22 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

22 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hizbullah Davasında da Ceza Yağdı Hizbullah üyesi olduğu gerekçesiyle göz altına alınan ancak bu iddialar kanıtlanamayan üç Türk vatandaşı, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nde (AİHM) Türkiye'y..
Pekin Olimpiyatlarına Katılacak Sporcular Tanıtıldı 2008 Pekin Olimpiyatları'na Katılacak Sporcu, Teknik Ekip ve Yöneticiler Basına Tanıtıldı.
Bu Katili Tanıdınız mı
Bu Katili Tanıdınız mı
Bosna Kasabı Olarak Bilinen Savaş Suçlusu Sırp Lider Radovan Karaciç'in Sırbistan'ın Başkenti Belgrad'ta Bir Alternatif Tıp Kliniğinde Çalıştığı ve Orada Yaşadığı Ortaya Çıktı.
Karaciç Saklandığı Yıllarda Doktorluk Yapmış Sırbistan'ın Başkenti Belgrad Yakınlarında Yakalanan Bosnalı Sırp Savaş Suçlusu Radovan Karaciç'in, Saklandığı Yıllar Boyunca Doktorluk Yaparak Ya..
Tü -Mer'den İzmir'in İçme Suyuna İlişkin Suç Duyurusu Tüketici Hakları Merkezi (Tü -Mer) Avukatı Mustafa Halit Çelik, İzmir'in İçme Suyundaki Arsenik Oranının Standardın Üstünde Olması Nedeni..
Borsa 2. Seansa Düşüşle Başladı İMKB Bileşik Endeksi İkinci Seansa, Önceki Kapanışa Göre 64,44 Puan Düşerek 37.901,53 Puandan Başladı.
Milli Eğitim Bakanlığı'nın 5 Yöneticisi Yargılanacak Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici Atama Yönetmeliği'nin İptali Sonrasında Görevlerinden Alınan 630 Kişiden 462'sinin, Bakanlık Tarafından Ve..
Saakaşvili, Pekin'de Altın Madalya Alan Sporculara 450 Bin Euro Para Ödülü Vaat Etti Gürcistan Devlet Başkanı Mihail Saakaşvili, 2008 Pekin Olimpiyatları'ndan Altın Madalya ile Dönen Sporcula..
Havai Fişek, Düğün Magandalarını Frenledi
Havai Fişek, Düğün Magandalarını Frenledi
Son Zamanlarda Düğünlerde Görülmeye Başlanan Havai Fişekler, Tabanca Atma Âdetini Yarı Yarıya Azalttı. Yasal Düzenlemelerin de Etkisiyle Her Geçen Gün Azalan Tabanca Atma Merakı Yerini Görselliğiyle İnsanları Cezbeden...
Şehit Binbaşının Adı Güzelyalıda Bir Parka Veriliyor
Şehit Binbaşı'nın Adı Güzelyalı'da Bir Parka Veriliyor
Güzelyalı Belediyesi, Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde 25 Nisan 2008 Tarihinde Çıkan Çatışmada Şehit Olan Piyade Binbaşı Ercüment Türkmen'in Adını Bir Parka Veriyor.
Sıcaklara Balıklama Atlıyorlar
Sıcaklara Balıklama Atlıyorlar
Sıcakların Mevsim Normalinin Üzerinde Olduğu Diyarbakır'da Çocuklar, Bu Sıkıcı Anı Yüzerek Eğlenceye Çeviriyor.
Manisa En Çok Prim Borç Yapılandırılan İl Oldu
Manisa En Çok Prim Borç Yapılandırılan İl Oldu
Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) Manisa İl Müdürlüğü'ne 27 Mayıs 2008 Tarihinden Bu Yana Başvuran 17 Bin 393 Sigortalının, Toplam 114 Milyon 136 Bin 286 YTL Borcu Yapılandırıldı.
Şanlıurfada 2 Askerin Nöbet Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü
Şanlıurfa'da 2 Askerin Nöbet Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü
Şanlıurfa'nın Bozova İlçesi Askerlik Şubesinde Vatani Görevini Yapan 2 Asker Arasında Nöbet Sırası İçin Çıkan Kavgada Bir Kişi Hayatını Kaybetti.
Tuğla Fabrikasında Çalışan Çocuk İşçi Boğularak Hayatını Kaybetti
Tuğla Fabrikasında Çalışan Çocuk İşçi Boğularak Hayatını Kaybetti
Tekirdağ'da, Yüzme Bilmediği Halde Amcası ile Birlikte Serinlemek İçin Denize Giren 15 Yaşındaki Tuğla Fabrikasında Çalışan Çocuk İşçi Boğularak Hayatını Kaybetti.
Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığından Ölen Şahsın Evi İlaçlandı
Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığından Ölen Şahsın Evi İlaçlandı
Gaziantep'in İslahiye İlçesinde Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı Teşhisi ile Kaldırıldığı Hastanede Vefat Eden Muhittin Kaya'nın Evi İlaçlandı.
Ürünlü Gençlik Kampında Üçüncü Dönem Başladı
Ürünlü Gençlik Kampı'nda Üçüncü Dönem Başladı
Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Düzenlenen Kent Gönüllüleri Gençlik Kampı'nın Üçüncü Dönemi Başladı.
Köprüden Atladılar! Yağmur Atacan, Alp Kırşan ve Paşhan Yılmazel Kendilerini Altı Metre Yükseklikten Haliç'e Bıraktılar... İşte O Kareler...
İstanbullular Bu Vapuru Seçti istanbul Büyükşehir Belediyesince Düzenlenen Kampanyada Halkın Oylarıyla 8 Model Arasından Seçilen 4 Numaralı Şehir Hatları Vapurunun İlkinin Yapımı Tamaml..
Bursada Yeşil Beyaz Coşkusu Başlıyor
Bursa'da 'Yeşil Beyaz' Coşkusu Başlıyor
Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Bu Yıl 2.'si Düzenlenen 'Yeşil Beyaz Bursa Konserleri', Tuğba Özerk'in 27 Temmuz Pazar Günü Mudanya'da Vereceği Konserle Başlıyor.
Tgc'nin "Basın Özgürlüğü Ödülleri", 24 Temmuz'da Sahiplerine Verilecek Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin her yıl geleneksel olarak verdiği Basın Özgürlüğü ödülleri bu yıl da basında sansürün i..
Cem Özdemir: "Umarım Berlin Türkiye Politikasında Obama'yı Beklemiyor" Avrupa Parlamentosu Yeşiller Milletvekili Cem Özdemir, Alman Hükümetine Türkiye Politikasında Atağa Geçmesi Çağrısında B..
Fenerbahçede Yeni Sezon Formaları Görücüye Çıkıyor
Fenerbahçe'de Yeni Sezon Formaları Görücüye Çıkıyor
Fenerbahçe Futbol Takımı'nın 2008 -2009 Sezonunda Giyeceği Formalar, 25 Temmuz Cuma Günü İstanbul'da Tanıtılacak.
Fenerbahçe, Çalışmalarına Devam Ediyor... Yeni Sezon Hazırlıklarına Sakatlıklar Nedeniyle Sıkıntılı Giren Fenerbahçe, Samandıra Tesisleri'nde Bu Sabah Yaptığı Antrenmanla Çalışmalarını Sürdür..
Suriye ve Arabistana Giden Serinhisar Leblebisi Festivalde Tanıtılacak
Suriye ve Arabistan'a Giden Serinhisar Leblebisi Festivalde Tanıtılacak
Denizli'nin Serinhisar İlçesinde Üretilen Leblebiler, Suriye ve Suudi Arabistan'a Gönderiliyor. Leblebileri Tanıtma Amacı Taşıyan Serinhisar Leblebi ve Kültür Festivali'nin 7'incisi, 25 -27 Temmuz Arasında Düzenlenecek.
"Mavi Çarşı" Saldırısı Zanlısına Büyük Tazminat AİHM, PKK Üyesi Olduğu ve 13 Kişinin Öldüğü İstanbul'daki Mavi Çarşı Saldırısını Organize Ettiği Haberlerinde Adı Geçen Ancak Bu İddiadan Yargı..
Byegm Adana İl Müdürü Teğmen Yaşamını Yitirdi Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon (BYEGM) Genel Müdürlüğü Adana İl Müdürü Oğuz Teğmen yaşamını yitirdi.
Oğuz Teğmen için ilk tören uzu..
Çevre ve Orman Bakanlığı Yangın Söndürmede En Kapsamlı ve Nitelikli Uçak Pistini Manavgata Yaptı
Çevre ve Orman Bakanlığı Yangın Söndürmede En Kapsamlı ve Nitelikli Uçak Pistini Manavgat'a Yaptı
Çevre ve Orman Bakanlığı, Yurt Genelinde Yangın Söndürmede En Kapsamlı ve Nitelikli Uçak Pistini Antalya'nın Manavgat İlçesine Yaptı. Manavgat Ulualan Mevkiine Yapılan 800 Metre Uzunluğunda 25 Metre Genişliğindeki Piste...
Yeni Tip Denizaltılarda İlk Teslimat 2015'te Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nın İhtiyacı Olan, Havadan Bağımsız Yeni Tip Denizaltıların İlki 2015'te Teslim Edilecek.
Ölümü Sanat Dünyasını Yasa Boğdu
Ölümü Sanat Dünyasını Yasa Boğdu
Tedavi gördüğü İstanbul Tıp Fakültesi'nde kalp yetmezliği sonucu hayata veda eden 75 yaşındaki ünlü tiyatro sanatçısı Suna Pekuysal, kültür-sanat dünyasını ve sevenlerini yasa boğdu.
Abbas'dan İsrail'e Uyarı Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, İsrail'in Batı Şeria'da Ordu Baskınlarını Durdurmaması Halinde Bölgede Kontrolü Sağlayan Filistin Askerlerini Buradan Çekeceğini..
Tü -Mer, Arsenikli Su İçin Kocaoğlu ve Akdağ Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu
Tü -Mer, Arsenikli Su İçin Kocaoğlu ve Akdağ Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu
İzmir Tüketici Hakları Merkezi (Tü -Mer) Avukatı Mustafa Halit Çelik, İzmir'in İçme Suyunun Arsenikli Olması Sebebiyle İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ Hakkında Başsavcılığa...
Su ve Besinden Bulaşan Hastalıklar Yaz Ayında Artıyor Yaz Mevsiminin Başlaması ve Havaların Isınması ile Su ve Besinlerle Bulaşan Hastalıkların Yayılmasının Daha da Kolaylaştığı Bildirildi.
Polis, Kaçak Göçmenler İçin Sebze Yetiştiriyor
Polis, Kaçak Göçmenler İçin Sebze Yetiştiriyor
Daha İyi Şartlarda Yaşamak İçin Ülkelerinde Varını Yoğunu Satıp Avrupa Ülkelerine Kanun Dışı Yollarla Girmeye Çalışan Göçmenlere Sınır Dışı Edilene Kadar Sahip Çıkan Türk Polisi, Kaçakların Karınlarını Doyurmak İçin...
Prof. Dr Telci: "Suna Pekuysal, Kalp Durması Sonucu Vefat Etti" İstanbul Üniversitesi (İü) İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Anesteziyoloji ve Yoğun Bakım Sorumlusu Prof. Dr. Lütfi Telci Suna ..
Nükleer Santral Karşıtları Enerji Bakanlığı Önünde Eylem Yaptı Mersin Akkuyu'da Kurulması Planlanan Nükleer Santral İhalesinin Durdurulması İçin Ankara'da Bir Grup Tarafından Basın Açıklaması..
Kamyonette Yaşayan Kişi  Ölü Bulundu
Kamyonette Yaşayan Kişi Ölü Bulundu
Sakarya'nın Eıüürenler İlçesinde Kamyonette Yaşayan Bir Kişi Ölü Bulundu.
CHP Milletvekili Demirelden Sukayparkdaki 'Bikini' Uygulamasına Destek
CHP Milletvekili Demirel'den Sukaypark'daki "Bikini" Uygulamasına Destek
CHP Bursa Milletvekili Kemal Demirel, Osmangazi Belediyesi'nin Çukurca'da Hayata Geçirdiği Sukaypark'ta Yaşanan "Bikini" Konusuyla İlgili, "Burası İnsanların Güneşlenebileceği, Tatil Yapabileceği Değil, Spor Yapabileceği...
Erdoğan: "Halkta Uzlaşma Varsa, Mesele Bitmiştir" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Uzlaşmanın, Bir Düşünce Üzerinde Yüzde Yüz Mutabakat Anlamına Asla Gelmediğini Belirterek, "Eğer Toplumun Kahi..
Şoför Yanarak Öldü
Şoför Yanarak Öldü
Düzce'de Emniyet Şeridinde Duran Tır'a Çarpan Mazot Yüklü Tanker Alev Aldı. Alevler Tır'a da Sıçrarken, Tanker Sürücüsü 36 Yaşındaki Mustafa Keskin Yanarak Öldü.
İstanbullular Bu Vapuru Seçti
İstanbullular Bu Vapuru Seçti
İstanbullular'ın, "Haydi İstanbul Vapurunu Seç" Kampanyasında Oy Kullanarak 8 Model Arasından Belirlediği 4 Numaralı Şehir Hatları Vapuru'nun İlki, Yarın Törenle Suya İndirilecek. "Fatih" Adlı Vapur Yıl Sonunda Hizmete...
Öner: Yıldız Oyuncuları Tercih Etmedik
Öner: Yıldız Oyuncuları Tercih Etmedik
Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, Transfer Çalışmalarında Yıldız Oyuncu Tercih Etmediklerini, Takım Olmaya Katkı Yapacak Futbolcuları Aldıklarını Söyledi.
Berlin Obama'nın Ziyaretine Hazırlanıyor Almanya'nın Başkenti Berlin, 24 Temmuz Perşembe Günü Amerikan Demokrat Parti Başkan Adayı Barack Obama'nın Yapacağı Ziyarete Hazırlanıyor.
Erdoğandan Önemli Açıklamalar
Erdoğan'dan Önemli Açıklamalar
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AKP Grup Toplantısında Gündeme İlişkin Önemli Açıklamalar Yaptı. İşte Başbakan Erdoğan'ın Açıklamalarından Satırbaşları:
Yumurtlamayı Durdurabilen ve Düzenleyebilen Gen Bulundu Yumurtlamayı Durdurabilen ve Düzenleyebilen Bir Gen Bulundu.
Banyodaki Glockun Sırrı Çözüldü
Banyo'daki Glock'un Sırrı Çözüldü
Ergenekon Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alınan ATO Başkanı Sinan Aygün'ün Makam Odasının Yanındaki Özel Banyo Kısmında Bulunan Şüpheli Glock Tabancanın Menşei Irak Çıktı.
PKK'lılar Gümüşhane'de Hırsızlık Yaptı PKK terör örgütü mensupları dün Gümüşhane'nin Torul ilçesindeki iki yayla evinden yaşam malzemeleri çalarak kaçtı.
Genelkurmay Başkanlığı'nın inte..
AB ve NATO'dan Sırbistan'a Övgü AB ve NATO, Avrupa'da İkinci Dünya Savaşı'ndan Sonra İşlenmiş En Büyük Savaş Suçlarının Elebaşısı Olarak Görülen Bosnalı Sırp Lider Radovan Karaciç'i Başkent B..
Trabzonsporda Neşeli İdman
Trabzonspor'da Neşeli İdman
Bolu'daki İlk Etap Kampının Ardından Yeni Sezon Hazırlıklarına Trabzon'da Yeniden Başlayan Trabzonspor, Çalışmalarını Bugün Yaptığı İdmanla Sürdü.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10