8 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

8 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ispartada İlk Altı Ayda 470 Kene Vakası Görüldü, Sadece İki Hastada Virüse Rastlandı
Isparta'da İlk Altı Ayda 470 Kene Vakası Görüldü, Sadece İki Hastada Virüse Rastlandı
Isparta'da Son Yıllarda Kene Isırığı Şüphesiyle Hastaneye Başvuranların Sayısının, Önceki Yıllara Göre Yüzde 50 Artış Gösterdiği Bildirildi.
Şanlıurfanın Gezici Sanat Sahnesi ,türkiye Turuna Çıkmak İçin Hazırlıklarını Tamamladı
Şanlıurfa'nın Gezici Sanat Sahnesi ,türkiye Turuna Çıkmak İçin Hazırlıklarını Tamamladı
Şanlıurfa Belediyesi Tarafından Kültürel ve Sanatlar Faaliyetlerde Kullanılmak Üzere Yaklaşık 210 Bin YTL'ye Satın Alınan 'Gezici Sanat Sahnesi' Basın Mensuplarına Tanıtıldı. Hazırlıklarını Tamamlayan Sanat Sahnesi...
Sağlık Bakanlığı'ndan Obezite ile Mücadele Çalıştayı Sağlık Bakanlığı, Türkiye'de de Önemli Bir Sağlık Sorunu Haline Gelmeye Başlayan Obezite ile Mücadelede Yapılması Gerekenlere İlişkin "Ulu..
Shgm'den Hava Taksi İşletmelerine, Yer Hizmet Eğitimi Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, hızla büyüyen hava taksi işletmecilerinin, yer hizmetleri konusunda ulusal ve uluslar arası kurallara uy..
Babacan: "İstediğimiz Pek Çok Unsur Sonuç Bildirgesinde" Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Gelecek Hafta Yapılacak Akdeniz İçin Birlik Zirvesiyle İlgili, "Türkiye'nin İstediği Pek Çok Unsur Sonuç..
Terör Örgütünden Kaçış
Terör Örgütünden Kaçış
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Hava ve Kara Harekatıyla Ağır Kayıplar Veren Terör Örgütünde Şimdi de Toplu Firarların Yaşandığı Bildirildi.
G -8'de Petrol ve Gıda Fiyatları Endişesi G -8 Ülkeleri Yayımladıkları Bildiride, Artan Petrol ve Gıda Fiyatları Konusundaki Endişelerini Dile Getirerek, Dünya Ekonomisinin Belirsizliklerle v..
Gülnar'da 200'ü Aşkın Köy Evi Zarar Gördü Mersin'in Gülnar İlçesinde Çıkan Yangının Halen Kontrol Altına Alınamadığı ve İlk Belirlemelere Göre 200 Civarında Köy Evinin Zarar Gördüğü Bildirild..
57. Alay'ın Kahramanlığı Beyazperdeye Aktarılacak Mustafa Kemal Atatürk'ün, Askerlerine, 'Ben, Size Taarruzu Emretmiyorum, Ölmeyi Emrediyorum' Diye Seslendiği Çanakkale Savaşları'nda Kahraman..
Paris'te Çok Özel Parti Dünyaca Ünlü Tasarım Devi Karl Lagerfeld ile Tülin Şahin, Paris'te Bir Araya Geldi.
Gaziantep Ticaret Borsası Gaziantep Ticaret Borsası'nda (Gtb), Sert Buğday, 0.78 -0.86 Ykr Arasında İşlem Gördü. Gtb'de Satışa Sunulan Diğer Ürünlerin En Düşük ve En Yüksek Fiyatları Şöyle:
Tazminat Kurtuldu Ama... Erol Köse, Mustafa Sandal' In Tazminat Ödemekten Kurtulduğunu Ama Hala Zorunluluğu Olduğunu Söyledi
Şimdi de 'Eldiven Darbesi' Taraf Gazetesi Ayışığı ve Sarıkız Darbe Planlarından Sonra Şimdi de Eldiven Adı Verilen Darbe Planını Yayınladı
(Düzeltme) Gaziantepteki Facia Bile Ders Olmadı, Süs Havuzuna Hala Ölümüne Atlıyorlar
(Düzeltme) Gaziantep'teki Facia Bile Ders Olmadı, Süs Havuzuna Hala Ölümüne Atlıyorlar
Iüüsayın Abonemiz, Daha Önce Geçilen Haberde Olayın Geçtiği İl İsmi Sehven Diyarbakır Yazılmıştır. Doğrusu Gaziantep Olacaktır. Haberi Düzelterek Yeniden Servis Ediyoruz. Saygılarımızla.
Trafik Müfettişleri En Çok Kırmızı Işıkta Geçenlere Ceza Yazdı
Trafik Müfettişleri En Çok Kırmızı Işıkta Geçenlere Ceza Yazdı
Konya'da Fahri Trafik Müfettişlerinin 2008 Yılının İlk Altı Ayında Hazırladıkları 'Trafik Suçu Tespit Tutanakları'na Göre En Çok Kırmızı Işıkta Geçen Sürücülere Ceza Yazıldı. İkinci Sırada, Trafik İşaret Levhalarına...
Sakarya'da Gıdayla İlgili 15 İşyeri İçin Savcılığa Suç Duyurusunda Bulunuldu Sakarya'da Gıda Üretim ve Toplum Tüketim Yerinde Yapılan Denetimlerde Sağlık Şartlarını Hiçe Sayan 15 Satış ve Top..
Yalovada Vatandaşlara İlk Yardım Kursları Veriliyor
Yalova'da Vatandaşlara İlk Yardım Kursları Veriliyor
Yalova'da Yerel Gündem 21 Kapsamında Gerçekleşen İlk Yardım Kursları Başladı. Uzmanlar Özel Yalova Hastanesi Desteğiyle Yerel Gündem 21 Eğitim Salonu'nda Yapılan "İlk Yardım Kursu"nda Vatandaşlara Faydalanabilecekleri...
Halk Bankasından Gemlik Esnafına Kredi
Halk Bankası'ndan Gemlik Esnafına Kredi
Halk Bankası ve Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Arasında İmzalanan Protokol ile İş Alanını Büyütmek İsteyen Kobi'lere Yeni Bir Fırsat Sunuldu.
Gülnar'daki Yangın Söndürme Çalışmaları Sürüyor Mersin'in Gülnar İlçesinde Dün Başlayan ve 2 Kişinin Ölümüyle Sonuçlanan Orman Yangını Rüzgarın da Etkisiyle Devam Ediyor.
Diyarbakır da Ergenekonun İşi
'Diyarbakır da Ergenekon'un İşi'
AKP'li Torun, Diyarbakır'da Son 2 Yılda Meydana Gelen ve 16 Kişinin Yaşamını Yitirdiği 3 Ayrı Bombalı Saldırıyı Terör Örgütü Ergenekon'un Yaptığını İma Etti.
2 Metrelik Dilekçe ile Hizmet Talep Etti, Şiirle Teşekkür Etti
2 Metrelik Dilekçe ile Hizmet Talep Etti, Şiirle Teşekkür Etti
Batman'da Bir Süre Önce, 2 Metrelik Dilekçe ile Belediye Başkanı Hüseyin Kalkan'dan Hizmet Talep Eden Vatandaş, Cadde ve Sokaklarının Asfaltlanmasının Ardından Yazdığı Şiir ile Belediyeye Teşekkür Etti.
Niğde Belediyesi Efendibey Mahallesine Semt Pazarı Kuruyor
Niğde Belediyesi Efendibey Mahallesi'ne Semt Pazarı Kuruyor
Niğde Belediye Başkanlığı, Efendibey Mahallesi Yeni Niğde Evleri Yanına Semt Pazarı Kurulması İçin Alt Yapı Çalışmalarını Başlattı.
Kredi Garanti Fonu Üç İlde Kobi ve Esnaflarla Toplanıyor Erzurum, Erzincan ve Gümüşhane'de Faaliyet Gösteren Kobi'ler ile Esnaf ve Sanatkarların Kredilerden Daha Fazla Yararlanma Olanaklarını..
CHP'den Bakan Akdağ'a Kene Sorusu CHP Muğla Milletvekili Ali Arslan, Sağlık Bakanı Recep Akdağ'a, "Kene Artışı ve Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığını Engellemeye Yönelik Hükümet Olarak Çar..
Tolon, Eruygur ve Aygün, Kocaeli Kandıra F Tipi Cezaevi'ne Getirildi Metris Cezaevi'nde Bulunan Ergenekon Tutuklu Sanıklarından Dün Akşam Kocaeli Kandıra F Tipi Cezaevi'ne Getirilenlerin Emek..
Borsa, 837,63 Puan Düştü İMKB Ulusal 100 Endeksi, Birinci Seansın İlk Yarısında Geriledi.
Büyükanıt En Büyük Tehdidi Açıkladı
Büyükanıt En Büyük Tehdidi Açıkladı
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Küreselleşme Çağında Dünya Barış ve Güvenliği İçin En Büyük Tehdidin Terörizm Olduğunu Söyledi.
Japonya'da 6 Büyüklüğünde Deprem Japonya'nın Güneyinde Richter Ölçeğine Göre 6 Büyüklüğünde Bir Deprem Oldu.
Patpata Kurban Olan Ayak Sayıları Hızla Artıyor
Patpat'a Kurban Olan Ayak Sayıları Hızla Artıyor
Batı Karadeniz Bölgesi'nde Köyde Yaşayan Vatandaşların İhtiyaçlarını Gidermede Kullanılan ve Hızla Artış Gösteren Küçük El Traktörü (Pat Pat)'lar, Yanlış Kullanım Neticesinde Ciddi Hasara Yolaçıyor.
Başkent'te Kaza: 3 Yaralı Başkent'te, Etimesgut - Ümitköy Yolu Üzerinde 3. Hava İkmal Komutanlığı Önünde Meydana Gelen Kazada 3 Kişi Yaralandı.
Aksaray Belediyesinden Dilenci Operasyonu
Aksaray Belediyesi'nden Dilenci Operasyonu
Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Esnafları ve Vatandaşları Rahatsız Eden Dilencileri Toplamak İçin Operasyon Düzenledi.
49 İldeki Yatırımlara 2012'ye Kadar Enerji Desteği Özel Teşvikler Getirilen 49 İldeki Yatırımlara Enerji Desteği Uygulaması, Tamamlananlarda 31 Aralık 2008'e Kadar Sürecek. Ancak, Bu Tarihe K..
Türkiye, Pakistan ve Afganistan'daki Saldırıları Kınadı Türkiye, Pakistan ve Afganistan'da gerçekleştirilen terör saldırılarını şiddetle kınadı.
Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklam..
Yine Ağladı! ?orada Neler Oluyor? Programına Konuk Olan Leyla Bilginer, Göktan'ın Hüzünlü Parçalarıyla Gözyaşlarına Boğuldu
Asgari Ücretle Çalışanlar Derneği Bakan Çelik'e Sordu: "Hiç mi Allah'tan Korkmazsınız?" Asgari Ücretle Çalışanlar Derneği Başkanı Kazım Çorap, Bir ailenin açlık sınırının 800-900 YTL, asgari ..
'Aşka İnancımı Yitirmedim' Aydan Şener, Kelebek'e Verdiği Röportajda Özel Hayatına Dair İlginç Açıklamalarda Bulundu.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un Anadolu Yakasında, 9 -15 Temmuz Tarihleri Arasında Bazı Semtlere Elektrik Verilemeyecek.
Türkiye, Terör Saldırılarını Kınadı Türkiye, Pakistan ve Afganistan'da Düzenlenen Terör Saldırılarını Şiddetle Kınadı.
Güneşte Fazla Kalmak Cilt Kanserine Yolaçıyor
Güneşte Fazla Kalmak Cilt Kanserine Yolaçıyor
Güneş Işınlarının Faydalarının Yanısıra Çeşitli Zararının da Olduğu, Özellikle Yaz Aylarında Atmosfere Dik Açı ile Gelen Işınların Cilt Alerjisinin Yanısıra Kansere Neden Olduğu Bildirildi. Güneş Yanıkları ve Güneşe...
Anne Sütü Doğal Ağrı Kesici İlaç 'Endorfin' Adı Verilen Maddeler İçeren ve İlk Altı Ay Tek Gıda Olarak Önerilen Anne Sütü Doğal Bir Ağrı Kesici Olarak Biliniyor. Doğal Bir Ağrı Kesici Olan An..
G -8 Liderleri Sera Gazının 2050'ye Kadar Yarıya İndirilmesinde Anlaştı Japonya'da Bir Araya Gelen Sekiz Önde Gelen Sanayileşmiş Ülkenin Liderleri, Dünyada Sera Etkisine Neden Olan Gazların S..
'Türkiye, Fransa'nın Arabuluculuğu Çalmasından Korkuyor' Türkiye'nin İsrail'le Dolaylı Görüşmelerine Aracılık Ettiği Suriye'ye Hızlı Bir Biçimde Doğrudan Müzakerelere Başlaması Yönünde Baskı ..
Gülnardaki Yangında Bizi Kurtarın Diye Yardım İsteyen Orman Koruma Şube Müdürü Kemal Demirbaşa Ulaşılamıyor
Gülnar'daki Yangında 'Bizi Kurtarın' Diye Yardım İsteyen Orman Koruma Şube Müdürü Kemal Demirbaş'a Ulaşılamıyor
Mersin'in Gülnar İlçesinde Dün Başlayan ve 2 Kişinin Ölümüyle Sonuçlanan Orman Yangını Hızla Büyüyor. Yangın Orman İşçilerini ve Yangın Söndürme Ekiplerini de Tehdit Ediyor.
Kaynaklar Operasyonunun Zanlıları Adliyeye Sevk Edildi
Kaynaklar Operasyonunun Zanlıları Adliyeye Sevk Edildi
İzmir'in Buca İlçesine Bağlı Kaynaklar Beldesinde Jandarmanın Belediyeye Yaptığı Baskında Gözaltına Alınan Başkan M.k. ve 35 Kişi Adliyeye Sevk Edildi.
Astım Hastaları Aşırı Sıcağa Dikkat Etsin Aşırı Sıcakta Sadece Kalp ve Tansiyon Değil, Astım Hastalarının da Büyük Risk Altında Olduğuu Belirtildi.
Böceklerin Dünyasına Yolculuk Yeniden Başlıyor
Böceklerin Dünyasına Yolculuk Yeniden Başlıyor
Ege Üniversitesi (Eü) Ziraat Fakültesi Tarafından İlki Geçen Yıl Düzenlenen 'Böcek Farkındalığı Yaratma Projesi (Böfyap)' Bu Yıl Daha da Genişletilerek Uygulanacak.
Köy Kanunu Yeniden Ele Alınacak Köy yönetimlerinin sorunları ve Köy Kanunu, İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın katılımı ile yarın başlayacak çalıştayda ele alınacak.
İçişleri Bakanlığı'nda..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10