6 Temmuz 2008 Pazar Günü Haberleri

6 Temmuz 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fenerbahçede Deivid Şoku
Fenerbahçe'de Deivid Şoku
Yeni Sezon Hazırlıkları Kapsamında Avusturya'ya Giden Fenerbahçe'de, Deivid de Souza Şoku Yaşanıyor.
CHP Lideri Baykal: "Ergenekon Bir Misilleme" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Ergenekon Soruşturmasının, AKP Hakkında Açılan Kapatma Davasına "Misilleme" Olduğunu Öne Sürdü.
Madonna Boşanacağı Haberlerini Yalanladı Popun Divası Madonna (49), Yönetmen Olan İngiliz Eşi Guy Ritchie'den (39) Boşanmayı Planladığı Yönündeki Haberleri Yalanladı.
İspiyoncu Memurdan ?iki Hakem Konteynerde Beraber Soyundu? Raporu Rapora Kimse İnanmadı. Suçlanan Hakem, ?çok Kısa Süre Kaldık. Yanımızda Üçüncü Bir Hakem Daha Vardı? Dedi. İl Hakem Kurulu B..
Elif'in Görücüye Çıktı İzleyiciyle Buluşan Romantik Komedi 'Elif' Önceki Akşam Görücüye Çıktı.
Beşiktaş Yeni Sezon Hazırlıklarına Devam Ediyor Beşiktaş, Avusturya'da Yeni Sezon Hazırlıklarına Aralıksız Devam Ediyor.
Film Setinde Kene Paniği Çekimleri Antalya'nın Alanya İlçesinde Devam Eden 'Deli Dumrul' Adlı Filmin Sanat Yönetmeni Adnan Galip Liceli'yi Film Setinde Kene Isırdı.
Tuzlu Suyu Sevmiyormuş Öyle Görünüyor Ki, Birçok Sosyetik Güzel Bu Yıl Bodrum'u Tercih Etmiş. Kimi Ararsanız Orada...
'Khansa'dan Asla Ayrılamam' Bir Süredir Ekranlarda Görünmeyen Okan Bayülgen, İstanbul'dan Uzakta Yorgunluk Atmak ve Önümüzdeki Sezon Hayata Geçireceği Yeni Projeler İçin Güç Toplamak Amacıyla..
Unescodan İstanbula 2009a Kadar Mühlet
Unesco'dan İstanbul'a 2009'a Kadar Mühlet
BM'nin Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü Dünya Mirasını Koruma Komitesi, Eksikliklerini Tamamlaması Konusunda İstanbul'a 2009'a Kadar Mühlet Verdi.
Bae Uaek Nezdinde Büyükelçi Atadı Birleşik Arap Emirlikleri (Bae), Sivil Amaçlı Nükleer Program Geliştirme Projesi Çerçevesinde, Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu (Uaek) Nezdindeki İlk Büyüke..
Enver İbrahim Hakkında İnceleme Başlatıldı
Enver İbrahim Hakkında İnceleme Başlatıldı
Malezya'da Polis Güçleri Muhalif Lider Enver İbrahim'le Alakalı Ortaya Atılan 'Fiili Livata' Konusunu İncelemek Üzere 18 Kişinin İfadesinin Alınacağını Bildirdi.
Başbakan Erdoğan, Başpehlivan Olan Recep Kara'yı Kutladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Başpehlivan Olan Recep Kara'ya Kutlama Telgrafı Gönderdi.
Öpücük Yağmuruna Tutuldu Sevgilisi Merve, Sergen Yalçın'ı Ulu Orta Öpücük Yağmuruna Tuttu.
Kuddusi Okkır Yalovada Toprağa Verildi
Kuddusi Okkır Yalova'da Toprağa Verildi
Ergenekon Soruşturması Kapsamında Tutuklu Kaldığı Cezaevinde Kanser Olan ve Bugün Hayatını Kaybeden Kuddusi Okkır, Son Yolculuğuna Uğurlandı.
Mobilya Mağazasında Çıkan Yangın Korkuttu
Mobilya Mağazasında Çıkan Yangın Korkuttu
Erzurum'da Bir Mobilya Mağazasında Çıkan Yangın Mal Sahibini ve Mahalle Sakinlerini Korkuttu. Can Kayıbının Olmadığı Olayda İşyerindeki Eşyaların Birçoğu Yandı.
Talat: Müzakere Takviminde Neredeyse Anlaştık KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Rum Yönetimi Lideri Dimitris Hristofyas ile Doğrudan Müzakerelerin Takvimi Konusunda 'Neredeyse Anlaşmaya Va..
Başpehlivan Recep Kara Edirne'de, 647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Kategorilerinde Birinci Olan Pehlivanlar Belli Oldu. TBMM Başkanı Köksal Toptan, Başpehlivan Recep Kara'nın Altın K..
Eski Bakanlardan Faralyalı Vefat Etti Eski Bakanlardan Mehmet Ersin Faralyalı (69), İstanbul'da Tedavi Gördüğü Hastanede Vefat Etti.
Amerikan Savaş Uçağı 27 Kişiyi Kazara Vurdu
Amerikan Savaş Uçağı 27 Kişiyi Kazara Vurdu
Afganistan'da Militanlara Yönelik Saldırılar Düzenleyen Bir Amerikan Savaş Uçağının, Ülkenin Doğusunda Düğüne Giden 27 Kişiyi Kazara Vurduğu Bildirildi.
ABD'de Türk Doktorun Başarısı Başarılı Doktor Zehra Neşe Kavak, Dünyanın Alanında En Prestijli Organizasyonlarından Biri Sayılan "Uluslararası Gebelik Bilimi Akademisi'ne" (International Acad..
Altılı Ganyan 35,03 YTL İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan, 35,03 YTL İkramiye Verdi.
Güneşin Altında, Sere Serpe Haftasonunu Bir Çok Ünlü Bodrum'da Geçirdi. Bunlardan Biride Gülay Kamaz'dı
Artık Özgür Bir Kadın Sayılır! Eşiyle Boşanmaya Karar Veren İpek Tanrıyar Tatil İçin Bodrum'u Seçen Ünlülerden...
İstanbulda İki Ayrı Eylem
İstanbul'da İki Ayrı Eylem
İstanbul'da Ergenekon Operasyonunu Protesto Amacıyla İki Ayrı Eylem Düzenlendi. Türkiye Komünist Partisi (Tkp) ile Yurtsever Cephe, Taksim'de, Biz Kaç Kişiyiz Platformu Üyeleriyse Kadıköy'de Toplandı.
Başbakan Erdoğan'dan Başpehlivan Kara'ya Kutlama Telgrafı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 647. tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olan Recep Kara'yı gönderdiği telgraf ile kutladı..
Borcunu Ödemeyen Enişteye İnfaz Zonguldak'ın Devrek İlçesi'nde, Yakup Gezer, Borç Verdiği Eniştesi 42 Yaşındaki Arif Mayda'yı Bıçaklayarak Öldürüldü.
'Bu Ülkenin Yetiştirdiği Efendi Bir Kimlikti'
"Bu Ülkenin Yetiştirdiği Efendi Bir Kimlikti"
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın Vefat Haberini Yurt Dışından Dönerken Haber Aldığını ve Çok Üzüldüğünü Kaydetti.
Bekar Kalmaya Yemin mi Etti? Romantik Şarkıların Prensi Yaşar, Şu Sıralar Bir Yılın Yorgunluğunu Atmakla Meşgul...
Recep Kara İkinci Kez Başpehlivan Oldu
Recep Kara İkinci Kez Başpehlivan Oldu
Bu Yıl 647.'si Yapılan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Recep Kara İkinci Kez Başpehlivan Oldu.
Kuddusi Okkır, Son Yolculuğuna Uğurlandı Ergenekon Soruşturması Kapsamında Tutuklu Kaldığı Cezaevinde Kanser Olan ve Bugün Hayatını Kaybeden Kuddusi Okkır, Son Yolculuğuna Uğurlandı. Okkır'ın..
Bayburt 5. Tuzlu Festivali Herfene ile Sona Erdi
Bayburt 5. Tuzlu Festivali Herfene ile Sona Erdi
Bayburt Keskin Group'un Düzenlediği 5. Tuzlu Festivali Modifiye Araba Yarışması, Ödül Töreni ve Herfene ile Sona Erdi.
Başesgioğlu: Hasan Doğan'ın Ölümü Çok Ani ve Beklenmedik Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Dün Vefat Eden Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın Ölümünün Beklenmedik, Ani Bir Olay Olduğunu ..
Boylarını Uzatmak İstiyorlar Rus Kızları, Aşkta ve İşte Kazanmak İçin Kaval Kemiğini Ameliyatla 15 Santim Uzatmak İstiyor.
Anadol: Türkiye Kesilmiş Bir Karpuz Gibi İkiye Bölünmek Üzere CHP Grup Başkanvekili Kemal Anadol, 'Türkiye, 80 Yıllık Cumhuriyet Tarihinde Görülmemiş Biçimde, Kesilmiş Bir Karpuz Gibi İkiye B..
Ispartanın Gülleri Gönül Köprüsü ile Ayvalıka Geldi
Isparta'nın Gülleri Gönül Köprüsü ile Ayvalık'a Geldi
Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Geliştirilen ve Türkcell'in Ana Sponsorluğunu Yaptığı 'Gönül Köprüsü Projesi' Kapsamında Gülleriyle Ünlü Isparta İlinden Ayvalık'a Gelen Öğrenciler, Gönüllerince Eğlenme İmkanı Buldular.
Bafra İhl Mezunları Pilav Gününde Buluştu
Bafra İhl Mezunları Pilav Gününde Buluştu
Bafra İmam Hatip Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezunları Pilav Gününde Buluştu. 7.geleneksel Bafra İmam Hatip Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Buluşma Günü Programı Saygı Duruşu ve...
Bizkaçkiyiz Platformu Başkanı Özkan ve Okuyan 'Hukuk Devletine Saygı' Mitingine Katıldı
Bizkaçkiyiz Platformu Başkanı Özkan ve Okuyan "Hukuk Devleti'ne Saygı" Mitingine Katıldı
Bizkaçkiyiz Platformu Başkanı Tuncay Özkan ve Yaşar Okuyan Gaziantep'te, "Hukuk Devleti'ne Saygı" Konulu Mitinge Katıldı. İstasyon Meydanı'nda Yaklaşık 100 Kişiye Konuşan Özkan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Ergenekon...
Bizkaçkişiyiz Hareketinin Ankara Mitingine 250 Kişi Katıldı
Bizkaçkişiyiz Hareketi'nin Ankara Mitingine 250 Kişi Katıldı
Bizkaçkişiyiz Hareketi'nin Ergenekon Operasyonunu Protesto Ettiği, AK Parti Kapatma Davasına Destek Verdiği 'Hukuka ve Yargıya Saygı' Mitingine Yaklaşık 250 Kişi Katıldı. Yaklaşık 45 Dakika Süren Mitingde Atatürkçülerin...
Uluslararası Palandöken Karate  Kupasıda Akbulut Kardeşler Damgasını Vurdu
Uluslararası Palandöken Karate Kupası'da Akbulut Kardeşler Damgasını Vurdu
Erzurum'da Düzenlenen 5. Geleneksel Uluslararası Palandöken Karate Kupası Karşılaşmalarına Katılan Üç Karateci Kardeş Aldıkları 4 Madalya ile Göz Doldurdu.
Airfel, Sodex Talihlilerine Kombi ve Klimalarını Teslim Etti
Airfel, Sodex Talihlilerine Kombi ve Klimalarını Teslim Etti
Sanko Holding Şirketlerinden Airfel, Isk -Sodex 2008 Fuarı Kapsamında 5 Klima, 5 Kombi Hediye Etti. Airfel, Düzenlenen Çekilişe Katılanlar Arasından Belirlenen Talihlilere Hediyelerini Teslim Etti.
Sanko Holding, Yedigöze Sani Bey Barajı ve Hesin Temelini 9 Temmuzda Atıyor
Sanko Holding, Yedigöze Sani Bey Barajı ve Hes'in Temelini 9 Temmuz'da Atıyor
Sanko Holding Şirketlerinden Yedigöze Elektrik Üretim ve Ticaret A.ş. Tarafından Üstlenilen Yedigöze Sani Bey Barajı ve Hidroelektrik Santrali'nin Temeli 9 Temmuz'da Atılacak.
Biz Kaç Kişiyiz Hareketinin İzinsiz Basın Açıklamasına Polis Engeli
Biz Kaç Kişiyiz Hareketi'nin İzinsiz Basın Açıklamasına Polis Engeli
Balıkesir'in Burhaniye İlçesinde "Yargıya Sahip Çık" Teması İçin Biz Kaç Kişiyiz Hareketi Adına İzinsiz Toplanan Gruba Polis İzin Vermedi.
Gazeteci Balbay, Ankara Rüzgarı Programında Gözaltı Sürecini Anlattı (3) Ergenekon Operasyonu Kapsamında Gözaltına Alındıktan Sonra Serbest Bırakılan Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Mu..
İstanbul'da "Bağımsız Yargıya Saygı" Mitingi Gerçekleştirildi Biz Kaç Kişiyiz Platformu Tarafından 20 Ayrı İlde Düzenlenen "Bağımsız Yargıya Saygı" Mitingi İstanbul'da da Gerçekleştirildi. Ka..
Başesgioğlu: "Türk Futbolu Çok Önemli Bir İsmini Kaybetti" Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Başkanı Hasan Doğan'ın Ölümüne Çok Üzüldüklerini S..
200 Kişilik Ergenekon Operasyonunu Protesto Mitinginde 200 Polis Görev Aldı
200 Kişilik Ergenekon Operasyonunu Protesto Mitinginde 200 Polis Görev Aldı
Biz Kaç Kişiyiz Platformu Tekirdağ Şubesi Tarafından Düzenlenen Hukuka Saygı Mitinginde Ergenekon Operasyonu Protesto Edildi. 200 Kişinin Katıldığı Mitingde 200 Polis Görev Aldı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10