4 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

4 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gençlerin Gözüyle Mardin Fotoğraf Sergisi Açıldı
'Gençlerin Gözüyle Mardin' Fotoğraf Sergisi Açıldı
Gençliğe Değer Projesi Kapsamında Litvanya, Letonya, Almanya ve İtalya'dan Gelen 22 Genç, Mardin ve Çevresini Gezerek Gözlemledikleri Kültürel Farklılıkları Fotoğrafladı. Gençler Çektikleri 100 Dolayında Fotoğrafı...
Ercüment Ovalı ile İbrahim Özcan da Adliyeye Sevk Edilenler Arasında Ergenekon Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alınan Ercüment Ovalı ile İbrahim Özcan'ın da Adliyeye Sevk Edildiği Öğrenildi..
Saadet Partisinden Kapsamlı Anket
Saadet Partisi'nden Kapsamlı Anket
Saadet Partisi Gemlik İlçe Teşkilatı, Önümüzdeki Yerel Seçimler Öncesi Durum Değerlendirme Anketi Gerçekleştirdi.
Bilecikin Yenipazar ve İnhisar İlçelerine Emniyet Amirliği Kuruldu
Bilecik'in Yenipazar ve İnhisar İlçelerine Emniyet Amirliği Kuruldu
Bilecik'in, Jandarma Bölgesi'nde Bulunan Yenipazar ve İnhisar İlçelerine Emniyet Amirliği Kuruldu ve Polis Bölgesi Oldu.
Tcdd, Raylardaki Genleşmelere Karşı Denetimlerini Artırdı
Tcdd, Raylardaki Genleşmelere Karşı Denetimlerini Artırdı
Tccd 6. Bölge Müdürlüğü, Güvenli Yolculuk İçin Sıcak Nedeniyle Raylarda Genleşme Olasılığını Dikkate Alarak Denetimlerini Sıklaştırdı.
İyi Tarım Uygulamalarının Yapılacağı 9 Pilot İlden Biri de Adana Oldu
İyi Tarım Uygulamaları'nın Yapılacağı 9 Pilot İlden Biri de Adana Oldu
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın 2008 -2011 Yıllarını Kapsayan Eylem Planında Yer Alan İyi Tarım Uygulamaları'nın Yapılacağı 9 Pilot İlden Biri de Adana Oldu. İyi Tarım Uygulamaları'nın Yaygınlaştırılması Çalışmalarında...
Kaymakam Altınok: 'Serik Yakın Gelecekte Antalyanın En Modern ve Yaşanılır İlçesi Olacak'
Kaymakam Altınok: "Serik Yakın Gelecekte Antalya'nın En Modern ve Yaşanılır İlçesi Olacak"
Serik Kaymakamı Selami Altınok, İlçenin 10 - 15 Yıla Kadar Antalya'da Yaşanılabilen En Modern İlçe Konumuna Geleceğine İnandığını Söyledi. Çalıştığı Süre Zarfında İlçe ile İlgili Edinmiş Olduğu İzlenimleri Aktara Selami...
Ceylanpınar'da Nüfus Kayıt Toplantısı Düzenlendi Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesinde Belediyesi ve İlçe Nüfus Müdürlüğü Görevlilerinin Ortaklaşa Düzenledikleri Toplantıda Adrese Dayalı Nüfus ..
Yabancılara Mülk Satışına İzin Verildi, Sektör Temsilcileri Devlet Desteğiyle Reklam İstiyor
Yabancılara Mülk Satışına İzin Verildi, Sektör Temsilcileri Devlet Desteğiyle Reklam İstiyor
Anayasa Mahkemesi'nin İki Ay Önce Yürürlüğe Giren İptal Kararıyla Çıkmaza Giren Emlak Sektörü, Yabancılara Mülk Satışına İzin Veren Yasanın Dün TBMM'den Geçmesiyle Rahat Bir Nefes Aldı. İkide Bir Değişen Yasanın...
Mevsimlik Tarım İşçilerine Yönelik Yürütülen Gezici Sağlık Taramasında İstenilen Başarıya Ulaşıldı
Mevsimlik Tarım İşçilerine Yönelik Yürütülen Gezici Sağlık Taramasında İstenilen Başarıya Ulaşıldı
Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Tarafından, Sağlık İl Müdürlüğü ve Şanlıurfa Belediyesi İşbirliği ile Mevsimlik Tarım İşçilerine Yönelik Yürütülen Çalışmalarda İstenilen Başarıya Ulaşıldı.
Serik'te Kimyevi Gübre Satışları Denetim Altında Satılıyor Antalya'nın Serik İlçesinde Kimyevi Gübrenin Satışı İlçe Tarım Müdürlüğü'nün Denetiminde Yapılıyor. Yetkililerin Almış Olduğu Tedbir..
Google'dan 'Kırkpınar'a Jest Dünyaca Ünlü İnternet Arama Motoru Google, Bugün Resmi Olarak Başlayacak 647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri İçin Giriş Sayfasını Kırkpınar Motifiyle Süsledi.
Galatasaray'da Yılın Golü Hakan Balta'dan Galatasaray'da, Cola Turka Yılın Golü Yarışması'nda Hakan Balta'nın Turkcell Süper Lig'in 34. ve Son Haftasındaki Maçta Gençlerbirliği Oftaş Spor'a A..
Kayıp Emniyet Müdürünün Yeri Belirlendi Kayseri Valisi Mevlüt Bilici, Dün Aladağlar Milli Parkı'nda Kaybolan Develi Emniyet Müdürü Suat Günbey'in Yerinin Tespit Edildiğini Bildirdi.
Veli Küçük Sağlık Kontrolünden Geçirildi İstanbul Ümraniye'de Bir Gecekonduda Ele Geçirilen Patlayıcılara İlişkin Yürütülen Soruşturma Kapsamında Tutuklanan Emekli Tuğgeneral Veli Küçük, Koca..
Ak Partili Gedikli: 'CHP, Anayasa Mahkemesinin Tespitleriyle İlgili Kamuoyunu Yanılttı'
Ak Partili Gedikli: "CHP, Anayasa Mahkemesi'nin Tespitleriyle İlgili Kamuoyunu Yanılttı"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli, CHP'nin Anayasa Mahkemesi'ndeki İncelemesinde Hem Hesaplarda Usulsüzlük Hem de Belgelerde Tahrifat Bulunduğunu Söyledi. Gedikli, Belgelerde Tahrifatın Parti Kapatmadan...
Kayseri'de Kayıp İlçe Emniyet Müdürünün Yeri Tespit Edildi, Kurtarılmaya Çalışılıyor Kayseri Valisi Mevlüt Bilici, Kayıp Olan İlçe Emniyet Müdürünün Bulunduğunu Bildirdi. Bilici, Yeri Tespit ..
İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman Kadro Dışı Futbolda Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdüren Beşiktaş'ta Takım Kaptanları İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman Şoku Yaşanıyor.
Koç Finansal Hizmetler'in, San Menkul Değerler'i Devralmasına İzin Rekabet Kurulu, Koç Finansal Hizmetler'in San Menkul Değerler'i Devralmasına İzin Verdi.
Rekabet Kurulu'ndan Act 4 Gayrimenkul'de İzinsiz Devir İçin 32 Bin YTL Para Cezası Rekabet Kurulu, Act 4 Gayrimenkul Geliştirme'nin Sermayesinin Tamamının, Corio N.v. ve Kontrolündeki Corio R..
Hp'nin Electronıcs Data Systems'i Devralmasına İzin Rekabet Kurulu, Hewlett -Packard Company'nin Electronic Data Systems Corporation'ı Devralmasına İzin Verdi.
Altıoklar'ın Elince Kanıtı Var! Mustafa Altıoklar, Selay Tozkoparan'ı Filmin Vizyona Girdiği Gün Asılan Bilboard Afişi Görüntüsüyle Yalanladı.
Jessica İlk Sırada In Touch Dergisinin Düzenlediği Ankette Hollywood'un En Güzel Göğüslü Kadınları Seçildi
'Keşke Kucağa Oturmasaydım' Gülben Ergen, Mehmet Ali Erbil'in Kucağına Oturduğu için Çok Pişman... İşte O Samimi Kareler...
Nazar Değer Diye Bebeğe Giysi Yok 'Avanak Kuzenler' Filminin Başrol Oyuncusu Yağmur Atacan, Babalık Heyecanını Anlattı
Tolga'nın Sünnet Görüntüsü Tolga Karel, Bu Görüntüler Karşısında Şaşkınlığını Gizleyemedi...
Acun'un Başarısının Sırrı Televizyon Projeleri İlgiyle İzlenen Ilıcalı Hayat Felsefesini Anlattı
Şok İddialar! Kayra Bebeğin Bakıcısı, Leyla Bilginel'in Kirli Çamaşırlarını Bir Bir Ortaya Döktü...
Emeklilere Zam Müjdesi! İşçi ve Bağ-Kur Emekli aylıklarına Yapılacak Zam Oranı Açıkladı
Bu Kez de Rahmi Koç'a Çattı Başbakan Tayyip Erdoğan, İl Başkanlarına Seslendiği Toplantıda İşadamı Rahmi Koça'a Ağır Bir Eleştiride Bulundu....
Tblde 16 Takım Olacak
Tbl'de 16 Takım Olacak
Basketbol Federasyonu Temsilcileri ile Beko Basketbol Ligi Kulüp Temsilcilerini Bir Araya Getiren Lig Kurulu Toplantısı Yapılırken, 2008 -09 Sezonun 16 Takımla Oynanacağı Açıklandı.
Teknede Bir Haftalık Tatil 550 YTL
Teknede Bir Haftalık Tatil 550 YTL
Akdeniz ve Ege Sahillerinde Hızla Gelişen Mavi Yolculuk Turları Temmuz, Ağustos Aylarında Her Şey Dahil Kişi Başı Ortalama 550 YTL'ye Mal Oluyor.
Pakistan'da 2 Gazeteci Kaçırıldı Pakistan'ın Afganistan Sınırı Yakınında İki Pakistanlı Gazetecinin Kaçırıldığı Bildirildi.
Adliyeye Gönderilenler Arasında Sinan Aygün de Var 'Ergenekon Soruşturması' Kapsamında Gözaltına Alınıp Bugün Adliyeye Sevk Edilenler Arasında ATO Başkanı Sinan Aygün de Bulunuyor.
Lüks Köle Oteli
Lüks Köle Oteli
Avrupa'nın Kalbinde Lüks Otelde Kraliyet Ailesi 17 Kadını Seks Kölesi Yaptı. Aralarında Türk Kızları da Var.
Mustafa Balbay da Adliyede 'Ergenekon Soruşturması' Kapsamında Adliyeye Sevk Edilenler Arasında, Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa Balbay da Bulunuyor.
Atatürkün Din Anlayışı
Atatürk'ün Din Anlayışı
Atatürk, Kurtuluş Savaşı'nı Zorluklara Göğüs Gererek, 3 Kuruşa Muhtaç Bir Halkın Gayretiyle Kazandı. Bu Gayretin Motor Gücü, Anti -Emperyalist İslam'ın İman Çocukları Olan Müdafaa -İ Hukukçuların, Gazi Mustafa Kemal'in...
Gözaltındakiler Hakim Karşısında Ergenekon operasyonu kapsamında gözaltına alınanların mahkemeye sevki sürüyor. Emniyette gözaltında tutulanları taşıyan iki minibüs daha İstanbul Adliyesi'nin..
AKP Savunması: Sözde Deliller Türkiye'de Demokrasiyi Tek Sesli ve Yasakçı Boyuta Taşıyabilecek Tehdit Niteliğinde AKP'nin Anayasa Mahkemesi'nde Yaptığı Sözlü Savunmada, Yargıtay Cumhuriyet Ba..
Rekabet'ten TMSF'nin Trakya Sanayi'yi Satışına Ön Koşulsuz İzin Rekabet Kurulu, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF), Hayyam Garipoğlu Şirketler Grubu'ndan Devraldığı Trakya Sanayi Ticar..
Akdeniz Üniversitesindeki Olaylar Davası Başladı Akdeniz Üniversitesindeki Akdeniz Öğrenci Yurdu ve Yerleşke İçerisinde 4 ve 6 Nisan Tarihlerinde Yaşanan Olaylarla İlgili Açılan Davaya Başlan..
Beşiktaşta Şok: Kaptanlar Kadro Dışı!
Beşiktaş'ta Şok: Kaptanlar Kadro Dışı!
Avusturya'da Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdüren Beşiktaş'ta Kaptanlar İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman Süresiz Kadro Dışı Bırakıldılar
İşte Gözaltındaki Paşa! İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde Gözaltında Tutulan Emekli Orgeneral Hurşit Tolon, Terörle Mücadele Şubesi?nde Görüntülendi.
Karpuz Yüklü Tırdan 22 Kaçak Yolcu Çıktı
Karpuz Yüklü Tır'dan 22 Kaçak Yolcu Çıktı
Romanya -Macaristan Sınırında Bir Türk Tır'ında Yapılan Aramada Sınırı Yasadışı Yoldan Geçmeye Çalışan 22 Türk Vatandaşı Yakalandı. Tır'ın Almanya'ya Götürmek Üzere Adana'dan Karpuz Yüklendiği Bildirildi.
Sporcu Dede 100. Yaşını Pasta Kesip Göbek Atarak Kutladı
Sporcu Dede 100. Yaşını Pasta Kesip Göbek Atarak Kutladı
Tekirdağ'da Uzun Yıllar Sporla Uğraşan Şerif Sucular İsimli Vatandaş 100. Yaşını Düzenlenen Doğum Gününde Kutladı. Atatürk'le Olan Anılarını Anlatırken Duygulanan Şerif Dede, Doğum Günü Pastasını Kesip Göbek Atmayı da...
Çiftçiler, Sezon Yorgunluğunu Yat Gezisiyle Attı
Çiftçiler, Sezon Yorgunluğunu Yat Gezisiyle Attı
Antalya'nın Demre İlçesine Bağlı Beymelek Beldesinde Fatih Tural Adındaki İş Adamı Beldede Yaşayan Yaklaşık Bin Kişi İçin Yat Gezisi Düzenledi
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10