5 Temmuz 2008 Cumartesi Günü Haberleri

5 Temmuz 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gül: 'Türk -Kazak İlişkileri Mükemmel Seviyede' Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türk -Kazak İlişkilerinin Mükemmel Seviyede Olduğunu Belirterek, Bunun Türk Dünyasına Örnek Olmasını Arzu Ettiğini ..
Betancourt'un Kurtuluşunun Görüntüleri Yayınlandı Kolombiya Devrimci Silahlı Güçleri (Farc) Militanlarının 23 Şubat 2002'de Kaçırdığı Politikacı Ingrid Betancourt, Bir Operasyonla Hürriyetine..
'İran'ın Teşvik Paketine Cevabı Batı'yı Tatmin Etmedi' İran Hükümetinin, Hassas Nükleer Çalışmaları Durdurması Karşılığında Büyük Güçlerin Önerdiği Teşvik Paketine Net Bir Cevap Vermediği Bil..
Japonya'da 5.1 Büyüklüğünde Deprem Japonya'da 5.1 Büyüklüğünde Bir Deprem Meydana Geldi. Yetkililer, Tsunmai Tehlikesinin Bulunmadığını Açıkladı.
Dedeler Gölgede, Çocuklar Havuzda Serinliyor
Dedeler Gölgede, Çocuklar Havuzda Serinliyor
Yazın Kavurucu Sıcağı Diyarbakır'da da Kendini Gösterdi. Bunaltıcı Havadan Kurtulmak İsteyen Çocuklar Havuzlarda Serinlemeye Çalışıyor.
Eskişehir'de Servis Otobüsü ile Tır Çekicisi Çarpıştı: Biri Ağır 16 Yaralı Eskişehir'de, İşçi Taşıyan Servis Otobüsü ile Tır Çekicisinin Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında, Biri..
Anafen Dershanesi Kumruda Hizmet Verecek
Anafen Dershanesi Kumru'da Hizmet Verecek
Ordu'nun Kumru İlçesinde Faaliyet Gösteren Etüt Eğitim Merkezi, Anafen Dershanesi Olarak Hizmet Vermeye Başladı.
Yemeği Ocakta Unutup Yatınca Zehirlendi Ocağa Yemek Koyduktan Sonra Uyuyan Kadın, Tüpgazdan Sızan Karbonmoniksit Gazından Zehirlenerek Hastanelik Oldu.
930 Bin Memur Sendikalı Sendika Üye Sayıları ve Her Hizmet Kolunda Yetkili Kamu Görevlileri Sendikaları Çalışma Bakanlığı Tarafından Belirlendi. Belirlemeye Göre 1 Milyon 691 Bin 299 Memurun ..
Anayasa Mahkemesinin 'Mektupla Oy'u İptal Nedeni
Anayasa Mahkemesi'nin "Mektupla Oy"u İptal Nedeni
Anayasa Mahkemesi'nin Yurtdışındaki Seçmenin Mektupla Oy Kullanmasını Öngören Değişikliğin İptal Gerekçesi Resmi Gazete'de Yayımlandı.
Bes: "Yüzde 0.76'lı Zam Pişkin Bir İktidar Anlayışıdır" Bağımsız Eğitimciler Sendikası Genel Başkanı Gürkan Avcı, Haziran ayı enflasyonunun eksi çıkması sonucu memura verilen yüzde 0.76'lık z..
Ağustosta Düğün Planı! Güzel Oyuncu Ceyda Düvenci, Bir Buçuk Aydır Birlikte Olduğu Genç İşadamı Engin Akgün'le Evleniyor. Çift, Bu Akşam Aile Arasında Yapılacak Törende Yüzük Takacak..
'Türkiye'de Kıyamet Kopacak' Anayasa Mahkemesi Başkan Vekili Osman Paksüt, Anayasa Mahkemesi?nin AKP Hakkındaki Kapatma Davasına İlişkin Kararının Ardından ?kıyamet Kopacağını? Söyledi.
Emniyet Müdürü Kurtarıldı
Emniyet Müdürü Kurtarıldı
Aladağlar Milli Parkı'nda Önceki Gün Kaybolan ve Dün Bulunan Develi Emniyet Müdürü Suat Günbey, Yaklaşık 18 Saatlik Çalışmaların Sonunda Yaralı Olarak Kurtarılabildi.
Aragones'den Fenerbahçe'ye Övgü Fenerbahçe'nin Yeni Teknik Direktörü İspanyol Luis Aragones, Kulüpte Geçirdiği İlk Günün Ardından Marca Gazetesine Yaptığı Değerlendirmede, 'Fenerbahçe Kulüp O..
Skibbe: 'Kewell Takımımıza Çok Şey Katacak' Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe, Yeni Transfer Harry Kewell'ın Deneyimiyle Takıma Çok Şey Katacağını Söyledi.
Sezgin: 'Transferlerimiz Devam Edecek' Galatasaray Futbol A.ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Transferlerin Devam Edeceğini Vurgulayarak, 'İstediğimiz Bölgelere Daha Önceden Planladığımız Oyuncul..
Galatasaray'ın Yeni Transferi Harry Kewell, Sağlık Kontrolünden Geçti Iüügalatasaray'ın, Liverpool'dan Transfer Ettiği ve Dün Gece İstanbul'a Gelen Avustralyalı Oyuncu Harry Kewell, Sağlık Ko..
Kocaelispor Antrenörü İpekoğlu: Hedef Türkiye Kupası
Kocaelispor Antrenörü İpekoğlu: 'Hedef Türkiye Kupası'
Kocaelispor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, Bu Sezon Hedeflerinin Türkiye Kupası Olduğunu Söyledi. İpekoğlu, "Bu Hedefin Yanında Ligi İyi Bir Yerde Bitirmek İstiyoruz." Dedi.
İran: Nükleer Meseledeki Duruşumuz Değişmedi
İran: Nükleer Meseledeki Duruşumuz Değişmedi
İran Hükümeti, Büyük Güçlerin Sona Erdirilmesini İstediği Uranyum Zenginleştirme Faaliyetleri Konusunda Duruşunun Değişmediğini Açıkladı.
Hurşit Tolon da Adliyede Ergenekon Soruşturması Kapsamında Gözaltında Tutulan Emekli Orgeneral Hurşit Tolon da Adliyeye Sevk Edildi.
Kırık Not İçin Babasıyla Tartışıp Kayıplara Karıştı Bursa'nın Merkez Nilüfer İlçesinde Okul Notlarıyla İlgili Babasıyla Tartışan Genç Kayıplara Karıştı. Oğlunun Gidebileceği Tüm Yerleri Arama..
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nın "Deniz ve İnsan" Konulu Resim Yarışması Sonuçlandı . İSTANBUL (ANKA ) - Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nın, her iki yılda bir düzenlediği "Deniz ve İnsan" konu..
Kandaki Şekere Cep Telefonundan Takip Georgetown Üniversitesi'nden Bir Grup Bilimadamı, Şeker Hastalarının Kullandığı Parmak Delerek Kandaki Şeker Ölçümünü Yapan Sisteme Alternatif Olarak, De..
Şimşek: Gecikmiş Elektrik Teşviklerini Vereceğiz
Şimşek: 'Gecikmiş Elektrik Teşviklerini Vereceğiz'
Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, 'Yılbaşından Bu Yana Gecikmiş Olan Bütün Elektrik Teşviklerini Yakında Vereceğiz' Dedi.
Key ile İlgili Herşey! Key Alıp Almayacağımızı Nasıl Öğrenebiliriz? Ödemeler Nasıl Yapılacak? Paramızı Nereden Alabiliriz?
Kendine Ait Rekoru Yeniledi
Kendine Ait Rekoru Yeniledi
Michael Phelps Erkekler 400 Metre Karışıkta, Katie Hoff da Bayanlarda Yeni Dünya Rekorunun Sahibi Oldu.
ABD 232. Bağımsızlık Yılını Kutluyor ABD'nin 232. Bağımsızlık Yıl Dönümü, New York'ta Konserler ve Coşkulu Havai Fişek Gösterileriyle Kutlandı.
Gürcistan Devlet Başkanı Türkiye'ye Geliyor Gürcistan'ın Yurt Dışında Yaşayan Gürcü Toplumundan Sorumlu Devlet Bakanı Yulon Gagoşidze'nin, Çeşitli Temaslarda Bulunmak Üzere Türkiye'ye Gittiği..
Ermenistan'da Muhalefet Göteri Yaptı Ermenistan'daki Çeşitli Muhalefet Partilerini Bir Araya Getiren "Bütün Ermeni Hareketi", Başkent Erivan'da Akşam Saatlerinde Protesto Mitingi Düzenledi.
Şam -Paris İlişkilerinde Yeni Bir Sayfa Suriye Dışişleri Bakanı Velid El Muallim, "Şam ve Paris'in, İkili İlişkilerde Yeni Bir Sayfa Açmak ve Ortadoğu'da Barış ve İstikrar İçin Çalışma Yolund..
Saçları Eylülde Yine Değişecek 'Ayakta Kal' Adlı Sinema Filmi İçin Sarı Saçlarını Kumrala Boyatan Oyuncu Sinem Kobal Yeni Görüntüsüyle Hayranlarını Şaşırttı.
Çiftçi Borçlarına Yeni Yapılandırma Yok Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Tahsil Edilemeyen ve Vadesi Geçen Çiftçi Borçlarına Yönelik Olarak Yeni Bir Yapılanma Düşünülmediğini Bildirdi.
Orta Vadeli Mali Plan Hazır Bütçe Hazırlık Sürecini ve Çok Yıllı Bütçeleme Anlayışını Yönlendiren İkinci Önemli Belge Olan, Orta Vadeli Mali Plan (Ovmp) Son Şeklini Aldı.
Kocaoğlu, Balkanlara İzmiri Örnek Gösterdi
Kocaoğlu, Balkanlar'a İzmir'i Örnek Gösterdi
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Belediye Başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerinden Oluşan 10 Kişilik Heyetle Gittiği Bulgaristan Ziyaretinin Son Gününde, Balkanlar'da Sınır Ötesi İşbirliği,...
Abant Geçmişin Muhasebesi ile Başladı
Abant 'Geçmişin Muhasebesi' ile Başladı
Abant Platformu'nun Düzenlediği "Kürt Sorunu: Barışı ve Geleceği Birlikte Aramak" Başlıklı 17'inci Toplantısının 2'inci Gün Oturumları Başladı.
Batmanda Sıtmayla Mücadelede Yürütülen Çalışmalar Neticesinde Düşüş Yaşandı
Batman'da Sıtmayla Mücadelede Yürütülen Çalışmalar Neticesinde Düşüş Yaşandı
Batman'da Sıtmayla Mücadelede Yürütülen Çalışmalar Neticesinde Görülen Vaka Sayısında Ciddi Düşüş Yaşandı.
'Bıyık ve Sakal İstememek Ayrımcılık Değil'
"Bıyık ve Sakal İstememek Ayrımcılık Değil"
Yargıtay 9. Hukuk Dairesi Üyeleri, İşverenin İşyerinde Bıyıklı ve Sakallı Olanları Çalıştırmama Hakkı Olduğunu ve Bunun "Ayrımcılık' Olarak Değerlendirilmemesi Gerektiğini Belirtti.
Renk Vermemek İçin Soru Sormamış
Renk Vermemek İçin Soru Sormamış
Yalçınkaya'nın Sözlü Açıklamalarını ve AKP Adına da Devlet Bakanı Cemil Çiçek'in Sözlü Savunmasını Dinleyen Anayasa Mahkemesi Üyelerinin "Renk Vermemek' İçin Soru Sormadığı Öğrenildi.
Türkiye, Dünya İş Sağlığı Kongresinin Ev Sahibi Türkiye, İş Sağlığı ve Güvenliği Alanındaki En Büyük Uluslararası Organizasyonlardan Birine Ev Sahipliği Yapacak.
Otobüs Tır ile Çarpıştı: 16 Yaralı
Otobüs Tır ile Çarpıştı: 16 Yaralı
Eskişehir'de Fabrika İşçilerini Taşıyan Otobüsün, Tır ile Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Kazada, 16 Kişi Yaralandı.
Sakarya Merkez İlçesi "Adapazarı" Oldu Sakarya ili Merkez ilk kademe belediyesinin ismi Adapazarı olarak değiştirildi.
Sakarya ili Adapazarı Merkez ilk kademe belediyesinin isminin "Adap..
Balbay İçin Tutuklama Talebi
Balbay İçin Tutuklama Talebi
Ergenekon Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alınan ve Adliyeye Sevk Edilen Kişilerden 6'sı Tutuklama İstemiyle Mahkemeye Gönderildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10