6 Temmuz 2008 Pazar Günü Haberleri

6 Temmuz 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Evleri Su Altında Kalan Köylüler 30 Yıl Sonra Afet Konutlarına Kavuştu
Evleri Su Altında Kalan Köylüler 30 Yıl Sonra Afet Konutlarına Kavuştu
Van'da, Arazileri 30 Yıl Önce Sarımehmet Barajı'nın Suları Altında Kalan Muradiye, Çakmak ve Akçaçay Köyleri ile Özalp'ın Çırak Köyü Halkı 30 Yıl Sonra Kendileri İçin Yapılan Afet Konutlarına Kavuştu.
'Kocamı Elimden Aldı' Popun Divası Madonna ile Aralarında Aşk Söylentileri Çıkan Beyzbolcu Alex Rodrıguez'in Boşanmak İstediği Eşi Cynthıa, Madonna'yı Yuva Yıkmakla Suçladı.
Talabani: PKK, Irakın Kuzeyini Terk Etsin
Talabani: PKK, Irak'ın Kuzeyini Terk Etsin
Irak Devlet Başkanı Celal Talabani, Terör Örgütü PKK'nın Türkiye'ye Karşı Saldırılarını Sürdürmesi Durumunda Irak'ın Kuzeyini Terk Etmesini İstedi.
Capitol Cup08 Optimist Yarışları Büyük İlgi Gördü
Capitol Cup'08 Optimist Yarışları Büyük İlgi Gördü
İstanbul Yelken Kulübü İşbirliği ile Düzenlenen Capitol Cup'08 3. Uluslararası Optiweek Optimist Yarışlarına Bu Yıl Bahreyn, Bulgaristan, İsrail, Danimarka, Makedonya, Romanya, Rusya, Sırbistan ve Türkiye'den 7 -12 Yaş...
Kırkpınar'ın Ağası 400 Bin YTL ile Seyfettin Selim Oldu Gelecek Yıl Yapılacak Olan 648. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin Ağası Trabzonlu İşadamı Seyfettin Selim Oldu.
Yarı Final Başpehlivan Güreşleri Başladı 647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Başpehlivanlık Yarı Final Güreşleri Başladı.
Esad Şam'da Abbas'la Görüştü Resmî Ziyaret İçin Suriye'ye Gelen Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, Devlet Başkanı Beşşar Esad'la Bir Araya Geldi. Görüşmede Filistinli Gruplar Arasındaki An..
Iğdır'da 49 Kaçak Yakalandı Iğdır'da Yurda Kaçak Yollarla Giren 49 Yabancı Uyruklu Kaçak Yakalandı. Kaçakların 'Avrupa Hayali' İçin İnsan Tacirlerine Kişi Başına 2 Bin ile 5 Bin Euro Arasında..
Cumhurbaşkanı Gül, Yurda Döndü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kazakistan'ın Başkenti Astana'ya Yaptığı Ziyaretin Ardından Yurda Döndü.
İşçi Emeklileri Derneği: "Bir An Önce İntibaklar Yapılmalı" Tüm İşçi Emeklileri Derneği Genel Başkanı Satılmış Çalışkan, Hükümettin Bir An Önce Hizmet ve Ödenen Prime Dayalı Bir İyileştirme Y..
Dfb Başkanı Zwanziger'den Başsağlığı Mesajı Almanya Futbol Federasyonu (Dfb) Başkanı Theo Zwanziger, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın Ani Vefatı Nedeniyle Bir Başsağlığı Mesa..
2009 Yılı Kırkpınar Ağası İşadamı Selim Oldu 647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Yapılan Ağalık Açık Artırmasını 400 Bin YTL Vererek Kazanan Seyfettin Selim, 2009 Yılı Kırkpınar Ağası O..
Hakan Altun'la Eğlendiler Bütün Bir Kış O Maçtan, Bu Maça Koşan Ünlü Futbolcular İçin Sezonun Bitmesi Tatilin Başlaması Anlamına Geliyor...
Hrant Dink Davası Basına Açık Yapılacak Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Öldürülmesi Olayına İlişkin Devam Eden 6. Duruşma İzleyici ve Basına Açık Gerçekleştirilecek. 18 Hazi..
Bpp Genel Başkanı Yazıcıoğlu'ndan Kırkpınar Yağlı Güreşleri Mesajı Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri ve Kültür Haftası etkinlikleri ..
Yeni Dokunulmazlık Dosyaları Mecliste
Yeni Dokunulmazlık Dosyaları Meclis'te
Başbakanlık, yasama dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin 8 milletvekili hakkındaki toplam 11 yeni fezlekeyi Meclis Başkanlığı'na gönderdi.
"Yargıçlar Birliklerini Oluştururken Özgür Olmalı" Dünya Yargıçlar Birliği (Iaj) Başkan Yardımcısı Bjorn Solbakken Yargıçların Birliklerini Oluştururken Özgür Olmaları Gerektiğini Söyledi.
de Mistura'nın Planına Türkmenler de Karşı Çıktı Irak Türkmen Cephesi (Itc), Birleşmiş Milletler (BM) Irak Temsilcisi Steffan de Mistura'nın İhtilaflı Bölgelerle İlgili Çözüm Planına Karşı Çı..
BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu'ndan Doğan İçin Başsağlığı Mesajı BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Başkanı Hasan Doğan'ın Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatın..
Küresel Isınmaya Tepki İçin Bursadan Rizeye Pedal Çevirecekler
Küresel Isınmaya Tepki İçin Bursa'dan Rize'ye Pedal Çevirecekler
Bursa'da Berber, Öğrenci, Ayakkabıcı, Tekstilci ve Dekorasyoncudan Oluşan 5 Kişilik 'Yeşil Pedal Bisiklet Grubu' Üyeleri, 'Küresel Isınmaya Karşı Yeşilden Yeşile Pedal Basıyoruz' Sloganıyla, Bursa'dan Rize'ye Hareket...
TBMM Başkanı Toptan, Şair Bayazıt'ın Vefatı Nedeniyle Başsağlığı Mesajı Yayınladı TBMM Başkanı Köksal Toptan, 18. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Adil Erdem Bayazıt'ın Vefatı Sebebiyle Bir M..
Bakan Günay'dan Bayazıt ve Doğan'a Başsağlığı Mesajı Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, 18. dönem milletvekili, şair Erdem Bayazıt'ın vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı.
Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Olağanüstü Toplandı Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın Dün Kalp Krizi Sonucu Vefatının Ardından Federasyon Yönetim Kurulu Bugün Olağanüstü Toplandı.
Hakemlere Şok Suçlama! 'Aynı Konteynırda Soyundular. Aynı Anda Soyunma Odasına Girip Birlikte Kullandılar'
Galatasaray, Yeni Sezon Hazırlıklarını Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü Yeni Sezon Hazırlıklarını Florya'daki Kendi Tesislerinde Sürdüren Galatasaray, Sabah Yaptığı Antrenmanla Çalışmalarına Deva..
'Futbol ve İş Dünyası Olarak Acımız Büyük'
"Futbol ve İş Dünyası Olarak Acımız Büyük"
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın Kalp Krizinden Hayatını Kaybetmesi Üzerine Van'da Bulunan Maliye Bakanı Kemal Unakıtan ve Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik Ailesine Taziyede Bulundu.
Recep Kara, Osman Aynur, Ekrem Yavuz, Yüksel Kalay Yarı Finalde 647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Yapılan Çeyrek Final Müsabakaları Sona Erdi.
'Geliri 10 Bin Doların Üzerine Çıkaracağız'
"Geliri 10 Bin Doların Üzerine Çıkaracağız"
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ekren, Bu Yıl Kurulan Yerel Kalkınma Ajanslarıyla 2013 Yılında 10 Bin Dolar Olarak Düşünülen Gayri Safi Milli Hâsılayı Daha da Yükseltmeyi Hedeflediklerini Söyledi
KKTC'de Grev - Yarın Sabah Saatlerinde Uçuş Yapılmayacak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Hükümetin Eşel Mobil Sistemi ile İlgili Düzenlemesine Karşı Çıkan Sendikaların Yapacağı Gene..
Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Haşimi Kerkük'te Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Tarık Haşimi, Gezi ve İncelemelerde Bulunmak Üzere Kerkük'e Geldi. Bugün Yoğun Güvenlik Önlemleri Altında Kente Ge..
Gaziantepte Yağ Fabrikasında Yangın Kontrol Altına Alınamadı (2)
Gaziantep'te Yağ Fabrikasında Yangın Kontrol Altına Alınamadı (2)
Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesi'nde Faaliyet Gösteren Bir Yağ Fabrikasında Sabah Saatlerinde Çıkan Yangın Devam Ediyor. Kadooğlu Şirketler Grubu'na Ait Bizce Yağ Fabrikası'nın Yağ Deposunda Başlayan Yangının Neden...
Bunalıma Giren Engelli Vatandaş Tekerlekli Sandalyesi ile Kendini Denize Attı
Bunalıma Giren Engelli Vatandaş Tekerlekli Sandalyesi ile Kendini Denize Attı
Mersin'de Bunalıma Giren Yürüme Engelli Bir Vatandaş, Tekerlekli Sandalyesi ile Kendini Denize Attı. Engelli Vatandaşı Boğulmaktan Olay Yerinde Bulunan Bir Vatandaş Kurtardı.
Güneydoğudan Batıya Giden Tarım İşçileri 21 İlde Çalışıyor
Güneydoğu'dan Batıya Giden Tarım İşçileri 21 İlde Çalışıyor
Şanlıurfa Belediyesi İşbirliğinde İl Sağlık Müdürlüğü ve Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Bölümü'nce Hazırlanan Proje Kapsamında, Temel Sağlık Hizmetlerinden Yararlanamayan Tarım İşçisi Kadın ve Çocuklara...
Rtgd Başkanı Özkan: "Nursal Tekin'in Kaybının Acısını Yaşıyoruz" Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği (RTGD) Başkanı Metin Özkan, gazeteci ve MAK Ajansın sahibi Nursal Tekin'in kaybının acıs..
Çölaşan: Savunmaya Geçtik Danıştay Başsavcısı Tansel Çölaşan, 'Biz Siyaset Yapmıyoruz, Yargı Kuruluşları Kendi Varlıklarının Savunmasına Geçtiler. Kendi Kurumumuzu, Yargı Bağımsızlığını Savun..
Tff Başkanı Doğan'ın Cenazesi Yarın Toprağa Verilecek Iüübodrum'da Geçirdiği Ani Kalk Krizi Sonucu Dün Akşam Saatlerinde Hayatını Kaybeden Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın Ce..
Şimdi Çekin İşte! Beyazperdenin Binbir Surat Aktörlerinden Jim Carrey Kendisini Tatilde Bile Rahat Bırakmayan Paparazzilere Öyle Bir Oyun Oynadı Ki.
Serdar ve Demet Yine Hit Olacak! Yaz Şarkısı Deyince Akla Kıpır Kıpır, İnsanları Eğlendiren, Gece Sıcağında Dans Edilen, Eller Havada Tempo Tutulan Parçalar Geliyor. Gece Kulüplerinde, Plaj P..
Tayvan: "Çin ile Birleşme Yok' Taipei Hükümeti, Tayvan Cumhurbaşkanı Ma Ying -Jeou'nun 'Çin ile Ulusal Birleşme Konseyi'ni Yeniden Kurduğu Şeklindeki Haberleri Yalanladı.
Belediye, Verem Hastalarına Gıda Yardımı Yapıyor
Belediye, Verem Hastalarına Gıda Yardımı Yapıyor
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Sosyal ve Ekonomik Açıdan Yetersiz Durumda Olan ve Verem Tedavisi Gören Hastalara Gıda Desteği Veriyor. Aktif Hastalık Tedavisi Süresince Her Ay Yapılan Gıda Yardımlarından Bu Ay 191 Kişi...
Gazeteci Nursal Tekin Hayatını Kaybetti Magazin ve Aktüel Haberler Ajansı (MAK) Yazıişleri Müdürü Nursal Tekin hayatını kaybetti.
Akciğer rahatsızlığı nedeniyle Ankara Ufuk Hastanesinde..
Türüt Yine Medyaya Çattı Karabük'te 'Gazeteci Döveceğim' Demişti, Şimdi 'Satılık Kalemler' Diyor
Gaziantep'te Bir Yağ Fabrikasında Yangın Çıktı Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Bir Yağ Fabrikasında Yangın Çıktı.
Gençlerbirliği, Davraz'da Kampa Girdi Gençlerbirliği, Yeni Sezon Hazırlıklarının Birinci Etabı İçin Isparta -Davraz'da Kampa Girdi.
Çeyrek Final Başpehlivanlık Güreşleri Başladı 647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin Son Gününde Başpehlivanların Çeyrek Final Mücadelesi Başladı.
Kocaeli'de Aynı Soyunma Odasını Paylaşan Bayan ve Erkek Hakeme Soruşturma Açıldı Kocaeli'de Antrenman Öncesi Aynı Soyunma Odasına Giren Erkek ve Bayan Hakem Hakkında Soruşturma Açıldı. İkisi ..
Büyükanıt, Spor Camiasına Başsağlığı Diledi Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın Vefatından Dolayı Ailesine ve Spor Camiasına Başsa..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10