5 Temmuz 2008 Cumartesi Günü Haberleri

5 Temmuz 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Adana Demirspor Eski Yöneticisi Gülnar: 'Konuşmalarımın Sonunu Beklemediler'
Adana Demirspor Eski Yöneticisi Gülnar: "Konuşmalarımın Sonunu Beklemediler"
Adana Demirspor'un Kongresinde Çıkan Kavganın Taraflarından Eski Yönetici Edip Gülnar, Konuşmasının Sonunun Beklenmeden Susturulmak İstendiğini Belirterek, "Biraz Bekleselerdi Amacımın Ne Olduğunu Göreceklerdi" Dedi.
Hisarcıklıoğlu'ndan İslam Ülkelerine Çağrı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, İslam Konferansı Teşkilatı Ülkelerine, Uzun Zamandır Gündemde Olan Tercihli ..
Rusya ve Japonya Depremlerle Sarsıldı Rusya'nın Uzak Doğu Bölgesindeki Okhotsk Denizinde, Richter Ölçeğine Göre 7,5 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi. Japonya'da da Richter Ölçeğine Göre 5,1 ..
İzto Başkanı Demirtaş, Sakız Adası Esnafına 'Alışveriş İçin Halk Değil, Siz Gelin' Çağrısı Yaptı
İzto Başkanı Demirtaş, Sakız Adası Esnafına "Alışveriş İçin Halk Değil, Siz Gelin" Çağrısı Yaptı
İzmir Ticaret Odası (İzto) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Türkiye ile Yunanistan Arasındaki Ticaretin Arttırılmasında Sakız Adası'nın Anahtar Konumda Olduğunu Söyledi.
Rusya'nın Kuban Şehrinde Kürtaj ve Boşanmaya Geçici Olarak Ara Verildi Rusya'nın Krasnodar Bölgesindeki Kuban Şehirde, Rus Ortodoks Kilise Tarafında Kutlanan Sevgi ve Dürüstlük Günü Nedeniyle..
İran, 17 Hintli Denizciyi Karasularını İşgal Ettikleri Gerekçesi ile Tutukladı. Hindistan Dışişleri Genel Sekreteri Shiv Shankar Menon İran Kara Sularını İhlal Eden 17 Hintli Denizcinin Dün İ..
Keşmir'deki Tapınak Anlaşmazlığıyla Başlayan Çatışmalar Diğer Eyaletlere de Sıçradı Iüühindistan'ın Jammu Keşmir Eyaletinde Hükümetin Orman Arsasını Bir Hindu Tapınağına Verdikten Sonra Geri ..
Hayata Dönen Yaralı Caretta Caretta Denizle Yeniden Kucaklaştı
Hayata Dönen Yaralı Caretta Caretta Denizle Yeniden Kucaklaştı
Hatay'ın Samandağ İlçesi Sahillerinde Kafasına Vurulan Sert Bir Cisimle Yaralanan Caretta Caretta Mustafa Kemal Üniversitesi(mkü) Veterinerlik Fakültesi Tarafından Tedavi Edildikten Sonra Yeniden Denize Bırakıldı.
Bakan Çubukçu: 'Yıl Sonuna Kadar Tüm Kız Yurtları Ev ve Oda Tipine Geçecek'
Bakan Çubukçu: "Yıl Sonuna Kadar Tüm Kız Yurtları Ev ve Oda Tipine Geçecek"
Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, Van'da Ev Tipi Kız Yurdunun Açılışında Yaptığı Konuşmada, Yıl Sonuna Kadar Koğuş Tipi Yurtlarda Kalan Tek Bir Kız Öğrencinin Kalmayacağını Belirtti.
Uzunköprü'de Tredaş'ın Deposu Soyuldu Edirne'nin Uzunköprü İlçesinde Tredaş A.ş.'ye Ait Atıl Durumda Bulunan Malzeme Deposundan 19 Bin YTL Değerinde Malzeme Çalındığı Bildirildi.
İş Yerinde El Bombası Bulunan Çete Sabıkalısı Gözaltında Konya'nın Akşehir İlçesinde Daha Önce Çete Suçundan Hapis Cezası Aldığı Öğrenilen Bir Şahsın Ev ve İşyerinde Yapılan Aramada, El Bomba..
Kamuda Performans Programı Dönemi Maliye Bakanlığı, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Her Yıl Bütçe ile Birlikte Bir Performans Programını Hazırlayıp Kamuoyuna Açıklaması ve Programın Gerçekleştir..
Artık Gizlenmiyorlar! Uzun Süre İlişkilerini Gizleyen Cüneyt Özdemir ve Nefise Karatay Artık Aşklarını Göz Önünde Yaşıyor..
Mehmet Cadıl Kırkpınar'a Üç Kez Ağa Olmak İstiyor Bu Yıl Yapılan 647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin Ağası Mehmet Cadıl Üç Kez Üst Üste Ağa Olmak İstiyor.
6 Kişinin Mahkemedeki İşlemleri Sürüyor
6 Kişinin Mahkemedeki İşlemleri Sürüyor
Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa Balbay ve Osman Gürbüz'ün de Aralarında Bulunduğu 6 Kişinin Mahkemedeki İşlemleri Devam Ediyor.
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğludan Ergenekon Yorumu: 'Türk Adaletine Güveniyoruz, Doğru Olan Neyse Ortaya Çıkacaktır'
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'dan Ergenekon Yorumu: "Türk Adaletine Güveniyoruz, Doğru Olan Neyse Ortaya Çıkacaktır"
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ergenekon Operasyonunun Mahkemeye İntikal Ettiğini Hatırlatarak, "Türk Adaletine Güveniyoruz, Doğru Olan Neyse Ortaya Çıkacaktır" Dedi.
İkinci Kez Anne Olmak İstiyor! Önümüzdeki Ekim Ayında İlk Tiyatro Deneyimi İçin Broadway'de Sahneye Çıkmaya Hazırlanan Katie Holmes, İkinci Kez Anne Olmak İçin Sabırsızlanıyor.
Rusya'nın Uzak Doğu Bölgesinde 7,5'lik Deprem Rusya'nın Uzak Doğu Bölgesindeki Okhotsk Denizinde, Richter Ölçeğine Göre 7,5 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi.
Türk Telekomdan 2 Transfer Daha
Türk Telekom'dan 2 Transfer Daha
Türk Telekomspor, Futbolda Sessiz ve Derinden Gidiyor. Gelecek Sezon Bank Asya 1. Lig'e Yükselmeyi Hedefleyen Başkent Ekibi, Teknik Direktör Sorununu Erkan Sözeri ile Çözdükten Sonra, Transferde Belirlediği İsimleri...
Sürücüsünün Direksiyon Hakimiyetini Kaybettiği Otomobil Ağaca Çarptı, 1 Kişi Öldü Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde Meydana Felen Trafik Kazasında Sürücüsünün Direksiyon Hamiyetini Kaybett..
Eş Seçimine Yardımcı Olmak İçin Evlenme Bürosu Açtı
Eş Seçimine Yardımcı Olmak İçin Evlenme Bürosu Açtı
Denizli'de Boşanmaların Her Geçen Gün Artması Üzerine Bir Aile, Eş Seçiminde Yardımcı Olmak Amacıyla Evlilik Bürosu Açtı. Boşanan Çiftlere Kızan, Evli ve İki Çocuk Annesi Fatma Demirtaş (35), Eşi Turgut Demirtaş ile...
11 Hain Tuzak İmha Edildi Güvenlik Güçleri, Bir Haftada 11 Patlayıcıyı Etkisiz Hale Getirdi.
Bitliste Başıboş Dolaşan Hayvanlar Trafiği Olumsuz Etkiliyor
Bitlis'te Başıboş Dolaşan Hayvanlar Trafiği Olumsuz Etkiliyor
Bitlis'te Başıboş Hayvanların Zaman Zaman Trafiği Aksattığı ve Kazaya Davetiye Çıkardığı Gözlerden Kaçmıyor. Doğu Anadolu ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ni Birleştiren Bitlis Karayolunda Başıboş Dolaşan Hayvanlar Trafiği...
Palandöken: "Prim Affında Süre Uzatılmalı" TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, SSK ve Bağ-Kur prim borçlarını yeniden yapılandıran 5763 sayılı yasada mutlaka süre uzatmaya gidilmesi gerekt..
Belediye Başkanı Hapiste Olan Çorlu'da, Festival Yapılmayacak Belediye Başkanı Altan Ersin ve 3 Belediye Başkan Yardımcısının Hapiste Olduğu Tekirdağ'ın Çorlu İlçesinde, Her Yıl Geleneksel Ol..
İnsuyu Şenlikleri Futbol Maçlarıyla Başlıyor
İnsuyu Şenlikleri Futbol Maçlarıyla Başlıyor
İnsuyu Kültür -Sanat ve Spor Etkinlikleri 15 Temmuz'da Halı Saha Futbol Maçları ile Başlıyor. Spor Karşılaşmaları 4 Ağustos'ta Yapılacak Olan Tek Pota Finali ile Sona Erecek. 10 Ayrı Spor Dalında Yapılacak Olan Spor...
Hisarcıklıoğlu'ndan İslam Ülkelerine Tercihli Ticaret Sistemi Çağrısı TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, İslam Konferansı Teşkilatı Ülkelerine, Uzun Zamandır Gündemde Olan Tercihli Ticaret Si..
Minik Serçe Yerlere Yattı Türk Pop Müziğinin 'Minik Serçe'si Sezen Aksu, Zonguldak'ta Verdiği Konserde Müzikseverleri Coşturdu.
15 Yıl Sonra Yine Mayolu Fotoğraf Başbakan Olduğu Yıllarda, Evinin Havuzunda Mayoyla Görüntülenen Tansu Çiller, 15 Yıl Sonra Bir Kez Daha Mayolu Yakalandı
Şırnakta Operasyonlar Yoğunlaştırıldı
Şırnak'ta Operasyonlar Yoğunlaştırıldı
Şırnak'ta Güvenlik Güçlerince Terör Örgütü PKK Mensuplarına Yönelik Başlatılan Operasyonlar, Bestler Dereler Bölgesinde Yoğunlaştırıldı.
Hisarcıklıoğlu: Mahkemenin Kararını Bakliyoruz Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün'ün Gözaltına Alınmasından Birgün Sonra Olaya Büyük Tepki Gösteren Türkiye Odalar ve Borsalar Birl..
Yeni Kanun Tasarısı Fbı Ajanlarına Yabancıları Şüphe Üzerine Gözaltına Alma Hakkı Tanıyor ABD Adalet Bakanlığı'nın Çıkarmayı Planladığı Yeni Kanunla Federal Araştırma Bürosu (Fbı) Herhangi Bi..
Mutkide 8 Gündür Devam Eden Su Kesintisi Vatandaşları Perişan Etti
Mutki'de 8 Gündür Devam Eden Su Kesintisi Vatandaşları Perişan Etti
Bitlis'in Mutki İlçesinde 8 Gündür Devam Eden Su Kesintisi Vatandaşları Perişan Etti. Özellikle Bu Durumdan Hastaneler Olumsuz Etkilendi.
Gaziantepte Uyuşturucu Operasyonu: 11 Kişi Gözaltına Alındı; Sanıklar Basın Mensuplarına Küfürler Yağdırdı
Gaziantep'te Uyuşturucu Operasyonu: 11 Kişi Gözaltına Alındı; Sanıklar Basın Mensuplarına Küfürler Yağdırdı
Gaziantep'te Madde Bağımlılarına Esrar Temin Eden Sokak Satıcıları Çetesi Çökertildi. Şehir Merkezi ve İslahiye İlçesinde Gözaltına Alınan 11 Kişi, Sorgularının Ardından Adliyeye Sevk Edildi. Şahıslarla Birlikte 7 Kilo...
Besniden Adanaya Gönül Köprüsü Kuruluyor
Besni'den Adana'ya Gönül Köprüsü Kuruluyor
Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Organize Edilen ve Turkcell Tarafından Desteklenen Proje ile Yaklaşık 100 Bin Öğrencinin Katılımıyla Gerçekleşecek Gönül Köprüsü Projesi Kapsamında Adıyaman'ın Besni İlçesindeki...
Güreş Tutkunları Parklarda Sabahlıyor Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ni İzlemeye Gelenler Edirne'de Konaklama Sıkıntısı Yaşıyor. Bu Yıl 647.si Yapılan Güreşler, Şehir Dışından Gelen Vatanda..
Gıda İhracatçıları ABD Pazarını Fethetti Dünyanın En Büyük Gıda Fuarları Arasında Gösterilen ve 29 Haziran ile 1 Temmuz Tarihleri Arasında ABD'nin New York Şehrinde Düzenlenen 54. New York Su..
Gaziemirdeki Yeni Fuar Alanının Kamulaştırma Bedelinin Yüzde 75i Ödendi
Gaziemir'deki Yeni Fuar Alanının Kamulaştırma Bedelinin Yüzde 75'i Ödendi
İzmir'in Gaziemir İlçesinde, Ege Serbest Bölgesi Aş'nin (Esbaş) Bitişiğinde Bulunan ve Bir Bölümü İzmir -Çeşme -Aydın Çevreyoluna Bakan 330 Bin Metrekarelik Arazinin Yeni Fuar ve Kongre Merkezi Olarak Düzenlenmesi İçin...
Alanya'da Bin Adet Doluma Hazır Sahte İçki Şişesi Ele Geçirildi Antalya'nın Alanya İlçesinde Yapılan Operasyonlarda Bin Adet Doluma Hazır Sahte İçki Şişesi Ele Geçirildi. Operasyonların Geniş..
Bir 'Say' Vakası da Amerikadan... Hollywood'un Ünlü Aktörlerinden Stephen Baldwin, Başkan Adayı Barack Obama'ya Tepki Göstererek, "Eğer Obama Kazanırsa, Ülkeyi Terk Ederim" Dedi. Bilindiği Gi..
Cezaevinden Kılıç Çıktı Afganistan'ın Başkenti Kabil'de Bir Cezaevinde Güvenlik Güçleri Tarafından Yapılan Aramada, Bıçak, Molotofkokteyli, Kılıç ve Cep Telefonları Bulundu.
Tekirdağ Polis Emeklileri Derneği Binası Törenle Açıldı
Tekirdağ Polis Emeklileri Derneği Binası Törenle Açıldı
Türkiye Polis Emeklileri Derneği Tekirdağ Şubesi Düzenlen Törenle Hizmete Girdi.
Başbakan Erdoğan, Antalya'nın Düşman İşgalinden Kurtuluşu İçin Kutlama Mesajı Yayınladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Antalya'nın Düşman İşgalinden Kurtuluşu İçin Kutlama Mesajı Yayınladı.
Alo 188den 20 Bin Kişiye Ambulans Hizmeti
Alo 188'den 20 Bin Kişiye Ambulans Hizmeti
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin, Zor Günlerinde Başkentlilere Yardımcı Olmak Amacıyla 2003 Yılında Başlattığı "Alo 188" Ambulans ve Cenaze Hizmeti, Tüm Vatandaşların Yardımına Koşuyor.
Ayaşlılar Unutulmaz Yaz Eğlencesi
Ayaşlılar Unutulmaz Yaz Eğlencesi
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Düzenlediği " Yaz Eğlenceleri" Birbirinden Güzel Akrobasi Gösterileri ve Ünlü Sanatçıların Verdiği Konserlerle Büyük Beğeni Toplamaya Devam Ediyor. Tatile Gidemeyen Ankaralıların İlgi...
Evinin Bodrumunu Müze Yaptı
Evinin Bodrumunu Müze Yaptı
Denizli'nin Tavas İlçesinde Bir Benzincide Çalışan Emin Karadeniz (47), Evinin Bodrumunu Müze Olarak Kullanıyor. İlçe, Belde ve Köylerde Kullanılan 300'e Yakın Eşya Biriktiren Karadeniz'in Amacı, Tavas Müzesi Açmak. 1979...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10