4 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

4 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Karamürselin 87. Kurtuluş Yıl Dönümü Coşkuyla Kutlandı
Karamürsel'in 87. Kurtuluş Yıl Dönümü Coşkuyla Kutlandı
Kocaeli'nin Karamürsel İlçesi 87. Kurtuluş Gününü Coşkuyla Kutladı.
Şener Eruygur Adliyeye Sevk Edildi Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Emekli Orgeneral Şener Eruygur Adliyeye Sevk Edildi. Eruygur, Hakim ve Savcıların Kullandığı Kapıdan Adliyeye Alındı.
Baykal Yurt Gezilerine Devam Ediyor CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, bir süredir yürüttüğü gezilerine devam ediyor. Yarın Niğde'de çeşitli etkinliklere katılacak olan Baykal, önümüzdeki hafta ..
Balbay Serbest Bırakıldı
Balbay Serbest Bırakıldı
Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınan Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa Balbay serbest bırakıldı. (ANKA)
Milli Egemenlik Hareketi: "Karalama Çabalarını Şiddetle Kınıyor ve Reddediyoruz" Milli Egemenlik Hareketi, Ergenekon operasyonu kapsamında faaliyetlerinin mercek altına alındığı iddialarına y..
Başbakan Erdoğan: 'Türkiye, İç Dinamikleriyle Bu Sancılı Dönemi Atlacak Tecrübeye ve Birikime Sahip'
Başbakan Erdoğan: "Türkiye, İç Dinamikleriyle Bu Sancılı Dönemi Atlacak Tecrübeye ve Birikime Sahip"
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'de Demokratik Sistemin Kurum ve Kurallarıyla İşlediğini Belirterek, "Türkiye, İç Dinamikleriyle Bu Sancılı Dönemleri Atlatacak Tecrübeye ve Birikime Sahiptir" Dedi.
AK Parti'nin Sözlü Savunması Açıklandı AK Parti Hakkındaki Kapatma Davasında, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek ile Partinin TBMM Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ'ın Anayasa Mahk..
Kudatgobilik: 'Dünyanın 16. Büyük Ekonomisine Sahibiz' Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (Tisk) Başkanı Tuğrul Kudatgobilik, Türkiye'nin Avrupa Birliği'nin (AB) Altıncı, Dünyanın 16...
Gençay Gürsoy Yeniden Ttb Başkanı Gençay Gürsoy, Türk Tabipler Birliği (Ttb) Başkanlığı'na Yeniden Seçildi.
Baykal: 'Türk Halkını Bunlar Gerizekalı mı Zannediyor' CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Ergenekon Soruşturması ile İlgili, 'Eğer Bu Davanın (Ergenekon) Savcısı Başbakansa, Avukatı da Ana Muhal..
Bu Suya Girilir mi Belediyenin Çöp Döküm Alanına 700 Metre Uzaklıkta Bulunan Bu Sahilinde Denize Girenler Büyük Tehlike Altında!
Pekiyi Notu için Cinsel Taciz! İlköğretim Okulu Öğrencisi 4 Kız, Öğretmeni Mahkum Ettirdi
AKP, Kanadoğlu'nun Oğluyla Savunma Yaptı AKP'li Yetkililer, Sözlü Savunmanın Ardından Açıklama Yaptı
'Savcı Beni Muhbir Yapmak İstedi' Yazdığı Kitapla Ergenekon Soruşturmasında İsmi Geçen Emekli Emekli Albay Erdal Sarızeybek'ten Şo Açıklamalar
Nazım Hikmet'li AKP Savunması AKP, Anayasa Mahkemesi?ne Yaptığı Sözlü Savunmada Nazım Hikmet Örneğini Vererek, ?bir Zamanlar Nazım Hikmet?e Kimler Karşı İdi, Şimdi Kimler Şiirini Okumaktadır?..
Aygün'ün Özel Dosyasındaki Sır Kredi Kartı Borçluları da Ergenekon Dosyasında!
Baykal: Başbakan Savcıysa Ben de Avukatım CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Ergenekon Soruşturmasının Başbakan Recep Tayyip Erdoğan?ın, ?kişisel Davası? Olduğunu Öne Sürdü.
Düzgün Fiziğini Sergiledi Sivridilli Seksi Şarkıcı Tuğba Ekinci, Manken Sevgilisi Cengiz Coşkun ile Bodrum'da Tatil Yaparken Objektiflere Takıldı...
Şener Eruygur da Adliyede 'Ergenekon Soruşturması' Kapsamında Gözaltına Alınan Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Genel Başkanı Emekli Orgeneral Şener Eruygur Adliyeye Sevk Edildi.
SPK'dan Uzel Holding'e İdari Para Cezası Sermaye Piyasası Kurulu, Özel Durum Açıklama Yükümlülüğünü Zamanında Yerine Getirmediği Gerekçesiyle Uzel Holding Yönetim Kurulu Başkanı Emil İbrahim ..
Erdoğan'dan Rahmi Koç'a: "İlkel ve Ayrımcı" Başbakan Erdoğan, "Sakallı ve Bıyıklı Adam Çalıştırmam" Diyen İşadamı Rahmi Koç'un Düşüncesinin İlkel ve Ayrımcı Olduğunu Savundu.
'Başbakan Savcı İse Ben de Avukatım'
"Başbakan Savcı İse Ben de Avukatım"
Baykal, Ergenekon Soruşturmasının Başbakan Erdoğan'ın, "Kişisel Davası" Olduğunu Söyledi ve "Böyle Adalet Süreci Olur mu Kardeşim?" Dedi
AKP'nin Sözlü Savunması: AKP, Eğitim -Bir -Sen'i de Savundu AKP, Anayasa Mahkemesi'ne Yaptığı Sözlü Savunmanın Metninde Başsavcı Yalçınkaya'nın "Cumhuriyet Devrimlerine Aykırı Faaliyetlerde O..
CHP'den Yabancıya Mülk Satışına Tepki CHP Muğla Milletvekili Fevzi Topuz ve Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk Yaptıkları Ortak Açıklamada, Dün Meclis Genel Kurulu'nda Kabul Edilen Yaba..
AKP'nin Sözlü Savunması : Gül'ün Davaya Dahil Edilmesi Anayasa İhlalidir AKP'nin Anayasa Mahkemesi'ne yaptığı sözlü savunmada, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün davaya dahil edilmesinin anayasa i..
Ege'de Türk F -16'lara Taciz Genelkurmay Başkanlığı, Yunanistan'a ait uçakların, Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşu icra eden Türk uçaklarına dün 3 kez önleme yaptığını b..
Bob Sınclar İstanbul'da Konser Verecek Dans Müzikleriyle Tanınan Fransız Dj Bob Sinclar, Solistleri Steve Edwards ve Big Ali ile 29 Temmuzda Parkorman'da Konser Verecek.
İngiliz İstihbaratının Başı Komada
İngiliz İstihbaratının Başı Komada
İngiltere'nin İstihbarat Servislerinin En Başındaki Yetkilisi Alex Allan'ın (56), Evinde Düşmesinden Sonra Kaldırıldığı Hastanede Komada Olduğu Bildirildi.
Disk: "Ergenekon Soruşturması, Kanatların Tasfiyesi" DİSK Genel Başkanı Süleyman Çelebi, Ergenekon operasyonunun yeni gözaltılarla birlikte, gizli çeteleşmelere yönelik olmasından çok "bir ik..
Dünya Bankası'ndan Gıda ve Petrol Fiyatları Uyarısı Japonya'da 7 Temmuz'da Başlayacak G -8 Zirvesi Öncesinde Dünya Bankası Yükselen Gıda ve Petrol Fiyatları ile İlgili Bir Rapor Yayımlayarak,..
ABDde Leninin Lolipop Şekeri Üretildi
ABD'de Lenin'in Lolipop Şekeri Üretildi
ABD'nin Archie Mcphee Oyuncak Mağazası, Rusya'da 1917 Devriminin Öncüsü ve Sovyetler Birliği Kurucusu Vladimir Lenin'in Lolipop Şekerini Satışa Sundu.
Borsa'da Ekim'de Al Mayıs'ta Sat Boryad Dergisi'nin İMKB'nin Aylara Göre Getirisine İlişkin Yaptığı Araştırma, Borsa'nın da Yeni Yılı Umutla Beklediğini Ortaya Koyarken, İMKB -100'de En Yükse..
Yalova Jandarma Alay Komutanı Kavuz, Şırnaka Atandı
Yalova Jandarma Alay Komutanı Kavuz, Şırnak'a Atandı
Yalova'da 2 Yıldır Jandarma Alay Komutanlığı Görevini Sürdüren Jandarma Albay Alpaslan Kavuz Şırnak'a Tayin Oldu. Yerine Şırnak'ta Görev Yapan Jandarma Albay Seyit Ali Uyanık Atandı.
Yalova'da Yayla Şenlikleri Başlıyor Yalova'da Bu Yıl 4.sü Yapılacak Delmece Yayla Şenliği Yarın Başlayacak. Yalova Valiliği'nin Organize Ettiği 4.yayla Şenliği'ni Geçen Yıl Olduğu Gibi Bu Yıl..
CHP'li Anadol'dan Ergenekon Savcısı Hakkında Suç Duyurusu CHP Grup Başkanvekili Kemal Anadol, Ergenekon Soruşturması Kapsamında Basına Sızan Haberlerle İlgili Hakimler ve Savcılar Yüksek Kuru..
Hayırsever İşadamı 8 Derslikli İlköğretim Okulu Yaptıracak
Hayırsever İşadamı 8 Derslikli İlköğretim Okulu Yaptıracak
Adanalı Hayırsever İşadamı Semih Mirel, Aladağ İlçesine Bağlı Gerdibi Köyünde 8 Derslikli İlköğretim Okulu Yaptıracak.
Çiçek, Nazım Hikmet ile AKPyi Savundu
Çiçek, Nazım Hikmet ile AKP'yi Savundu
AKP, Anayasa Mahkemesi'ne Yaptığı Sözlü Savunmada Nazım Hikmet Örneğini Vererek, "Bir Zamanlar Nazım Hikmet'e Kimler Karşı İdi, Şimdi Kimler Şiirini Okumaktadır? Doğru Olan Bugünküdür" Dedi.
Gözaltındakiler Sağlık Kontrolünden Geçirildi Ergenekon operasyonu kapsamında gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 8 kişi sağlık kontrolünden geçirildi.
Ergenekon operasyonu kapsamın..
AKP İl Başkanları Toplantısı (1) Başbakan Erdoğan: "Cumhuriyetimizin Her Kurumu Muteberdir, Yıpratılmamalıdır" Başbakan Recep Tayip Erdoğan, Ergenekon Operasyonu Kapsamında İddianame Ortaya Ç..
En İyi Restoran Beyoğlu.. Gece Mekan Oscarları Açıklandı! 2007 Oscarları'nda En İyi Restoran Beyoğlu Ödülüne Flamm Layık Görüldü..
Kayıp Emniyet Müdürü Yaralı Olarak Bulundu Aladağlar Milli Parkı'nda Kaybolan Kayseri'nin Develi İlçesi Emniyet Müdürü Suat Günbey Yaralı Olarak Bulundu.
Yeni İmaja Film Teklifi Geldi Bir Çok Röportajında Gelen Dizi ve Film Tekliflerini Reddettiğini Söyleyen Murat Boz Yeni İmajıyla da Yapımcıları Peşinden Koşturuyor
Erdoğan'dan 'Sağduyu' Çağrısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Son Günlerde Yaşanan Sıcak Gelişmeler, Sağduyu İçerisinde ve Soğukkanlılıkla İzlenmelidir. Hukuki Süreç..
Çelik: 'Gündemde Asgari Ücret Yok' Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Memur ve İşçi Emeklilerinin Enflasyon Farkı ve Maaşlarıyla İlgili Bugün Bir Değerlendirme Yapacaklarını, Anca..
İzmir'de Kaynaklar Belediye Başkanı Gözaltına Alındı İzmir'in Kaynaklar Beldesi Belediye Başkanı, Belediye Bürokratları, Çalışanları ve Beldedeki Bazı İşletme Sahiplerinin de Aralarında Bulun..
Aragones İmzayı Yarın Atıyor Fenerbahçe Kulübü, Ön Sözleşme Yaptığı İspanyol Teknik Direktör Luis Aragones ile Yarın Resmi Sözleşme İmzalayacak.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10