9 Temmuz 2008 Çarşamba Günü Haberleri

9 Temmuz 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İbrahim Toraman: "Takımdan Ayrılmak İstemiyorum" Beşiktaş'ta İbrahim Üzülmez ile Kavga Ettiği İçin Kadro Dışı Kalan ve Ardından Satış Listesine Konulan İbrahim Toraman, Siyah -Beyazlı Takımda..
'Garfield' Yeni Maceralarla Geliyor Dünyanın En Komik, Ünlü ve Sevilen Kedisinin Komedi Festivali'ni ve Sevgilisi Arlene'i Kazanmak İçin Verdiği Mücadeleyi Anlatan 'Garfield's Fun Fest/garfie..
Vakıfbank Kurumsal Kimliğini Değiştirdi Vakıfbank Genel Müdürü Bilal Karaman, Vakıfbank"ın Kurumsal Kimlik Değişimi için 15 Milyon Dolar Harcama Yaptıklarını Belirterek, "Yeniden Yapılanma ve..
Güler: Zam Yapmak Zorunda Kaldık Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, ""petrol Fiyatlarının Düşmeyeceği Şeklinde Genel Bir Kanaat Var"" Dedi. Enerji Verimliliğini Arttırmak ve Elektri..
İşte Memurların Zamlı Maaşları
İşte Memurların Zamlı Maaşları
Memur Maaşlarında, Yılın İlk Yarısı İçin Verilen Enflasyon Farkı ve Temmuz Zammı ile Birlikte Yüzde 3,96 Artış Yapıldı.
Tecavüzcüler Hadım Edilsin
'Tecavüzcüler Hadım Edilsin'
Kadın Bakan Artan Tecavüz Suçlarını Azaltmak İçin Tecavüzcülerin Hadım Edilmesini İstedi.
Şehit Polislerin Ailelerinin Acısını Paylaşıyoruz AB Komisyonu, İstanbul'da ABD Konsolosluğu Yakınındaki Silahlı Saldırıyı "Şiddetle Kınadığını" Bildirdi.
Rice: İran Tehlikesi Hayali Değildir ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, İran'ın Yeni Uzun Menzilli Füze Denemeleriyle İlgili Olarak, "İran Tehlikesinin Hayali Olmadığını" Söyledi.
Güler: 'Saldırganların 3'ü Türk Uyruklu" İstanbul Valisi Muammer Güler, ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu Önündeki Saldırıya İlişkin, Saldırganların Kimliklerinin Ellerinde Bulunduğunu Belirte..
G -8 Zirvesi Sona Erdi Japonya'nın Hokkaido Adasında Yapılan G -8 Zirvesinin Odağında, İklim Değişimiyle Mücadele, Afrika'ya Yardım ve Zimbabve'deki Siyasi Kriz Yer Aldı.
Sezer: Ordunun Yıpratılmasını İçimize Sindiremiyoruz DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, 'DSP, Her Türlü Darbeye Karşıdır Ama Aynı Zamanda Çok Stratejik Bir Konumda Olan Ülkemizin, Çok Önemli Bir G..
Petrol Fiyatları 138 Doların Üzerinde ABD Ham Petrolünün Varil Fiyatı Ağustos Ayı Teslimi 1,86 Dolar Artarak 137,90 Dolara, Londra Brent Tipi Ham Petrolün Varil Fiyatı da 2,07 Dolar Artışla 1..
Toptan: Türkiye Böylesine Hain Terör Eylemlerinden Etkilenmeyecek Güçtedir Meclis Başkanı Köksal Toptan, İstanbul İstinye'de ABD Başkonsolosluğu Önündeki Polis Noktasına Yapılan Saldırıyla İl..
İşte Dakika Dakika Sikorsky'li Baskın İzmir'de Çete Lideri Olmaktan Hükümlü Ahmet Tekin Baykal ve Ekibine Yönelik 'Anafor' Adı Verilen Operasyonda Gözaltı Sayısı 63'e Yükseldi.
Başbakan Erdoğan: "Saldırılar Hiçbir Zaman Amacına Ulaşamayacak" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da ABD Başkonsolosluğu önündeki saldırıya ilişkin, "Türkiye'nin huzur ve istikrarına k..
ABD Büyükelçisi Wilson: "Bu Elbette Bir Terör Eylemidir" ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ross Wilson, İstanbul'da Amerikan Başkonsolosluğu Yakınındaki Silahlı Saldırının "Bir Terör Eylemi" Olduğun..
Zamlı Maaş Genelgesi Kamu Kuruluşlarında Memurların Temmuz Zammına İlişkin Maliye Bakanı Kemal Unakıtan İmzalı Maaş Genelgesi, Kamu Kuruluşlarına Gönderildi.
Rüştü Asyalı, Dt Başrejisörlüğüne Getirildi Tiyatro Sanatının Tanınmış İsimlerinden Rüştü Asyalı, Devlet Tiyatroları (Dt) Başrejisörlüğüne Getirildi.
Yapımı Bitmek Üzere Olan Projelere Dört Bakanla Temel Attılar Çevre ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü'nün, Özel Sektör Tarafından Yapılan 4 Milyar Dolarlık 61 Proje İçin Gös..
Yazıcıoğlu: "İktidar Vahşi Kapitalizm Uyguluyor" BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, memurlara verilmesi kararlaştırılan enflasyon farkı zammının "kamu çalışanlarını köle gibi görme anlamına..
Gül: "Sonuna Kadar Mücadele Edilecek" Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İstanbul'daki ABD Başkonsolosluğu önündeki saldırıyla ilgili, "Bu tip terör saldırılarını şiddetle telin ediyorum.
Baykal: "Saldırıyı Şiddet ve Nefretle Kınıyorum" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, İstanbul'da ABD Başkonsolosluğu önündeki saldırıyı "nefret ve şiddetle" kınadığını söyledi.
Eroğlu: Yangın Büyük Ölçüde Kontrol Altına Alındı Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Gülnar'daki Orman Yangınının Büyük Ölçüde Kontrol Altına Alındığını Bildirdi.
Fenerbahçe Günde Çift Antreman Yapıyor Avusturya'nın Ünlü Kayak Merkezi Kitzbühel'de Yeni Sezona Hazırlanan Fenerbahçe Futbol Takımı Çalışmalarını Günde Çift Antrenmanla Sürdürüyor.
Fb: "Güiza'nın Geçen Sezon da Teklif Edildiği Haberleri Yalan" Fenerbahçe Kulübü, Yeni Transferleri Daniel Güiza'nın Geçen Sezon da Kendilerine Teklif Edildiği ve O Tarihte Bu Oyuncuyu Almadı..
Erdoğan, Taner ile 1 Saat Görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın MİT Müsteşarı Emre Taner'i Kabulü Sona Erdi.
Babayı İntihar Ettiren Kundaklama Sigortadan Para Almak için Kendi İlaç Depolarını Yaktı
Bu da Ergenekon Nikahı! Ernenekon'da Gözaltına Alınan Gazeteci Güler Kömürcü, Yine Aynı Davadan Tutuklu Emekli Yüzbaşı ile Evlendi
Ormanları da Özelleştirelim Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Ormanların Devlet Elinde İyi İşletilemediğini Öne Sürerek, Ormanların da Özel Sektöre Açılması Gerektiğini Söyledi.
Obama: İran Büyük Bir Tehdit ABD'de Kasım Ayında Yapılacak Başkanlık Seçimlerinin Demokrat Parti Adayı Barack Obama, İran'ı "Büyük Bir Tehdit" Olarak Niteledi.
ABD Büyükelçisi: Saldırı Korkakça
ABD Büyükelçisi: Saldırı Korkakça
ABD Büyükelçisi Ross Wilson, İstanbul'daki ABD Başkonsolosluğu'na Yapılan Saldırıyı "Korkakça ve Acımasızca Bir Saldırı" Olarak Değerlendirdi.
Başbakanlıkta Yoğun Trafik
Başbakanlıkta Yoğun Trafik
İstanbul'da ABD Başkonsolosluğuna Yönelik Saldırının Ardından Başbakanlıkta Hareketli Saatler Yaşanıyor.
Gülnar Yangını Meclis Gündeminde: Mersin Valiliği'ne 1 Milyon YTL Gönderildi Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Gülnar'da İki Kişinin Ölümüyle Sonuçlanan Yangının Büyük Ölçüde Kontrol Altın..
Türkiye Kamu -Sen'den "Teröre Karşı Birlik" Çağrısı Türkiye Kamu-Sen, "Tüm sivil toplum kuruluşlarını, Türk milletini ve siyasetini birlik olmaya davet ediyoruz" açıklamasında bulundu.
..
Saldırganların Üçü Türk Uyruklu İstanbul Valisi Muammer Güler, saldırganların kimlik bilgilerinin ellerinde olduğunu kaydederek, görgü tanıklarından edinilen bilgiye göre saldırganların 4 kiş..
Carlos: 'Luis ile Çalışmak Bir Düş' Fenerbahçe'nin Brezilyalı Yıldız Futbolcusu Roberto Carlos, İspanyol Radyosu Ondacero'da Katıldığı Bir Programda, Teknik Direktör Luis Aragones'e Övgüler Y..
Hasan Doğan'ın Adı Futbol Akademisi'ne Verilecek Bank Asya 1. Lig Ekiplerinden Altay'ın Yeni Yaptıracağı Tesisler İçinde Yer Alacak Futbol Akademisi'ne Hasan Doğan'ın İsminin Verileceği Bildi..
Memur Maaşına Yüzde 3.96 Artış Memur Maaşlarında, Yılın İlk Yarısı İçin Verilen Enflasyon Farkı ve Temmuz Zammı ile Birlikte Yüzde 3,96 Artış Yapıldı. Ayrıca Bütçe Kanunu Uyarınca, İlave Kuru..
Gül: "Türkiye Sonuna Kadar Mücadele Edecek" Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, ABD Başkonsolosluğu Yakınındaki Saldırıyla İlgili Olarak, 'Bu Tür Terör Faaliyetlerini Şiddetle Telin Ediyorum. Bunları..
Doğal Afetlerde 6 Ayda 150 Binden Fazla Ölü Doğal Afetlerde, Bu Yılın İlk 6 Ayında 150 Binden Fazla Kişi Öldü.
Unakıtan: Enerji Hammaddelerine 34 Milyar Dolar Ödendi Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, 'Türkiye Geçen Yıl Dışarıya Enerji Hammaddeleri İçin 34 Milyar Dolar Ödedi. Bu Rakam Bu Sene Tahmini 52 Mi..
AB'den Saldırıya Kınama AB Komisyonu, İstanbul'da ABD Konsolosluğu Yakınındaki Silahlı Saldırıyı "Şiddetle Kınadığını" Bildirdi.
DSP'li Birgün, Ecevit -Sezer Görüşmesine Açıklık Getirdi DSP İzmir Milletvekili Recai Birgün, DSP Genel Başkanı Zeki Sezer ile Rahşan Ecevit arasında 27 Haziran'da gerçekleştirilen görüşmeyi ..
Vakıfbank Yılsonunda Hedeflerini Dahatlıkla Tutturmayı Öngörüyor Vakıfbank Genel Müdürü Bilal Karaman, Bankanın 2010 Yılında Aktiflerini 82.5 Milyar YTL'ye, Kredilerini 55 Milyar YTL'ye ve Me..
61 Hidroelektrik Santralin Temeli Atıldı(3 -Son) -Epdk Başkanı Köktaş: 12 Yılda 100 Milyar Dolarlık Yatırım Gerekli Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Epdk) Başkanı Hasan Köktaş, Sürmekte Olan..
Cumhurbaşkanı Gül, Saldırıyı Kınadı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İstanbul'daki ABD Başkonsolosluğu önündeki saldırıyla ilgili, "Bu tip terör saldırılarını şiddetle telin ediyorum. Bunları orga..
Saldırıyla İlgili İnceleme Çalışmaları Sürüyor ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu'na Yönelik Saldırı Sonrasında İstanbul Cumhuriyet Savcılığı ve Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Ekiplerinin..
MİT Müsteşarı Başbakanlıktan Ayrıldı İstanbul'da ABD Başkonsolosluğuna yönelik saldırının ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a bilgi veren MİT Müsteşarı Emre Taner Başbakanlıktan ayrıldı...
DSP Lideri Sezer: "Silahlı Kuvvetler Yıpratılmalalı" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Ergenekon Soruşturmasıyla Gündeme Gelen Darbe Tartışmalarını Değerlendirdi. DSP'nin Her Türlü Darbeye Karşı ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10