5 Temmuz 2008 Cumartesi Günü Haberleri

5 Temmuz 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Toplantısı, 2011de 6 Bin Kişinin Katılımıyla Türkiyede Yapılacak
Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Toplantısı, 2011'de 6 Bin Kişinin Katılımıyla Türkiye'de Yapılacak
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 2011 Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Toplantısı'nın (İlo) 6 Bin Kişinin Katılımıyla Türkiye'de Yapılacağını Açıkladı.
Bakan, İp Eğirdi, Bulgur Öğüttü Hazineden Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Şimşek Niğde'nin Altunhisar İlçesinde Kültürevinin Açılışını Yaptı.
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Niğdede
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Niğde'de
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, Geçen Ay Açıklanması Gereken Buğday Fiyatlarının Temmuz Gelmesine Rağmen Hala Belirlenmediğini Belirterek, Çiftçinin Sahipsiz Bırakıldığını Söyledi.
Milli Eğitim Bakanı Çelik: 'Gönül Köprüsü Amacına Ulaşmıştır'
Milli Eğitim Bakanı Çelik: "Gönül Köprüsü Amacına Ulaşmıştır"
Milli Eğitim Bakanlığı'nın Başlattığı 'Gönül Köprüsü' Projesi Kapsamından Ankara'dan Van'a Gelen ve 390 Kişilik Öğrenci Kafilesi Van'daki Programını Tamamlayarak Memleketlerine Dönüyor. Öğrenciler İçin Hazırlanan...
Gönül Köprüsü Adıyamandan Adanaya Uzandı
Gönül Köprüsü Adıyaman'dan Adana'ya Uzandı
Adıyaman'dan 253 Öğrenci, Gönül Köprüsü Projesi Kapsamında Adana'ya Geldi.
25 Yıldır Yapılamayan Köprü Açıldı
25 Yıldır Yapılamayan Köprü Açıldı
Malatya'nın Arapgir İlçesi Koru Köyünde Yapımı İçin 25 Yıldır Uğraşılan Köprü Sonunda Tamamlanarak Hizmete Açıldı.
Yaban Hayvanlarının Kuraklıktan Etkilenmemesi İçin Orman İçlerine Göletler Yapılması Önerildi Türkiye'de Yaşanan Kuraklık En Çok Yaban Hayatını Vurdu. Orman ve Kırsal Alanda Yabani Hayvanları..
Şeffaf Tabuttaki Kadın Ağlatıyor
Şeffaf Tabuttaki Kadın Ağlatıyor
Şeffaf Tabutun İçindeki Sarışın Kadın Görenleri Ağlatıyor. Ama Hepsi de Rol Yapıyor.
Yaşlı Kadınların Kabusu Tecavüzcü
Yaşlı Kadınların Kabusu Tecavüzcü
18 Yıldır Dehşet Saçan, Yaşlı Kadınlara Musallat Seri Tecavüzcünün Robot Resmi Çizilebildi.
Abramoviçin Büyük İtirafı
Abramoviç'in Büyük İtirafı
Aleyhine Açılan Davada Verdiği İfade Ele Geçirildi. Nasıl Hayatta Kaldığı Konusunda Büyük İtirafı Ortaya Çıktı.
Ürküten Akım: Annesinin Lolitası
Ürküten Akım: Annesinin Lolitası
Anneler 'Anasının Kuzusu, Annesinin Bir Tanesi' Diye Severlerdi Evlatlarını. Ama Durum Değişiyor. Anneler Küçük Kızlarını Lolita'ya Dönüştürmek İçin Yarışıyor. Dünyada Yayılan Bu Ürkütücü Akım Artık Türkiye'de de...
Çekirge Bulutları Korkutuyor
Çekirge Bulutları Korkutuyor
Bulutlar Halinde İlerleyen Çekirgeler 1.5 Milyon Hektar Alanı Perişen Ettiler ve Tehlike Büyüyor.
Kadın Vücuduna Dair Yeni Bir Şey
Kadın Vücuduna Dair Yeni Bir Şey
200 Bin Ameliyatı Değerlendiren Uzmanlar, Kadın Vücudunun Bir Hassasiyetini Daha Belirledi.
Bursasporu Kampa Bakan Çelik Uğurladı
Bursaspor'u Kampa Bakan Çelik Uğurladı
Turkcell Süper Lig Takımlarından Bursaspor, 2008 -2009 Sezonu İçin Kamp Çalışmalarının İlk Etabını Gerçekleştireceği Isparta Davraz'a, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in de Katıldığı Törenle Uğrulandı.
Çosb Sanayicinin Zamanlardan Etkilenmemesi İçin Yüzde 4 İndirimli Elektrik Veriyor
Çosb Sanayicinin Zamanlardan Etkilenmemesi İçin Yüzde 4 İndirimli Elektrik Veriyor
Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü(çobs) Elektriğe Yapılan Zamanlardan Sonra Sanayicilere Verilen Elektrikte Yüzde 4 İndirim Yapma Kararı Aldı. Çobs Aylık 350 Bin YTL'lik Elektrik Parasını...
Cumhurbaşkanı Gül: "Astana Türk -Kazak Kardeşliğinin Bir Nişanesidir" Kazakistan'ın Başkentinin Kuruluşunu 10. Yılı Kutlamaları Çerçevesinde Astana'da Bulunan Cumhurbaşkanı Gül, Astana'nın Tü..
Sıcaktan Bunalan Çocuklar Havuzda Serinledi
Sıcaktan Bunalan Çocuklar Havuzda Serinledi
Denizli'de Sıcaktan Olumsuz Etkilenen Çocuklar, Kendilerini Havuza Atarak Rahatlamaya Çalıştı. Gün İçinde 37 Dereceye Kadar Çıkan Hava Sıcaklığının, Hayatı Olumsuz Etkiledi. Çocuklar da Temiz Kirli Demeden Denizli...
Düzcede 2 Ayrı Trafik Kazası: 5 Yaralı
Düzce'de 2 Ayrı Trafik Kazası: 5 Yaralı
Düzce D 100 Karayolu ve D 655 Karayollarında Öğle Saatlerinde Meydana Gelen 2 Ayrı Trafik Kazasında 5 Kişi Yaralandı.
Gerede Trafik Polisinden Kanıtlı Ceza Bolunun Gerede İlçesinde Trafik Polisleri Gerede Şehir Merkezinde Uygunsuz Araç Park Eden Araçların Sürücülerine Ceza Keserken Tedbiri Elden Bırakmıyor.
Mahkeme, Osman Gürbüz'e Gazi Olaylarını da Sormuş Ergenekon Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alınan Osman Gürbüz'ün Avukatı Savaş Kaya, Müvekkiline Mahkemede Gazi Olayları ve Hablemitoğlu Ci..
'Giderayak Her Türlü Güçlüğü Sarmaya Çalışıyorlar'
"Giderayak Her Türlü Güçlüğü Sarmaya Çalışıyorlar"
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Türkiye Bu Oyunlara Teslim Olmaz. Bunların Hepsinin Çaresini Beraberce Bulacağız. Ellerinden Geleni Arkalarına Bırakmıyorlar." Dedi.
Görme Engellilerden Kan Bağışı
Görme Engellilerden Kan Bağışı
Türk Kızılayı'nın Başlattığı "1 Milyon İyi İnsan Aranıyor" Kampanyasına Adana Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Üyeleri de Destek Verdi.
MHP Milletvekili Tankut, Maganda ve Hemzemin Geçitleri Sordu
MHP Milletvekili Tankut, Maganda ve Hemzemin Geçitleri Sordu
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Yılmaz Tankut; Değişik Konu ve Sorunlar Hakkında 2 Ayrı Soru Önergesi Verdi. Tankut; Hemzemin Geçitlerin Güvensizliğini ve Silahlı Magandaların Neden Olduğu Olayları...
Bakan Şimşek, Niğdede Sanayicilerin Sorunlarını Dinledi
Bakan Şimşek, Niğde'de Sanayicilerin Sorunlarını Dinledi
Hazineden Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Niğde'de Organize Sanayi Bölgesi ve Tekstil Fabrikalarını Ziyaret Etti. Gezi Sonunda Bir Değerlendirme Yapan Bakan Şimşek, Basın Mensuplarının Sorularını da Yanıtladı.
Başkent'te Köprülü Kavşak Çalışmaları Nedeniyle Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak Ankara Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'nin En Rahat Trafik Akışının Olduğu Başkent'te, Daha Uzun Yıllar Bunun Sa..
Milli Eğitim Bakanı Çelik ve Maliye Bakanı Unakıtan, Vanda
Milli Eğitim Bakanı Çelik ve Maliye Bakanı Unakıtan, Van'da
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Herkesin Beyaz Yakalı Olmaya (Doktor) Talip Olduğu Bir Memlekette Üretim Yapacak İş Gücü Bulmakta Zorluk Çektiğini Belirterek, Türkiye'nin Çözülmesi Gereken En Önemli Sorunlarından...
Ceyhanda 20 -25 Kiloluk Yayın Balıkları Vatandaşlar Tarafından Büyük İlgi Görüyor
Ceyhan'da 20 -25 Kiloluk Yayın Balıkları Vatandaşlar Tarafından Büyük İlgi Görüyor
Adana'nın Ceyhan İlçesinde Balıkçıların Ağına Takılan 20 -25 Kiloluk Yayın Balıkları Vatandaşlar Tarafından Büyük İlgi Görüyor. Ceyhan Nehrinde Balıkçılar Tarafından Serme Olarak Tabir Edilen Ağla Yakalanan Yayın...
Kurumları Gece Ziyaret Eden Burdur Valisi Özçimen, Hizmetleri Yerinde Kontrol Ediyor
Kurumları Gece Ziyaret Eden Burdur Valisi Özçimen, Hizmetleri Yerinde Kontrol Ediyor
Burdur'un Yeni Valisi İbrahim Özçimen, Farklı Çalışma Tarzı ile Vatandaşların Beğenisini Kazanıyor. Gündüz Mesaisinin Dışında Bazı Günler Geceleri de Görev Yapan Burdur Valisi Özçimen, Yetiştirme Yurdunu, Huzurevini,...
BBP Lideri Yazıcıoğlu, Ergenekon Operasyonuna Karşı Tavır Alan Baykal'ı Eleştirdi BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Ergenekon Terör Örgütüne Yapılan Oper..
Eruygur ve Tolon Mahkemeye Sevk Edildi Ergenekon Operasyonu Kapsamında Gözaltına Alınan Emekli Orgeneraller Hurşit Tolon ile Şener Eruygur Mahkemeye Sevk Edildi.
Cahidewood Gecesi 8 Temmuz'da! 1001 Gece Masalları 1 ve 2 ile Başlayan ve Büyük Ses Getiren Cahide Salı Geceleri Bu Sefer Çok Farklı Bir Konseptle Yapılıyor..
Hakkaride Çatışma
Hakkari'de Çatışma
Hakkari'nin Kavaklı Köyünde Çıkan Çatışmada 2 Terörist, Çok Miktarda Silahla Birlikte Etkisiz Hale Getirildi.
Derecik'te, 3 Yıldır Sadece Cami İmamlarının Kullandığı Evin Çatısı ve İçindeki Eşyaları Yanarak Tahrip Oldu Hakkari'nin Şemdinli İlçesine Bağlı Derecik Beldesi Ulaşan Köyünde Cami İmam Hatib..
Çelik: 'Cumhuriyet Savcılarımıza Güvenmemiz Gerekiyor" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 'Ergenekon' Soruşturmasıyla İlgili Olarak, 'Şu Anda Cumhuriyet Savcıları, Cumhuriyet Mahk..
Savcı; Tolon ve Eruygurun Tutuklanmasını İstedi
Savcı; Tolon ve Eruygur'un Tutuklanmasını İstedi
'Ergenekon Soruşturması' Çerçevesinde Sorgulanan Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Emekli Orgeneral Şener Eruygur ile Emekli Orgeneral Hurşit Tolon, Tutuklanmaları Talebiyle Mahkemeye Gönderildi.
Davaları Bilirkişi Aşamasında! Top Model Güzide Duran'ın, 'Basın Yoluyla Kendisine Hakaret Ettiği' Gerekçesiyle Ex Aşkı İlker İnanoğlu'na Açtığı Dava Dosyası, Bilirkişi Kontrolüne Gönderildi.
Hava Sıcaklığı Doğuda 3 -5 Derece Azalacak Hava sıcaklığı yarın doğu bölgelerde 3 ile 5 derece azalacak, diğer bölgelerde önemli bir değişiklik olmayacak.
Devlet Meteoroloji İşleri Gene..
Başpehlivan İkinci Tur Güreşleri Başladı
Başpehlivan İkinci Tur Güreşleri Başladı
Edirne'de Devam Eden 647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde İkinci Tur Müsabakaları Başladı. 55 Başpehlivanın Katıldığı İlk Turda 28 Güreşçi Rakiplerini Yenerek İkinci Tura Yükselmeyi Başardı.
"2011 Asya Kupası" Kuraları Çekildi 2011'de Yapılacak Asya Kupası Grup Elemeleri Kuraları Katar'ın Başkenti Doha'da Çekildi. Kıtanın En Güçlü Ekiplerinin İştirak Ettiği ve Asya Kupası Final E..
Çerkezköy Belediyesi Kırkpınar'a 8 Güreşçi ile Katılıyor Tekirdağ'ın Çerkezköy Belediyespor Yağlı Güreş Takımı Bu Yıl 647'ncisi Düzenlenecek Olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'ne ..
Başpehlivanların Güreşleri Başladı Edirne'de Devam 647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Başpehlivanların Mücadelesi Başladı.
Muğla'da Orman Yangını Muğla'ya Bağlı Gevenes Köyünde Orman Yangını Çıktı.
Özgür ve Abdullah Eskişehirspor'da Turkcell Süper Lig Takımlarından Eskişehirspor, Kasımpaşa'dan Özgür Öçal ve Mersin İdmanyurdu'dan Abdullah Halman'ı Renklerine Kattı.
Kırkpınar'da Başpehlivanlık 1. Tur Güreşleri Tamamlandı 647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Başpehlivanlık 1. Tur Güreşleri Tamamlandı.
PKK'nın Suikast Timine Darbe Öldürülen Teröristlerin Üzerinden Uzi ve Glock Suikast Silahları Çıktı
Emekli Tümgeneral Taşkesen, Erciyes Dağı'ndaki Buzulda 400 Metre Sürüklendi Eski Kara Harp Okulu Komutanı Emekli Tümgeneral Reha Taşkesen, Erciyes Dağı'nda Düzenlenen Eğitim Kampındaki Zirve ..
İş Yerinde El Bombası Bulunan Çete Sabıkalısı Tutuksuz Yargılanmak Üzere Serbest Bırakıldı Konya'nın Akşehir İlçesinde Ev ve İşyerinde Yapılan Aramada, El Bombası, Av Tüfeği ve Hint Keneviri ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10