7 Temmuz 2008 Pazartesi Günü Haberleri

7 Temmuz 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bozüyükte Cadde ve Sokakları Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor
Bozüyük'te Cadde ve Sokakları Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor
Bilecik'in Bozüyük İlçesindeki Belediyenin Başlatmış Olduğu Cadde ve Sokakları Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor.
Türbine Yeni Aile Restoranı
Türbin'e Yeni Aile Restoranı
Bilecik'in Bozüyük İlçesinde Bulunan ve İlçenin Gözde Mesire Yeri Türbin'de Mevcut Restoranın Yerine Yenisi Yapılıyor.
Evden Çelik Kasa ve Ziynet Eşyası Hırsızlığı Bursa'da, Bir Eve Giren Kişi ya da Kişiler, İçerdeki Bir Adet Çelik Kasa ile Çok Sayıda Ziynet Eşyasını Alarak Kaçtı.
Denize Giren Genç Boğularak Hayatını Kaybetti Bursa'nın Mudanya İlçesinde Arkadaşlarıyla Denize Giren 25 Yaşındaki Genç Boğularak Öldü.
Bursa'da İnşaattan Hırsızlık Bursa'da Bir İnşaata Giren Kişi ya da Kişiler, 13 Bin YTL Değerindeki Çelik İnşaat Panosu ile Çelik İnşaat Direğini Çaldı.
Ali Poyrazoğlu "Koçum Benim"le Yollarda Tiyatro sanatçısı Ali Poyrazoğlu tarafından kaleme alınan "Koçum Benim" gösterisi yola çıkıyor. Toplam 9 şehirde halka ücretsiz gösteri yapacak olan Al..
Yaşın İlerlemesi Erkeklerde de Doğurganlığı Etkiliyor Bilim Adamlarının Kadınların Olduğu Kadar Erkeklerin de Biyolojik Bir Saatleri Olduğu ve 30'lu Yaşların Ortalarında Teklemeye Başladığı Y..
"Enflasyon Rakamları Geçim Koşullarını Yansıtmıyor" Türk -İş Araştırma Müdür Yardımcısı Enis Bağdadioğlu, Türkiye İstatistik Kurumunun (Tüik) Enflasyon Rakamlarının Hesaplama Yöntemi İtibariy..
'Yazın Yapılan İlaçlama Kene Sayısını Artırır' Ankara Üniversitesi (Aü) Veterinerlik Fakültesi Parazitoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Karaer, Kenelerin Aktif Oldukları Yaz A..
Japonya'da Düzenlenen G -8 Zirvesi Başladı Japonya'nın Hokkaido Adasında Düzenlenen G -8 Zirvesi Başladı.
Zengin Ülkelerin Çoğu Avrupa'da Kişi Başı Gelire Göre, Zengin Ülkelerin Çoğu Avrupa Kıtasında Bulunuyor.
Büyükanıt Açıklama Yapacak Genelkurmay Başkanı Org. Yaşar Büyükanıt Bugün Antalya'da Saat 16:00'da Bir Basın Toplantısı Gerçekleştirecek, Gündeme İlişkin..
ya Mini Eteklilerin Hakları Ayşe Arman, Sakal Polemiği Konusunda Başbakan'ı Önyargılı Olmakla Suçladı
Önce Oku Sonra Öde
Önce Oku Sonra Öde
Özyeğin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Erkut ile Uyguladıkları Yeni Eğitim Kredisi Modelini ve Üniversiteyi Konuştuk... Röportaj İki Gün Sürecek.
Irak'ta ABD ile İttifak Yapan Sünni Lidere İnfaz Irak'ın Başkenti Bağdat'ın Güneyinde, ABD ile İttifak Yapan Sünni Bir Grubun Liderinin Öldürüldüğü Bildirildi.
Üç Türk Sahte Oturma Müsadesiyle Yakalandı Macaristan'ın Sırbistan Sınır Kapısı Röszke'den Sırbistan'a Geçmek İsteyen Alman Plakalı Bir Otomobilde 3 Türk Sahte Almanya Oturma Müsaadesi ile Ya..
Obama, Soldan Merkeze Kayıyor ABD'de Demokrat Partinin Başkan Adayı Barack Obama ile Cumhuriyetçi Partinin Adayı John Mccain'in Bazı Önemli Konulardaki Politikalarında Son Zamanlarda Değişikl..
Fantezileri Telekulağa Takıldı
Fantezileri Telekulağa Takıldı
Bu Telefon Kayıtları İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'yi Yakacak.
Ruslar 15 Cm Uzun İstiyorlar
Ruslar 15 Cm Uzun İstiyorlar
Rus Kızları, Aşkta ve İşte Kazanmak İçin Kaval Kemiğini Ameliyatla 15 Santim Uzatmak İstiyor.
1 Buçuk Aydır Beraberler Güzel Oyuncu Ceyda Düvenci, Bir Buçuk Aydır Birlikte Olduğu Genç İşadamı Engin Akgün ile Önceki Gece Koşuyolu Validebağ Sitesinde Ki Babasının Evinde Aileler Arası Ya..
Real Madridde Sevgili Krizi
Real Madrid'de Sevgili Krizi
Real Madrid'e Gitmesi Gündemde Olan Portekizli Ünlü Futbolcu Cristiano Ronaldo'nun Transferinin Önünde Önemli Bir Engel Var.
'Okan Otursaydı Farklı Olurdu' M. Ali Erbil, Kucağına Oturduktan Sonra Barış İmzaladığı Gülben Ergen'le Bir Kez Daha Aynı Sahneyi Paylaştı.
ABDdeki Yamanlar Mezunları Pilav Gününde Buluştu
ABD'deki Yamanlar Mezunları Pilav Gününde Buluştu
Iüüöğrenimini ABD'de Sürdüren veya İş Hayatına Atılan Yamanlar Koleji Mezunları, New York Central Park'ta Düzenlenen Pilav Gününde Biraraya Geldi.
Hrant Dink Cinayeti Sanıkları Adliyeye Getirildi Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Öldürülmesine İlişkin Açılan Davanın Cezaevinde Bulunan Sanıkları Adliyeye Getirildi. Katil ..
Ümit Çocukları Derneği Sayesinde Hayatta En Çok İstediği Şeyleri Yapma İmkanına Kavuştu
Ümit Çocukları Derneği Sayesinde Hayatta En Çok İstediği Şeyleri Yapma İmkanına Kavuştu
Beş Yaşındaki İken Geçirdiği Hastalık Sonucu Yatalak Hale Gelen Durmuş Ali Yaşar, Seydişehir Ümit Çocukları Derneği Sayesinde Hayatta En Çok İstediği Şeyleri Yapma İmkanına Kavuştu. Yaşar, Derneğin Sağladığı Akülü Araç...
Borsa Güne 34.574,62 Puandan Başladı İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Cuma Günkü İkinci Seans Kapanışına Göre 274,25 Puan Artarak 34.574,62 Puan Seviyesinde Açıldı. Hisse Senetleri, Bu S..
Sigara İçenlerin Derisi Daha Erken Kırışıyor Iüüdermatologlar Tarafından Yapılan Araştırmalarda Sigara Tiryakilerinde Hiç İçmeyenlere Göre 5 Kat Fazla Kırışıklık Olduğu Saptandığı Bildirildi...
Borsa, Haftanın İlk İşlem Gününe Alıcılı Başladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Haftanın İlk İşlem Gününe Alıcılı Başladı. Bileşik Endeks, Açılış Seansında 274.2..
Hırsızlığın Böylesi Görülmedi: Görme Engellinin Sazını Çaldılar
Hırsızlığın Böylesi Görülmedi: Görme Engellinin Sazını Çaldılar
Adana'da Engelli Gencin Sazını Dolandırıcılık Yöntemiyle Çalan Hırsız Kayıplara Karıştı. "Böyle Hırsızlık da Olur mu? " Dedirtecek, Olay Çakmak Caddesi Üzerindeki Hilal İş Merkezi'nde Meydana Geldi.
İmkansızlık Çiçekleri 75inde Açtı
'İmkansızlık Çiçekleri' 75'inde Açtı
İlerlemiş Yaşlarına Rağmen Okuma Yazmayı Kendi Kendine Öğrenip 75 Yaşında Resim Yapmaya Merak Salan Mükerrem Şeburi, İkinci Kişisel Sergisini Açmaya Hazırlanıyor.
Şaitabat Şelalesi Serinlemek İsteyenlerin Uğrak Mekanı
Şaitabat Şelalesi Serinlemek İsteyenlerin Uğrak Mekanı
Sıcakların Artmasıyla Birlikte Vatandaşlar Serinlemek İçin Yer Arama Telaşına Düştü. Özellikle Yaz Aylarında Ziyaretçi Akınına Uğrayan Bursa'nın Kestel İlçesindeki Saitabat Şelalesi Büyük İlgi Görüyor.
Sözlü Açıklamaları Delil mi?
Sözlü Açıklamaları 'Delil mi?'
AKP Hakkında Kapatma Talebiyle Dava Açan Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Yalçınkaya'nın, Sözlü Açıklamasında Dile Getirdiği Yeni İddiaların 'Delil' Sayılıp Sayılmayacağı Tartışma Konusu Oldu.
Mccaın ve Obama'nın Politikaları Değişiyor ABD'de Demokrat Partinin Başkan Adayı Barack Obama ile Cumhuriyetçi Partinin Adayı John Mccain'in Bazı Önemli Konulardaki Politikalarında Son Zamanl..
Futbol Camiası Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'a Ağlıyor Haziran Ayı Türk Futbolu için Nasıl da Güzel Geçiyordu. A Milli Takım'ımız, Avrupa Şampiyonası'nda Destansı Zaferlere İmza Atar..
Kırkpınarda Yarı Finalistler Belli Oldu
Kırkpınar'da Yarı Finalistler Belli Oldu
647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde, Baş Güreşlerde Çeyrek Final Güreşleri Yapıldı.
Harry Kewell Resmen Galatasarayda
Harry Kewell Resmen Galatasaray'da
Galatasaray Kulübü, İngiltere'nin Liverpool Takımında Forma Giyen Avustralyalı Futbolcu Harry Kewell ile 2 Yıllık Sözleşme İmzaladı.
Ev Alana Otomobil Bedava
Ev Alana Otomobil Bedava
Aydın'da Faaliyet Gösteren Bir İnşaat Firması, Başlattığı 'Bir Ev Alana Bir Otomobil' Kampanyası ile Çin'de Üretilen Cherry Marka Otomobilleri Promosyon Olarak Veriyor.
Dolar 1,2320, Avro 1,9320 YTL'den Haftaya Başladı İstanbul Serbest Piyasada Dolar 1,2320 YTL, Avro 1,9320 YTL'den Haftaya Başladı.
Dış Haberler Gündemi - (Özel) Irak'ın Kuzeyinde Bulunan Kerkük Kentinde Yaşayan Türkmenler Önümüzdeki Günlerde Bağdat'ta Bir Gezi Düzenleyecek Olan Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ı Kerkük'e de..
Serbest Piyasada Döviz Serbest Piyasada 1 ABD Doları 1.2340 YTL, 1 Euro 1.9300 YTL'den İşlem Görüyor.
Adana'da Trafik Kazası: 3 Ölü, 7 Yaralı Adana'da Meydana Gelen Trafik Kazısında 2 Araçla Bir Kamyonun Çarpışması Sonucu 3 Kişi Öldü, 7 Kişi de Yaralandı.
Kim Ne Kadar Zam Alacak Milyonlarca Memur ve Emekli Temmuz'da Alacağı Zamlı Maaşı Bekliyor. Çalışanların Maaşlarına Üçlü Zam Yapılaçcak.
Henüz Olumsuz Etkileri Hissetmedik
'Henüz Olumsuz Etkileri Hissetmedik'
Prof. Dr. Ercan Uygur, Büyümenin Henüz Yurtdışındaki Olumsuz Koşulların Etkisini Hissetmediğini Belirterek, Bunun Etkisinin Gelecek Dönemlerde Hissedileceğini Söyledi.
Kirli Havuzlar Enfeksiyon Saçıyor Uzmanlar, Birçok İnsanın Serinlemek ve Eğlenmek Amacıyla Gittiği Havuzların Temizlik Kurallarına Uyulmadığı Zaman Çeşitli Enfeksiyona da Davetiye Çıkaracağı ..
Otomobilin Çarptığı Emekli Polis Hayatını Kaybetti Başkent'te Yolun Karşısına Geçmek İsteyen ve Emekli Polis Memuru Olduğu Öğrenilen Bir Kişi, Plakası Tespit Edilemeyen Otomobilin Çarpması So..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10