4 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

4 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
"Elektrik Zammı Enflasyonu Yükseltecek" Merkez Bankası, Haziran Ayında Tüketici Fiyatları Endeksinin Gerilemesinde Rusya ile Domates Krizi Başta Olmak Üzere Gıda İhracatında Yaşanan Sorunun E..
İşte Halkın Enflasyonu Tüketici Fiyat Endeksi"nde (Tüfe) Yılın İlk Altı Ayındaki Genel Artış Yüzde 6 Olurken, 40 Gıda Ürününün Aynı Dönemdeki Ortalama Fiyat Artışı Yüzde 11"le Genel Enflasyon..
Tolon'un İfadesi Henüz Alınmadı 'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alınan Emekli Orgeneral Hurşit Tolon'un Emniyetteki İfade Verme İşleminin Henüz Başlamadığı Öğrenildi.
Striptize Merak Sardı İngiliz Oyuncu Kelly Brook, Striptiz Konusunda Eğitim Görmek İstediği Söyledi.
Kırım Kongoya Karşı Serumda Kesin Bir Sonuca Varılmadı Sağlık Bakanlığı, "Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığına Karşı Serum Geliştirilmesi Hususunda Kesin Bir Sonuca Varılmadığını" Bildirdi.
Bakan Babacan Malezya'ya Gidiyor Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Kuala Lumpur'da düzenlenecek Gelişen Sekiz Ülke (D-8) Zirvesi'ne katılmak üzere 6-8 Temmuz'da Malezya'ya resmi bir ziyaret gerçe..
Elazığ'da Altılı Ganyan 274,60 YTL İkramiye Verdi Elazığ'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucu Altılı Ganyan 274,60 YTL İkramiye Verdi.
Hurşit Tolan'un Emniyetteki İşlemleri Sürüyor 'Ergenekon Soruşturması' Kapsamında Gözaltına Alınan ve Emekli Orgeneral Hurşit Tolon'un da Aralarında Bulunduğu Kişilerin Emniyetteki İşlemleri ..
Kulüpler Birliği İstanbul'da Toplandı Birinci Lig Kulüpler Birliği Vakfı, Gündemindeki Maddeleri Görüşmek Üzere İstanbul'da Toplandı.
'Ergenekon Darbe Planlarını Ortaya Çıkardı'
"Ergenekon Darbe Planlarını Ortaya Çıkardı"
Alman Medyası, Türkiye'de "Ergenekon Soruşturması" Kapsamında Yaşanan Gelişmeleri ve AK Parti'ye Açılan Kapatma Davasını Yakından Takip Ediyor.
D -8 Zirvesi'nde Türkiye'yi, Babacan Temsil Edecek Malezya'nın Başkenti Kuala Lumpur'da Yapılacak Gelişen Sekiz Ülke (D -8) Zirvesi'nde Türkiye'yi Dışişleri Bakanı Ali Babacan Temsil Edecek.
Recai Kutan: Kayıp Trilyon Konusunda Çifte Standart Uygulandı
Recai Kutan: Kayıp Trilyon Konusunda Çifte Standart Uygulandı
Saadet Partisi (Sp) Genel Başkanı Recai Kutan, Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Kanaltürk Televizyonuna Aktarılan Paralarıyla Eski Refah Partisi'nin (Rp) Kayıp Trilyon Davasının Aynı Olduğunu, Bu Konuda Mahkemenin Çifte...
Add Üyeleri, İstanbul Adliyesi Önünde Protesto Gösterisi Düzenledi Atatürkçü Düşünce Derneği(add) Üyesi Yaklaşık 30 Kişi İstanbul Adliyesi Önünde Gösteri Düzenledi. Add Başkanı Şener Eruygur'..
Tolon'un Avukatı Turan: "Susma Hakkının Kullanılıp Kullanılmayacağını Değerlendiriyoruz" Ergenekon Soruşturması Kapsamında İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde Gözaltında Tutulan Emekli Orgeneral H..
Fransa'nın Türkiye Tavrı Değişiyor Fransa'da Meclis ile Senato Arasında Yoğun Tartışmalara Yol Açan ve Türkiye'yi Doğrudan İlgilendiren Anayasa Değişikliğinden Vazgeçilmesi İhtimali Güçlendi.
Bayburt Halk Eğitim Merkezi Folklor Ekibi Türkiye 2.si Oldu
Bayburt Halk Eğitim Merkezi Folklor Ekibi Türkiye 2.si Oldu
Iüühatay'da Düzenlenen Halkoyunları Yarışmasında İkinci Olan Bayburt Ekibi Şehre Döndü. Ekibi Karşılama Töreninde Konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Harmancı, İkinciliklerden Sonra Hedeflerinin Türkiye Birinciliği...
İbrahim Üzülmez: Pişmanlık Duymuyorum Avusturya Kampında İbrahim Toraman ile Kavga Eden ve Birlikte Kadro Dışı Bırakılarak Türkiye'ye Gönderilen Beşiktaş Futbol Takımı Kaptanı İbrahim Üzülmez..
Osmangazi Belediyesi, Katılımcı Bütçe Projesini İmzaladı
Osmangazi Belediyesi, 'Katılımcı Bütçe' Projesini İmzaladı
Osmangazi Belediyesi Avrupa Birliği Bürosu, Türkiye'nin Avrupa Birliği (AB) Üyeliği Sürecinde Önemli Bir Projeye İmza Attı.
İtso, Isparta'daki Sektörleri Masaya Yatırıyor Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (Itso) Öncülüğünde Başlatılan Bir Proje ile Şehirdeki Sektörler Masaya Yatırılacak.
Başbakan'ın Yerine Babacan Malezya'ya Gidiyor Dışişleri Bakanı Ali Babacan, 8 Temmuz 2008 Tarihinde Kuala Lumpur'da Düzenlenecek Gelişen Sekiz Ülke (D -8) Zirvesi'ne Katılacak.
Buğdayın Öyküsünü Yazdı, Türkiye Üçüncüsü Oldu
Buğdayın Öyküsünü Yazdı, Türkiye Üçüncüsü Oldu
Milli Eğitim Bakanlığı ve Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü'nce Türkiye Genelinde Düzenlenen "Buğdayın Önemi, Ekmeğin Öyküsü ve Ekmek İsrafı" Konulu Hikâye, Şiir ve Resim Yarışmasında Özel Servergazi...
Danıştay, Tazminata Mahkum Edilen Sağlık Bakanlığının Yürütmeyi Durdurma Talebini Reddetti
Danıştay, Tazminata Mahkum Edilen Sağlık Bakanlığı'nın Yürütmeyi Durdurma Talebini Reddetti
Sakarya'da Yanlış Tedavi Sonucu Tek Kolu Sakat Kalan 6 Yaşındaki İlayda'nın Ailesine 57 Bin YTL Tazminat Ödemeye Mahkum Edilen Sağlık Bakanlığı'nın İcra Takibinin Durdurulması İçin Danıştay'a Yaptığı Başvuru Reddedildi.
Bugün Berlinde
Bugün Berlin'de
Görenler Gözlerine İnanamıyor. Nazi Lideri Adolf Hitler Bir Kez Daha Berlin'i Karıştırdı.
DSP Lideri Sezer: "DSP Toplumun Güvenli ve Huzurlu Limanıdır" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, DSP'nin Her Geçen Gün Yeni Katılımlarla Güçlendiğini Belirtti ve "DSP, Toplumun Güvenli ve Huzurlu ..
Balbay'ın Sorgusu Sürüyor Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınan Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa Balbay'ın adliyedeki sorgusu sürüyor. Balbay'ın serbest bırakılmadığ..
Davayla Gerildi, Çocuklarla Neşelendi
Davayla Gerildi, Çocuklarla Neşelendi
Üstün Zekalı ve Yetenekli Çocuklar Derneği'nin Liderlik Eğitim Programı'nda Ders Veren Başbakan Erdoğan, Çocukların Soruları Karşısında Gerginlikten Kurtularak Zaman Zaman Kahkaha Attı.
En İyi Restoran Nişantaşı.. Gece Mekan Oscarları Açıklandı.. 2007 Oscarları'nda En İyi Restoran Nişantaşı Ödülüne Park Şamdan Layık Görüldü..
Sezen'siz Olmuyor Sezen Aksu İmzalı 'Şıkıdım' ve 'Şımarık' Gibi Şarkılarla Satış Rekorları Kırıp, Adını Yurtdışında da Duyuran Tarkan, Son İki Albümünde Aksu Bestesine Yer Vermemişti. Ancak '..
İbrahim Toraman İstanbul'a Döndü Beşiktaşlı Futbolcu İbrahim Toraman, İstanbul'a Döndü.
İran, Batı'nın Teşvik Paketine Resmî Cevabını Verdi İran Hükümeti, Nükleer Sorunla İlgili Teşvik Paketine Resmi Cevabını İçeren Bir Dosyayı Avrupa Birliği Dış Politika Şefi Javier Solana'ya T..
Diyarbakırda Şeyh Sait İçin Kürtçe Mevlit Okutuldu
Diyarbakır'da Şeyh Sait İçin Kürtçe Mevlit Okutuldu
Devlete Karşı İsyan Başlattığı Gerekçesiyle 1925 Yılında İstiklal Mahkemeleri Kararıyla Diyarbakır'da İdam Edilen Şeyh Sait ve Arkadaşları İçin Mevlit Okutuldu.
Polis Merkezinde Fenalaşarak Yaşamını Yitiren Metin Yüksel, Toprağa Verildi Zonguldak'ta, Yakınlarının Şikayeti Üzerine Gözaltında Tutulduğu Polis Merkezinde Fenalaşarak Yaşamını Yitiren Meti..
Park Halindeki Kamyonete Çarpan Motosiklet Sürücüsü Öldü Sakarya'da Park Halindeki Kamyonete Çarpan Motosiklet Sürücüsü Kaldırıldığı Hastanede Öldü.
Hutbede Orman Yangınları Vatandaşlar Uyarıldı
Hutbede Orman Yangınları Vatandaşlar Uyarıldı
Çanakkale'de Geçen Haftalarda Üst Üste Çıkan Orman Yangınları Üzerine Vatandaşlar, Daha Hassas Olmaları Konusunda Cuma Hutbesinde İkaz Edildi.
Baykal, Yurt Gezilerini Sürdürüyor Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, Yurt Gezilerini Sürdürüyor.
Aladağlar'da Yapılan Foto Safari İptal Edildi Aladağlar Milli Parkı'nda Düzenlenen 1. Foto Safari Yarışması, Develi İlçe Emniyet Müdürü Suat Günbey'in Kaybolması ve Ardından Yaralı Olarak Bul..
Serbest Bırakılan Avar ve Yalçın Erzurum'da Ergenekon Soruşturması Kapsamında Erzurum'da Gözaltına Alındıktan Sonra Tutuksuz Yargılanmak Üzere Serbest Bırakılan Murat Avar ve Siyami Yalçın Er..
Ata Teknokent İki Yıldır Bitirilemiyor
Ata Teknokent İki Yıldır Bitirilemiyor
Erzurum Ata Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nin Binası İki Yıldır Bitirilemiyor.
Hadımköy'de Fabrika Yangını (1) Büyükçekmece Hadımköy Atatürk Sanayi Sitesi'nde Poşet İmal Ettiği Öğrenilen 3 Katlı Fabrikada Yangın Çıktı. Alev Alev Yanan Fabrikayı Söndürmek İçin Çevre İlçe..
Manavgat Şelalesindeki  Fiyat Ucuzluğu Esnafın İşini Arttırdı
Manavgat Şelalesi'ndeki Fiyat Ucuzluğu Esnafın İşini Arttırdı
Dünyaca Ünlü Manavgat Şelalesi'ni 1 Milyonun Üstünde Yerli ve Yabancı Turistin Ziyaret Etmesi Bekleniyor.
'Çıplak Kol'a Valilik İncelemesi İlköğretim Müfettişi İhsan Polat Hakkında Kadın Öğretmenlere ?çıplak Kolla Görev Yaptırmam? Dediği İddiası Sonrasında An..
Gül: Herşey Türkiye'nin Çıkarları Doğrultusunda Olmalı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Ergenekon Soruşturması"yla İlgili Olarak Herkesin ve Tüm Kurumların Türkiye'yi Girdiği Atmosferden En Güçlü..
İran'dan ABD'ye Yatırım Çağrısı İran, Petrol ve Doğal Gaz Yataklarının İşletilmesinde ABD'nin de Yatırım Yapabileceğini Bildirdi.
Luis Aragones: 'Fenerbahçe Olarak Tüm Kupalara Talibiz'
Luis Aragones: "Fenerbahçe Olarak Tüm Kupalara Talibiz"
Fenerbahçe Futbol Takımı'nın Yeni Teknik Direktörü Luis Aragones, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki Kulüp Binasında Başkan Aziz Yıldırım ve Yöneticilerle Bir Araya Geldi. Stadı da Gezen İspanyol Teknik Adam Sohbette...
Fenerbahçede Sağlık Kontrolleri Devam Ediyor
Fenerbahçe'de Sağlık Kontrolleri Devam Ediyor
Yeni Sezon Hazırlıklarını Kendi Tesislerinde Sürdüren Fenerbahçe'de Iüüoyuncuların 2008 -2009 Futbol Sezonu Öncesi Sağlık Kontrolleri de Devam Ediyor.
Sağlık Bakanlığı, Yeşil Kartlı Hastaların Organ Nakil ve Kemik İliği Nakli İşlemlerini Hızlandırıyor Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü Tarafından Yayımlanan ve 81 İl Valiliği..
Amerikalılara Göre Yanlış Politikayı Protesto Etmek de Vatanseverlik Bugün Kuruluş Yıldönümünü Kutlayan ABD'de Yapılan Bir Vatanseverlik Anketi İlginç Sonuçlar Verdi. Usa Today Gazetesi ve Ga..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10