7 Temmuz 2008 Pazartesi Günü Haberleri

7 Temmuz 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
"Güiza 48 Saat İçinde Fenerbahçeli Olacak' İspanya'nın Real Mallorca Takımında Forma Giyen Daniel Güiza'nın 48 Saat İçinde Fenerbahçe ile Resmi Sözleşme İmzalayacağı İleri Sürüldü.
G -8 Zirvesinde İlk Gündem Afrika'daki Yoksulluk Önde Gelen Sanayileşmiş Ülkelerin Oluşturduğu G -8'in Liderleri, Japonya'da Düzenlenen Yıllık Zirvenin İlk Gününde Afrika Liderleriyle Bir Ara..
Zenginler Listesinde 55inci
Zenginler Listesinde 55'inci
Kişi Başı Gelire Göre, Zengin Ülkelerin Çoğu Avrupa Kıtasında Bulunuyor.
Yeni Rus Zenginler Sınır Tanımıyor
Yeni Rus Zenginler Sınır Tanımıyor
En Lüks, En Pahalı, En Hızlı Arabaları Gördük Ama Bu Kadarına Pes...
Tff Başkanı Hasan Doğan'ın Naşı Fatih Camii'ne Getirildi Tatilini Yaptığı Bodrum'da Önceki Gün Geçirdiği Ani Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybeden Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın Cena..
Yeni Sırp Hükümetinin Öncelikleri AB ve Kosova Sırbistan'da 11 Mayıs'ta Yapılan Erken Genel Seçimlerin Ardından Geçen Hafta Kurulan Batı Yanlısı Hükümetin Öncelikleri Belli Oldu. Yeni Hükümet..
Avrupa Konseyi İnsan Hakları Komiseri Hammarberg, Kıbrıs'a Gidiyor Avrupa Konseyi İnsan Hakları Komiseri Thomas Hammarberg, Kıbrıs'ı Ziyaret Edecek. Hammarberg Ziyareti Sırasında KKTC Cumhurb..
Suşehride Srap Projesi Kapsamındaki İş Yerleri Kervanına Bir Tanesi Daha Eklendi
Suşehri'de Srap Projesi Kapsamındaki İş Yerleri Kervanına Bir Tanesi Daha Eklendi
Sivas'ın Suşehri İlçesinde Bir Kişi, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Sydv) Sosyal Riski Azaltma Projesi (Srap) Kapsamında Doğalgaz Malzemeleri ve Elektrik Malzemeleri Üzerine İşyeri Açtı.
Barış Gelini Baccanın Annesi Manzoni: 'Türkiye, Kızımı Nobel Barış Ödülüne Aday Göstersin'
Barış Gelini Bacca'nın Annesi Manzoni: "Türkiye, Kızımı Nobel Barış Ödülü'ne Aday Göstersin"
Barış İçin Çıktığı Yolculukta Gebze'de Öldürülen İtalyan Sanatçı Pippa Bacca'nın Annesi Elana Manzoni, "Türkiye Cumhuriyeti, Kızımı Nobel Barış Ödülü'ne Aday Göstersin" Dedi.
Gazeteciler Sorunlarını Ankaraya İletti
Gazeteciler Sorunlarını Ankara'ya İletti
Osmaniyeli Gazeteciler Seslerini Duyurmak İçin Tepki Anlamında Çıkardıkları Siyah Beyaz Mahalli Gazeteleri, Ankara'ya Postaladı.
'Senaryomuzda 2001 Yılına Benzer Ekonomik Bir Kriz Yok' Siyasi Çalkantıları Senaryolaştıran Volkswagen Genel Müdürü Uygun, 2001 Yılına Benzer Bir Kriz Beklemediklerini Açıkladı. Ekonomik ve S..
'Kriz Çıkar, Diyen Mazoşist Yaklaşımı Anlamıyorum' Enerji Bakanı Hilmi Güler, "İletim Hatlarında Önemli Yatırımlar Yaptık, Teknik Kayıpları Azalttık, Hassas ve Dengeli Bir Enerji Yönetimi Sür..
Bağdat Yolcusu Başbakan Diyalog için Nabız Yoklayacak Malezya Ziyaretini Erteleyen Başbakan Erdoğan"ın Bağdat"a Gitmesi Bekleniyor. Erdoğan, Maliki ile Stratejik Diyalog Mekanizması Toplantıs..
Devlet Enerjiye Girerse 30 Milyar Dolar Çeker Gider Elektrikteki Yüzde 21"lik Zammı "İnan Yüksek Değil" Diye Değerlendiren Epdk Başkanı Köktaş, Kamunun Yeniden Enerji Sektörüne Yatırım Yapmay..
CHP "Ölüme Tahliye" Olayının Peşini Bırakmayacak Ergenekon Sanığı Kuddusi Okkır'ın Ölümü CHP'yi Harekete Geçirdi. Meclis İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi ve CHP İzmir Milletvekili Ahm..
Türkiye Elektronik Avrupa'dan Daha Pahalı Türkiye"de Elektronik Aletlerin 27 AB Ülkesi Ortalamasına Göre Yüzde 4, Elektrikli Ev Eşyasının da Yüzde 9 Daha Pahalı Olduğu Belirlendi. Türkiye"nin..
İşte En Zenginler Kişi Başı Gelire Göre, Zengin Ülkelerin Çoğu Avrupa Kıtasında Bulunuyor. Uluslararası Para Fonunun (IMF) 2008 Yılı Tahminine Göre, Kişi Başına Yurt İçi Geliri 10 Bin Doları ..
Key Paralarında Merak Edilenler Konut Edindirme Yardımı (Key) Hesaplarının 7 Temmuz"dan Sonra Ödenmeye Başlayacağı Açıklanmıştı. Emlak Konut Genel Müdürü Feyzullah Yetgin, 7 ile 20 Temmuz Ara..
Hazine'ye 20 Milyar YTL'lik Yük Hazine"den Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, İç Siyasi Belirsizliğin Hazine"ye Getirdiği İlave Yükün Yaklaşık 20 Milyar YTL Düzeyinde Olduğunu ve İMKB"de Ko..
Adana Valisi Atıştan Adıyamanlı Gönül Köprüsü Öğrencilerine : Sizleri Kızım Burcu ve Oğlum Biril Kadar Seviyorum
Adana Valisi Atış'tan Adıyamanlı Gönül Köprüsü Öğrencilerine : Sizleri Kızım Burcu ve Oğlum Biril Kadar Seviyorum
Gönül Köprüsü Projesi Kapsamında Adana'ya Gelen 252'si Öğrenci 270 Kişilik Adıyaman Kafilesi İçin Büyükşehir Belediyesi'nde Tanışma ve Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi. Programa Katılan Vali İlhan Atış, Ülkede Her...
Chelsea Kaka'ya Talip Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) Tarafından Geçen Yıl Dünyanın En İyi Futbolcusu Seçilen Ac Milan'ın Brezilyalı Oyuncusu Kaka'nın, İngiltere Premier Lig..
Büyükanıt: Sözde Değil, Özde Dayanışma
Büyükanıt: Sözde Değil, Özde Dayanışma
Büyükanıt, Balkan Ülkeleri Genelkurmay Başkanlarına, 'Küresel Bir Dayanışmaya İhtiyaç Bulunmaktadır. Tabii Ki Bu Dayanışmanın Sözde Değil, Özde Bir Dayanışma Olma Zorunluluğu Vardır' Diye Seslendi.
Bir Zamanlar Yedekteydi Şimdi Bank Asya 1. Liginde Top Koşturacak
Bir Zamanlar Yedekteydi Şimdi Bank Asya 1. Ligi'nde Top Koşturacak
Osmaniyespor'un Profesyonel 3. Lig'de Yer Aldığı Yıllarda Sürekli Yedek Kalan Ahmet Çenet, 2008 -2009 Futbol Sezonunda Bank Asya 1. Ligi'nde Top Koşturacak.
Vanda 1 Yıl Önce Kurulan Futbol Takımı Gözünü Türkiye Şampiyonluğuna Çevirdi
Van'da 1 Yıl Önce Kurulan Futbol Takımı Gözünü Türkiye Şampiyonluğuna Çevirdi
Van'da 1 Yıl Önce Kurulan ve Minikler Ligi'nde Mücadele Ederek Elazığ'da Yapılan Bölge Turnuvasında Şampiyon Olan Van Marshallspor Takımı, Gözünü Türkiye Şampiyonluğuna Dikti.
Çerkezköy Belediyesi'nden Ücretsiz Göz Taraması Tekirdağ'ın Çerkezköy Belediyesi ve Dünya Göz Hastanesi İşbirliği ile Ortaklaşa İlçede Ücretsiz Göz Taraması Yapacak.
Borsa, İlk Seansı 387,52 Puanlık Artışla 34.687,89 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İlk Seansı 387,52 Puanlık Artışla 34.687,89 Puandan Tamamladı..
Hindistan'da Jammu Keşmir Eyaleti Başbakanı İstifa Etti Hindistan'da Uzun Zamandır Hindu ve Müslümanlar Arasındaki Arsa Sıkıntısı Yüzünden Zor Anlar Yaşayan Jamnu Keşmir Başbakanı Gülam Nebi ..
Atlas Okyanusu'nda Sezonun İlk Kasırgası Oluştu 2008 Atlantik (Atlas) Fırtına Sezonu'nun İlk Kasırgasının ABD'ye Yüzlerce Kilometre Uzaklıkta Oluştuğu Bildirildi. Ulusal Kasırga Merkezi'nden ..
Gümrüklerde 6 Milyon YTL Değerinde Uyuşturucu Madde ile Kaçak Eşya Ele Geçirildi Gümrükler Muhafaza Genel Müdürlüğü'ne Bağlı Ekiplerce Son Bir Haftada Yapılan Operasyonlarda Yaklaşık 6 Milyon..
Çankayada Soyulan Bankada, Tünelin Girişini Bulmak İçin Çalışmalar Devam Ediyor
Çankaya'da Soyulan Bankada, Tünelin Girişini Bulmak İçin Çalışmalar Devam Ediyor
Başkent'te Ziraat Bankası Şubesinde Dün Gerçekleşen Soygunun Ardından, Hırsızların Kazdığı Tüneli Tespit Etmek İçin Sivil Savunma ve Polis Ekipleri Tarafından Yapılan Çalışmalara Bugün Sabah Saatlerinden İtibaren Devam...
Çerkezköyde Toprağa Gömülmüş Erkek Cesedi Bulundu
Çerkezköy'de Toprağa Gömülmüş Erkek Cesedi Bulundu
Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesinden Toprağa Gömülmüş Olarak Bir Erkek Cesedi Bulundu. Koyun Otlatan Çocukların Bulduğu Cesedin Kime Ait Olduğu Araştırılıyor.
Niğdede Trafik Kazası: 2 Ölü, 3 Yaralı
Niğde'de Trafik Kazası: 2 Ölü, 3 Yaralı
Niğde'de Meydana Gelen Trafik Kazasında 2 Kişi Öldü, 3 Kişi Yaralandı.
Sadullah Gencer Bilişim Lisesi, Yeni Eğitim Öğretim Sezonuna Hazır
Sadullah Gencer Bilişim Lisesi, Yeni Eğitim Öğretim Sezonuna Hazır
Bitlisli İş Adamlarından Sadullah Gencer Tarafından Tatvan İlçesinde Yaptırılan 4 Katlı 14 Sınıflı ve 360 Öğrenci Kapasiteli Bilişim Lisesi Yeni Eğitim Öğretim Sezonuna Hazır Hale Getirildi.
Çocukların Fayton Sefası
Çocukların Fayton Sefası
Bursa Osmangazi Belediyesi Tarafından Kurulan Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam Merkezi'ni Zayeret Eden Çocuklar, Hayvanları Yakından Tanıma Fırsatı Bulurken At ve Fayton Gezintilerinden Büyük Mutluluk Duyuyor.
Mehmet Amca, Yufka Açarak Eşine Yardımcı Oluyor
Mehmet Amca, Yufka Açarak Eşine Yardımcı Oluyor
Her Yıl 5 -9 Temmuz Tarihleri Arasında Kutlanan İskenderun Festivali'nde Sahil Şeridine Çadır Açan Yörükler, Halka Sıkma, Gözleme ve Yayık Ayranı İkram Ediyor.
Tedavi İçin Geldikleri Doktorun Muayehanesini Soydular Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde Bir Doktorun Özel Muayehanesine Tedavi Olma Bahanesiyle Gelen Kimliği Belirsiz 3 Kişi, Sekreterin 5..
Kızılay, Öğretmen ve İmamlarla İşbirliği Yapacak Kızılay Tarafından Başlatılan Toplum Liderlerini Teşkilatlandırma Projesi Kapsamında Öğretmenler, Din Adamları ve Muhtarlarla İşbirliği Yapıla..
Kahramanmaraşta 2007de Tespit ve Tescili Yapılan Mozaik Alan İçin Kurtarma Kazıları Başlayacak
Kahramanmaraş'ta 2007'de Tespit ve Tescili Yapılan Mozaik Alan İçin Kurtarma Kazıları Başlayacak
Kahramanmaraş'ın Merkeze Bağlı Güzelyurt ve Çokyaşar Mevkileri Arasında Yer Alan ve 2007 Yılında Tespit ve Tescili Yapılan Mozaik Alan İçin Kazı Çalışmalarının Yapılması Teklifi Kültür ve Turizm Bakanlığı Tarafından...
Borsa 1. Seansta 34.687,89 Puandan Kapandı İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Cuma Günkü İkinci Seans Kapanışına Göre 387,52 Puan Artarak 34.687,89 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalam..
Su Rezervi Tehlike Sınırında
Su Rezervi Tehlike Sınırında
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul'un Su Rezervinin Tehlike Sınırında Olduğunu Söyledi.
Tff Başkanı Doğan Son Yolculuğuna Uğurlanıyor Bodrum'da Önceki Gün Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı (Tff) Hasan Doğan, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor.
Dink Cinayeti Davasında 6. Duruşma Başladı Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Öldürülmesine İlişkin 8'i Tutuklu 19 Sanığın Yargılandığı Davanın 6. Duruşmasına Başlandı.
Tazminattan Kurtuldu Ama... Erol Köse, Mustafa Sandal' In Tazminat Ödemekten Kurtulduğunu Ama Hala Zorunluluğu Olduğunu Söyledi
Turistler Eğlceyi Abarttı! Doğası ve Eğlence Mekanlarıyla Dünyaca Ünlü Tatil Merkezi Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, Gündüz Sıcaktan Bunalan Turistler Plajları ve Havuzları Dolduruyor, Geceler..
Klasik Müziğin Yaz Adresi: Gümüşlük Gümüşlük Klasik Müzik Festivali Bu Yıl 16 Temmuz-3 Ağustos Tarihlerinde Gerçekleşecek. Türkiye Sahnelerinde Pek Sık Rastlanmayan Dünyaca Ünlü Sanatçıları M..
Ortalığı Karıştıran İddia! İzmit?te, Kadın ve Erkek Futbol Hakeminin Soyunma Odasına Birlikte Girip Bir Süre Kaldıkları İddiası Ortalığı Karıştırdı.
Üniformamı Çıkartmaya Haftalar Kaldı Genelkurmay Başkanı Org. Yaşar Büyükanıt Bugün Antalya'da Saat 16:00'da Bir Basın Toplantısı Gerçekleştirecek, Gündem..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10