30 Temmuz 2008 Çarşamba Günü Haberleri

30 Temmuz 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Benimle Sözleşme İmzalamadılar' 'Avrupa Yakası' Dizisinde 20 Bölüm Boyunca Rol Alan Didem Erol Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu.
Kanadoğlu: 11 Üyeden 10u Görüş Birliğine Varmış
Kanadoğlu: 11 Üyeden 10'u Görüş Birliğine Varmış
Yargıtay Onursal Başkanı Sabih Kanadoğlu, Anayasa Mahkemesinin AK Parti Hakkındaki Kararına İlişkin, '11 Üyeden 10'unun Odak Olma Hususunda Görüş Birliğine Vardığı Anlaşılmaktadır' Dedi.
'Bu Kararla Türkiye de Haksızlıktan Kurtuldu'
"Bu Kararla Türkiye de Haksızlıktan Kurtuldu"
Tayyip Erdoğan'ın Anayasa Mahkemesinin AK Parti Hakkındaki Kararına İlişkin Yorumu.
Dünya Basını: Uzlaşma Kararı Çıktı Dünya Basını Anayasa Mahkemesi'nin Kapatılma Kararını Okuyucularına Böyle Duyurdu.
?herkesi Kucaklayacağız? Başbakan Erdoğan İlk Değerlendirmesinde Seçimden Sonra Yaptığı Balkon Konuşmasındakine Benzer Bir Mesaj Verdi: Milletimizi, Siyasi Tercihi Bizden Yana Olsun Olmasın B..
Yüksekovada Patlama
Yüksekova'da Patlama
Hakkari'nin Yüksekova İlçesindeki Patlamada, Bir Kişi Hafif Yaralandı.
Aragonesli Fenerbahçe Galibiyetle Başladı
Aragones'li Fenerbahçe Galibiyetle Başladı
Fenerbahçe'nin Yeni Teknik Direktörü Luis Aragones, Fenerbahçe'nin Başında Çıktığı İlk Resmi Maçta Mtk Budapeşte Karşısında İlk Galibiyetiyle Tanıştı.
Hıncal Destek Veriyor Hıncal Uluç, Kanal D'de Yayınlanan Akasya Durağı İsimli Dizideki Genç Oyuncu Pelin Sönmez'e Dikkat Çekiyor.
'Tv Terk Eder, Tiyatro Etmez' Doğa Rutkay, Tiyatroya Olan Tutkusu Nedeniyle Dizilerden Gelen Teklifleri Reddetmek Durumunda Kaldığını Söyledi.
Fenerbahçe: 2  - Mtk Budapeşte: 0
Fenerbahçe: 2 - Mtk Budapeşte: 0
Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu İlk Maçında Fenerbahçe, Macaristan'ın Mtk Budapeşte Takımını 2 -0 Yendi.
Kılıç Davaya ?ret? Verdi Ama ?karar Akp?ye Ciddi İhtar? Dedi Anayasa Mahkemesi?nin 10 Üyesi Akp?nin ?laikliğe Karşı Eylemlerin Odağı? Haline Geldiğine Karar Verdi 6 Üyesi Kapatılsın Oyu Kulla..
Başbakan Erdoğan: "Cumhuriyetimizin Temel Niteliklerine Sahip Çıkmaya Devam Edeceğiz" (2/son) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa Mahkemesi'nin AKP Hakkında Verdiği Kararla Türkiye'nin Bir..
Ateş Bacayı Sardı Manken Irmak Atuk ile Murat Cevahir'in Bodrum'da Başlayan Aşkları Tüm Hızıyla Sürüyor.
Ekonomik Kriz New York'u da Vurdu: Vali Otoyol,köprü ve Tünelleri Satışa Çıkarıyor ABD'de Yaşanan Ekonomik Kriz New York'u da Vurdu. 1970'li Yıllarda Yaşanan Ekonomik Krizden Bu Yana Tarihind..
'Hıçkırık'ın Başrolüne İki Star Kerime Nadir'in Unutulmaz Eseri 'Hıçkırık' Beyazperdeden Sonra Beyazcama Aktarılıyor. Dizinin Başrolü İçin İse Türkiye'nin En Beğenilen İki Yıldızının Adı Geçi..
Sitesinden Hayranlarına Azize, Müzik Piyasasını Protesto Ettiğini, Bundan Böyle Asla Albüm Yapmayacağını Söyledi.
Olmert'ten Sürpriz Açıklama İsrail Başbakanı Ehud Olmert, Eylül Ayında Yapılacak Partisinin Başkanlık Seçimlerinde Aday Olmayacağını ve Başbakanlıktan İstifa Edeceğini Açıkladı.
Avrupa Konseyi Karardan Memnun Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (Akpm) Başkanı Lluis Maria de Puig, Anayasa Mahkemesi'nin AK Parti'nin Kapatılmaması Yönündeki Kararından Duyduğu Memnuniy..
Çanakkale'deki Orman Yangını Devam Ediyor Çanakkale'de Bugün Öğle Saatlerinde Başlayan Orman Yangını Devam Ediyor.
Aragones Takımının Başındaki İlk Resmi Maçına Çıktı Fenerbahçe Futbol Takımı, Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu İlk Maçında Mtk Budapeşte ile Yaptığı Mücadelede Sezonun İlk Resmi Maçın..
ABD: Türk Hükümetiyle İyi Şekilde Çalışmaya Devam Edeceğiz ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Sean Mccormack, Türk Hükümetiyle Bundan Önce İyi Çalıştıklarını, Bundan Sonra da İyi Şekilde Çalışma..
Tüsiad: "Türk Demokrasisi Olgunluk Sınavını Başarıyla Tamamladı" Anayasa Mahkemesi'nin AKP hakkındaki kararına ilişkin TÜSİAD'ın yaptığı açıklamada "Yaşanan bütün gerilimlere, toplumsal kutup..
Tüsiad: Demokraside Olgunluk Sınavı Başarıyla Tamamlandı Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nden (Tüsiad) Yapılan Açıklamada, Anayasa Mahkemesinin AK Parti Hakkındaki Kararına İlişkin, '..
AKP'liler Böyle Sevindi Haşim Kılıç'ın AKP'nin Kapatılmadığını Açıklamasının Ardından AKP'liler Büyük Sevinç Yaşadı.
Foto -Galeri 'Battlestar Galactica'nın Sharon Valerii'si Grace Park Fhm Dergisine Poz Verdi.
Golün Adı Carlos Sarı Kanarya, Devler Ligi Vizesi İçin Daha Önce İki Kez Ynildiği Mtk Karşısına Çıkıyor...
Erdoğan'dan İlk Yorum Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ?hiçbir Zaman Laikliğe Karşı Eylemlerin Odağı Olmayan AK Parti, Bundan Sonra da Cumhuriyetimizin Temel Niteliklerine Sahip Çıkmaya Devam E..
Başbakan Erdoğan: "Cumhuriyetimizin Temel Niteliklerine Sahip Çıkmaya Devam Edeceğiz" (1) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Hiçbir zaman laikliğe karşı eylemlerin odağı olmayan AK Parti, bundan..
Beşiktaş: 1 - Maccabı Hayfa: 0 Avusturya'da Yeni Sezon Hazırlıklarının İkinci Etabını Sürdüren Beşiktaş, Hazırlık Maçında İsrail'in Maccabi Hayfa Takımını 1 -0 Yendi.
'Karar, Demokrasiye Olan İnancın Tezahürü'
"Karar, Demokrasiye Olan İnancın Tezahürü"
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, AKP Kararı ile İlgili Olarak, "Yüce Mahkemenin Verdiği Karar, Büyük Milletimizin Demokrasiye Olan İnancının Tezahürü Olarak Kabul Edilmelidir" Dedi.
Fenerbahçe -Mtk Budapeşte Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu İlk Maçında, Fenerbahçe ile Macaristan'ın Mtk Budapeşte Takımları Arasında Yapılacak Karşılaşmanın Hakem ve Takım Kadroları ..
Baykal: Mahkeme Krizi Çözmemiş, Tespit Etmiştir CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Anayasa Mahkemesinin 11 Üyesinden 10'unun AK Parti'nin 'Laikliğe Karşı Fiillerin Odak Noktası Haline Dönüştüğün..
Erdoğan: Belirsizlik Ortadan Kalktı
Erdoğan: Belirsizlik Ortadan Kalktı
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Anayasa Mahkemesi'nin Aldığı Bu Kararla Türkiye'nin Önündeki Belirsizliğin Ortadan Kalktığını' Söyledi.
Dünya Ülkelerin Devlet Başkanlarından Gül'e Başsağlığı Mesajları Güngören'de meydana gelen ve 17 kişinin yaşamını yitirmesine neden olan terör saldırılarının ardından Cumhurbaşkanı Abdullah G..
Foto -Galeri Dedemanlar'ın En Güzel Kadınlarından Özlem Önal, Bir Yıldır Beraber Olduğu Boyner Holding'in Patronu Cem Boyner'in Yeğeni Kaan Boyner ile Bodrum'da Ortaya Çıktı
Yeni Albümünü Dinletti İki Ünlü Güzel Bodrum'da Mavi Tura Çıktı.
'TBMM Onur Ödülü' Prof. Dr. İnalcık'ın TBMM Başkanı Köksal Toptan, "TBMM Onur Ödülü"nü, Tarihçi Prof. Dr. Halil İnalcık'a Verdi.
İstanbul'un Finans Merkezine Dönüşmesi Ele Alınacak İstanbul İli Ekonomik ve Sosyal Konsey Toplantısı, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren"in Başkanlığında Yarın Swiss Otel"de Ya..
Türkiye, AB'den Önce Avrupa Bankası'na Tam Üye Olacak Türkiye, Avrupa Birliği"nden Önce ""avrupa Bankası-Ebrd"" Olarak İsimlendirilen ve Avrupa Birliği Tam Üyeliği Yolunda Önemli Bir Adım Ola..
Bütçe Hedeflerinde Revizyon Maliye Bakanlığı, Merkezi Yönetim Bütçesinde İlk Yarıdaki Gelişmeleri Dikkate Alarak Yılın Tümüne İlişkin Hedeflerini Güncelledi; Başlangıçta Yaklaşık 18 Milyar YT..
Rehn: Kararı Memnuniyetle Not Ettik AB Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Anayasa Mahkemesi'nin, AK Parti Hakkında Aldığı Kararı Memnuniyetle Not Ettiklerini Belirtti.
Büyükanıt: En Yüksek Mahkemenin Kararı Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, 'Bir Asker Olarak En Yüksek Mahkemenin Kararına Nasıl Yorum Getirebilirim? Bunu Benden Bekleyemezsiniz' D..
Seksi Yıldızı Delik Deşik Ettiler Arap Dünyasının ?gülü? Dubai?de Öldürüldü
Küçükçekmece'de 14 Ceset! Polis, Kayabaşı Köyü Yakınlarında Araziye Atılmış 14 Ceset Buldu
Erdoğan'ın Memleketinde Horonlu Kutlama AKP'nin Kapatılmamasına Karar Verilmesi, Başbakan Erdoğan'ın Memleketinde İşte Böyle Kutlandı
Özdebir: "Herkes Bu Karardan Kendisine Bir Ders Çıkarmalı" Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, Anayasa Mahkemesi'nin AKP'nin kapatılmaması yönünde verdiği kararı değerlendirir..
Dünya Böyle Duyurdu Anayasa Mahkemesi AKP'nin Kapatılmamasına Karar Verdi. Dünya Basını, Anayasa Mahkemesi'nin Kararını Okuyucularına Böyle Duyurdu.
'Benden Yorum Beklerseniz Üzülürüm'
"Benden Yorum Beklerseniz Üzülürüm"
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, gazetecilerin AKP hakkında verdiği kararla ilgili yorum yapamayacağını söyledi.
Asiad: "Bu Karar Türkiye'yi Şahlandırır" Avrasya Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD) Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran, AKP'nin kapatılmaması yönünde alınan kararı "Adalet tecelli etti" şek..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10