25 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

25 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Herkes Onu Manken Sanıyor Bir Dönem Podyumların Aranılan İsimlerinden Olan Didem Uzel, Mankenliği Bırakalı Uzun Zaman Olmasına Rağmen Hala 'Manken' Olarak Anıldığını Söyledi. Uzel, Sunuculuk ..
İddianamede Örgütünün Amaçlarına da Yer Verildi Ergenekon İddianamesinde, Cumhuriyet Gazetesi'nin Bombalanması ve Danıştay Saldırılarının 'Ergenekon' Terör Örgütünün Planlaması ve Azmettirmes..
İddianameden: Vatansever Dernek Halkı Galeyana Getirmek İçin Türk Bayrağı Yakmış Ergenekon İddianamesinde Gizli Tanık İfadesine Göre, Vatansever Kuvvetler Güç Birliği (Vkgb) Mersin'de Halkı G..
Kuvva -İ Milliye Derneğinde Suikast Planları Çıkmış İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesince Kabul Edilen "Ergenekon" Davası İddianamesinde, Ankara'da Bulunan Kuvva -İ Milliye Derneğinin Genel Mer..
Ergenekon İddianamesinden: "Ayrılan ve İhanet Eden Örgüt Üyeleri Öldürülüyor" Ergenekon İddanamesi'nde Ergenekon'un Yapılanmasını Anlatan Belgelerden "Ayrılan ve İhanet Eden Örgüt Üyelerinin ..
Ergenekon İddianamesinden: "Örgüt Sipariş Kitaplarla Darbeye Zemin Hazırlamaya Çalışmış" Ergenekon İddianamesinin Örgütün Hazırlattığı Kitaplarla Darbeye Zemin Hazırlamaya Çalıştığı Belirtili..
İddianameden: "Memur Gazeteciler Hangi Amaca Hizmet Ettiklerini Bilmiyor" İddianameden: "Memur Gazeteciler Hangi Amaca Hizmet Ettiklerini Bilmiyor"
"Ordu Göreve" Pankartı İddianamede Yer Buldu Büyük Tepki Toplayan "Ordu Göreve" Pankartlı Miting de Ergekenon İddianamesi'nde Yer Aldı. Bu Konu ile İlgili İddianamede Şu Bilgilere Yer Verildi..
Ergenekon İddianamesinden: Şüphelilerden Ferit İlsever İşçi Partisi'nin Basın Bürosu Sorumlusu Hikmet Çiçek'le 29.02.2008 Tarihinde Yaptığı Telefon Görüşmesinde Özetle Şunları Söylüyor:
Ergenekon Örgütünün TSK ve MİT ile İlgisi Yok İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesince Kabul Edilen "Ergenekon" Davası İddianamesinde, Ergenekon Örgütünün TSK ve MİT ile İlgisinin Bulunmadığı Yer ..
İddianameden: Ergenekon Terör Örgütünün Gerçekleştirdiği Eylemler İddianameden: Ergenekon Terör Örgütünün Gerçekleştirdiği Eylemler
Yunanistan'a Ait Olduğu Anlaşılan Çok Sayıda Hisse Senedi Ele Geçirildi İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesince Kabul Edilen "Ergenekon" Davası İddianamesinde, Türk Ortodoks Kilisesi'nde Yapılan ..
Ergenekon Terör Örgütü'nün Yapısı Ergenekon İddianamesi'nde, "Ergenekon Terör Örgütü'nün Yapısı" Özetle Anlatılıyor.
İddianameden: Provakatif Eylemler İddianameden: Provakatif Eylemler
Ergenekon İddianamesinden Ulusal Tv İsimli İşyerinde Yapılan Aramada Elde Edilen Lacivert Ajanda İçerisinde D. Perinçek Başlığı Altında Şu İfadeler Yer Aldı:
Pelin Karahan Bodrum'da Kavak Yelleri Dizisinin Aslı'sı Pelin Karahan Bodrum'da.
İddianamede, Örgütün Gerçekleştirmeyi Planladığı Eylemlere de Yer Verildi 'Ergenekon' Davasının İddianamesinde, 'Ergenekon Terör Örgütü'nün Gerçekleştirmeyi Planladığı Eylemlere de Yer Verild..
Ergenekon Terör Örgütü'nün Lobi Çalışmaları Ergenekon İddianamesinin, Örgütün Lobi Çalışmaları ile İlgili Bölümünde Örgütün Bir Başkan ve Beş Yardımcıdan Oluşan Bir "İletişim ve Propaganda De..
İddianameden: Hurşit Tolon Hürriyet'i Protesto Ediyor Akşam Gazetesi Eski Yazarı ve Ergenekon'un Tutuksuz Sanığı Güler Kömürcü ile Tutuklu Sanık Hurşit Tolon Arasında Bir Telefon Görüşmesi Ya..
İddianameden: Add Türkiye'nin En Büyük Demokratik Kitle Örgütü İddianamede, "Genel Yapı" İsimli Dokümanın Yapılan İncelemesinde Özetele; Kemal Özden İsimli Şahıs Tarafından Kaleme Alınarak, A..
Muzaffer Tekin "Devletin Yeniden Yapılanması İçin 23 Sayfalık Dökümün Hazırlamış İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesince Kabul Edilen "Ergenekon" Davası İddianamesinde, Muzaffer Tekin'in "Devleti..
Ergenekon İddianamesi'nden: Ergenekon Terör Örgütünün Sivil Yapılanma Organizasyonu Ergenekon Terör Örgütüne Yönelik İddianamede, Lobi Dokümanına Göre Örgütünün Sivil Yapılanmasının Organizas..
Ergenekon İddianamesi'nden: "Doğu Perinçek, Add'den Besleniyor; Çin ve Rusya İstihbaratıyla Çalışıyor" İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi Tarafından Kabul Edilen Ergenekon İddianamesi'ndeki "Ar..
İddianameden: PKK'nın Başkanlık Konseyi Kadroları Süratle Tasfiye Edilecek İddianameden: PKK'nın Başkanlık Konseyi Kadroları Süratle Tasfiye Edilecek
Ergenekon İddianamesinden: PKK'nın Parasıyla Tuncay Özkan Televizyon Kurdu İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesince Kabul Edilen "Ergenekon" Davası İddianamesinde, Serdar İsimli Kişi, Güler Kömürc..
Ergenekon İddianamesinden: "DTP'li Türk, Baydemir ve Tuncel'e Suikast Planlandı" Ergenekon İddianamesi'nde Yer Alan Bilgilere Göre, Türkiye'de Türk -Kürt Çatışmalarını Başlamasına Sebebiyet V..
İddianameden: "Abdullah Öcalan, Kürt Sorunu ve PKK" İddianameden: "Abdullah Öcalan, Kürt Sorunu ve PKK"
İddianameden: Kemal Alemdaroğlu'nun Evinde Ele Geçirilen Raporda Hükümet Düşman Olarak Niteleniyor Ergenekon İddianamesi'nde Kemal Alemdaroğlu'nun Evinde Geçirilen Bir Rapora da Dikkat Çekili..
Çözüm Randevusu 3 Eylül Kıbrıs?ta Dört Yıl Sonra Yeniden Barış Görüşmeleri Başlıyor. Talat ve Hristofyas 3 Eylül?de Kapsamlı Müzakerelere Başlama Kararı Aldı. Sonuç İki Tarafta da Referanduma..
İddianameden: Amaç Yürütme Organını Ele Geçirmek 'Ergenekon' Davası İddianamesinde, 'Örgütün Ekonomik Kriz ve İç Çatışma Çıkarıp Devlette ve Kamu Düzeninde Zaaf Oluşturarak Hukuksuzluk Ortamı..
Ergenekon İddianamesinden: "DTP'li Türk, Baydemir Sebahat Tuncel'e Suikast Hazırlıkları Yapıdığı Tespit Edildi" Ergenekon İddianamesi'nde Yer Alan Bilgilere Göre, Türkiye'de Türk -Kürt Çatışm..
İddianameden: Yeni Mafya Grupları Oluşturulacak, Kontrol ve Denetim Sağlanacak İddianameden: Yeni Mafya Grupları Oluşturulacak, Kontrol ve Denetim Sağlanacak
Ergenekon İddianamesi'nden: "Büyükanıt'a Karşı Dezenformasyon ve Karalama Bilgileri Arşivi... " Iüüsilahlı Terör Örgütüne Üye Olma, Türkiye Cumhuriyeti Hükümetine Karşı Silahlı İsyana Tahrik ..
Ergenekon İddianamesi'nden: Hizbullah Militanları, Jandarma Genel Komutanlığı'nda Eğitim Görmüş Bugün Açıklanan Ergenekon İddianamesi'nde, Ergenekon Örgütünün Hizbullah, PKK, Devsol -Dhpkc il..
İddianameden: Eleman Profili İddianameden: Eleman Profili
Ergenekon İddianamesi'nden: "Danıştay Sanıklarının Yakınlarının Hesaplarındaki Hareketler Dikkat Çekicidir" İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi Tarafından Kabul Edilen Ergenekon İddianamesi'ndek..
Ergenekon İddianamesindeh: Soruşturma 12 Haziran 2007 Tarihinde Alınan Bir Telefon İhbarı Üzerine Başlamış İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesince Kabul Edilen "Ergenekon" Davası İddianamesinde, ..
Ergenekon İddianamesinden İddianamede Mehmet Adnan Akfırat'ın, "8 Ocak 2000'de Veli Küçük'ten Elde Edilen Örgütsel İçerikli Belgeyi Yazıp Örgütün Üst Kademesine Sunduğu Kanaatine Varılmıştır"..
İddianameden: Nbc Silahları İddianameden: Nbc Silahları
İddianameden: Örgüt Cumhuriyet Gazetesi'ni Ele Geçirdi Ergenekon İddianamesi'ne Göre Örgütün Cumhuriyet Gazetesi'ni Ele Geçirme Planları Hayata Geçirildi. İddianameye Göre Cumhuriyet Örgütün ..
İddianameden: Cumhuriyet Ele Geçirilerek Ulusal Medya Oluşumun Merkez Üssü Olacak İddianameden: Cumhuriyet Ele Geçirilerek Ulusal Medya Oluşumun Merkez Üssü Olacak
Perinçek, Eski Cumhurbaşkanı Sezer'e Erdoğan'ı İstifaya Davet Etmesi İçin Mektup Yazmış İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Eski Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'e, Başbakan Recep Tayyi..
Ergenekon İddianamesi'nden: Öcalan Teslim Olmak İsteyince, Şartları Veli Küçük Belirlemiş Bugün Açıklanan Ergenekon İddianamesi'nde, Ergenekon Örgütünün Hizbullah, PKK, Devsol_dhpkc ile Bağla..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10