Sektör 1461 Hes İçin Başvurdu" Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Özel Sektörün, Su Kullanım Hakkı Anlaşması ile Bin 461 Hidroelektrik Santrali (Hes) İçin Başvuru Yaptığını, Bu Sayede..
Güler: Saldırıda 3 Polis Şehit
Güler: Saldırıda 3 Polis Şehit
İstanbul Valisi Muammer Güler, ABD İstanbul Başkonsolosluğu Vize Giriş Kapısındaki Polis Noktasına Yapılan Saldırıda, 3 Polisin Şehit Olduğunu, 3 Teröristin Öldürüldüğünü Açıkladı.
Irak Topraklarından Güvenlik Güçlerine Ateş Açıldı Irak Topraklarından Güvenlik Güçlerine Açılan Ateş Sonucunda Bir Geçici Köy Korucusu Yaralandı.
Bernanke ve 5 Dolar Düşen Petrol, Piyasaları İpten Aldı Dün Son 21 Ayın En Düşük Seviyelerine Gerileyen Dünya Borsalarındaki Sert Düşüşü Fed Başkanı Ben Bernanke"nin Açıklamaları ve Durgunluk..
İndirime % 10 Sınırı Zam Getirmeyecek Maliye Günlerdir Beklenen Ötv Tebliğini Yayımladı. Tebliğe Göre Otomobil Bayileri Distribütörden Aldığı Fiyattan En Fazla Yüzde 10 İndirim Yapabilecek.....
Top Asıl Borsada Oynandı, Fener 2 Milyar $'a Vurdu Dünya Devleri Global Krizle Erirken, Türkiye"de Futbol Kulüpleri Borsada Şaşırtan Rekorlar Kırıyor. Fenerbahçe Dün de % 13.6 Primle Değerini..
Eylül'e Kadar Parayı Nereye Yatırmalı? Kapatma Kararı Büyük Ölçüde Fiyatlandı. Ancak Yeni Risklerle Piyasalardaki Satış Dalgası Sürebilir. Uzmanlar, Önümüzdeki İki Ayda Riski Seven Yatırımcıl..
Üç Yıllık Yeni Bütçe için Start Verildi Maliye Bakanlığı, Merkezi Yönetim Kapsamındaki Kamu İdarelerinin 2009, 2010 ve 2011 Yıllarına İlişkin Bütçe Tekliflerini Hazırlamaları için Süreci Başl..
Altın Yatırımcısını Sevindirdi Konya Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı Ziya Özboyacı, Yıl Başından Bu Yana Altın Yatırımcısının Yüzde 20 Kazandığını Belirterek, Altının 2008 Yılında Yat..
İşte Memur Maaş Katsayıları Kamu Personelinin Maaş Hesabında Esas Alınan Katsayılar ile Sözleşmeli Personelin Maaş Tavanları Yeniden Belirlendi.katsayılar, Yüzde 3,96 Artışa Göre Tespit Edild..
Sanayide Yedi Alt Sektörde Kan Kaybı Olumsuz Küresel Konjonktür ve İç Dinamiklerin de Etkisiyle Makro Ekonomik Göstergelerin Giderek Kötüleştiği Bu Yılın İlk Beş Ayında, Ağırlıkla İhracata Ça..
Başbakan"ın Girdiği Ocakta Göçük 1 Temmuz"da Başbakan Erdoğan İnceleme Yapmıştı... İşte O Fotoğraflar...
Çatışmadan İlk Görüntüler ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu'na Bugün Sabah Saatlerinde Bir Araçtan Uzun Namlulu Silahlarla Ateş Açıldı.
İstanbul'da Polise Saldırı! Ölü ve Yaralı Sayısına Ait Çelişkili Bilgiler Geliyor. Son Bilgilere Göre Saldırıda 2 Polis Şehit Oldu, 3 Terörist Öldürüldü!
İki Polis Şehit Oldu
İki Polis Şehit Oldu
İstinye Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ercan Özgül, Hastaneye Getirilen İki Polisin Şehit Olduğunu Açıkladı.
Borsa İlk Seansta 653,51 Puan Arttı İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Dünkü İkinci Seans Kapanışına Göre 653,51 Puan Artarak 35.548,19 Puandan Kapandı.
ABD Büyükelçiliği'nden Saldırı Açıklaması ABD'nin Ankara Büyükelçiliği Sözcüsü Kathy Schallow, İstanbul'daki Amerikan Başkonsolosluğunun Yakınında En Az Bir Saldırgan Tarafından Ateş Açıldığı..
Arınç'tan, Şener'e "Yuvaya Dön" Çağrısı Eski TBMM Başkanı, AKP Manisa Milletvekili Bülent Arınç, Yeni Bir Parti Kurma Hazırlığı İçinde Olan Abdüllatif Şener'e, AKP İçinde Bütünleşme Çağrısınd..
Saldırganlardan 1'i Öldü ABD Başkonsolosluğu'na saldırı düzenleyen 3 saldırgandan birinin öldüğü bildirildi. Resmi makamlar, iki polis memurunun şehit olduğunu doğruladı. Bu arada, bir saldır..
ABD Büyükelçiliği'nde Güvenlik Önlemi Artırıldı ABD'nin İstanbul İstinye'deki Başkonsolosluğu'nun önünde polis kulübesine gerçekleştirilen saldırının ardından, Ankara'da bulunan Büyükelçilik ..
Erdoğan Danıştay Başkanını Kabul Etti
Erdoğan Danıştay Başkanını Kabul Etti
Erdoğan, Danıştay Başkanı Mustafa Birden'i Kabul Etti. Başbakanlık Merkez Bina'da Gerçekleşen Kabul Yaklaşık 45 Dakika Sürerken Görüşme Basına Kapalı Yapıldı.
Yüksek Enflasyon Bir Süre Devam Edecek
Yüksek Enflasyon Bir Süre Devam Edecek
Avrupa Merkez Bankası Başkanı Jean -Claude Trichet, Yüksek Enflasyonun Euro Bölgesinde Bir Süre Daha Devam Edebileceğini Bildirdi.
ABD Konsolosluğunda Polise Silahlı Saldırı Sarıyer'de, Polise Silahlı Saldırıda Bulunuldu.
Gökyüzü Hummerı
Gökyüzü Hummer'ı
Bilim Kurgu Filmlerinden Bir Sahne Gibi Görünüyor Ama Bu ABD'nin Yeni Hava Aracı 'Gökyüzü Hummer'ı'.
Yangından Zarar Gören Aileler İçin 1 Milyon YTL Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Mersin'in Gülnar İlçesinde Çıkan Orman Yangınında Evleri Zarar Gören Ailelere Dağıtılmak Üzere Başbakanlık Acil Ya..
Karayollarında Durum Karayolları Genel Müdürlüğünden Yapılan Açıklamaya Göre, Kalkan -Fethiye Yolunun 0 -2. Kilometreleri Arasındaki Yol Yapım Çalışmaları Nedeniyle Ulaşım Servis Yolundan, Fı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10