4 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

4 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AK Parti Savunması: "Mahkemenin Hakpar Kararıyla AK Parti Davası Çöktü" (2) AK Parti Hakkında Açılan Kapatma Davasıyla İlgili Sözlü Savunmada, Siyasi Partilerin Yaşamalarının Esas, Kapatılma..
Ardahan Valisi, Artvin Valisini Ziyaret Etti
Ardahan Valisi, Artvin Valisi'ni Ziyaret Etti
Ardahan Valisi Selim Cebiroğlu, 25. Mekanizma Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Paşa Özen ve Ardahan Cumhuriyet Başsavcısı Cemil Akdeniz ile Birlikte Artvin Valisi Cengiz Aydoğdu'yu Makamında Ziyaret Etti.
Başbakanlık Korumaları '7 Temmuz Alarmı'na Geçti (Cihan Özel) Son Yapılan Operasyonda Ergenekon Terör Örgütünün 7 Temmuz Günü Ülkede Kanlı Eylemler Yapmayı Planladığı Şeklinde İddiaların K..
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Petrol Piyasasındaki Denetimlerine Devam Ediyor Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Tüketicilerin Hak ve Menfaatlerinin Korunması Amacıyla Petrol Piyasasınd..
Ankara Yenimahalle'de Su Kesintisi Ankara'da, Gimat Köprülü Kavşak İnşaatının Yapımı Kapsamında İçme Suyu Şebekesi Aktarım Hattı Çalışması Nedeniyle Yarın (5 Temmuz 2008 -Cumartesi), Saat 06...
Diyabakır Batı Çevreyolunun Temeli Atıldı
Diyabakır Batı Çevreyolu'nun Temeli Atıldı
Diyarbakır Batı Çevre Yolunun Temeli Düzenlenen Bir Törenle Atıldı.
"Çıplak Kol"a Valilik İncelemesi Bir İlköğretim Müfettişine, Kadın Öğretmenlere "Çıplak Kolla Görev Yaptırmam" Dediği Gerekçesiyle Verilen Şikayet Dilekçesi Sonrasında, Ankara Valiliği İncele..
Aragones: 'Fenerbahçe Olarak Tüm Kupalara Talibiz' Fenerbahçe Futbol Takımı'nın Yeni Teknik Direktörü Luis Aragones, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki Kulüp Binasında Başkan Aziz Yıldırı..
Fb'de Sağlık Kontrolleri Sürüyor Fenerbahçe'de 2008 -2009 Sezonu Öncesi Sağlık Kontrolleri Sürüyor.
Kırkpınar Yağlı Güreşleri "Google" Açılış Sayfasında Dünyanın En Büyük Arama Motorlarından Biri Olan "Google" Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ni Açılış Sayfasına Koydu.
İsok İstanbul Rallisi İçin Hazırlıklarını Sürdürüyor Geçtiğimiz Yıl Kurulan ve İlk Sezonunda Gösterdiği Performansla Dikkat Çeken, Genişletilmiş Takımı ile Girdiği 2008 Sezonda "Arkas Otomoti..
Fenerbahçe'de Aragones Yarın İmzalıyor Fenerbahçe Kulübü, Ön Sözleşme Yaptığı ve Dün Akşam Geç Saatlerde İstanbul'a Getirdiği İspanyol Teknik Direktör Luis Aragones ile Yarın Resmi Sözleşme İ..
Adana'ya 5 Milyon YTL Hibe Desteği Verildi Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tarafından Başlatılan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı(kkydp) Çerçevesinde Adana'ya 5 Milyon YTL H..
Tüvturk, Hazineye 20 Yılda 10 Milyar Dolar Katkı Sağlayacak
Tüvturk, Hazineye 20 Yılda 10 Milyar Dolar Katkı Sağlayacak
2008 Yılı Sonuna Kadar Türkiye Çapında 189'u Sabit, 80'i Gezici Olmak Üzere Toplam 269 Adet Yeni Araç Muayene İstasyonu Açarak Ülke Çapında Uluslararası Standartlarda Hizmet Sunmayı Hedefleyen Tüvturk, 8 Yeni...
İngiliz Yargıç: "İngiltere'de Şeriat Hukukun Rolü Olabilir" İngiltere'nin En Kıdemli Yargıcı Lord Phillips, Şeriat Hukukun Ülkede Rol Alabileceğini Söyledi. Lord Phillips, Bunun "İngiltere ve..
AK Parti Sözlü Savunması: "Siyasi Partilerin Yaşamaları Esas, Kapatılmaları İstisnadır" AK Parti, Anayasa Mahkemesi'nde Dün Yaptığı Sözlü Savunmada, Siyasi Partilerin Yaşamalarının Esas, Kapa..
Niğde Valiliği, Siirte Atanan Garnizon Komutanı Aydın Onuruna Veda Yemeği Verdi
Niğde Valiliği, Siirt'e Atanan Garnizon Komutanı Aydın Onuruna Veda Yemeği Verdi
Niğde Valiliği, Siirt'e Atanan Garnizon Komutanı Kd.albay Naci Aydın Onuruna Veda Yemeği Verdi.
Tosya E -80 Karayolunda Trafik Kazası: 1 Kişi Öldü, 24 Kişi Yaralandı
Tosya E -80 Karayolu'nda Trafik Kazası: 1 Kişi Öldü, 24 Kişi Yaralandı
Kastamonu Tosya E -80 Karayolunun Yazıçam Mevkiinde Bu Sabah Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybederken, 10'u Ağır 24 Yolcu Yaralandı.
Vakfıkebir Ekmeği İçin Taş Fırını Ustası Yetiştirilecek
Vakfıkebir Ekmeği İçin Taş Fırını Ustası Yetiştirilecek
Trabzon'un Vakfıkebir İlçesi Halk Eğitim Merkezi, Adına Festival Düzenlenen Vakfıkebir Ekmeği İçin Taş Fırını Ustası Yetiştirme Kursu Açıyor.
Malatya'daki Yayınevi Cinayeti Malatya'daki Yayınevinde Biri Alman 3 Kişinin Öldürülmesiyle İlgili Davanın Dokuzuncu Duruşmasının Öğleden Önceki Bölümünde Dinlenen İkinci Sanık, Öldürülen Ti..
Sinopta Bilgisayarda Kuran -I Kerim Kursu
Sinop'ta Bilgisayarda Kur'an -I Kerim Kursu
Sinop'ta Meydankapı Camii'nde Yaz Kur'an Kursuna Katılan Çocukları Bilgisayar Ortamında Ders Veriliyor.
Emniyet, "Glock" Marka Silah İçin Avusturya Makamlarına Yazı Yazarak Bilgi İstedi Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün'ün Makamındaki Banyoda Bulunan "Glock" Marka Silahın İzini Sür..
Tefeci Şebekesi, Ağına Düşürdüğü Vatandaşın 600 Bin YTLlik Evini 70 Bin YTLye Satmış
Tefeci Şebekesi, Ağına Düşürdüğü Vatandaşın 600 Bin YTL'lik Evini 70 Bin YTL'ye Satmış
İzmir Mali Polisi Tarafından Altı Aylık Çalışmanın Ardından Düzenlenen Operasyonda, Maddi Sıkıntıya Giren Esnaf ve Vatandaşlara Faizle Para Verdikleri, Borcunu Ödemeyenleri Tehdit Ederek ve Zor Kullanarak...
Her Zaman İlk Sırada Eşi Var! Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy, Eşi Söz Konusu Olunca Lizbon Antlaşması'nı ve İrlanda'yı Geri Plana Attı
Altı Ay Gecelerinize Rehber Olacak Gece Summer Guıde Sabah'ın Cuma İlavesine Haber Oldu. İşte Guıde Hakkında Kısa Bilgilere Ulaşabileceğiniz O Haber:
Bursada Marka Kent Eylem Planı Hazırlandı
Bursa'da Marka Kent Eylem Planı Hazırlandı
Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın 'Marka Kentler' Adlı Projesi Kapsamında Bursa Valiliği Aracılığıyla Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Hazırlanan 'Marka Kent Eylem Planı'nın Taslağı, Düzenlenen Toplantıyla Proje...
Taşköprü Orman İşletme Müdürlüğü, Köylünün Ekmek Kapısı Oldu
Taşköprü Orman İşletme Müdürlüğü, Köylünün Ekmek Kapısı Oldu
Kastamon Taşköprü Orman İşletme Müdürlüğü, 2007 Yılında Üretimini Gerçekleştirdiği Çeşitli Envallarin Satışından 13 Milyon YTL İlçe Ekonomisine Katkı Sağladı. 17 İşletme Şefliği ve 50 Orman Kalkındırma Kooperatifine...
Kesk: "Memurun Reel Kaybı Yüzde 20'nin Üzerinde" Kesk, Yapılan Zamlar ve Gerçekleşen Enflasyona Göre Memur Maaşlarında Reel Kaybın Yüzde 20'leri Geçtiğini Belirterek, Maaşlara Yapılacak 1 -2 ..
Eğitim -Bir -Sen: 'Ulusal Birlik Hareketi Platformu Üyeleri de Ergenekon Soruşturması Kapsamına Alınsın'
Eğitim -Bir -Sen: "Ulusal Birlik Hareketi Platformu Üyeleri de Ergenekon Soruşturması Kapsamına Alınsın"
Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Başkanı ve Ulusal Birlik Hareketi Platformu Başkanı Emekli Orgeneral Şener Eruygur'un Gözaltına Alınması Sonrasında Bu Platformun Üyelerinin de Ergenekon İsimli Yapıyla Bağlantısı Olup...
BBP'den Memur Zammına Tepki Büyük Birlik Partisi Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Adnan Coşkun, Haziran ayı enflasyonunun eksi çıkması sonucu memura verilen yüzde 0.76'lık zam oranına tepki gös..
Meclis'i Karıştıran Dekolte 'Burası Meclis. Podyum Değil. Seksapelliğini Kapıda Bırak' Diyerek Ayaklandılar
10 Soruda Key Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel, Key?le İlgili En Çok Merak Edilen 10 Soruyu Yanıtladı
Erdoğan'dan Sakal, Bıyık Sitemi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Bizler Hiçbir Zaman Bu Ülkede Ayrımcılığın Tarafı Olmadık. 'Ben İş Yerime Sakallı veya Bıyıklı Olanla..
Kocaelispor, Djiehoua ve Nguenheu'yı Denemek İçin Çağırdı Transferde Hız Kesmeyen Kocaelispor, Güney Afrika'dan İki Futbolcuyu Denemek İçin Türkiye'ye Çağırdı. Denemeden Sonra Teknik Heyetin ..
Tombala ile Başpehlivanın Seçimi Eski Başpehlivanları Kızdırdı
Tombala ile Başpehlivanın Seçimi Eski Başpehlivanları Kızdırdı
Bu Yıl Yapılacak Olan 647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Getirilen Tombala Sistemi Eski Pehlivanları Kızdırdı.
Genç Ressamlar Resim Sergisi Açtı
Genç Ressamlar Resim Sergisi Açtı
Iüüatatürk Üniversitesi (Aü) Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü Mezunu İki Genç, İlk Kişisel Sergilerini Bayburt Şahir Zihni Kültür Merkezi Sergi Salonunda Açtı.
Füze Kalkanında İlk Adım Tamam
Füze Kalkanında İlk Adım Tamam
ABD, Avrupa'ya Füze Kalkanı Yerleştirmenin İlk Adımını Attı. Çek Cumhuriyeti ile Anlaşma Tamam. Polonya ile İse Pazarlıklar Devam Ediyor.
Karpuz Kırımları Denetleniyor Adana İl Tarım Müdürlüğü Çiftçi Eğitim ve Yayım Şubesi'nde Görev Yapan Ziraat Mühendisleri Tarafından Tarlada Karpuz Kırım Denetimleri Devam Ediyor.
Rice Irakı İşgal Kararından Gurur Duyuyor
Rice Irak'ı İşgal Kararından Gurur Duyuyor
ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, 1 Milyondan Fazla Iraklının Öldüğü Tahmin Edilen Irak Savaşının Zorluğuna Karşın, Bu Savaşın Başlatılması Kararından Gurur Duyduğunu Söyledi.
Turizmciler, Müzekartın Müze Ziyaretçi Sayısını Artıracağına İnanıyor
Turizmciler, Müzekart'ın Müze Ziyaretçi Sayısını Artıracağına İnanıyor
Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın, Vatandaşların Müze ve Ören Yeri Ziyaretlerini Artırmak, Tarih ve Arkeoloji Bilincini Yükseltmek Amacıyla Başlattığı 'Müze Kart' Uygulaması Hayata Geçiriliyor. Turizmciler, Müzekart'ı...
7. Bafra İmam Hatip Lisesi Mezunları Pilav Günü Pazar Günü Yapılacak
7. Bafra İmam Hatip Lisesi Mezunları Pilav Günü Pazar Günü Yapılacak
Samsun'un Bafra İlçesinde 7. Bafra İmam Hatip Lisesi Mezunları Pilav Günü 6 Temmuz Günü Yapılacak.
Kılıç Dövmeli Provokatör, Hakim Karşısında
'Kılıç Dövmeli' Provokatör, Hakim Karşısında
Akdeniz Üniversitesi'nde Geçen 6 Nisan'da Meydana Gelen Taşlı, Sopalı ve Silahlı Olaylarla İlgili Açılan Davanın Görülmesine Başlandı.
Bakan Yıldırım: "Terörde Çifte Standart Olmamalı, Başbağlar da Hatırlanmalı" (2) Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Başbağlar Katliamının Yıl Dönümü Nedeniyle Yaptığı Açıklamada, "Terörde Çift..
Add Genel Sekreter Yardımcısı Arslan, Ergenekon Haberlerini 'Senayo' Olarak Niteledi Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Genel Sekreter Yardımcısı Avukat Kazım Arslan, Ergenekon Soruşturması Hakk..
İşci Partisinden Ergenekona Protesto
İşci Partisi'nden Ergenekon'a Protesto
İşci Partisi ve Kuvayı Milliye Derneği Üyesi Bir Gurup, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Binası Önüne Gelerek, Ergenekon Operasyonu Protesto Etti.
AKPnin Sözlü Savunmasının Tam Metni
AKP'nin Sözlü Savunmasının Tam Metni
AKP Dün Anayasa Mahkemesi'nde 6,5 Saat Süren Sözlü Savunma Yaptı. İşte AKP'nin Sözlü Savunması...
Hayati Yazıcı: 'Hilmi Özkökün Akil Adamlar Açıklamasını Türkiyeye Uygunluğu Açısından Yerinde Görmüyorum'
Hayati Yazıcı: "Hilmi Özkök'ün 'Akil Adamlar' Açıklamasını Türkiye'ye Uygunluğu Açısından Yerinde Görmüyorum"
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Genelkurmay Eski Başkanı Hilmi Özkök'ün 'Akil Adamların Devreye Girmesi' Açıklamasıyla İlgili; "Türkiye'de Sorunlara Sahip Çıkamayan Veyahutta Milletin Önüne Geçmiş,...
Başkalede Terör Örgütüne Ait Sığınak Bulundu
Başkale'de Terör Örgütüne Ait Sığınak Bulundu
Van'ın Başkale İlçesinde PKK Terör Örgütü ve Onun Uzantısı Olan Pjak'a Yönelik Operasyonlarına Devam Eden Güvenlik Güçleri Bir Sığınak Ele Geçirdi. Sığınakta Çok Sayıda Silah, Bomba ve Örgütsel Doküman Bulundu.
Suriyeli Profesör, Dünya Barışı İçin 90 Gün Petal Çevirecek
Suriyeli Profesör, Dünya Barışı İçin 90 Gün Petal Çevirecek
Dünyaya Barış Mesajları Vermek İçin Halep'ten Yola Çıkan Halep Üniversitesi Elektronik Bölümü Öğretim Üyesi Prof.dr Yahya Kahke, Dünya Kardeşliği İçin 90 Gün Boyunca Petal Çevirecek. Halep'ten Yola Çıkan Kahke,...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10