4 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

4 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Beşiktaşlı Futbolcu İbrahim Üzülmez de İstanbul'a Döndü Beşiktaşlı Futbolcu İbrahim Üzülmez İstanbul'a Döndü. Beşiktaş'ın Avusturya'daki Kampında Takım Arkadaşı İbrahim Toraman ile Kavga Etti..
Set Ekibi Otelden Ayrıldı Afyonkarahisar'ın Emirdağ İlçesindeki Ömer Termal İşletme Müdürü Yalçın Özcan, 47 Gündür Filmin Çekimleri İçin Kentte Bulunan Sanatçı Cem Yılmaz ve 120 Kişilik Film ..
Acar Çifti Tekne Keyfinde! İşadamı Erdal Acar ile Eşi Emel Yıldırım Acar ve Çocukları Bodrum Türkbükü'ndeki Cennet Koyu'nda Tatil Yapıyor.
'Demir Fiyat Artışları Kanununa Aykırı Değil'
"Demir Fiyat Artışları Kanunu'na Aykırı Değil"
Rekabet Kurumu, Haftalık Değerlendirmesinde, Uzun Demir Çelik Ürünleri Pazarı'nda Son Zamanlarda Meydana Gelen Fiyat Artışlarının Koşullara Uygun Olarak Arttığına Karar Verdi.
Rusya'da Çok Ciltli İslam Ansiklopedisi Yayınlanacak Rusya Devlet Başkanlığı Genel Sekreterliği Danışmanı Aleksey Grişin, Rusya'da İlk Kez Rusça Çok Ciltli İslam Ansiklopedisi Çıkaracaklarını..
Hemşire Yok Diye Acil Servis Kapanıyor
Hemşire Yok Diye Acil Servis Kapanıyor
Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Konuralp Araştırma ve Uygulama Hastanesi Acil Servisi, 14 Temmuz'da Kapatılacak. Hemşire Eksikliği Nedeni ile Acil Servis Tamamen Kapatılırken Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümünde İse...
Cumhurbaşkanı Gül, Gençay Gürsoy'u Tebrik Etti Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden Yapılan Yazılı Açıklamada, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, Türk Tabipler Birliği Merkez Konseyi Başkanlığı'na..
'KKKAa Karşı Serum Henüz Üretilmedi'
"KKKA'a Karşı Serum Henüz Üretilmedi"
Sağlık Bakanlığı, Bazı Yayın Organlarında Çıkan "Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı'na Karşı Serum Üretildi" Şeklinde Yer Alan Haberlerin Doğru Olmadığı Bildirildi.
Erzurum Milli Eğitim Müdürlüğü'ne 4.1 Milyon YTL Ödenek Tahsis Edildi Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Erzurum İlçelerinin Eğitim İhtiyaçlarında Kullanılmak Üzere 4 Milyon 100 Bin YTL Ödenek..
Hadımköy'deki Ambalaj Fabrikasında Çıkan Yangın Söndürüldü Büyükçekmece Hadımköy'de Strafor ve Ambalaj Malzemesi Üreten 3 Katlı Fabrikada Çıkan Yangın Kontrol Altına Alındı. Söndürme Uçakları..
Ergenekon Davası Silivride Görülebilir
Ergenekon Davası Silivri'de Görülebilir
Adalet Bakanı Şahin, Ergenekon Davasının Silivri Cezaevi'nde Görülmesi Konusunda Savcılık Talebi Değerlendireceklerini Söyledi. Şahin, "Bu Konuda Savcılıktan Bir Talep Gelirse Yardımcı Oluruz." Dedi.
Vali Bulut, Balkanların Altın Çocuklarını Tebrik Etti
Vali Bulut, Balkanlar'ın Altın Çocuklarını Tebrik Etti
Erzurum Valisi Sami Bulut, Balkan Matematik Olimpiyatları'nda 2 Altın 1 Gümüş Madalya Kazanan Özel Aziziye Eğitim Kurumları'nın Başarılı Öğrencilerini Tebrik Etti.
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 4 Temmuz 2008 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
Ergenekon'da İddianame Gecikecek Ergenekon operasyonu kapsamında gözaltına alınanların sorgulamalarının uzaması üzerine, iddianamenin gecikeceği öğrenildi.
Öte yandan İstanbul Adliyesi'..
Ergenekon İddianamesi Gecikecek yeni Gözaltılar Nedeniyle Ergenekon İddianamesi Gecikecek.
Galatasaray Futbol A.ş Genel Müdürü Sezgin: 'Kewell'de Bir Problem Yok' Galatasaray'da Sabah Yaşanan Kewell Belirsizliğine Son Noktayı Galatasaray Futbol A.ş Genel Müdürü Adnan Sezgin Koydu v..
Douglas ve Cage Türkiye'ye Geliyor Hollywood'un İki Yıldızı Nicholas Gage ve Michael Douglas Bu Yaz Tatillerini Türkiye'de Geçirecek
Meclisi Karıştırdı Lazio Millletvekili Cesur Kıyafetleriyle Meclisi Karıştırdı.
Edirne'de 47 Kaçak Yakalandı Edirne'nin Bosna, Üyüklütatar ve Karakasım Köyleri ile Enez'in Hisarlı Köyünde Yunanistan'a Yasa Dışı Yollardan Geçmeye Çalışan 47 Yabancı Uyruklu ile Organizatö..
Tekirdağda Kamulaştırma Yapılarak Yollar Genişletiliyor
Tekirdağ'da Kamulaştırma Yapılarak Yollar Genişletiliyor
Tekirdağ Belediyesi Mahallelerde Kamulaştırma Çalışmaları Yaparak Yol Rahatlama Faaliyetlerine Devam Ediyor. Çınarlı Mahallesi Tepedeğirmen Caddesinde 65 Numaradaki 2 Katlı Ev, 65/1 Numaradaki 3 Katlı Ev ile ve 67...
Ergenekon Davasının Silivri Cezaevi'nde Görüleceği İddiası Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Ergenekon Davasının Silivri Cezaevi'nde Görülmesi Konusunda Savcılıktan Gelecek Talebi Değerlendirec..
Başkan Yardımcısı Prof. Aydın: 'Diyanet, Kuran Kursu Yapmaz, Sadece Görevli Ataması Yapar'
Başkan Yardımcısı Prof. Aydın: "Diyanet, Kur'an Kursu Yapmaz, Sadece Görevli Ataması Yapar"
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Muhammet Şevki Aydın, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Cami ya da Kur'an Kursu Yapmadığını, Halkın İstediğini ve Kendisinin Yaptığını Belirterek, Kendilerinden Sadece Görevli...
Tekirdağa Modern Yürüyüş Yolları Yapılıyor
Tekirdağ'a Modern Yürüyüş Yolları Yapılıyor
Tekirdağ Belediyesi'nin En Önemli ve İlgi Çekici Projelerinden Biri Olan Modern Yürüyüş Yolları ve Yeşillendirme Çalışmaları Hızla Tamamlanıyor.
Öğrencilere Cinsel İstismarda Bulunduğu İddia Edilen Öğretmen, 18 Yıl Hapise Mahkum Edildi Adana'da 3 Yıl Önce Bir İlköğretim Okulunda Öğrenim Gören 4 Kız Öğrenciye Cinsel İstismarda Bulunduğ..
Borsa Günlük Bazda Yüzde 1,12 Değer Kazandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) İşlem Gören Hisse Senetleri Günlük Bazda Ortalama Yüzde 1,12 Değer Kazandı.
Kocaoğlu Kırcali ve Mestanlıyı Gezdi
Kocaoğlu Kırcali ve Mestanlı'yı Gezdi
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bulgaristan Temaslarının İkinci Gününde Türklerin Yoğun Olarak Yaşadığı Kırcali ve Mestanlı Bölgelerinde İncelemelerde Bulundu.
Bakan Çiçek: "Millet İradesi Yirmidört Saat, Üçyüzatmışbeş Gün İddia Makamının Nezaretinde Olacaktır" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Milletvekillerinin Yaptıkları Konuşmala..
Kumaş Eldivenli Hırsızlar İş Başında Yakalandı Eskişehir'de Sabıkalı İki Hırsız, Giydikleri Kumaş Eldivenlerle Markette Hırsızlık Yaparken Yakalandılar.
Erganide 52 Çiftin Resmi Nikahı Kıyıldı
Ergani'de 52 Çiftin Resmi Nikahı Kıyıldı
Diyarbakır'ın Ergani İlçesinde Düzenlenen Bir Törenle 52 Çifte Toplu Nikah Kıyıldı.
Saint Paulus Yılı Dolayısıyla Tarsus'a Gelen Turist Sayısı Yüzde 100 Arttı Papa 16. Benediktus Tarafından 2008 Yılının "Saint Paul Yılı' İlan Edilmesi Dolayısıyla Mersin'in Tarsus İlçesine Ge..
Ergenekon Zanlılarının Bulunduğu Adliyede Şüpheli Poşet Paniği Ergenekon Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alınan Şüphelilerin İfade Verdiği Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'nde Şüpheli Poşet ..
Adana'da Elektrik Kesintisi Adana'nın Merkez Seyhan ve Yüreğir İlçelerinde Bazı Köy, Belde ve Mahallelere Bakım Onarım Çalışmalarından Dolayı 6 Temmuz Pazar Günü Elektrik Verilemeyecek.
Engeliler 1 Ay Boyunca Karadeniz Kıyısında Tatil Yapabilecek
Engeliler 1 Ay Boyunca Karadeniz Kıyısında Tatil Yapabilecek
Karadeniz Sahilinde Kurulacak Olan Çadır Kampı ile Engelliler Gönüllerince Tatil Yapabilecek.
AK Parti Sözlü Savunması: "İddia Makamı, Açıklamalara, Niyet Okumak Suretiyle Gizli Anlamlar Yüklemiştir" AK Parti'nin Anayasa Mahkemesi'ne Sunduğu Sözlü Savunmada, İddia Makamı'nın, Açık İfa..
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı: "Son Gözaltılar Nedeniyle Ergenekon İddianamesi Biraz Gecikecek" İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Edinilen Bilgiye Göre, Yakın Zamanda Açıklanması Bekle..
Gıda Fiyatlarını Biyoyakıt Uçurdu
Gıda Fiyatlarını Biyoyakıt Uçurdu
Gıda Fiyatlarındaki Yükselişlerle İlgili Tartışmalara Dünya Bankası'nın Raporu Son Noktayı Koydu. İngiliz Guardian Gazetesinin Ele Geçirdiği Rapor ile ABD Tamamen Farklı Şeyler Söylüyor.
Fener Rum Patriği: Nüfus Daraldı Fener Rum Patriği Bartholomeos, "İstanbul, Gökçeada ve Bozcaada'daki Rumların Bu Kadar Az Olmasının Sebebinin Büyük Bölümünün Kıbrıs Sorunu Olduğunu" Öne Süre..
Başbakan Erdoğan: "İlkinde Başıma İş Aldım İkinci Kaseti Çıkarmayacağım" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Üstün Zekalı Çocuklara "Liderlik' Dersi Verdi. Erdoğan, Bir Çocuğun İkinci Şiir Kaseti ..
Rusya: Gürcistan Açık Saldırganlık İçinde Rusya Dışişleri Bakanlığı, Gürcistan'ın Ayrılıkçı Bölgelerdeki Eylemlerinin "Açık Bir Saldırganlık" Olduğunu Duyurdu.
Borsa, Haftayı 380.61 Puanlık Artışla 34.300,37 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Haftanın Son İşlem Gününü 380.61 Puanlık Artışla 34.300,37 Puand..
Yüksek Petrol Fiyatları 140 Bin Kişinin İşini Tehdit Ediyor Durmak Bilmeyen Bir Şekilde Yükselişini Sürdüren Petrol Fiyatları Yüzünden Almanya'da 140 Bin Kişinin İşi Tehdit Altında.
Amerikan Hava Saldırısında 22 Sivil Hayatını Kaybetti Afganistan'ın Doğusundaki Nuristan Eyaletinde Düzenlenen Hava Saldırısında, Aralarında Kadın ve Çocukların da Olduğu 22 Sivil Hayatını Ka..
Emlak Alacaklara Tiyolar Yabancılara Mal Satışına İlişkin Yasa TBMM"den Geçerken İngiliz Mülk Alıcılarının, Fiyatların Düşük Olduğu Türkiye"ye Aktığı, Yatırımcıların Da, Türkiye"nin AB"ye Gir..
Memur Maaşı Ne Kadar Artacak? Memura Hedefin Aşılması Durumunda Enflasyon Farkı Sözü Veren Hükümet, Yılın İlk Altı Ayında Yüzde 6 Çıkan Enflasyon Nedeniyle 0,8 Puanlık Enflasyon Farkı Ödeyece..
Sosyal Güvenlikte Tek Kart Dönemi Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) Birimlerinin Tüm Operasyonel Sistemlerindeki Verileri Tek Bir Yapıda Toplayan, Kayıp ve Kaçakların Önüne Geçecek Olan Akıllı Kar..
İşte Emeklinin Temmuz Zammı İşçi ve Bağ-Kur Emekli Aylıklarına, Yılın İlk Yarısındaki Tüfe Oranı Doğrultusunda Temmuz Ayından İtibaren Yüzde 6 Zam Yapılacak.türkiye İşçi Emeklileri Derneği Ge..
Prim ile ve Araca Göre Değişecek Hazine Müsteşarlığı, 1 Temmuz Tarihinden İtibaren Trafik Sigortasında "Sigorta Primi"nin Şirketler Tarafından Serbestçe Belirlenmesi, "Teminat"ın İse Devletçe..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10