8 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

8 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İzmir Urla'da Programlı Su Kesintileri İzmir'in Urla İlçesinde, Su Azlığı Sebebiyle Programlı Kesintiler Uygulanacak.
Maliye'nin Taşıtta Ötv Israrı Taşıt Araçlarının Satış Fiyatlarında Yapılacak İndirim Oranı Ne Olursa Olsun, Maliye En Fazla Yüzde 10'luk İndirime Denk Gelen Ötv'den Vazgeçecek. Örneğin Satış ..
Başkent Üniversitesi'nden "Patalya Otel" Açıklaması Başkent Üniversitesi, üniversitenin yan kuruluşu olan Patalya Otelleri'ndeki toplantıların Ergenekon soruşturması ile bağlantılandırılması ..
Kültür ve Turizm Bakanlığı: Çgd Milli Komite Kararı ile Boşaltıldı Kültür ve Turizm Bakanlığı, 14 yıl önce Çağdaş Gazeteciler Derneği'ne (ÇGD) tahsis ettiği Atatürk Kültür Merkezi alanındaki ..
Tihv: "Okkır'ın Ölümü Soruşturulmalı" Türkiye İnsan Hakları Vakfı Başkanı Yavuz Önen, Kuddisi Okkır'ın ölümüyle ilgili olarak, sorumlular hakkında etkili bir soruşturma başlatılmasını, tutukl..
Baykal'a Çok Sert Yanıt Başbakan Tayyip Erdoğan AKP Grubu'na Sesleniyor...
Bingöl'de Beldeye Kuduz Karantinası Bingöl'ün Genç İlçesine Bağlı Çaytepe Beldesi, Bir İnekte Kuduz Vakası Tespit Edilmesi Nedeniyle Karantina Altına Alındı.
Borsa, İlk Seansı 651.11 Puanlık Kayıpla 34.358,93 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İlk Seansı 651.11 Puanlık Kayıpla 34.358,93 Puandan Tamamladı..
Bank Asya'nın Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu 7,56 Olarak Belirlendi Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.ş., Bank Asya'nın Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notunu 7..
Hristofyas: Türkiye'deki Siyasi Durum Kıbrıs'ta Çözümü Zorlaştırıyor Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Lideri Dimitris Hristofyas, Kıbrıs'ta Zaten Zor ve Karmaşık Olan Çözümün, Türkiye'deki Siyasi Du..
Sivil Anayasa İhtiyacı Var
Sivil Anayasa İhtiyacı Var
The Independent Gazetesi Türkiye ile İlgili Haberinde "Türkiye Nereye Gidiyor?", "Erdoğan Neyi Temsil Ediyor?" Gibi Benzer Sorularla Türkiye'de Yaşanan Gelişmeleri Mercek Altına Aldı.
Elinde Bir Kamyon Bozuk Gıda Bulunan Şirket, Kendisini Zabıtaya İhbar Etti
Elinde Bir Kamyon Bozuk Gıda Bulunan Şirket, Kendisini Zabıtaya İhbar Etti
Isparta'da, Bir Şirket, Kendisini Zabıtaya İhbar Ederek, Elindeki Bir Kamyon Tarihi Geçmiş Gıdanın İmha Edilmesini İstedi.
Niğde Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Seyyar Satıcılara Karşı Denetimlerini Yoğunlaştırdı
Niğde Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Seyyar Satıcılara Karşı Denetimlerini Yoğunlaştırdı
Niğde Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Şehir Merkezinde Tezgah Açan Seyyar Satıcılara Karşı Başlattığı Denetimlerini Sürdürüyor.
Köylüler , Belediye ile Valilik Arasında Kaldı
Köylüler , Belediye ile Valilik Arasında Kaldı
Osmaniye'nin Merkeze En Yakın Köylerinden Olan Akyar Köyünde Vatandaşlar, Belediye ile Valilik Arasında Kaldı.
CHP Hazineye 1 Trilyon Ödeyecek
CHP Hazine'ye 1 Trilyon Ödeyecek
CHP'nin Kesin Hesabını İnceleyen Anayasa Mahkemesi, Siyasi Partiler Yasasına Aykırı Kullanıldığı Tespit Edilen Toplam 980 Bin 527 YTL'nin Hazine'ye Devredilmesine Karar Verdi.
Sağlık Bakanlığı : "Obezite Görülme Sıklığı Kadınlarda Daha Fazla" Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Turan Buzgan, Obezitenin Hem Gelişmiş Hem de Gelişmekte Olan Ülkelerin Problemi Haline ..
Baki Mercimek, Ankaraspor ile Sözleşme İmzaladı Beşiktaşlı Baki Mercimek, Ankaraspor ile 2 Yıllık Anlaşma İmzaladı.
Borsa 1. Seansta 651,11 Puan Düştü İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Dünkü İkinci Seans Kapanışına Göre 651,11 Puan Düşerek 34.358,93 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 1,86 ..
Bakan Eker: Rusya ile Teknik İşbirliği Anlaşması Ekim'de İmzalanacak Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Rusya ile Tarım Alanında Geniş Kapsamlı ve Uzun Vadeli Teknik İşbirliği Anlaşması İm..
Arlis İstanbul'da Kayboldu! Mankenlik Yapmak İçin İstanbul'a Gelen 2007 Venezuella Güzeli Arlis Alvarado İstanbul'da Kayboldu..
Keneye Süper Çözüm! Vücuda Yapışan Kene Kesik Enjektör Vakumlanarak Çıkarılıyor! Nasıl mı?
Töreden Kaçtı, PKK Tecavüz Edip Öldürdü! 14 Yaşındaki Şehnaz Tonğ'un Acı Sonu...
49 İldeki Yatırımlara 2012'ye Kadar Enerji Desteği Özel Teşvikler Getirilen 49 İldeki Yatırımlar 2012 Yılına Kadar Enerji Desteğinden Yararlanabilecek.
Maliye Otomotivde Ötv İndirimini Sınırladı
Maliye Otomotivde Ötv İndirimini Sınırladı
Maliye Bakanlığı, Motorlu Araç Satışlarında Özel Tüketim Vergisi (Ötv) Hesabında, En Fazla Yüzde 10 İndirimi Esas Alacak.
Anadolu Jet'in Hedefi 2 Milyon Yolcu Anadolu'nun Çeşitli İllerinden Ankara'ya Yolcu Taşıyan, Türk Hava Yolları'nın (THY) Yan Kuruluşu Olan Anadolu Jet'in Bölgesel Uçuşlar Başkanı Sami Alan, Y..
Trafik Sigortası Rehberi Sigorta Primlerinin Serbestçe Belirlenmesi Uygulamasına 1 Temmuz Tarihinde Geçilmesinin Ardından Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği (Tsrşb), Şirketler İç..
Mut İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Karate Kursu Açtı
Mut İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Karate Kursu Açtı
Mersin'in Mut İlçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Karate Kursu Açtı. Kurslar Mut Kapalı Spor Salonu'nda Türkiye Birinciliği Olan Antröner Oğuzhan Kara Tarafından Veriliyor.
Arabistanda 1.5 Milyon Kadın Köle
Arabistan'da 1.5 Milyon Kadın Köle
Suudi Arabistan'da Hizmetçi Olarak Çalışan 1.5 Milyon Uzak Asya Kökenli Kadının Köle Gibi Kullanıldığı Ortaya Çıktı.
Balıkesirde 8 Eylül Stadının Çimleri Onarıldı
Balıkesir'de 8 Eylül Stadı'nın Çimleri Onarıldı
Balıkesir'in Burhaniye İlçesinde, Şehir Stadı Olarak da Bilinen 8 Eylül Stadı'nın Bozulan Zemini, Getirtilen Parça Çimlerle Onarıldı.
Mutta Bu Yıl 6 Bin Ton İncir Rekoltesi Bekleniyor
Mut'ta Bu Yıl 6 Bin Ton İncir Rekoltesi Bekleniyor
Mersin'in Mut İlçetarım Müdürü Murat Orhan, Bu Yıl İlçede 6 Bin Ton İncir Rekoltesi Beklendiğini Belirterek, Bu Rakamın 7 Bin Tonun Üzerine Çıkarılmasının Mümkün Olduğunu Söyledi.
Türkiyeyle Buzları Eritti
Türkiye'yle Buzları Eritti
Yahudi Karşıtlığıyla Mücadele Eden ve Amerikan Siyasetinde Önemli Etkiye Sahip Olan İftira ve İnkara Karşı Mücadele Birliği Yetkilileri, Geçtiğimiz Hafta Türkiye'de Üst Düzey Kabul Gördü.
Ukrayna Cumhurbaşkanı Yuşçenko Avusturya'ya Gitti Ukrayna Cumhurbaşkanı Viktor Yuşçenko Resmi Temaslarda Bulunmak Üzere Eşi Yekaterina Yuşçenko ile Birlikte Avusturya'ya Gitti.
Mercimek Konusunda Tedbirleri Aldık
Mercimek Konusunda Tedbirleri Aldık
Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Kuraklık Nedeniyle Mercimek Üretiminde Bir Azalmanın Meydana Geldiğini Belirtti.
AK Parti Niğde İl Başkanı Binboğa: 'Mahalli Seçimde Yine İddialı Olacağız'
AK Parti Niğde İl Başkanı Binboğa: "Mahalli Seçimde Yine İddialı Olacağız"
AK Parti Osmaniye İl Başkanı Ali Binboğa, Her Biten Seçimin Ardından Sonraki Seçime Hazırlandıklarını Belirterek, 9 Ay Sonra Yapılacak Olan Mahalli İdareler Seçiminde de Türkiye Genelinde Olduğu Gibi Osmaniye'de de...
Türkiye'de, Irak Kökenli 3 Kızamık Vakası Görüldü Türkiye'de Aşılama Oranlarının Yüzde 95'lere Çıkması ile Bulaşıcı Hastalıkların Görülme Sıklığı da Azaldı. Bununla Birlikte, Yerli Vakalar Az..
CHP'li Ersin Meclis Başkanı'na Sordu Okkır'la İlgili İnsan Hakları Komisyonu Hakkında Gereğini Yapacak Mısınız? CHP İzmir Milletvekili ve Meclis İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi Ahmet..
Gülnar'daki Orman Yangını, Çevre İllerin Orman Teşkilatını da Alarma Geçirdi Mersin'in Gülnar İlçesinde Kavakoluğu Köyü Yakınlarında Dün Başlayan ve Genişleyerek Devam Eden Orman Yangını Çevr..
Ülker Firması, Niğde Erkek Yetiştirme Yurdundaki Öğrencileri Sevindirdi
Ülker Firması, Niğde Erkek Yetiştirme Yurdu'ndaki Öğrencileri Sevindirdi
Ülker Firması, Niğde Erkek Yetiştirme Yurdu'nda Kalan ve 2007 -2008 Eğitim -Öğretim Yılında Başarılı Olan Öğrencilere, Karne ve Tatil Hediyesi Olarak Playstation2 Oyun Seti Hediye Etti.
CHPnin 'Telekulak' Rotası Hazır
CHP'nin "Telekulak" Rotası Hazır
CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın Dinlendiği İddialarını Araştırmak Üzere Kurulan Ancak Yasadışı Dinleme İddialarını da İnceleyecek Olan Araştırma Komisyonu, Hızlı Bir Başlangıca Hazırlanıyor.
Mudanya Tapu Müdürü Rüşvetten Gözaltına Alındı
Mudanya Tapu Müdürü Rüşvetten Gözaltına Alındı
Bursa'nın Mudanya İlçesinde Bir Gayri Menkulün Satışıyla İlgili İşlemlerin Hızlandırılması Karşılığında 500 YTL Rüşvet Aldığı İddia Edilen İlçe Tapu Müdürü M.a.(47) Gözaltına Alındı. Edinilen Bilgiye Göre, İsmi...
Gülnar'daki Yangın Söndürme Çalışmalarına Rüzgar Engeli Çevre ve Orman Bakanlığı, Mersin Gülnar'da çıkan orman yangının şiddetli rüzgarın etkisiyle büyüyerek 400-500 hektar alanda etkili oldu..
'Şener 18 Yaşını Geçti'
"Şener 18 Yaşını Geçti"
Akpli Fırat, Yeni Bir Siyasi Oluşum İçinde Olan Eski Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener'in AKP'den İstifasının İstenmesiyle İlgili Olarak, "Koskoca Adam, 18 Yaşını Geçti" Dedi.
Çukurova Bölgesi'nde Yüksek Sıcaklık ve Düşük Nem Beklentisi Ormancıları Kırmızı Alarma Geçirdi Mersin'in Gülnar İlçesinde Çıkan ve Halen Devam Eden Orman Yangınını Söndürme Çalışmaları Devam..
Kenan Evren de Yargılanmalı
'Kenan Evren de Yargılanmalı'
12 Eylül askeri darbesini gerçekleştiren Kenan Evren ile 4 kuvvet komutanının yargılanması için iddianame hazırlayan ve ardından da meslekten ihraç edilen Sacid Kayasu konuştu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10