8 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

8 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
MHPnin Boyabat Belediye Başkan Adayı Adayı Bilal Şimşirgil Tanıtıldı
MHP'nin Boyabat Belediye Başkan Adayı Adayı Bilal Şimşirgil Tanıtıldı
Türkiye Genelinde 2009 Mart Ayında Yapılacak Yerel Seçimlere 9 Ay Kala Siyasi Partilerin Belediye Başkan Aday Adayları Yavaş Yavaş Belli Olmaya Başladı.
İşte Usulsüzlüğün Dökümü Anayasa Mahkemesi?nin Mali Denetim Sonucu Chp?nin 1998, 2004, 2005 ve 2006 Yıllarına Ait Usulsüz Harcamaları Tek Tek Resmi Gazete?de Yayımlandı.
Ergenekon?da Kritik Soru ATO Başkanı Sinan Aygün'e Sorgusu Sırasında Telefonda ?ağabey? Diye Bahsettiği Kişinin Kim Olduğu Soruldu. İşte Aygün'ün Yanıtı
Yaşlı Alman'ı Döven Türk Gencine 12 Yıl Hapis Cezası Almanya'nın Münih Kentinde 76 Yaşındaki Bir Alman'ı Döven Türk ve Yunan Gence, Cinayete Teşebbüsten Hapis Cezası Verildi. Serkan A. Adlı T..
Oslo'da Yaşayan Her Dört Kişiden Biri Göçmen Norveç İstatistik Kurumu'nun (Ssb) Verilerine Göre, Norveç'in Başkenti Oslo'da Yaşayan Her Dört Kişiden Biri Göçmen. 560 Bin 484 Kişilik Bir Nüfus..
Beşiktaş Cola Turka'nın Yeni Antrenörü Hakan Demir Beko Basketbol Ligi'nin Güçlü Ekiplerinden Beşiktaş Cola Turka'da Ergin Ataman'ın Ayrılmasının Ardından Antrenörlük Görevine Hakan Demir Get..
Hristofyas: Çözümün Anahtarı Ankara'nın Elinde Kıbrıs Rum Yönetimi Lideri Dimitris Hristofyas, KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile 25 Temmuzda Bir Araya Geldiklerinde Gelişmeleri Gözden G..
Okkırın Ölümüne Soruşturma
Okkır'ın Ölümüne Soruşturma
Adalet Bakanlığı, Kuddusi Okkır'ın Ölümüyle İlgili Olarak Tedavi Sürecinde Bir Aksama Olup Olmadığı ve Sorumluların Bir İhmalinin Bulunup Bulunmadığının Tespiti için Soruşturma Başlattı.
Baykaldan Temiz Eller Yanıtı
Baykal'dan 'Temiz Eller' Yanıtı
Baykal, Başbakan Erdoğan'ın Ergenekon operasyonunu Temizeller operasyonuna benzetmesine sert bir dille yanıt verdi.
Baykal'dan Sert Yanıt: Temiz Eller Operasyonu İçin Önce Kendi Ellerin Temiz Olacak (1) CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Ergenekon operasyonunu Temizeller opera..
CHP, Gülnar'daki Yangını İnceleyecek CHP, Mersin Gülnar'da çıkan orman yangınını araştırmak üzere bölgeye Antalya Milletvekili Osman Kaptan başkanlığında bir heyet gönderdi.
CHP Grup Ba..
Süper Loto Yine Rekora Koşuyor Şans Oyunu Meraklılarının Perşembe Eğlencesi Süper Loto'nun, 5 Haftalık Devirden Sonra, Bu Haftaki İkramiyesi 6 Milyon YTL'yi Bulacak.
Denizliden Bitlise Gönül Köprüsü
Denizli'den Bitlis'e Gönül Köprüsü
Milli Eğitim Bakanlığı'nın Doğu - Batı Kaynaşmasını Artırmak Amacıyla Başlattığı "Gönül Köprüsü Projesi" Kapsamında Denizli'den Gelen ve 5 Gün Bitlis'te Kalan 325 Öğrenci 5 Günlük Misafirlikten Sonra Memleketlerine...
Ergenekon Savcısına Sıkı Koruma
Ergenekon Savcısına Sıkı Koruma
'Ergenekon' Soruşturmasını Yürüten İstanbul Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz'ün Yakın Koruma Sayısı Arttırıldı, 2'si Zırhlı 3 Araç Tahsis Edildi.
Adalet Bakanlığı'ndan "Okkır Soruşturması" Adalet Bakanlığı, 'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Tutuklandıktan Sonra Sağlık Sorunları Nedeniyle Tahliye Edilen İş Adamı Kuddusi Okkır'ın Ölümü..
"Dünyanın Beslenmesine Yardım Edin" BM Gıda ve Tarım Örgütü (Fao), Dünya Gıda Programı (Pam) ve Uluslararası Tarımsal Kalkınma Fonu (Fıda), Japonya'da Bir Araya Gelen G -8 Ülkelerinin Liderle..
Galatasaray'da Hasan Şaş'ın Mr'ı Çekildi Galatasaray'da Dünkü Antrenmanda Sakatlanan Hasan Şaş'ın Mr'ı Çekildi.
Yedi Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Yaşları 12 ve 15 Yaşında İki Çocuk, 7 Yaşındaki Bir Erkek Çocuğa Tecavüz Ettiği İddiasıyla Jandarma Tarafından Gözaltına Alındı.Yaşları 12 ve 15 Yaşında İki Çocuk, 7 Yaşındaki Bir Erkek Çocuğa Tecavüz Ettiği İddiasıyla Jandarma Tarafından Gözaltına Alındı.
Bursaspor'un Eski Futbolcusu Mbesuma'nın Eşini Dövdüğü İddiası Geçtiğimiz Sezon Bursaspor Forması Giyen Zambiyalı Forvet Oyuncusu Collins Mbesuma'nın, Eşini Dövdüğü İddia Edildi.
Kızı Oldu! Avustralyalı Aktris Nicole Kidman, Bir Kız Bebek Dünyaya Getirdi.
Sabunlu Suya 126 YTL Ceza
Sabunlu Suya 126 YTL Ceza
Kocaeli'de Bir Dershanenin Halıları Yıkadıktan Sonra Sabunlu Kirli Suları Yola Akıttığını Gören Zabıta Ekipleri, Hemen Devreye Girdi. Zabıta Ekipleri, Köpüklü Su Birikintisine Neden Olan Dershane Hakkında Yasal İşlem...
Otomotiv Pazarında Daralma Devam Edecek Nissan Otomotiv A.ş. Genel Müdür Yardımcısı İlkim Sancaktaroğlu, Piyasalarda Büyük Risk Gördüklerini Belirterek, Otomotiv Pazarında Daralmanın Devam Ed..
Türk Gence 12 Yıl Hapis
Türk Gence 12 Yıl Hapis
Almanya'da Yaşlı Bir Adamı Döverek Ağır Yaralayan Türk Gencine 12 Yıl Hapis Cezası Verildi.
Derin Devlete Çeki Düzen Veriliyor
'Derin Devlete Çeki Düzen Veriliyor'
DTP Grup Başkanı Emine Ayna, Ergenekon'un "Gladio' Örgütlenmesinin Bir Devamı Olduğunu Savundu.
AKP Grup Toplantısı (2/son) Başbakan Erdoğan: "Millet Onayından Geçmemiş Milli Menfaat Tarifi Yapılamaz" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Herkesin Demokratik Meşruiyet İçinde İş Görmek, Hesap V..
Dp: AKP'nin Ekonomideki Başarısızlığı Kapatma Davasına Bağlanamaz Dp Genel Başkanı Süleyman Soylu, Hükümetin Ekonomi Yönetimindeki Başarısızlığını 14 Mart Sonrası Gelişmelere Bağlamasının Ger..
Ahmedinejad'dan ABD'ye Çağrı İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, ABD'de Kasım Ayında Yapılacak Seçimlerin Ardından Oluşacak Yeni Yönetime, "ABD'nin Uluslararası İmajını Düzeltmesi" Çağrısı..
Ego'nun Havalimanı Seferleri Ego Genel Müdürü Ömer Ulu, Esenboğa Havalimanı'nda Otobüs Seferleriyle İlgili Sıkıntıları Çözmeye Çalıştıklarını Belirterek, 'Havalimanı Seferlerimizin Kaldırılma..
Çukobirlik, Ayçiçeğini 90 Kuruştan Alacak
Çukobirlik, Ayçiçeğini 90 Kuruştan Alacak
Çukurova Pamuk, Yerfıstığı ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Çukobirlik) Yönetim Kurulu, 2008/2009 Kampanya Dönemi Ayçiçeği Avans Alım Fiyatını Kilo Başına 90 Ykr Olarak Açıkladı.
Halkbank 'Ticaret Erbabı' Na  36 Ay Vadeli 500 Bin YTLlik Kredi Verecek
Halkbank "Ticaret Erbabı" Na 36 Ay Vadeli 500 Bin YTL'lik Kredi Verecek
Halkbankası, Adana Ticaret Odası (ATO) Üyelerine Uygun Koşullarda Kredi Verecek. Bankanın Bölge Koordinatörü Menderes Cihaner, Oda Üyelerine 500 Bin YTL Limitli 36 Vadeli Kredi Kullanma İmkanı Sağladıklarını Söyledi.
'Süleyman Demirel ile Görüşmem Olmadı" Eski Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, 'Süleyman Demirel ile Herhangi Bir Görüşmesinin Olmadığını' Söyledi.
Rakamlarla 2008 Pekin Olimpiyatları Çin'in Evsahipliğinde, 8 -24 Ağustos Tarihleri Arasında Düzenlenecek Olan 2008 Pekin Olimpiyatları'nda 302 Müsabaka Düzenlenecek, Olimpiyat Köyündeki Topla..
Ayna: Bu Operasyon, Derin Devlete Bir Çeki Düzen Verme Operasyonu DTP Genel Başkan Vekili ve Grup Başkanı Emine Ayna, 'Ergenekon' Soruşturmasıyla İlgili Olarak, 'Bu Operasyon, Darbeci Çizgiye..
Abbas Hamas Lideriyle Görüşmedi Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, Suriye Ziyaretini Bu Ülkede Yaşayan Hamas Lideriyle Görüşmeden Tamamladı.
Basketbolda 2008 -2009 Sezonu Kuraları Çekildi Basketbolda Erkekler Avrupa Ligi'nde 2008 -2009 Sezonu Kuraları, Almanya'nın Başkenti Berlin'de Çekildi.
Kenyalı Bakan, Görevinden Ayrılmak İçin İstekte Bulundu Kenya Maliye Bakanı Amos Kimunya, Başkent Nairobi'deki Lüks Bir Otelin Satışına İlişkin Yapılacak Araştırma Sırasında Görevinden Ayrılm..
Türkiye, İslamabad ve Kabil'deki Terör Saldırılarını Şiddetle Kınadı Türkiye, Pakistan'ın Başkenti İslamabad ve Afganistan'ın Başkenti Kabil'de Yapılan Menfur Terör Saldırılarını Şiddetle Kın..
Avrupa Birliği, Sırbistan'da Avrupa Yanlısı Hükümetin Kurulmasından Memnun Sırbistan'da 11 Mayıs'ta Yapılan Erken Genel Seçimlerin Ardından Ancak Geçen Hafta Kurulabilen Avrupa Yanlısı Hüküme..
Macaristan Başbakanı Ferenc Gyurcsany, Türkmenistan'a Geliyor Macaristan Başbakanı Ferenc Gyurcsany Türkmenistan'a Geliyor. Başbakan Ferenc Gyurcsany'nin Aşkabat Ziyareti ile Türkmen -Macar İ..
Bush Döneminde İran'a Silah İhracatı Yapılmış İran'ı Nükleer Niyetleri ve Teröristlere Destek Vermesi İddialarıyla Suçlayan ABD Başkanı George Bush Döneminde Bu Ülkeye Yapılan İhracatın 10 Ka..
Ukrayna'daki Süt Ürünlerinin Yüzde 90'nı Tehlike Saçıyor Devlet Tüketici Standartları Kurumu, Ukrayna Genelinde Yaptığı Kontrollerde Ülke Genelinde Üretilen Mayalanmış Süt Ürünlerinin Yüzde 9..
Gülnarlılar Orman Yangının Sönmesi İçin Camide Topluca Dua Etti Mersin'in Gülnar İlçesinde Dün Başlayan ve 2 Kişinin Ölümüne Yol Açan Orman Yangını Devam Ediyor.
Seyir Halindeki Trafik Polisi Sıkıştırılanca Orta Refüje Çarptı
Seyir Halindeki Trafik Polisi Sıkıştırılanca Orta Refüje Çarptı
Diyarbakır'da Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Polis Memuru Yaralandı. Edinilen Bilgiye Göre Kaza Ekinciler Caddesi, Yenişehir Polis Karakolu Karşısında Seyir Halinde Araçların Motorsikletli Polis Memurunu...
Aliağa Petkim Limanına Ege Bölgesinin En Büyük Mobil Liman Vinci Alındı
Aliağa Petkim Limanı'na Ege Bölgesi'nin En Büyük Mobil Liman Vinci Alındı
İzmir'in Aliağa İlçesi Merkezli Olarak Türkiye Genelinde Faaliyet Gösteren Egelim Lojistik Aş Firması, Ege Bölgesi'nin En Yüksek ve Modern Liman Vincini Petkim Limanı'nda Hizmete Aldı.
Önce Yurttan Kaçtı, Sonra Kendisini Polis Olarak Tanıtıp Gasp Yaptı
Önce Yurttan Kaçtı, Sonra Kendisini Polis Olarak Tanıtıp Gasp Yaptı
Bursa'da, Kendisini Polis Olarak Tanıtarak Şehrin En İşlek Caddesinde Bir Gencin Cep Telefonunu Gasp Eden 2 Kişi Polis Tarafından Yakalandı. Kendisini Komiser Olarak Tanıtıp Cep Telefonunu Gasp Eden Zanlılardan Birol...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10