3 Temmuz 2008 Perşembe Günü Haberleri

3 Temmuz 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı Bölge Toplantısı Erzurumda Yapıldı
Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı Bölge Toplantısı Erzurum'da Yapıldı
Refik Saydam Hıfzıssıhha Merkezi Başkanı Doç. Dr. Mustafa Ertek, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığına Yol Açan Keneler Yüzünden Şehirlerdeki Vatandaşların Büyük Panik Yaşadıklarını Söyledi. Doç. Dr. Ertek,...
Petrol ve Doğalgaz Çıkarımı Haziranda Yüzde 9,46 Arttı(3) Türkiye İstatistik Kurumu(tüik) Verilerine Göre Üfe'de Aylık Değişim Yüzde 0,32 Olarak Gerçekleşti. Petrol ve Doğalgaz Çıkarımı İse Y..
Çevre ve Orman Bakanı Eroğlu: 'Kyoto Protokolünün İmzalanması İçin Çalışmaları Hızlandırdık'
Çevre ve Orman Bakanı Eroğlu: "Kyoto Protokolü'nün İmzalanması İçin Çalışmaları Hızlandırdık"
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Gelecek Yıllar İçinde Kutuplardaki Buzulların Eriyeceğini, Deniz Seviyesinin Yükseleceğini ve Dünyanın Her Yerinde Kuraklık ve Su Kıtlığı Yaşanacağını Söyledi. Eroğlu, Kyoto...
Az Yediğimiz En Faydalı 11 Besin Amerikalı Beslenme Uzmanı Jonny Bowden, İnsanların Tüketmesi Gereken Ancak Genelde Tüketmedikleri Faydalı Yiyeceklerin Listesini Yapıyor. Ancak, Onun Favorisi..
Nokia, 40 Milyon Euro Sübvansiyonu Geri Ödüyor Bochum'daki Cep Telefonu Fabrikasının Kapısına Kilit Vuran Nokia, Uzun Süren Tartışmaların Ardından Kuzey Ren Vestfalye Eyaletine 40 Milyon Euro..
St. Petersburgtaki  Uluslararası Rus -Türk Kolejinin Hakları İade Edildi
St. Petersburg'taki Uluslararası Rus -Türk Kolejinin Hakları İade Edildi
St. Petersburg Uluslararası 664 Nolu Rus -Türk Kolejinde Lisansın İptali ve Türk Girişimci Çağ Öğretim Şirketinin Kuruculuktan Çıkarılması Davasına Bakan 13. İstinaf Mahkemesi Türk Girişimcilere Haklarını İade Etti. İki...
Betancourt Yarın Fransa'ya Geliyor Kolombiya Devrimci Silahlı Güçleri (Farc) Militanlarının 23 Şubat 2002'de Kaçırdığı Politikacı Ingrid Betancourt'in Bir Operasyonla Hürriyetine Kavuşması Ar..
Yunan Hükümeti: "Erdoğan'ın Demokratikleşme Çabalarını Destekliyoruz" Yunan Hükümeti, Türkiye'deki Son Siyasi Gelişmeleri Yakından İzlediğini Açıkladı. Yunan Devlet Televizyonu Net'in Haberin..
Memura Cüzi Enflasyon Farkı Memura Hedefin Aşılması Durumunda Enflasyon Farkı Sözü Veren Hükümet, Yılın İlk Altı Ayında Yüzde 6 Çıkan Enflasyon Nedeniyle 0,8 Puanlık Enflasyon Farkı Ödeyecek...
Cumhurbaşkanı Gül'ün, Başbakan Erdoğan'ı Kabulü Sona Erdi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Çankaya Köşkü'ndeki kabulü sona erdi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Baydemir 49. Halk Toplantısını Yaptı
Büyükşehir Belediye Başkanı Baydemir 49. Halk Toplantısını Yaptı
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'in Düzenlediği Halk Günü Toplantısına Katılan Bir Kadın, Kanser Hastası Olan Kızının "Doğum Günüme Gel" İsteğini İletti. Kadının 16 Yaşındaki Kızı Başkan Baydemir'den...
Gmisten Ttk Genel Müdürü Dağdelene Teşekkür Ziyareti
Gmis'ten Ttk Genel Müdürü Dağdelen'e Teşekkür Ziyareti
Gmis Genel Başkanı ve Yöneticileri Ttk Genel Müdürü Dağdelen'i Ziyaret Ederek, İşçi Alımında Gösterdikleri Çalışmalar İçin Teşekkür Ettiler.
Çin'de, "Sel Mevsimi"nde 252 Kişi Öldü Haziran Ayının Başından Bu Yana Çin'de Etkili Olan Seller ve Sellerden Kaynaklanan Toprak Kaymaları Sonucu 252 Kişinin Öldüğü, 64 Kişinin İse Kayıp Oldu..
Van'da Patlama Van'ın Çatak İlçesinde Meydana Gelen Patlamada, Anne ve Bir Çocuğu Hayatını Kaybederken Diğer Çocuğu İse Yaralandı.
G8 Zirvesinin Ana Gündemi İran, Kuzey Kore ve Zimbabve Haftaya Japonya'da Yapılacak Olan G8 Zirvesinin Ana Gündemi İran ve Kuzey Kore'nin Nükleer Programlarıyla Tartışmalı Bir Devlet Başkanlı..
Karaman'da Jandarmadan Tarihi Eser Operasyonu Karaman'ın Ermenek İlçesine Bağlı Kazancı Beldesinde Jandarmanın Yaptığı Operasyonda Roma Dönemine Ait Olduğu Tahmin Edilen 2 Adet Heykel ile 39 ..
Shınawatra'nın Çin ve İngiltere'ye Çıkışı Yasak Tayland Yüksek Mahkemesi, Hakkındaki Suçlamalardan Dolayı Yurtdışına Çıkış Sınırlaması Olan Eski Başbakan Thaksin Shinawatra'nın Çin ve İngilte..
Aliyev ve Medvedev Arasında İkili Görüşme Tamamlandı Resmi Temaslar İçin Azerbaycan'a Gelen Rusya Devlet Başkanı Dimitri Medvedev, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile Görüştü.
Irak'ta Kadın Vekile Bombalı Saldırı Irak'ta Bir Kadın Milletvekilinin Evine Bombalı Saldırı Düzenlendiği Bildirildi.
Endonezya'da Terör Operasyonu Endonezya'da Polis, 10 Terör Şüphelisini Gözaltına Aldı.gözaltına Alınanlardan Biri Singapurlu.
Kendisine Aşık Ettiği 4 Kişiyi Öldürmekle Yargılanan Kadına Ömür Boyu Hapis Cezası Almanya'da 69 Yaşındaki Kadının, 4 Aşığının Cinayetini Planlama Suçundan Tutuklandığı Bildirildi.
Azerbaycan da Rusya da İstediğini Aldı Başkent Bakü'de Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Rusya Devlet Başkanı Dimitri Medvedev'in İkili ve Heyetlerarası Görüşmelerinde Başta Enerji Kon..
Süreyya Piknik Alanı Manisa Belediyesinin Oldu
Süreyya Piknik Alanı Manisa Belediyesi'nin Oldu
Manisa Çevre ve Orman Müdürlüğü Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü'ne Ait Süreyya Piknik ve Mesire Alanı Yapılan Protokol Töreniyle Manisa Belediyesine Devredildi.
TBMM Genel Kurulu'nda "Darbe" Tartışması CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen, Kendisini Darbe Savunuculuğu Yapmakla Suçlayan DTP Muş Milletvekili Sırrı Sakık'a, "Darbecilerden Yana Olan ..
Seramik Sanatçısı Nagehan Elibol Ertuna, Kemerde Sermaik ve Çini Dersleri Verecek
Seramik Sanatçısı Nagehan Elibol Ertuna, Kemer'de Sermaik ve Çini Dersleri Verecek
Kemer'in İlk ve Tek Seramik Atölyesinin Sahibi Nagehan Elibol Ertuna, Atölyesinde Seramik ve Çini Dersleri Verecek.
Başbakan Erdoğan'ın Malezya Gezisi İptal Edildi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 6-8 Temmuz Tarihleri Arasında Malezya'ya Gerçekleştireceği Ziyaret İptal Edildi.
Zonguldakta Spor Taban Birlikleri Tek Çatı Altında Toplanıyor
Zonguldak'ta Spor Taban Birlikleri Tek Çatı Altında Toplanıyor
Zonguldak'ta Spor Taban Birlikleri, Karaelmas Gazeteciler Derneği'ni (Kgd) Ziyaret Etti. Taban Birlikleri Ziyarette, Zonguldak'ın Spor Evine İhtiyacı Olduğunu Bunun İçin Ne Gerekiyorsa Ellerinden Gelen Çabayı...
'Çekidüzen Verecek Bir Hareket Lazım' Özkök Paşa'dan Ergenekon Soruşturması ile İlgili Konuştu
AK Parti'den Baykal'a 'Ergenekon' Salvosu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat, Ergenekon Operasyonu Kapsamındaki Son Gözaltılarla İlgili Olarak Başbakan Recep Tayyip Erdo..
En İyi Akdeniz Mutfağı.. Gece Mekan Oscarları Açıklandı! 2007 Oscarları'nda En İyi Akdeniz Mutfağı Ödülüne Topaz Layık Görüldü..
Karabük Valisi Direkçi, Bölünmüş Yolda İncelemelerde Bulundu Karabük Valisi Can Direkçi, Özel İdare Kaynağı ile Yapılmakta Olan 14 Kilometrelik Duble Yolda İncelemelerde Bulundu.
Aralarına Kara Kedi mi Girdi? Yılmaz Erdoğan Demet Akbağ ile İlgili Çok Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu.
Enflasyon Rakamları Açıklandı Türkiye İstatistik Kurumu (Tüik), Bu Yılın Haziran Ayında Tüketici Fiyatları Endeksinin (Tüfe) Yüzde 0,36 Gerilediğini, Üretici Fiyatları Endeksinin (Üfe) Yüzde ..
Borsa Yüzde 1,05 Değer Kazandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) İşlem Gören Hisse Senetleri Günlük Bazda Ortalama Yüzde 1,05 Değer Kazandı.
Coulthard Sezon Sonunda Pistleri Bırakıyor Formula 1 Takımlarından Red Bull'un İngiliz Pilotu David Coulthard, Sezon Sonunda Pistleri Bırakacağını Açıkladı.
Şanlıurfa Vakfı Şubesi'nden Gap Açıklaması Şanlıurfa Vakfı Şube Başkanı Dr. Müslüm Sunay, Gap Eylem Planı ile İlgili Olarak Bir Basın Açıklaması Yaptı.
Fırat: Hukuk Gereğini Yapar AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat, Hukuk Düzeninin Dışına Çıkan Varsa, Neye, Kime Muhalefet Ettiğine Bakmaksızın Hukukun Gereğini Yapacağını..
Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Tomandan Kayıt Parası Uyarısı
Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Toman'dan 'Kayıt Parası' Uyarısı
Diyarbakır Milli Eğitim Müdürü Zülfü Toman, Okullarda Velilerden Kayıt Parası Adı Altında Zorla Para Alanlar Hakkında Gereken İşlemi Yapacağını Söyledi.
Kapalıçarşı'da Döviz İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2480 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,9670 YTL Oldu.
Sağlık Müdürü Özmercan'dan İshal Uyarısı Sivas İl Sağlık Müdürü Vakkas Özmercan, İshale Bağlı Ölümlerin Önlenmesinde Ağızdan Sıvı Tedavisinin ve Hijyenin Önemli Olduğunu Belirterek, Bu Konuda..
Sosyal Güvenlik Kurumu Bilgilendirme Toplantısı
Sosyal Güvenlik Kurumu Bilgilendirme Toplantısı
Sosyal Güvenlik Kurumu Bilgilendirme Toplantısı Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda Gerçekleştirildi.
PTT Kargo Hizmetine Başladı
PTT Kargo Hizmetine Başladı
PTT Başmüdürü Mustafa Açıkel, PTT Genel Müdürlüğü'nün Türkiye Genelinde Kargo Taşımacılığı ile İlgili Hizmet Atağı Başlattığını Söyledi.
'PTT Kargo' Dönemi Başladı
"PTT Kargo" Dönemi Başladı
PTT Genel Müdürlüğü, Türkiye Genelinde PTT Kargo Dönemi Başlattı. Yeni Uygulamaya Göre, Kargo Kabulleri İnternet Yoluyla veya Alo 169 PTT Kargo Telefon Aracılığı ile Yapılabiliyor.
Memur-sen Malatya Şube Başkanı Şahin Kayaduman:
Memur-sen Malatya Şube Başkanı Şahin Kayaduman:
Memur-sen Konfederasyonu Malatya Temsilcisi Şahin Kayaduman, Sivil Toplum Kuruluşları Tarafından Oluşturulan ve İlki Malatya'da Gerçekleştirilen "Ortak Akıl" Mitinginin Egemenlikle Meşrutiyet Krizini Aşmak Yolunda Büyük...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10