5 Temmuz 2008 Cumartesi Günü Haberleri

5 Temmuz 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Asansör Boşluğuna Düşen İşçi Öldü Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'ne (TOKİ) Ait İnşaatın Asansör Tesisatını Yapan İşçi, Dengesini Kaybederek 14. Kattan As..
Doğa Derneği: 'Sarıkeçili Yörükleri Doğaya Zarar Vermiyor Aksine Doğayı Koruyor'
Doğa Derneği: "Sarıkeçili Yörükleri Doğaya Zarar Vermiyor Aksine Doğayı Koruyor"
Konar -Göçer Kültürünün Son Temsicileri Sarıkeçili Yörükleri Son Yıllarda Doğaya Zarar Veriyor Gerekçesi ile Zor Günler Yaşarken, Sarıkeçililerin Doğaya Zarar Vermenin Aksine Doğanın Korunmasında Önemli Görevler...
Hırsızlar Demir Kapılarını Kırdığı İki İş Yerini Soydu
Hırsızlar Demir Kapılarını Kırdığı İki İş Yerini Soydu
Adana'da Kimliği Belirsiz Kişi veya Kişiler Girdikleri Bir İşyeri ve Sulama Birliğinde Çok Sayıda Eşya Çaldı.
'Türk Adaletine Güveniyoruz'
"Türk Adaletine Güveniyoruz"
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün'ün Ergenekon Operasyonu Kapsamında Tutuklanması ile İlgili Olarak "Türk Adaletine Güveniyoruz. Doğru Ortaya Çıkacaktır" Dedi
Çetkoder: "Günde 12 Milyon Ekmek Çöpe Gidiyor" Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) Genel Başkanı Mustafa Göktaş, Türkiye'de günde üretilen 120 milyon ekmeğin 12 milyonunun ç..
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: 'Mahkeme Sürecinin Sonuçlanmasını Bekleyeceğiz' (1)
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: "Mahkeme Sürecinin Sonuçlanmasını Bekleyeceğiz" (1)
Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün'ün Gözaltına Alınmasından Birgün Sonra Olaya Büyük Tepki Gösteren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Bugün Yaptığı Açıklamada Mahkeme...
Eruygur Yeniden Adliye'de Ergenekon Soruşturması Kapsamında Çıkarıldığı Savcılıkta Sorgusu Yapılırken Rahatsızlanan Emekli Orgeneral Şener Eruygur, Yeniden İstanbul Adliyesi'ne Getirildi.
Kraliçe Çıplak! Sabah Gazetesi Yazarı Hıncal Uluç Sezen Aksu'nun Yeni Albümünü Beğenmediğini 'Kraliçe Çıplak.. Sezen'in Albümü Sıradan' Başlığıyla Yazdı..
Skibbe, Kewell için Ne Dedi? Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe, Yeni Transfer Harry Kewell'ın Deneyimiyle Takıma Çok Şey Katacağını Söyledi.
Bugün Berlin'de görenler Gözlerine İnanamıyor. Nazi Lideri Adolf Hitler Bir Kez Daha Berlin'i Karıştırdı.
Recep'in Tavuğu Tesadüfü! Hürriyet Yazarı Yılmaz Özdil, Önceki Gün Sabah Gazetesinde Yayınlanan ve Ergenekon İddiaları Kapsamında 7 Temmuz Tarihinde Kaos Ortamı Yaratılacağı ve Darbe için Zem..
Şener Eruygur Yeniden Adliyede 'Ergenekon Soruşturması' Kapsamında Sevk Edildiği Savcılıktaki Sorgusu Yapılırken Rahatsızlanarak Hastaneye Kaldırılan Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Genel Baş..
Fenerbahçe, Aragones ile Sözleşme İmzaladı Fenerbahçe Kulübü, İspanyol Teknik Direktör Luis Aragones ile Sözleşme İmzaladı.
Fenerbahçede Aragones Devri Başladı (2)
Fenerbahçe'de Aragones Devri Başladı (2)
Fenerbahçe, Yeni Teknik Direktörü Luis Aragones ile 2 Yıllık Sözleşme İmzaladı. İmza Törenine Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım, Yöneticilerden Murat Özaydınlı ve Mahmut Uslu ile Birlikte Yeni Teknik Direktör Luis Aragones ve...
Rigobert Song, Trabzona Geldi
Rigobert Song, Trabzon'a Geldi
Trabzonspor'un Yeni Transferi Rigobert Song, Trabzon'a Geldi. Sabah Saatlerinde Uçakla Trabzon'a Gelen Tecrübeli Futbolcu, Trabzonspor'a Geldiği İçin Mutlu Olduğunu Söyledi.
Kremlin Sözcüsü: "Nabucco Sadece Hayal Aleminde Mevcut." Rusya Devlet Başkanlığı Sözcüsü Sergey Prikhodko, Nabucco Doğalgaz Boru Hattı Projesinin Sadece Avrupalı Yetkililerin Hayal Aleminde O..
Hollanda, Ülkedeki İranlıların Nükleer Tesislere Yakınlaşmasını Yasakladı Batılı Ülkeler ile İran Arasında Nükleer Programa Yönelik Tartışma Sürerken Hollanda Hükümeti, İran Kökenlilerin Nükl..
'Bağımsızlık Günü' Tatili Kötü Ekonomiye Takıldı ABD'de Yapılan Bir Anket; Amerikalıların Büyük Bir Çoğunluğunun '4 Temmuz Bağımsızlık Günü' Haftasonu İçin Tatil Planlarını; Ekonomideki Kötü..
Stephen Baldwin: Obama Kazanırsa Ülkeyi Terk Ederim Hollywood'un Ünlü Aktörlerinden Stephen Baldwin, Başkan Adayı Barack Obama'ya Tepki Göstererek, "Eğer Obama Kazanırsa, Ülkeyi Terk Ederim" ..
Emekli Orgeneral Şener Eruygur Tekrar Adliyeye Getirildi Ergenekon Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alınan Tansiyonun Yükselmesi Nedeniyle Hastaneye Kaldırılan Emekli Orgeneral Şener Eruygur..
Eruygur'un Avukatı Esen: "Paşanın Psikolojisi Gayet İyi" Ergenekon Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alınan Şener Eruygur'un Avukatı Filiz Esen, Müvekkilinin Sağlık Durumunun Gayet İyi Olduğu..
Kuraklıktan Etkilenen Yoncanın Verimi Yüzde 25 Düştü
Kuraklıktan Etkilenen Yoncanın Verimi Yüzde 25 Düştü
Bitlis ve Çevre İllerde Yetiştirilen Yoncanın Verimi Küresel Isınma, Kuraklık ve Çiftçinin Yanlış Uygulamaları Sonucu Bu Yıl Yüzde 25 Düştü.
Gümüşhane'de Elektrik Kesintisi Gümüşhane'de Yarın 10 Saat Süresince Elektrik Kesintisi Yaşanacak.
Sendikalı Memur Sayısı 930 Bini Aştı Kamu Görevlileri Sendikalarına Üye Memur Sayısı Geçen Yıla Göre Yaklaşık 75 Bin Artarak, 930 Bini Aştı.
Amerikalı Bilim Adamı Aladağlar'da Kayboldu Arılarla İlgili Çalışmalar Yapmak İçin Geldiği Aladağlar Milli Parkı'nda Kaybolan ABD'li Bilim Adamı, Büyükelçilikten Yardım İstemesi Sonucu Bulun..
Arda Yine Yakalandı! Genç Futbolcu, İstanbul'daki Hareketli Reina Gecesinin Ardından, Önceki Gün de Bodrum'da Tekne Turu Yaparken Objektife Yakalandı.
Fenerbahçede Aragones İmzaladı
Fenerbahçe'de Aragones İmzaladı
Fenerbahçe, Yeni Teknik Direktörü Luis Aragones ile 2 Yıllık Sözleşme İmzaladı.
Hüseyin Beşok 6. Ülker Minikler Şenliğine Katıldı…
Hüseyin Beşok 6. Ülker Minikler Şenliği'ne Katıldı…
Ülker Minikler Şenliği'nde Geleceğin Minik Basketbolcularını Ziyaret Eden Galatasaray Cafe Crown Basketbol Takımının Yıldız Oyuncusu Hüseyin Beşok, Miniklerin İlgi Odağı Oldu.
Keşan 6ıncı Kültür ve Turizm Festivali 1 -3 Ağustosta
Keşan 6'ıncı Kültür ve Turizm Festivali 1 -3 Ağustos'ta
Edirne'nin Keşan İlçesinde Bu Yıl 6'cısı Düzenlenecek Olan. Kültür ve Turizm Festivali'nin 1 -3 Ağustos Tarihleri Arasında Düzenleneceği Bildirildi.
Türkmen Lider Berdimuhamedov, Putin'den Sonra Medvedev'e de At Hediye Etti Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov, Ülkesini Ziyarete Eden Rusya Devlet Başkanı Dmitri Medvedev'e..
Googledan Youtube Ziyaretçilerinin Adresi İstendi
Google'dan Youtube Ziyaretçilerinin Adresi İstendi
Medya Devi Viacom'un Kendi Yapımlarının Telif Hakkı İhlal Edilerek Youtube'da Yayınlandığı Gerekçesiyle Google Aleyhine Açtığı Milyar Dolarlık Tazminat Davasında Şok Bir Ara Karar Çıktı.
Geceyi Çadırda Geçiren Emniyet Müdürü Hastaneye Kaldırıldı Kayseri'nin Yahyalı İlçesi Aladağlar Mevkiinde Kaybolan Develi İlçe Emniyet Müdürü Suat Günbey, 13 Saat Süren Arama Çalışmaları Sonr..
Amerikalı Öğretmen, Bal Arılarını İncelemek İçin İndiği Vadide 3 Gün Mahsur Kaldı Kayseri'nin Yahyalı İlçesi Kapuzbaşı Şelalelerin De. Bal Arılarını İncelemek İsteyen Amerikalı Öğretmen Mahsu..
Darbe Paniği Jandarma AKP'li Belediye'yi Bastı Halk Darbe Sandı
Türköne, Türkiye Cumhuriyetini, Çerkezler ve Makedonyalılar Kurdu
Türköne, 'Türkiye Cumhuriyeti'ni, Çerkezler ve Makedonyalılar Kurdu'
Abant Platformu Toplantısında Konuşan Gazeteci -Yazar Mümtaz'er Türköne, Türkiye Cumhuriyeti'ni Türklerin Değil, Çerkezlerin ve Makedonyalıların Kurduğunu Söyledi.
Orman İşletme Müdürleri Kadirlide Biraraya Geldi
Orman İşletme Müdürleri Kadirli'de Biraraya Geldi
Adana Orman Bölge Müdürlüğü'ne Bağlı İşletme ve Şube Müdürlerinin Bilgilendirme Toplantısı Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Yapıldı.
Yüksek Lisans ve Doktora Öğrencileri Yemin Edip Diplomalarını Aldı
Yüksek Lisans ve Doktora Öğrencileri Yemin Edip Diplomalarını Aldı
Çukurova Üniversitesi'nde Yüksek Lisans ve Doktora Öğreniminini Tamamlayan Öğrenciler Mezuniyet Sevinci Yaşadı.
Kedi ile Köpek Yavruları Aynı Kaptan Besleniyor
Kedi ile Köpek Yavruları Aynı Kaptan Besleniyor
Aynı Tastan Yemek Yiyen Kedi ile Köpekler Köylülerin Maskotu Oldu. Köpek Yavruları ile Kedinin Dostlukları Görenleri İmrendiriyor.
Adananın Simgelerinden Taş Köprü Işıklandırılıyor
Adana'nın Simgelerinden Taş Köprü Işıklandırılıyor
Adana'da, Seyhan Nehri'nden Merkez İlçeler Seyhan ile Yüreğir Arasında Geçişi Sağlayan Tarihi Taş Köprü Işıklandırılıyor. Güzel Bir Görünüm Kazandırmak İçin Köprünün Kemerlerine 250 Watlık Projektör Takılıyor.
Tefeci Çetesinin 8 Üyesi Yakalandı
Tefeci Çetesinin 8 Üyesi Yakalandı
Adana'da Çiftçilere Yüksek Oranlı Faizle Borç Veren ve Borçlarını Vadesinde Ödemeyenlere Şiddet ve Tehdit Kullanarak Tarlalarına El Koyduğu İddia Edilen Tefeci Çetesinin 8 Zanlısı Göz Altına Alındı.
Emekli Orgeneral Şener Eruygur Taburcu Oldu
Emekli Orgeneral Şener Eruygur Taburcu Oldu
Iüüergenekon Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alınan Emekli Orgeneral Şener Eruygur, Tansiyonunun Yükselmesi Nedeniyle Kaldırıldığı Hastaneden Taburcu Oldu. Eruygur, Tekrar Adliyeye Götürüldü.
Kadın Vucudu Erkek Donörden Alınan Organları Reddedebiliyor Erkek bir donörden böbrek nakli yapılan kadınların vücutlarının yeni organı reddetme olasılıklarının daha yüksek olduğu kaydediliyo..
Bireysel Kredilerde Tehlike Var
Bireysel Kredilerde Tehlike Var
T -Bank Genel Müdürü Dinçer Alpman ile İki Gündür Süren Röportajın Üçüncü ve Son Bölümünü Okuyabilirsiniz...
Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Devam Ediyor
Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Devam Ediyor
Edirne'de Dün Öğleden Sonra Başlayan 647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin İkinci Gününde Alt Boylardaki Eleme Müsabakaları Devam Ediyor. Asırlardan Bu Yana Süre Gelen Ata Sporu Yağlı Güreşlerin En Büyük İlgi Gören...
Cebelitarık Boğazı'nı Yüzerek Geçti İspanyol Yüzücü David Meca, İspanya'nın Güneyindeki İberya Yarımadası ile Afrika'nın Kuzeyi Arasındaki En Dar Kısım Olan Cebelitarık Boğazı'nı 3 Kez Geçmey..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10