3 Temmuz 2008 Perşembe Günü Haberleri

3 Temmuz 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Besni Nüfus Müdürlüğüne Ramazan Çil Atandı
Besni Nüfus Müdürlüğüne Ramazan Çil Atandı
Adıyaman'ın Besni İlçesi Nüfus Müdürü Habip Balcı'nın Emekli Olmasının Ardından Yerine Gerger Nüfus Müdürü Ramazan Çil Atandı.
Avrupalı Öğretmenler Çarşamba'yı Gezdi Avrupa Birliği Gençlik Programları Merkezi Faaliyetleri Çerçevesinde Samsun'a Gelen Bulgaristan, Romanya ve Portekiz'den Öğretmenler, Çarşamba Belediye ..
Enflasyonda Sürpriz Düşüş
Enflasyonda Sürpriz Düşüş
Tüik Haziran Ayı Enflasyon Rakamlarını Açıkladı.
Koüde Gerginlik
Koü'de Gerginlik
Kocaeli Üniversitesi'nin (Koü) Grevde Olan İşçileri ile Jandarma Arasında Gergi Anlar Yaşandı. Tüm Önlemlere Rağmen İşçiler Grev Pankartları Altında İçeri Girebildi.
Başkent'te Köprülü Kavşak Çalışmaları Ankara Büyükşehir Belediyesi Tarafından Kentin Çeşitli Bölgelerinde Yapılacak Köprülü Kavşak İnşaatları Nedeniyle Bazı Yollar 6 Temmuz Pazar Gününden İti..
Aşırı Sıcaklar Yangına Neden Oldu
Aşırı Sıcaklar Yangına Neden Oldu
Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesinde Etkili Olan Aşırı Sıcaklar, Bir Evde Yangın Çıkmasına Neden Oldu.
AKPli Fırattan Baykala: 'Hadi Başka Kapıya'
AKP'li Fırat'tan Baykal'a: "Hadi Başka Kapıya"
AKP Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat, Ergenekon Soruşturmasını Eleştiren CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'a, "Neden Onların Avukatlığını Yapmak Zorunda Hissediyorsunuz Kendinizi?" Diye Sorarak, "Sayın Baykal...
Zonguldak Belediye Meclisi Toplantısı
Zonguldak Belediye Meclisi Toplantısı
Zonguldak Belediye Meclisi Temmuz Ayı Birinci Birleşim İçin Bir Araya Geldi.
Enflasyon Hız Kesti: Tüfe Yüzde -0,36, Üfe Yüzde 0,32 Arttı Türkiye İstatistik Kurumu (Tüik), Bu Yılın Haziran Ayında Tüketici Fiyatları Endeksinin (Tüfe) Yüzde -0,36, Üretici Fiyatları E..
Meclis Genel Kurulu'nda "Darbeci" Tartışması Meclis Genel Kurulu'nda CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen'in, Ergenekon Soruşturması Kapsamında Önceki Gün Yaşanan Gözaltıları Eleştirmesi ..
Enflasyonda Yaz Molası(1) Haziran Ayında Tüketici Fiyatları Endeksi'nde Bir Önceki Aya Göre Yüzde 0,36 Düşüş Yaşandı, Üretici Fiyatları Bazında Enflasyon da Yüzde 0.32'de Kaldı.
Esnaftan Vatandaşa Kandil İkramı
Esnaftan Vatandaşa Kandil İkramı
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Esnaflar, Regaib Kandili Münasebetiyle Vatandaşlara Simit ve Meyve Suyu İkramında Bulundu.
Besni Belediyesinin AB Projesi Kabul Edildi
Besni Belediyesi'nin AB Projesi Kabul Edildi
Adıyaman'ın Besni İlçe Belediyesi'nin Hazırladığı 'Bütün Emek Sorunsuz Nesil İçin (Besni)' Adlı Eğitim ve Uygulama Projesi Avrupa Birliği Tarafından Kabul Edildi.
Zküden Yaz Spor Kampı
Zkü'den Yaz Spor Kampı
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (Zkü) Tarafından Yaz Spor Kampı Açıldı.
76lık Nine Torunlarıyla Birlikte Kuran Öğreniyor
76'lık Nine Torunlarıyla Birlikte Kur'an Öğreniyor
Balıkesir'in Savaştepe İlçesinde 76 Yaşındaki Emekli Öğretmen Medine Kara, Torunlarıyla Birlikte Kur'an-ı Kerim Kursuna Gidiyor.
Gümüşhanenin Tarih ve Arkeolojik Araştırmaları Kitap Halinde Yayımlandı
Gümüşhane'nin Tarih ve Arkeolojik Araştırmaları Kitap Halinde Yayımlandı
Gümüşhane Bölgesinin Tarih ve Arkeolojik Araştırmaları Çalışmaları Kitap Halinde Yayımlandı. Gümüşhane Valiliği Yayınları Olarak Yayımlanan 206 Sayfalık Renkli Ofset Kitapta Gümüşhane'nin Eski Çağ Tarihi,arkeolojisi ve...
Çatom Derneği "Genç Adımlar" Proje Tanıtım Toplantısı Yapıldı Şanlıurfa Çok Amaçlı Toplum Merkezi Derneği ve Şanlıurfa Vakfı İşbirliğiyle, "Gençlerin Sosyal Sorumluluk Bilincinin Geliştirilme..
Zonguldak Belediye Başkanı Goncadan Kınama
Zonguldak Belediye Başkanı Gonca'dan Kınama
Başbakan Erdoğan'ın Ziyareti Nedeniyle Sokaklara Asılan Pankartlaır Nedeniyle Eleştirilen Zonguldak Belediye Başkanı Secaattin Gonca, "Şehrin Bazı Cadde ve Sokaklarına Belediyemiz Tarafından Astırılan Pankartların Bazı...
26 Yıl Sonra Gelen Resmi Nikah Mutluluğu
26 Yıl Sonra Gelen Resmi Nikah Mutluluğu
Batman'ın Sason İlçesinde Yaşayan Mustafa ve Fıryaz Acar Çiftçi 26 Yıl Sonra Resmi Nikah Yapmanın Sevincini Yaşadı.
Edremit Belediyesinden Personel Arası Slogan Yarışması
Edremit Belediyesi'nden Personel Arası Slogan Yarışması
Balıkesir'in Edremit Belediye Başkanlığı, 'Personel Arası Slogan Yarışması' Gerçekleştirdi.
Malatyada 12 Dev Adam Spor Okuluna İlgi Büyük
Malatya'da 12 Dev Adam Spor Okuluna İlgi Büyük
Malatya'da Basketbol Sporuna İlgiyi Artırmayı Amaçladıklarını Belirten Basketbol Malatya İl Temsilcisi Erol Akdeniz, Profesyonel Liglerde Malatya'dan da Bir Takım Katmayı Planladıklarını Söyledi.
Gençlerin Örnek İşbirliği
Gençlerin Örnek İşbirliği
Balıkesir'in Havran İlçesine Bağlı Tarlabaşı Köyü Gençleri, Örnek Hareketleri ile Dikkat Çektiler.
Diyarbakırda Biyolojik Arıtma Tesisi Tanıtıldı
Diyarbakır'da Biyolojik Arıtma Tesisi Tanıtıldı
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Diski Genel Müdürlüğü ile Avrupa Birliği Ipa Yatırım Programı Tarafından Yapılacak Olan Biyolojik Arıtma Tesisi'nin Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi. Köy Muhtarlarının Katıldığı...
Dilenci Ailenin Dramı
Dilenci Ailenin Dramı
Antalya'nın Alanya İlçesinde Geçimini Dilenerek Sağlayan Bir Ailenin Dramı Yürek Burktu.
Türkiyede Kadınların İş Gücüne Katılım Oranı Yüzde 24.5
Türkiye'de Kadınların İş Gücüne Katılım Oranı Yüzde 24.5
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (Tso) İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Şule Köktener, Türkiye'de Kadınların İş Gücüne Katılım Oranlarının Yüzde 24.5 Olduğunu Söyledi.
Devlet Bakanı Mustafa Said Yazıcıoğlu, Yozgat'a Geliyor Devlet Bakanı Mustafa Said Yazıcıoğlu, '9. Sürmeli Festivali' Etkinliklerine Katılmak Üzere Yarın Yozgat'a Geliyor.
Dünya Pancar ve Kamış Üreticileri Birliği Üyeleri Konyada
Dünya Pancar ve Kamış Üreticileri Birliği Üyeleri Konya'da
Dünya Pancar ve Kamış Üreticileri Birliği (Wabcg) Konsey Toplantısı Kapsamında, Şeker Pancarı ve Şeker Kamışı Üreticisi Örgütlerinin Başkan ve Temsilcileri Konya'da Çumra Şeker Entegre Tesislerinde Gezi ve İncelemelerde...
Ergenekon Soruşturması Ergenekon Soruşturması Kapsamında Emekli Tuğgeneral Kadir Ali Esener'in de Gözaltına Alındığı İddia Edildi. Son Olarak Aydın Bölge Jandarma Komutanlığı Görevini Yürüten..
Kayserigazın 0 Kilometre Kampanyasına Rekor Abonelik
Kayserigaz'ın '0 Kilometre Kampanya'sına Rekor Abonelik
Kayserigaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola, 3 Ay Süren '0 Kilometre Kampanya' 30 Bin 581 Kişinin Başvurarak Doğalgaz Abonesi Kaydı Yaptırdığı Bildirildi.
Haratoğlundan Elektrik Zammına Tepki
Haratoğlu'ndan Elektrik Zammına Tepki
Örnek Sanayi Sitesi Dernek Başkanı Mehmet Hanifi Haratoğlu, Elektriğe Yapılan Yüzde 22 Oranındaki Zammın, Üreticiyi Zor Durumda Bıraktığını ve Rekabet Gücünü Olumsuz Etkilediğini Söyledi.
TBMM'de 'Darbe' Tartışması CHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen'in, Ergenekon Soruşturması Kapsamındaki Gözaltılara İlişkin Sözleri, TBMM Genel Kurulunda 'Dar..
Türkiye İhraçtan Döndü
Türkiye İhraçtan Döndü
UEFA'nın, Futbol Federasyonu'na Gönderdiği Yazıyla, Geçen Sezon Avrupa Kupalarında Mücadele Eden Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın, Kupalara Katılmaları İçin Mali Kriterler Bakımından Gerekli Olan Kulüp Lisans...
AKP'den Baykal'a Ağır Suçlama AKP Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat, Ergenekon Operasyonu Eleştirerek, 'Toplumda Operasyonlara Yönelik Şüpheler Var' Diyen CHP Lideri Deniz Bayk..
Sivas'ta Fırın Denetimleri Sivas Belediye Başkanlığı Zabıta Müdürlüğü Ekiplerince Ekmek Fırınlarında Gerçekleştirilen Denetimlerde Noksan Ekmek Gramajı Tespit Edilen Bir Fırın İşleticisi Uyar..
Arıcılığa Kovan Başına 5 YTL Destek
Arıcılığa Kovan Başına 5 YTL Destek
Arıcılığa Destek Projesinde Kovan Başına 5 YTL Para Desteği Verileceği Bildirildi.
ATO Yönetim Kurulu: "Medyada Sinan Aygün ile İlgili Asılsız Haberler Yer Alıyor" Ankara Ticaret Odası(ato) Yönetim Kurulu, Bazı Basın - Yayın Organlarında Sinan Aygün ile İlgili Asılsız Haber..
Kitap Kampanyasına Destek Verenlere Plaket
Kitap Kampanyasına Destek Verenlere Plaket
Gazeteci Yazar Naif Karabatak'ın Çelikhan'da Eğitim Gören Öğrenciler İçin Başlattığı 'Bir Kitap da Sen Bağışla Bir Ufuk da Sen Aç' Kampanyasına Katkı Sağlayanlara Çelikhan Kaymakamı Ercan Turan Plaket Verdi.
Dünya Şeker Üreticileri Çumra Şeker Fabrikasına Hayran Kaldı
Dünya Şeker Üreticileri Çumra Şeker Fabrikası'na Hayran Kaldı
Çumra Şeker Fabrikası'nı Gezen Dünya Şeker Üreticileri Birliği Konfederasyonu Başkanı ve Üyeleri, Modern Tesislerde Yapılan Üretimi Çok Beğendi.
SSK ve Bağ -Kur Prim Borçlarının Yapılandırılması İçin 312 Bin 413 Başvuru Yapıldı SSK ve Bağ -Kur Prim Borçlarının Yapılandırılması Hakkında Basın Açıklaması Yapan Çalışma ve Sosyal Güvenlik..
Bodrum'da Tatil Yapıyor 1 Ay Önce Nişanlandığı Emre Bahçıvan Tarafından Terkedilen Süreyya Yalçın, Bodrum Sezonunu Açtı.
Trabzon Valiliği ile Türk Telekom Arasında Gençlik Merkezi Protokolü İmzalandı
Trabzon Valiliği ile Türk Telekom Arasında Gençlik Merkezi Protokolü İmzalandı
Trabzon Valiliği ile Türk Telekom Arasında Gençlik Merkezi Yapım Protokolü İmzalandı.
Üzerine Ağaç Devrilen Şahıs Öldü Sakarya'nın Aıüükyazı İlçesinde Kesim Yapılırken Devrilen Ağacın Altında Kalan Kişi Hayatını Kaybetti.
İlk Kez Yakalandılar! Güzel Oyuncu Son Sevgilisi Koray Acar'la Birlikte Objektiflere Yakalandı.
Saü, Üniversite Öğrencilerinden Sivil Yolcu Ücreti Alınmasına Tepki Gösterdi Sakarya Üniversitesi (Saü), Adapazarı Minibüsçüler Odası'na Bağlı Minibüslerin Öğrencilerden Sivil Yolcu Ücreti Al..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10