8 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

8 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Baykal: Düğmeye Basanın Önce Kendi Eli Temiz Olacak CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 'İtalya'da Temiz Eller Operasyonu Yapıldığı Zaman 'Bizde Bu Ne Zaman Yapı..
AB'den Stratejik Petrol Rezervlerini Açıklama Kararı ABD ve Japonya'nın Ardından AB de Stratejik Petrol Rezervlerini Haftada Bir Açıklama Kararı Aldı.
Günsiaf Genel Sekreteri Zeynel Fırat, Kagiadı Ziyaret Etti
Günsiaf Genel Sekreteri Zeynel Fırat, Kagiad'ı Ziyaret Etti
Güneydoğu Sanayici ve İş Adamları Federasyonu (Günsiaf) Genel Sekreteri Zeynel Fırat, Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Faaliyet Gösteren Kadirli Genç İş Adamları Derneği'ni (Kagiad)ziyaret Etti.
Konyalılar, Doydukları Şehrin Meselelerine El Atacak Konyalı İzmirliler Platformu (Kip), İzmir'in Meselelerine El Atma Kararı Aldı. "Konya'da Doğduk, İzmir'de Doyuyoruz. Doyduğumuz Şehrin Pro..
Dengesini Kaybedip 4'üncü Kattan Düştü Tekirdağ'da Dengesini Kaybederek 4'üncü Katın Balkonundan Düşen Bir Bayan Yaşamını Yitirdi.
Tekirdağ'da Trafik Kazası: 1 Ölü Tekirdağ'ın Çorlu İlçesinde Bir Otomobilin Yayaya Çarpması Sonucu Meydana Gelen Kazada Bir Kişi Yaşamını Yitirdi.
Cumhurbaşkanı Gül, Bttdd Heyetini Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (Bttdd) Genel Başkanı Operatör Doktor Erol Kaşifoğlu ve Beraberindeki Heyeti Ka..
Müsiad: "Büyüme ve İstihdam İçin Kesintisiz Demokrasi Şart" Müsiad -2008 Ekonomik Raporunu Açıklayan Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihad Vardan, "Sürdürülebilir Yüksek Oranlı Büyümeyi Sağlayab..
RTÜK Üyesi Sevinç Atv Onayına Karşı Oy Yazısını Açıkladı Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nun CHP'li Üyesi Şaban Sevinç, RTÜK'ün 10 Haziran'daki Kararı ile Sabah -Atv Satışının Onaylanmasına İl..
Gece Kulübünde Yastık Savaşı! Ölüdeniz'de Eğlence Mekanları Her Gün Farklı Bir Parti Düzenleyerek Müşteri Çekmeye Çalışıyor
Ergenekon Savcısına Zırhlı Koruma "Ergenekon" Soruşturmasını Yürüten İstanbul Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz'ün Yakın Koruma Sayısı Arttırıldı, 2'si Zırhlı 3 Araç Tahsis Edildi.
Galatasaray, Almanya Kampına Hazırlanıyor Yeni Sezon Hazırlıklarının İstanbul'daki İlk Bölümünü Bugün Tamamlayan ve Yarını İse İzinli Geçirecek Olan Galatasaray Takımı, Almanya Kampına Hazırl..
"Siyonistlere Muhalefet Yahudi Karşıtlığı Anlamına Gelmez" İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, "Siyonistlerin Yahudi Olmadıklarını, Onlara Muhalefetin Yahudilere Karşı Çıkmak Anlamına Gelm..
MHP Lideri Bahçeli: "Hükümet Aciz, Çeresiz ve Tahripkar" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Tartışma, Gerilim ve Kutuplaşma ile Girilen 22 Temmuz Seçimlerinden Sonra Hükümetin Aciz, Çeresiz ve..
DTP Grup Başkanvekili Ayna: "Ergenekon Operasyonu, Derin Devlete Çeki Düzen Verme Operasyonudur" DTP Genel Başkan Vekili ve Grup Başkanı Emine Ayna, "Ergenekon Operasyonunu Darbeci Çizgiye Ka..
Türkiye Enerjisini Güneşten Çıkaracak Doğal Enerji Kaynaklarından Güneş Enerjisiyle Türkiye'nin Şu Anda Ürettiği Enerjinin 2 Katını Üretebileceği Belirtiliyor.
13 Yaşındaki Nuranın Böbreğinden 69  Taş Çıkarıldı
13 Yaşındaki Nuran'ın Böbreğinden 69 Taş Çıkarıldı
Bitlis'in Tatvan İlçesinde 13 Yaşındaki Nuran Akgül'ün Böbreğinden 69 Taş Çıkarıldı.
Erzurum Emniyet Müdürlüğünde Terfi Heyecanı
Erzurum Emniyet Müdürlüğü'nde Terfi Heyecanı
Erzurum Emniyet Müdürlüğü ve Kriminal Polis Laboratuvarları Bölge Müdürlüğü Kadrolarında Görevli 33 Emniyet Personeli, Bulundukları Rütbeden Bir Üst Rütbeye Terfi Etti.
Güneydoğu Özel Eğitim Kurumları Derneği Başkanı Doğruer: '5378 Sayılı Yasa ile Engelliler Kapalı Kapılar Arkasında Kalacak'
Güneydoğu Özel Eğitim Kurumları Derneği Başkanı Doğruer: "5378 Sayılı Yasa ile Engelliler Kapalı Kapılar Arkasında Kalacak"
Güneydoğu Özel Eğitim Kurumları Derneği Başkanı Yener Doğruer, TBMM Genel Kurulu'nda Oylanacak Yasa Değişikliği ile Engellilerin Yok Sayılarak Evlerinde Kaderlerine Terk Edileceğini Savundu.
Mikro Kredi Projesi Şanlıurfada Hedefine Ulaştı, Kredi Alan Bayanların Sayısı 500 Oldu
Mikro Kredi Projesi Şanlıurfa'da Hedefine Ulaştı, Kredi Alan Bayanların Sayısı 500 Oldu
Şanlıurfa Belediyesi Tarafından Yürütülen Mikro Kredi Projesi, Belirlediği Hedefe 3 Yılda Ulaştı. Böylece 3 Yıl İçerisinde Belediyenin Sağladığı Mikro Krediden 500 Kadın İşyeri Sahibi Oldu.
Şener'in Durumu Cuma Günü Netleşecek Yeni Oluşum Başlattığını Söyleyen AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu (Mkyk) Üyesi Abdüllatif Şener'in Durumunun, Partinin Cuma Günü Yapılacak Mkyk Topla..
Kızına Fuhuş Yaptırdığı İddia Edilen Anne Gözaltına Alındı
Kızına Fuhuş Yaptırdığı İddia Edilen Anne Gözaltına Alındı
Bursa İl Jandarma Komutanlığı Tarafından Yürütülen Soruşturma Kapsamında İnegöl İlçesinde 13 -16 Yaşları Arasındaki 3 Kız Çocuğuna Fuhuş Yaptırdıkları Öne Sürülen Biri Kadın 2 Kişi Gözaltına Alındı. Kadın Zanlının, Kendi...
Meslek Sahibi Olmak İsteyenlere 300 Milyon YTL
Meslek Sahibi Olmak İsteyenlere 300 Milyon YTL
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Yeni İstihdam Paketi Kapsamında İş Arayan, Meslek Sahibi Olmak İsteyenler İçin Her Yıl İçin 300 Milyon YTL'lik Bir Kaynak Ayırdıklarını Söyledi.
Anne Sütü Çocukları İshalden Koruyor Çocukların Sağlıklı Büyümesinde En Önemli Etken Olan Anne Sütünün, Çocuklarda Ölümlere Kadar Götüren İshale Karşı da Önleyici Etki Yaptığı Belirtildi.
Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan: '28 Şubatın Sorumluları da Yargılansın'
Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan: "28 Şubat'ın Sorumluları da Yargılansın"
Saadet Partisi (Sp), 28 Şubat Postmodern Darbesi Sorumlularının da Yargılanması Gerektiğini Belirtti.
Gülnarda 2 Kişinin Ölümü 40 Kişinin Yaralanmasıyla Sonuçlanan Yangın Hala Kontrol Altına Alınamadı
Gülnar'da 2 Kişinin Ölümü 40 Kişinin Yaralanmasıyla Sonuçlanan Yangın Hala Kontrol Altına Alınamadı
Mersin'in Gülnar İlçesinde Dün Başlayıp 2 Kişinin Ölümü ve 40 Kişinin Yaralanmasıyla Sonuçlanan Orman Yangını Hala Kontrol Altına Alınamadı. 400 Hektardan Fazla Alanın Tahrip Olduğu Yangında 200'den Fazla Köy Evi Zarar...
İhd Diyarbakır Şube Başkanı Erbey: "Mayınlar 6 Yılda 202 Kişinin Hayatına Mal Oldu" İnsan Hakları Derneği (İhd) Diyarbakır Şube Başkanı Av. Muharrem Erbey, 2002 ve 2008 Yılları Arasında Mayın..
Köylerin İdare Statüsü Yeniden Düzenlenecek Köy Yönetimlerini Düzenleyen Kanunların 1924 Yılından Beri Yürürlükte Olduğu Bildirilirken, İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın Katılacağı İki Günlük Ç..
Er Tv Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Erdoğanın Annesi Vefat Etti
Er Tv Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Erdoğan'ın Annesi Vefat Etti
Malatya'da Yayın Yapan Yerel Er Tv'nin de İçerisinde Bulunduğu Ersan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Erdoğan'ın Annesi Vefat Etti.
Mardinde Bine Yakın Beton Ev Boyanacak
Mardin'de Bine Yakın Beton Ev Boyanacak
Gülen Boya ve Mardin Belediyesi İş Birliği ile Mardin Evlerini Eski Dokusuna Yeniden Kavuşturması İçin Mardin'de Bine Yakın Beton Ev Boyanacak.
Tatvanda Öğrenciler Cami ve Kuran Kurslarına Büyük İlgi Gösteriyor
Tatvan'da Öğrenciler Cami ve Kur'an Kurslarına Büyük İlgi Gösteriyor
Bitlis'in Tatvan İlçesinde Okulların Kapanması ile Öğrenciler Cami ve Kur'an Kurslarına Büyük İlgi Gösteriyor.
Diyarbakırda 82 Milyon YTL Değerinde Kenevir Ele Geçirildi
Diyarbakır'da 82 Milyon YTL Değerinde Kenevir Ele Geçirildi
Yaz Mevsiminin Gelmesiyle Kırsal Kesimdeki Esrar Yetiştiren Uyuşturucu Kaçakçılarına Yönelik Operasyonlar da Arttı. Diyarbakır'da Piyasa Değeri 82 Milyon 40 Bin YTL Olan Kenevir Ele Geçirildi.
Siirt Emniyet Müdürlüğü, 2008 Yılı İlk 6 Ayındaki Asayiş Raporunu Basına Sundu
Siirt Emniyet Müdürlüğü, 2008 Yılı İlk 6 Ayındaki Asayiş Raporunu Basına Sundu
Siirt Emniyet Müdürlüğü, 2008 Yılı İlk 6 Ayındaki Asayiş Raporunu Basına Sundu. Vali Vekili Hamdi Öncü Başkanlığındaki Toplantıda, Power Point Sunumlu Sinevizyon Gösterisiyle İlk 6 Ayın Asayiş Durumu İzlettirildi.
Siemens 16 Bin 750 Kişiyi İşten Çıkaracak
Siemens 16 Bin 750 Kişiyi İşten Çıkaracak
Almanya'nın Önde Gelen Şirketlerinden Siemens, Dünyadaki Tüm İşletmelerinden Toplam 16 Bin 750 Kişiyi İşten Çıkartacak.
ABD Merkez Bankasından Rahatlatıcı Haber
ABD Merkez Bankası'ndan Rahatlatıcı Haber
ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Ben Bernanke, Piyasaları Rahatlatacak Açıklamalar Geldi.
Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Siyasi Bölüm Başkanı Mellado, Diyarbakırda İncelemelerde Bulunacak
Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Siyasi Bölüm Başkanı Mellado, Diyarbakır'da İncelemelerde Bulunacak
Avrupa Komisyonu (Ak) Türkiye Delegasyonu'ndan Bir Heyet, Türkiye 2008 İlerleme Raporu Hazırlıkları Çerçevesinde Bir Haftalık Bölge Gezisi Programı Kapsamında Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'i...
Grup Üyeleriyle Sohbet Etti Banu Zorlu, Konserin Ardından Kulise Girerek, Grup Üyeleriyle Bir Süre Sohbet Etti.
Aşk Var Evlilik Yok İpek Tuzcuoğlu, Otelci Aziz Birsin ile Aşk Yaşadığı Kabul Ederken, 12 Temmuz'da Evlililiğin Söz Konusu Olmadığını Söyledi.
Boston Globe Dizayn Direktörü, Tasarımın İnceliklerini Anlattı
Boston Globe Dizayn Direktörü, Tasarımın İnceliklerini Anlattı
Zaman Gazetesi'nin Düzenlediği "Gazete Tasarım Günleri"ne Katılan Öğrenciler, Boston Globe Dizayn Direktörü Dan Zedek'ten Gazete Tasarımının İnceliklerini Dinledi. Zedek'in Tecrübelerinden İstifade Eden Öğrenciler, Yarın...
Başkan Şahine Teşekkür Plaketi
Başkan Şahin'e Teşekkür Plaketi
Eğitimci Doç. Dr. Behice Erci, Düzenlediği Seminerlerde Kendisine Destek Veren Erzurum Kazım Karabekir Belediye Başkanı Şahin Dursun'a Teşekkür Plaketi Verdi.
Baykal: Böyle Bir Dava Skandaldır CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Ergenekon Soruşturmasında 13 Aydır İddianamenin Hazırlanmamış Olmasını Eleştirerek, 'Bir Garabet Var. Sanıkları Biliyorlar da..
Kahramanmaraş Belediyesi, Doğukent Toplu Konutlarına Kompleks Kuruyor
Kahramanmaraş Belediyesi, Doğukent Toplu Konutları'na Kompleks Kuruyor
Kahramanmaraş Belediyesi, Doğukent Toplu Konutları'na, İçerisinde Taziye Evi, Kütüphane, Okuma ve Çalışma Solonu, Muhtarlık Binası, Su Veznesi ve Yaşlılar Dinlenme Salonunun Bulunduğu Bir Kompleks Kuruyor.
Borsa 483,10 Puan Arttı İMKB Bileşik Endeksi İkinci Seansın İlk Yarısını, Birinci Seans Kapanışına Göre 483,10 Puan Artarak 34.842,03 Puandan Geçti. Hisse Senetleri, Birinci Seans Kapanışına ..
Bursada Garsonluk Seminerleri Başladı
Bursa'da Garsonluk Seminerleri Başladı
Bursa Merkez Nilüfer Belediyesi'nin Meslek Edindirme Eğitimleri Kapsamında, Nilüfer Kaymakamlığı ve Nilüfer Halk Eğitim Merkezi İşbirliğiyle Organize Edilen Servis Elemanlığı -Garsonluk Eğitimleri 15 Kursiyerin...
Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Keskin, Enflasyon Rakamlarına Tepki Gösterdi
Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Keskin, Enflasyon Rakamlarına Tepki Gösterdi
Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin, Tüketici Fiyatlarındaki Enflasyon Rakamları ile Temel Gıda Maddelerindeki Fiyat Artışlarının Birbirini Tutmadığını Belirtti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10