7 Temmuz 2008 Pazartesi Günü Haberleri

7 Temmuz 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bursa'da Gittiği Kampta Kenenin Isırdığı Bir Kişi Öldü Bursa'da, 20 Gün Önce Arkadaş Grubuyla Gittiği Kamp Bölgesinde Kene Isırması Sonucu Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı Teşhisiyle Özel..
Adanalılar Merkez Parkta Yazlık Sinema Keyfini Yaşayacak
Adanalılar Merkez Park'ta Yazlık Sinema Keyfini Yaşayacak
Büyükşehir Belediyesi Altın Koza Etkinlikleri Kapsamında Geleneksel Olarak Yapılan Yazlık Sinema Etkinlikleri Başladı. Etkinliğe 'Gönül Köprüsü Projesi' Kapsamında Adana'yı Ziyaret Eden 270 Adıyamanlı Öğrenci ve...
Meclis Üyesi Kılıç: "Sahipsiz Tabyalara Kamu Kurumları Sahip Çıkmalı" Erzurum İl Genel Meclis Üyesi Yusuf Kılıç, Tarihi Aziziye ve Mecidiye Tabyaları'nın Sahibinin Bulunmadığını Belirterek, T..
Denizcilik Bayramı Hirfanlı Barajı'nda Kutlandı Denizcilik ve Kabotaj Bayramı, İç Anadolu Bölgesi'nin denizi konumunda bulunan Hirfanlı Baraj Gölü'nde yapılan etkinliklerle kutlandı.
De..
62 Yasadışı Göçmen Yakalandı Türkiye'nin değişik illerinde yasadışı yollarla sınır geçişi yapmak isteyen 51 kişi ile Türkiye'de bulunması için yasal gerekleri karşılamayan 11 kişi yakalandı.<..
DSP Lideri Sezer'den Hasan Doğan İçin Başsağlığı DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın vefatından büyük üzüntü duy..
Doğanın Mirası Yaşayacak
Doğan'ın Mirası Yaşayacak
FIFA Başkanı Joseph Sepp Blatter, Tff Başkanı Hasan Doğan'ın Vefatıyla İlgili Olarak, 'Doğan'ın Futbola Bıraktığı Miras Yaşayacak' Dedi.
Uleb Kuraları Yarın Çekiliyor Basketbolda Uleb Kupası'nın 2008 -09 Sezonu Kuraları, Yarın Almanya'da Çekilecek.
Irak ve PKKyı Görüştü
Irak ve PKK'yı Görüştü
Dışişleri Bakanı Ali Babacan'ın İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad ile Yaptığı Görüşmede, Irak ve Terör Örgütü PKK Gibi Konuların Ele Alındığı Öğrenildi.
Gsgm Atalay, Sarıyerde İncelemeler Yaptı
Gsgm Atalay, Sarıyer'de İncelemeler Yaptı
Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay ile Genel Müdür Yardımcısı Yunus Akgül ve İstanbul Gençik Spor İl Müdürü Tamer Taşpınar, Sarıyer Mersinli Ahmet Kamp Tesisleri'nde Kamp Yapan Milli Takımı Ziyaret Etti.
Jim Beam Kiteboard Dünya Şampiyonası Yedinci Kez İstanbulda...
Jim Beam Kiteboard Dünya Şampiyonası Yedinci Kez İstanbul'da...
Dünyanın En Çok Tercih Edilen Gerçek Burbonu Jim Beam Sponsorluğunda Gerçekleştirilen Kiteboard Dünya Şampiyonası'nın 4. Ayağı, 11 -18 Temmuz Tarihleri Arasında Kilyos -Burc Beach ve İstanbul Boğazı Kuruçeşme Sahilin'de...
Orman Yangını Evlere Sıçradı: 2 Ölü Mersin'in Gülnar İlçesinde Çamlık Alanda Çıkan Yangın Çevredeki Evlere Sıçradı. Yangında 2 Kişi Yaşamını Yitirdi.
Gülnar'daki Orman Yangınında 2 Kişi Öldü Mersin'in Gülnar İlçesinde, Çamlık Alanda Çıkan Yangında, İlk Belirlemelere Göre 2 Kişinin Yanarak Öldüğü Bildirildi.
İşte 'Sezer Belgesi'ni Hazırlayan O İsim Balbay'a Delil Olarak Sorulan 'Sezer Belgesi'ni Yazan Muhammet Albuz: Yazdığımın Delil Olacağını Hiç Düşünmemiştim
Kore Gazilerinin Anılarını Dinleyip Kitaplaştıracak
Kore Gazilerinin Anılarını Dinleyip Kitaplaştıracak
Koreli İngilizce Öğretmeni, Türk Milletine Olan Karşı Vefa Borcunu Kore Gazisinin Hayat Hikâyelerini Kitaplaştırarak Ödeyecek.
İşadamı Hasan Berkpınar, İnönü Üniversitesine 10 Bin Kitap Bağışladı
İşadamı Hasan Berkpınar, İnönü Üniversitesi'ne 10 Bin Kitap Bağışladı
Malatya'da İşadamı Hasan Berkpınar, İnönü Üniversitesi'ne 10 Bin Dolayında Kitap Bağışladı.
Sahte Harita Satıcıları Türkiyenin İmajını Zedeliyor
Sahte Harita Satıcıları Türkiye'nin İmajını Zedeliyor
Turizm Merkezlerinde Mantar Gibi Çoğalan Sahte Harita Satıcılarının Türkiye'nin İmajına Zarar Verdiği Bildirildi. Özellikle Ören Yerleri ve Tarihi Eserleri Ziyaret Eden Turist Kafilelerinin Etrafını Saran Satıcılar,...
Tehlikeli İnanç
Tehlikeli İnanç
Dini İnançlarına Göre Timsah Kutsal. Vahşi Timsahları Kendi Elleriyle Beslemek İçin Toplanıyorlar.
Sağlık Bakanlığı, 81 İlde Kanser Kontrol Şube Müdürlüğü Kurdu Sağlık Bakanlığı Kanserle Savaş Dairesi Başkanlığı, Yayımladığı Bir Genelge ile 81 İlde Kanser Kontrol Şube Müdürlüğü Kurulduğunu..
Şener Seçim İstedi
Şener Seçim İstedi
Eski Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Abdüllatif Şener, Türkiye'deki Siyasi Yapının Bir Yenilenmeye İhtiyacı Olduğunu Söyledi.
Orman Yangını Sürüyor: 2 Ölü
Orman Yangını Sürüyor: 2 Ölü
Mersin'in Gülnar İlçesine Bağlı Kavakoluğu Köyündeki Orman Yangınında 2 Kişi Hayatını Kaybetti. Yangın Sonucu Yaklaşık 300 Hektar Kızılçam Ormanı Yandı.
Yazıcıoğlu: "BBP'ye Karşı Senaryolar Devam Ediyor" BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu Hrant Dink cinayeti sanıklarından Yasin Hayal'in BBP ve kendisi hakkındaki sözlerini değerlendirirken, "..
İlk Mağazasını Açıyor! 1989 Yılından Buyana Türk Moda Endüstrisinde Dinamik, Genç ve Yenilikçi Yaklaşımları ile Tanınan Ünlü Tasarımcı Cengiz Abazoğlu, 21 Temmuz 2008'de Abdi İpekçi Caddesi'n..
Dtm Müsteşarı Kayalar, Uibi Ziyaret Etti
Dtm Müsteşarı Kayalar, Uib'i Ziyaret Etti
Dış Ticaret Müsteşarı Tuncer Kayalar, Çeşitli Temas ve İncelemelerde Bulunmak Üzere Geldiği Bursa'da Uludağ İhracatçı Birlikleri'ni (Uib) Ziyaret Etti.
Oyak Banktan Ing Banka Geçiş Dönemi Tamamlandı
Oyak Bank'tan Ing Bank'a Geçiş Dönemi Tamamlandı
Ing Grubu, Türkiye'deki Faaliyetlerine Ing Bank İsmiyle Bugün Başladı.
Btso, Nace Kodlamasını Tamamladı Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (Btso), Meslekleri Avrupa Birliği ile Uyumlu Hale Getiren ve Kamuoyunda Nace Olarak Bilinen, Sistemin Kodlamasını Tamamladı. Bts..
Rus Turistin Durumu Türkiye'den Ayrıldıktan Sonra Kötüleşti Antalya'da Tatil Yaparken Rahatsızlanarak Özel Bir Hastaneye Kaldırıldıktan Sonra Ülkesine Sevk Edilen Rus Vatandaşı Viktor Listoçk..
Başkent'te Soyulan Bankaya Giden Tünel İçin Kazı Sürüyor Başkent'te Dün Sabah Soyulduğu Anlaşılan Ziraat Bankası'na Girmek İçin Açılan Tünelin Ucunun Bulunması İçin 4. Nokta Kazılıyor.
Karsta İşportacılara Operasyon
Kars'ta İşportacılara Operasyon
Kars Belediyesi Zabıtaları, İl Genelinde İzinsiz Satış Yapan İşportacılara Karşı Operasyon Düzenledi. Zabıta, İşportacılardan Pazar Alanlarında Satış Yapmalarını İstiyor.
Doğubayazıtta 134 Kaçak Yakalandı
Doğubayazıt'ta 134 Kaçak Yakalandı
Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesinde 134 Kaçak Yakalandı.
İlk Adım Projesi Malatyada Başladı
İlk Adım Projesi Malatya'da Başladı
Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Kadın Sivil Toplum Kuruluşları Arasında Diyalog Kurma ve Geliştirme Projesi (İlk Adım) Malatya'da Başladı.
Bitlis'te Uyuşturucu Operasyonu Bitlis'te 5 Paket Haline Getirilmiş 5 Kilo 325 Gram Eroin Ele Geçirildi.
Kimse Yok mu Derneği Gaziantep Şubesinin Yardım Eli Vandaki Fakirleri Ulaştı
Kimse Yok mu Derneği Gaziantep Şubesi'nin Yardım Eli Van'daki Fakirleri Ulaştı
Kimse Yok mu Derneği Gaziantep Şubesi'nin Gönüllü Üyeleri, Van'da Yardıma Muhtaç Ailelerle Buluştu. Gönüllü Üyeler, Burada Yardıma Muhtaç Ailelere Gıda ve Giyecek Yardımında Bulundu.
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, Sudaki Arsenik Miktarını Düşürdüklerini Açıkladı
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, Sudaki Arsenik Miktarını Düşürdüklerini Açıkladı
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir'in Arsenikli Su Sorununa, Petkim ve Gördes Barajları, Arıtma Tesisleri ve Yeni Açılacak Kuyular ile Çözüm Bulacaklarını Söyledi.
Ölümünde Kkka Şüphesi Olan Kişi Karantinalı Gömüldü
Ölümünde Kkka Şüphesi Olan Kişi Karantinalı Gömüldü
Çanakkale'nin Lapseki İlçesine Bağlı Umurbey Beldesinde Rahatsızlanarak Götürüldüğü Çanakkale Devlet Hastanesi'nde 25 Gün Süren Tedavinin Ardından Vefat Eden İbrahim Güven'in (61) Cenazesi, Ölümünün Şüpheli Bulunması...
5. Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrenci Kongresi, Adana'da Yapılacak 5. Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrenci Kongresi, Çukurova Üniversitesi'nin Ev Sahipliğinde Adana'da G..
İzmir Polisinin Düzenlediği Çete Operasyonunda Elebaşını Yakalamak İçin Skorsky Helikopter Kullanıldı (2) İzmir Polisi Tarafından 11 İlde 80'i Aşkın Adrese Sabaha Karşı Eşzamanlı Düzenlenen O..
Göynükte Bozuk Orman Alanları Rehabilite Ediliyor
Göynük'te Bozuk Orman Alanları Rehabilite Ediliyor
Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Göynük Orman İşletme Müdürlüğü Ilıca İşletme Şefliği, Bu Sene Hedeflenen 2 Bin 500 Hektarlık Orman Alanın Rehabilitasyonu Çalışması Kapsamında 232 Hektarlık Alanda Çalışma Yaptı.
Ölüdeniz Semaları Tehlikeli Paraşüt Şovları ile Renklendi
Ölüdeniz Semaları Tehlikeli Paraşüt Şovları ile Renklendi
Yamaç Paraşütü Akrobasi Dünya Kupası Şampiyonası'nın Üçüncü Ayağında Arjantinli Pilot Hernan Pitoco 247 Puan Toplayarak Birinci Oldu. Şampiyonada İspanyol Horacio Lıorens 246 Puanla İkinci ve Alman Alex Meschuh da 238...
Büyükanıt?a Sitem Kelepçelenerek Gözaltına Alınan Sonra Serbest Bırakılan Tercüman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ufuk Büyükçelebi'den İlginç Manşet
Lehman Brothers'tan Bankacılık Raporu Uluslararası Yatırım Danışmanlık Firması Lehman Brothers, Türk Bankacılık Sektörünün Yeterli Sermaye Yapısına Sahip Olduğunu Bildirdi.
Tff Başkanı Hasan Doğanın Cenazesi Fatih Camiinden Kaldırıldı
Tff Başkanı Hasan Doğan'ın Cenazesi Fatih Camii'nden Kaldırıldı
Bodrum'da 5 Temmuz Cumartesi Akşamı Geçirdiği Kalp Krizi Sonrasında Vefat Eden Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın Cenazesi Üst Düzey Bir Katılımla Fatih Camii'nden Kaldırıldı.
Tekirdağda 2008in İlk Altı Ayında 194 İşyeri Açıldı
Tekirdağ'da 2008'in İlk Altı Ayında 194 İşyeri Açıldı
Tekirdağ Belediyesi 2008'in İlk Altı Ayında 194 İşyeri Açma Ruhsatı Verdi.
Plastik Sektörü Hammadde Fiyat Artışlarını Ele Alacak Bursa Plastik Sektörü, Bursa Sanayi ve Ticaret Odası(btso)'nda Yarın Düzenlenecek Toplantıda Buluşacak. Toplantıda, Artan Hammadde Fiyatl..
G -8'e Zimbabve Damga Vurdu Almanya Başbakanı Angela Merkel, Zimbabve'ye Karşı Ek Yaptırımlar Konmasını Destekleyeceklerini Belirtti. İtalya İse, Zimbabve'ye Yaptırımlar Uygulanmasından Ziyad..
Rusya'da Kkka'ya Yakalanan Bir Kişi Daha Hayatını Kaybetti Kene Isırmasından Kaynaklanan Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığı Rusya'da Yaşlı Bir Kadının Ölümüne Neden Oldu.
İznik Gölüde Kaybolan Geçlerden Birinin Cesedi 7 Ay Sonra Bulundu
İznik Gölü'de Kaybolan Geçlerden Birinin Cesedi 7 Ay Sonra Bulundu
Bursa'nın İznik İlçesinde 15 Kasım 2007 Perşembe Günü Girdikleri İznik Gölü'nde Kaybolan Aydın Çil (21) ve Nevzat Can (20) İsimli İki Gençten Birisinin Cesedi 7,5 Ay Sonra Bulundu.
Hasan Doğan'ın Cenazesi Siyaset, Spor ve İş Dünyasını Biraraya Getirdi Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın Cenaze Töreni, Siyaset, Spor ve İş Dünyasını Biraraya Getirdi. Topkapı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10