8 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

8 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Peru'da 6 Büyüklüğünde Deprem Güney Amerika Ülkesi Peru'da, 6 Büyüklüğünde Bir Yer Sarsıntısı Meydana Geldi.
Havada Başlayıp Havada Biten Parti! Dünya'nın Bir Numaralı Parti Viskisi J&b, Merakla Beklenen Partisini 31 Mayıs Cumartesi Gecesi Gerçekleştirdi.
NATO İhtiyat Subaylar Toplantısı İstanbul'da Başladı 61.nato İhtiyat Subaylar Konfederasyonu Olağan Yazlık Toplantısı İstanbul'da Başladı. Taksim Atatürk Anıtı'ndaki Tören ve Ardından Gezi Pa..
Böylesi İlk Kez Yaşandı Pistin Isınması Nedeniyle, Biletli 70 Yolcudan 34'ü Götürülebildi
Eruygur ve Tolon'u Avukatları Ziyaret Etti 'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Tutuklanarak Kocaeli F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevine Konulan Emekli Orgeneraller Şener Eruygur ile Hurşit Tol..
Beşiktaş, Üzülmez ve Toraman'ı Gözden Çıkardı Beşiktaş Kulübü, Avusturya Kampında Birbirleriyle Kavga Ettikleri İçin Kadro Dışı Bırakılan Kaptanlar İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ı Satma ..
Hasan Doğan Ölümsüzleşiyor
Hasan Doğan Ölümsüzleşiyor
Beylikdüzü Belediyesi, Bodrum'da Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Başkanı Hasan Doğan'ın Adının, Kavaklı'da Yeni Tamamlanan Stada Verileceğini Bildirdi.
Mküde Promosyon Anlaşması Netlik Kazandı
Mkü'de Promosyon Anlaşması Netlik Kazandı
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (Mkü) Promosyon Anlaşması Haberlerini Yalanladı. Bazı Yerel Gazetelerin Üniversite Çalışanlarının Maaşları Karşılığında Yapıldığı İddia Edilen Promosyon Anlaşmasının Gelirinin Nerelere...
Meso Soğutucu Gazların Kullanımına Yönelik Kurs Açacak
Meso Soğutucu Gazların Kullanımına Yönelik Kurs Açacak
Manavgat Esnaf ve Sanatlar Odası(meso), Soğutucu Gazların Kullanımına Yönelik Kurs Açacağını Duyurdu.
2010  Dünya Kupasında Olacağım
2010 Dünya Kupası'nda Olacağım
Beşiktaş'ın Altyapısında Yetişen Ancak 2007 -2008 Sezonuna Kadar Farklı Takımlarda Kiralık Olarak Forma Giydikten Sonra, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam Tarafından Yeniden Beşiktaş'a Kazandırılan Serdar Özkan Dha'ya Özel...
Trafiği Rahatlatmak İçin Çöpler Akşam Toplanacak
Trafiği Rahatlatmak İçin Çöpler Akşam Toplanacak
Antalya'nın Muratpaşa Belediyesi Özellikle Ana Arterlerde Trafik Sorunu Yaşanmaması İçin Çöp Toplama Saatlerini Değiştirdi. Temizlik Müdürlüğü Ekipleri, Ana Caddelerdeki Çöpleri Artık Gündüz Saatlerinde Değil, Gece...
Carlostan Chelsea Açıklaması
Carlos'tan Chelsea Açıklaması
Fenerbahçe'nin Brezilyalı Yıldızı Roberto Carlos'tan Chelsea Açıklaması.
Lampard Chelsea ile Devam Dedi
Lampard Chelsea ile 'Devam' Dedi
İngiltere Premier Lig Takımlarından Chelsea, Medyada Yer Alan Haberlere Cevaben, "Yazılanların Aksine Inter, Frank Lampard İçin Bir Rakam Telaffuz Etmedi. Ayrıca Lampard, Chelsea'de Kalacağını Söyledi" Açıklamasını...
Vali Miroğlu, Osb Yöneticilerini Kabul Etti
Vali Miroğlu, Osb Yöneticilerini Kabul Etti
Antakya Organize Sanayi Bölgesinde Yaklaşık 7 Yıl Önce Aşırı Yağışlardan Oluşan Heyelanda Devletin O Tarihte Ödediği Parayı Sanayicilerden Geri İstemesine Bir Türlü Olumlu Cevap Vermeyen Osb Yönetimi, Vali Nusret...
Deivid Seferberliği
Deivid Seferberliği
Ülkesinde Ameliyat Olmak İsteyen Brezilyalı Yıldız, İkna Edilerek Münih'te Bıçak Altına Yattı...
G.sarayın Maç Programı Belli Oldu
G.saray'ın Maç Programı Belli Oldu
Almanya'nın Duisburg Kentinde Yapacağı Hazırlık Kampında Oynacağı Maçların Programı Belli Oldu.
Kazıma 35 Bin Sterlin
Kazım'a 35 Bin Sterlin
Manchester City Teknik Direktörü Mark Hughes'in Israrla Kadrosuna Katmak İstediği Fenerbahçeli Futbolcu İçin İngiliz Kulübü Daha Önce Ada'da Aldığı Haftalık Ücreti İki Katına Çıkardı.
Baki Ankarada
Baki Ankara'da
Ankaraspor Geçtiğimiz Sezon Beşiktaş ile Yollarını Ayıran Baki Mercimek ile 2 Yıllık Sözleşme İmzaladı. Baki İmza Töreninden Sonra Çarpıcı Açıklamalar Yaptı.
Türk Gençliği İran Gibi Olmaktan Korkuyor
Türk Gençliği İran Gibi Olmaktan Korkuyor
İngiliz Basınında Türkiye Gündemine İlişkin Değerlendirmeler Yapılmaya Devam Ediliyor. İngiltere'nin Önde Gelen Gazetelerinden Guardian, Bu Defa Türkiye'de Artan Dini Eğilimlere Tam Sayfa Yer Vererek Türk Gençliğinin...
'Nikahsız Yaşamak Dinimize Ters' Şimdiye Kadar 4 Kez Nikah Masasına Oturan Yeşim Salkım Yaşadığı Evlilikleri ve İlişkileri Hakkında Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu.
Sevgilisiyle Tatilde! Yılboyu Yoğun Tempoda Çalışan ve Yeni Albümünü Çıkaran Hande Yener, Çeşme'de Sevgilisiyle Gününü Gün Ediyor.
Goldaş'la Mahkemelik Olan Fransız Societe Bankası'na Ağır Cezadan da Red Geldi Türkiye'de Altın Sektöründe Faaliyet Gösteren Goldaş'ın 5 Yıldan Bu Yana Ticaret Yaptığı Societe Generale Bank..
Yenilenebilir Enerji İle Maliyetler Düşer
'Yenilenebilir Enerji İle Maliyetler Düşer'
Tümsiad Denizli Şube Başkanı Ömer Hakan Baki, Yerli ve Yenilenebilir Kaynakların Etkili Kullanımıyla Üreticiler İçin Büyük Bir Yük Olan Enerji Maliyetlerinin Çok Azaltılabileceğini Söyledi.
AİHM Seçim Barajında Türkiyeyi Haklı Buldu
AİHM Seçim Barajında Türkiye'yi Haklı Buldu
AİHM Dörde Karşı, Onüç Oyla Çıkan Kararda Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'nin Özgür Seçimlerle İlgili Ek Protokolünün 3. Maddesine Aykırı Bir Durumun Olmadığına Hükmetti.
Erciyes Dağı'ndaki 26 Milyon Metrekarelik Arazinin Satışına Onay Çıktı Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi, Erciyes Dağı'ndaki Yaklaşık 26 Milyon Metrekarelik Arazinin Büyükşehir Belediyesi'n..
Meso, Voltaj Düşüklüğüne Tepki Gösterdi
Meso, Voltaj Düşüklüğüne Tepki Gösterdi
Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası(meso), İlçede Sık Sık Yaşanan Elektrik Kesintilerine ve Düşük Voltajlı Enerjiye Tepki Gösterdi.
Mşo Başkanı Ünal: 'Ergenekon Soruşturması İçin Göz Altına Alındığım Söylentileri Yalan'
Mşo Başkanı Ünal: "Ergenekon Soruşturması İçin Göz Altına Alındığım Söylentileri Yalan"
Manavgat Şoförler Odası(mşo) Başkanı Muammer Ünal, Ergenekon Soruşması Kapsamında Gözaltına Alındığı Söylentilerinin Yalan Olduğunu Açıladı.
Lübnan'daki Türk Askerinin Görev Süresi Uzatıldı Lübnan'da, Birleşmiş Milletler Geçici Görev Gücü (Unıfıl) Bünyesindeki Türk Askerinin Görev Süresinin, 5 Eylül 2008 Tarihinden İtibaren 1 Yıl ..
Halk Eğitimin Kursuna Katılmayan Kalfalar Eczanede Çalışamayacak
Halk Eğitim'in Kursuna Katılmayan Kalfalar Eczanede Çalışamayacak
Antalya ve İlçelerinde Bulunan 3 Bine Yakın Eczacı Elemanı, 2 Yıl İçerisinde Halk Eğitim Merkezleri Tarafından Verilecek Kursta Eğitimden Geçirilecek. Kursa Katılmayanlar İse Eczanelerde Çalışamayacak.
Kobi'lerin 44.2 Milyon YTL Borcu Yeniden Yapılandırıldı Kobi Finansal Yeniden Yapılandırma Programı Kapsamına Alınan Kobi Sayısı Haziran Sonu İtibariyle 112 Olarak Gerçekleşirken, Bunlardan 9..
Lübnan'daki Türk Askerinin Görev Süresi Uzatıldı Lübnan'da, Birleşmiş Milletler Geçici Görev Gücü (Unıfıl) Bünyesindeki Türk Askerinin Görev Süresinin, 5 Eylül 2008 Tarihinden İtibaren 1 Yıl ..
Alex, "Mtk'yi Eleyip Bir Üst Tura Çıkmalıyız" Fenerbahçe'nin Kaptanı Alex de Souza, Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Maçında Mtk Budapeşte'yi Eleyip Şampiyonlar Ligi'nde Bir Üst Tura Yükselmek İsted..
Beşiktaş, Kaptanlarını Satış Listesine Koydu Beşiktaş Yönetim Kurulu, Avusturya Kampında Kavga Eden İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ı Affetmeyerek Satış Listesine Koydu.
7 Kasım'da Vizyonda Beyazperdenin En Ünlü Ajanı James Bond'un Maceraları Devam Ediyor
Gaziantep Büyükşehir Belediyesine Bağlı Rehabilitasyon Merkezleri Yenilendi
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'ne Bağlı Rehabilitasyon Merkezleri Yenilendi
Göç Alan Kentlerde Ekonomik ve Sosyal Entergrasyon Projesi Kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin Onarımı Tamamlanan 3 Rehabilitasyon Merkezinin Geçici Tesliminin Yapıldığı Bildirildi.
DTPli Sakıktan İlginç Eylem
DTP'li Sakık'tan İlginç Eylem
DTP Muş Milletvekili ve Meclis İdare Amiri Sırrı Sakık, Meclis Kürsüsünde İlginç Bir Eylem Gerçekleştirdi.
Bozüyük'te Korkutan Anız Yangını Bozüyük'te Çarşı Mahallesi Mezarlık Karşısı Metristepe Mevkiinde Anız Yangını Çıktı.
Şehitkamil Belediyesinin Ücretsiz Sünnet Hizmeti,  4 Semtte Sürüyor
Şehitkamil Belediyesi'nin Ücretsiz Sünnet Hizmeti, 4 Semtte Sürüyor
Gaziantep Merkez Şehikamil Belediyesi, Geçtiğimiz Hafta Selahattin Eyyübi Semt Sahasında Yapılan Toplu Sünnet Şölenin Ardından, 4 Semtte Daha Sünnet İşlemlerine Başladı.
Şehitkamil Belediyesi, Taşlıca Köyünü Asfaltla Tanıştırdı
Şehitkamil Belediyesi, Taşlıca Köyünü Asfaltla Tanıştırdı
Gaziantep Merkez Şehitkamil Belediyesi, Taşlıca Köyünün Yollarını Asfaltladı.
Hazine Haziran'da 1.6 Milyar YTL Nakit Açığı Verdi Haziran Ayında Nakit Bazda 13.1 Milyar YTL Gelir Elde Eden Hazine, 13.4 Milyar YTL Faiz Dışı Harcama Yaparak, 333 Milyon YTL Faiz Dışı Açık ..
Meclis'in Temmuz Çalışma Takvimi Hazır AKP, Kapatma Davası Sonuçlanana Kadar Meclis'i Çalıştırma Kararlılığını Sürdürürken, Meclis Genel Kurulu'nun Temmuz Ayındaki Çalışma Saatleri de Belirle..
Başbakanlık'ta Dap Toplantısı Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren başkanlığında ilgili bakanlar Doğu Anadolu Projesi'ni (DAP) görüşmek üzere bir araya geldiler.
Başbakanlık'taki toplantıda,..
Lübnan'daki Türk Askerinin Görev Süresi Uzatıldı Meclis Genel Kurulu'nda, Lübnan'daki Türk askerinin görev süresinin 1 yıl daha uzatılmasına ilişkin Başbakanlık tezkeresi kabul edildi. (ANKA)..
Başbakan Erdoğan'ın Kabulleri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası Genel Başkanı (PÜİS) Muhsin Alkan ve Noterler Birliği Başkanı Hasan Yeni'yi ayrı ayrı kabul e..
Fenerbahçe, İspanya'nın Gol Kralı Güiza'yı Transfer Etti Fenerbahçe Kulübü, İspanyol Oyuncu Daniel Gonzalez Güiza ile 4 Yıllık Sözleşme İmzaladığını Açıkladı.
AİHM, Patrikhaneyi Haklı Buldu
AİHM, Patrikhane'yi Haklı Buldu
Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Büyükada'daki Rum Yetimhanesinin Mülkiyet Hakkıyla İlgili Olarak Fener Rum Patrikhanesinin Açtığı Davada Türkiye'yi Haksız Buldu.
Balbay ve 8 Kişinin Serbest Bırakılmasına İtiraz 'Ergenekon' Soruşturmasını Yürüten Savcılık, Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa Balbay ile Emekli Tuğamiral İlker Güven'in de Arala..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10