6 Temmuz 2008 Pazar Günü Haberleri

6 Temmuz 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yurtdışında Evlenmişlerdi Kiminin Mutluğunu Perçinledi, Kimi Ayrıldı; İşte Avrupa'da 'Evet' Diyenler.
Koçu Haklı Gören Yargıtay Kararı Var
Koç'u Haklı Gören Yargıtay Kararı Var
Rahmi Koç'un, "İşyerlerimde Bıyıklı ve Sakallı Olanları Çalıştırmam" Sözlerini Başbakan Erdoğan "Ayrımcılık" Olarak Nitelerken, Yargıtay'ın Bu Konuda Koç'u Haklı Bulan Kararları Olduğu Belirlendi.
Yaşar, Tarım ve Balıkçılık Bakanlığı İstedi
Yaşar, Tarım ve Balıkçılık Bakanlığı İstedi
Yaşar Topluluğu Onursal Başkanı Selçuk Yaşar, Türk Balıkçılık Sektörünün Bir Bütün Olarak Yönetilebilmesi ve Uzun Vadeli Planlamalar Yapılabilmesi İçin Türkiye'de de 'Tarım ve Balıkçılık Bakanlığı' Kurulmasını İstedi.
Atatürk Havalimanında Pist Uzayacak, Yanına Yedeği de Yapılacak
Atatürk Havalimanı'nda Pist Uzayacak, Yanına Yedeği de Yapılacak
Atatürk Havalimanı'nda 2 Bin 300 Metrelik Boyu Kısa Geldiği İçin Sık Sık Çıkmalara Neden Olan Pistin, Başından ve Sonundan 150 Metre Uzatılması Öngörülüyor.
Emekli Orgeneraller Tolon ve Eruygur Tutuklandı Emniyetteki sorgularının ardından İstanbul Adliyesi'ne sevk edilen emekli Orgeneral Şener Eruygur ve emekli Orgeneral Hurşit Tolon tutuklandı. ..
Kandaki Şeker Cep Telefonundan Takip Edilecek ABD'deki Georgetown Üniversitesi'nde Bir Grup Bilim Adamı, Şeker Hastalarının Kullandığı Parmak Delerek Kandaki Şeker Ölçümünü Yapan Sisteme Alte..
Yıl Sonuna Kadar Tüm Kız Yurtları, Ev ve Oda Tipine Geçiyor Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, Yıl Sonuna Kadar Koğuş Tipi Yurtlarda Kalan Tek Bir Kız Öğrencinin Kalmayacağ..
Afgan Kadın Atlet İtalyada Kayboldu
Afgan Kadın Atlet İtalya'da Kayboldu
Pekin Olimpiyatları'nda Koşacak Olan Afgan Kadın Atlet Mahbooba Ahadgar (19), İtalya'da Ortadan Kayboldu.
Amerikalı Bilim Adamı Aladağlar'da Kayboldu Arılarla İlgili Çalışmalar Yapmak için Geldiği Aladağlar Milli Parkı'nda Kaybolan ABD'li Bilim Adamı, Büyükelçilikten Yardım İstemesi Sonucu Bulund..
Kene İlacında Kesin Sonuç Alınmamış Sağlık Bakanlığı, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığına (Kkka) Karşı Serum Üretildiği Yönündeki Haberlere Açıklık Getirerek, Serum Konusunda Kesin Bir Son..
Arkeoloğun Evine Tarihî Eser Baskını Milas Müzesi'nde Görevli Arkeoloğun Evinde 600 Parça Tarihî Eser Ele Geçirildi. İhbarı Değerlendiren Milas Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Ekiple..
Berline Beyaz Saray
Berlin'e 'Beyaz Saray'
ABD'nin Yeni Berlin Büyükelçiliği Önceki Gün Düzenlenen Görkemli Bir Törenle Hizmete Açıldı.
Cezaevindeki Başkan Yüzünden Festival İptal Belediye Başkanı Altan Ersin ve 3 Belediye Başkan Yardımcısının Hapiste Olduğu Tekirdağ'ın Çorlu İlçesinde, Her Yıl Geleneksel Olarak Yapılan Ceviz..
Nt'den Yazarlara Teşekkür Plaketi 2008 Yılı İçinde Düzenlediği Etkinliklerle 87 Yazarı, Okurlarla Buluşturan Nt Mağazaları, İmza Günlerine Katılan İsimlere Teşekkür Plaketi Verdi.
Uyuşturucu Çetesine Operasyon: 11 Gözaltı Gaziantep'te Madde Bağımlılarına Esrar Temin Eden Sokak Satıcıları Çetesi Çökertildi. Şehir Merkezi ve İslahiye İlçesinde Gözaltına Alınan 11 Kişi, ..
'Sorularlaislamiyet.com' Sitesine Yoğun İlgi Eğitim ve Kültür Hizmetleri Veren Suffa Vakfı, Geleneksel İstanbul Mezunlar Günü'nün İkincisini Ümraniye Osmangazi Korusu'ndaki Ziya Şark Sofrası ..
İnternet Erişim Sağlayıcılarına Belge Zorunluluğu İnternet Yer Sağlayıcılarının Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'na Başvurarak 'Faaliyet Belgesi' Almaları Gerekiyor. Başvuru Süresi, 24 Te..
'Operasyona Karşı Çıkanlar Cunta Oluşumunda Aktifti' Derin Devlet Yapılanmasının Üzerine Gidilmesi için Yıllar Önce Çağrıda Bulunanlar Ergenekon'un Sol Kanadına Yönelik Operasyona Tepkili.
Üniversitede 'Soykırım' Krizi Çıktı ABD'deki Georgetown Üniversitesi'nin Türk Kürsü'nde Sözde "Ermeni Soykırımı" Krizi Patlak Verdi.
Yargı Makamı, Dosyaları Ayrıntılı Olarak İnceliyor Ergenekon Terör Örgütü Soruşturması Kapsamında Sevkedildiği Mahkemece Tutuksuz Yargılanmak Üzere Serbest Bırakılan Cumhuriyet Gazetesi Ankar..
Herkes Devam Eden Yargı Sürecine Saygı Duymalı Yargıçlar ve Savcılar Birliği (Yarsav) Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu, Devam Eden Dava ve Soruşturmalarda Siyasi Organların Beyanlarda Bulunmala..
Savcı Zekeriya Öz'ü Hedef Göstermekten İfade Vermiş Ergenekon Terör Örgütüne Yönelik Operasyonun Son Dalgasına Ait Gözaltılar Başladığında Sert Eleştirileri ile Dikkat Çeken Milliyet Gazetesi..
Ergenekon Operasyonunda Tutuklu Sayısı 56 Oldu Ergenekon Operasyonu Kapsamında Gözaltına Alınan ATO Başkanı Sinan Aygün ile Emekli Albay Hasan Atilla Uğur'un da Aralarında Bulunduğu 5 Kişi, '..
Gürbüz, Bayrak Yürüyüşünde Ön Safta Sahte 'Yeşil' Osman Gürbüz'ün Bbg Yarışmacısı Ata Türk'ün Ölümünden Sonra Türk Bayrağına Sarılmasına Tepki Göstermek Amacıyla Düzenlenen Yürüyüşte Ön Safla..
Aktrislere Torpil Yaptın mı Söyle
Aktrislere Torpil Yaptın mı Söyle
İtalya'da Eşi Başbakan Silvio Berlusconi'nin Çapkınlıklarından Bıktığı Belirtilen Veronica Lario, Kamuya Açık Şikayet Mektubu Yazmaktan Vazgeçti.
Sahte 'Yeşil'e Hablemitoğlu Cinayeti Sorgusu Ergenekon Soruşturmasında Tutuklanan Osman Gürbüz, Hablemitoğlu Cinayeti ile Danıştay Saldırısı ve Susurluk Oluşumu ile İlgili Sorgulandı.
Ergenekon'un Tansiyonu Yükseldi Ergenekon Soruşturmasında Tutuklu Sayısı 50'yi Geçti. Son Operasyonda Gözaltına Alınan Sinan Aygün Cezaevine Gönderilirken, Bazı Sanıklar Sorgulama Sırasında S..
Taraf Gazetesi, Darbe Günlüklerini Yayımlıyor Genelkurmay ile İlgili Yayınladığı Belgelerle Gündeme Gelen Taraf Gazetesi, Türkiye'yi Sarsan Darbe Günlüklerini Tüm Yönleri ve Ayrıntılarıyla Bu..
Böbrek Yetmezliği, Bir Ailenin Hayatını Kararttı Diyarbakır'da 7 Kişilik Aydoğan Ailesindeki Böbrek Yetmezliği, Anne ve Kızını Diyalize Mahkûm Ederken Ailedeki 2 Çocuğu da Diyalize Girmeye Ad..
Dağda Düşen Emekli General Yaralandı Eski Kara Harp Okulu Komutanı Emekli Tümgeneral Reha Taşkesen, Erciyes Dağı'nda Düzenlenen Eğitim Kampında Zirve Tırmanışından Dönerken Düştü.
Vaftiz Olmadı Diye Servise Alınmadı
Vaftiz Olmadı Diye Servise Alınmadı
İngiltere'de Jessica Millest Adlı 15 Yaşındaki Kız Öğrenci, Vaftizsiz Olduğu ve Yeterince Dindar Olmadığı Gerekçesiyle Okul Servisine Alınmadı.
Gece Tarifesini Kaldıran İzmirli Taksicilerin İşleri Yüzde 30 Arttı İzmir'de Gece Tarifesi Kaldırılan Taksicilerin İşleri Yüzde 30 Arttı. Tarifenin Kaldırılmasına İlk Önce Karşı Çıkan Taksici..
Müdüre, 16 Saatlik Kurtarma Operasyonu Kayseri'nin Yahyalı İlçesi Aladağlar Mevkiinde 3 Temmuz'da Kaybolan Develi İlçe Emniyet Müdürü Suat Günbey'in Yerinin, 13 Saat Süren Arama Çalışmaları S..
Başbağlar'da Acı Hâlâ Taze Başbağlar'da Yaşanan Katliamın Üzerinden 15 Yıl Geçmesine Rağmen Ne Başbağlar Ne de Erzincan Halkı Yaşananları Unutamadı. Köy Meydanında Düzenlenen Törende, Minik Ç..
Nasrettin Hoca, Göl Kuruyunca Dereye Maya Çaldı Temsili Nasrettin Hoca Kadir Çöpdemir, 49. Uluslararası Nasrettin Hoca Şenlikleri'nde Kuruyan Akşehir Gölü Yerine, Gölü Besleyen Dereye Maya Ça..
25 Yıllık Kumkapı Balık Hali Taşınıyor İstanbul Kumkapı'daki Su Ürünleri Hali Taşınıyor. Yaklaşık 27 Bin Metrekare Alanda Mevcut Fiziki Şartlarla İhtiyaca Cevap Veremeyen Hal, Büyükçekmece Gü..
Adolf Hitlerin Kafasını Kopardı
Adolf Hitler'in Kafasını Kopardı
Madame Tussaud Balmumu Müzesi'nin Berlin'deki Açılışından Dakikalar Sonra, 41 Yaşındaki Bir Erkek Ziyaretçi, Nazi Lideri Adolf Hitler'in Heykelinin Başını Kopardı.
Abant'ta Yeni Anayasa Önerisi Abant Platformu'nun 'Kürt Sorunu: Barışı ve Geleceği Birlikte Aramak' Konulu 17. Toplantısına Konuşmacı Olarak Katılan MİT Eski Müsteşarı Cevat Öneş, Aydınlığın ..
G8 Karnavalı Erken Başladı
G8 Karnavalı Erken Başladı
Sanayileşmiş Sekiz Ülke Liderinin Buluşacağı G8 Zirvesi Öncesinde "Karnaval" Erken Başladı.
Yeni Vatandaş Kucakladı
Yeni Vatandaş Kucakladı
ABD Başkanı George W.bush, 4 Temmuz Bağımsızlık Günü Kutlamaları Çerçevesinde Virginia'da 72 Kişinin Vatandaşlığa Geçmesiyle İlgili Törene Katıldı.
Obama Başkan
Obama Başkan
Denver'de Yapılan Astroloji Konferansı'na Katılan 7 Astrolog, Demokrat Parti'den Aday Olan Senatör Barack Obama'nın Başkan Olacağına Karar Verdi.
Liverpool'da Crouch da Ayrılıyor Avustralyalı Futbolcu Harry Kewell'ın Galatasaray'a Transfer Olmasının Ardından İngiliz Golcü Peter Crouch'un da Takımdan Ayrılacağı Bildiriliyor.
Filede ABD Engelini Geçemedik Bayanlar Grand Prix Eleme Müsabakalarında, Finaller Öncesinde 3. ve Son Etap Maçlarında Türkiye, ABD'ye 3-1 Yenildi.
Fransa Bisiklet Turu Dün Başladı Dünyanın En Büyük Spor Organizasyonlarından Uluslararası Fransa Bisiklet Turu'nun 95'incisi Dün Başladı.
Kovalainen, 'Pole' Pozisyonunda Formula 1'de Silverstone Grand Prix'sinde Pol Pozisyonunu 1:21.049'luk Derecesiyle Mclaren Mercedes Pilotu Heikki Kovalainen Kazandı. Kovalainen, Bu Derecesiyl..
Teniste İlhan ve Şenoğlu Şampiyon Oldu Türk Tenisinin İki Başarılı İsmi Marsel İlhan ve İpek Şenoğlu, Katıldıkları Turnuvalarda Şampiyon Oldular. Fransa'nın Mont de Marsan Kentinde Düzenlene..
Halil Altıntop'tan Terim'e Sert Eleştiri Almanya 1. Ligi Bundesliga Ekiplerinden Schalke 04'te Oynayan Halil Altıntop'un, Türk Milli Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim'i Eleştirerek, "Kariy..
Rizespor 3 Futbolcuyu Renklerine Bağladı Bank Asya 1. Lig Ekiplerinden Çaykur Rizespor, Daha Önce Anlaştığı 3 Futbolcu ile Sözleşme İmzaladı.
Ankaragücü Yarın Sezonu Açıyor Ankaragücü, Yeni Sezon Hazırlıklarına Yarın Başlayacak.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10