22 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

22 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İş Adamı Erol Aksoy'un Davası Ortadan Kaldırıldı İktisat Bankasının Eski Sahibi Erol Aksoy'un da Aralarında Bulunduğu 'Gerçek Mahiyetine Uygun Düşmeyen Muhasebeleştirme Yapmak' Suçlamasına İl..
Altılı Ganyan 3.546,34 YTL İkramiye Verdi Ankara'da Bugün Koşulan At Yarışlarında Altılı Ganyan, 3.546,34 YTL İkramiye Verdi.
Nami ile Yakovu Bir Araya Geldi KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile Rum Lider Dimitris Hristofyas'ın Cuma Günkü Görüşmesi Öncesinde Talat'ın BM ve AB ile Müzakerelerden Sorumlu Temsilcisi..
Almanya Üst Düzey PKKlıyı Tutukladı
Almanya Üst Düzey PKK'lıyı Tutukladı
Terör Örgütü PKK'nın Almanya'daki Önde Gelen İsimlerinden Olduğu Bildirilen 47 Yaşındaki A. Hüseyin Adlı Bir Kişi Gözaltına Alındı.
Galatasaray Meira ile Sözleşme İmzalayacak
Galatasaray Meira ile Sözleşme İmzalayacak
Galatasaray, Daha Önce Anlaşmaya Vardığı Stuttgart'lı Fernanda Meira ile Sözleşme İmzalayacak.
Ulaştırma Bakanı Yıldırım: "Kaza Üzerinden, Kan Üzerinden Siyasetle Bir Yere Varılmaz" Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Adana'dan Kalkıp Irak'ta Düşen Uçakla İlgili Olarak, CHP'nin Kazadan 1..
Edirne'de 145 Kaçak Yakalandı Edirne ve İlçelerinde, Sınırı Yasa Dışı Yollardan Geçmeye Çalışan 145 Yabancı Uyruklu Şahıs Yakalandı.
Yeni Şarkılarıyla İlk Kez Arena'da Ajda Pekkan, Uzun Bir Aradan Sonra Yarın Akşam Kuruçeşme Arena'da Dinleyicisiyle Buluşacak.
Erdoğan 28 Temmuz Tarihini Değerlendirdi: "Hayırlı Olsun" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa Mahkemesi'nin AKP'nin kapatılma davasını 28 Temmuz'da görüşmeye başlayacak olmasını "hayırlı o..
Başbakan Erdoğan, Rusya Başbakan Yardımcısı Victor A.zubkov'u Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Başbakan 1. Yardımcısı Victor A.zubkov'u Kabul Etti.
Hatay Valisi Miroğlu: 'Bölge Potansiyeli İyi Değerlendirilmeli'
Hatay Valisi Miroğlu: "Bölge Potansiyeli İyi Değerlendirilmeli"
Hatay Valisi Nusret Miroğlu ve İskenderun Kaymakamı Cengiz Horozoğlu, Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Ederek Basın Mensupları ile Şehrin Genel Konuları Hakkında Görüş Alış Verişinde Bulundular.
Tarihi Sinop Cezaevi Günübirlik Turların Gözdesi Oldu
Tarihi Sinop Cezaevi Günübirlik Turların Gözdesi Oldu
Yaklaşık 8 Yıl Önce Turizme Açılan Tarihi Sinop Cezaevi, Turistlerin En Fazla İlgisini Çektiği Mekan Oldu. Tarihi Sinop Cezaevi'ni, 2008 Yılının İlk 6 Ayında 80 Bin Turist Ziyaret Etti.
Piyasalar Nereye Gidiyor? Global Piyasalardaki Trendi İzleyebilmek ve Yabancı Yatırımcının Tavrını Kestirebilmek için Yurtdışından Gelen Bilançolara Odaklanan Borsada, AKP Kapatma Davasının G..
Teb'in Yeni Baş Ekonomisti Selim Çakır Türk Ekonomi Bankası Baş Ekonomistlik Görevine 1 Temmuz"dan İtibaren Hazine Müsteşarlığı ve IMF"de Önemli Görevler Üstlenen Selim Çakır"ın Atandığı Açık..
En Pahalı Benzin Türkiye'de Küresel Düzeyde Artan Petrol Fiyatlarına Paralel Olarak Yükselen Benzinin Litresi, Dünya Genelinde, 0,11 Dolar ile En Düşük İran"da, 2,92 Dolar ile de En Yüksek Tü..
PKK'nın Almanya Faaliyet Sorumlusu Gözaltında PKK'nın Almanya Faaliyet Sorumlusu Gözaltında
Emre Belözoğlu Sağlık Kontrolünden Geçti
Emre Belözoğlu Sağlık Kontrolünden Geçti
Iüümilli Futbolcu Emre, Kadıköy Acıbadem Hastanesi'nde Geçtiği Sağlık Kontrolünün Ardından Aynı Hastanede Bulunan Teknik Direktör Luis Aragones ile İlk Kez Görüşme Olanağı da Buldu.
Fenerbahçe Takım Kaptanı Alex: "Önemli Olan Mtk Maçı" Fb Tv'ye Açıklamalar Yapan Alex, Avusturya Kampından Sonra İstanbul'daki Çalışmaların Verimli Bir Şekilde Devam Ettiğini ve Mtk Maçına Ha..
Enflasyonda Yıl Sonu Beklentisi 10,76'da Kaldı Merkez Bankası Tarafından Ayda İki Kez Düzenlenen Beklenti Anketi'nin Temmuz Ayı 'İkinci Dönem' Sonuçlarına Göre, Enflasyonun Yıl Sonunda 10,76'..
Okulunu Değiştiriyor İki Aylık Hamile Eşi Pınar Altuğ ile Bebek Heyecanı Yaşayan Yağmur Atacan, Şimdilerde Okulunu Değiştirmenin Telaşını Yaşıyor.
Bulgaristan Sınır Kapısı Yarın 3 Saat Kapanacak Bulgaristan'ın Kapitan Andreov Sınır Kapısı'nda Yarın 3 Saat Süre ile Giriş Çıkış İşlemleri Yapılamayacağı Bildirildi.
Bülent Arınç: 'Bir Tek Planımız Var, O da Davanın Red ile Sonuçlanmasıdır'
Bülent Arınç: "Bir Tek Planımız Var, O da Davanın Red ile Sonuçlanmasıdır"
TBMM Eski Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Bülent Arınç, Kamuoyunda A,b, C Planları Olduğu İddialarını Reddederek, "Bir Tek Düşüncemiz Var, O da AK Parti Hakkında Açılmış Davanın Red ile Sonuçlanmasıdır" Dedi.
Yaralanan Muşlu Asker Şehit Oldu Şırnak'ta 13 Temmuz'da Çıkan Çatışmada Yaralanan Er Sinan Yavuz, Tedavi Gördüğü Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde Şehit Oldu.
ÖSYM, Eylül'deki KPSS'yi İkiye Ayırdı Öğrenci Seçme ve Yerleşme Merkezi (ÖSYM) Ortaöğretim ve Ön Lisans Öğrencilerinin Eylül'de Gireceği Kamu Personeli Seçme Sınavı'nı (KPSS) İkiye Ayırdı.
Cezaevindeki PKK'lı Tutuklular Saçlarını Kazıttı İmralı Cezaevi'nde Hükümlü Bulunan Bölücü Örgüt Ele Başı Abdullah Öcalan'ın Saçlarının Zorla Kesildiği İddiaları Üzerine Cezaevlerinde Bulunan..
Hava -İş Sendikası THY Yönetimini Uyardı Iüükaptan Pilot Bahadır Altan'ın THY'deki Görevine Son Verilmesinin Ardından Hava -İş Sendikası, Bir Bildiri Yayınlayarak, Kendisini Kötü Hisseden Pil..
Bursa'da Toplu Taşıma Ücretleri Zamlandı Ulaştırma Bakanlığı Bursa Bölge Müdürlüğü, Milli Savunma Bakanlığı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi, Büyükşehir Belediyesi, Emniyet Müdürlüğü, Jandar..
Kimyasal Madde Varilini Temizlemek İsteyen İşçi Öldü Bursa'nın Merkez Nilüfer İlçesinde, Bir Kimya Şirketinde 2.5 Metre Derinliğindeki Varilli Temizlemek İsteyen İşçi, Zehirlenerek Hayatını K..
Denizlide 535 Kök Kenevir Bitkisi ve 550 Gram Kubar Esrar Ele Geçirildi
Denizli'de 535 Kök Kenevir Bitkisi ve 550 Gram Kubar Esrar Ele Geçirildi
Denizli'de Jandarma Tarafından Yapılan Üç Ayrı Operasyonda, 535 Kök Kenevir Bitkisi ve 550 Gram Kubar Esrar Ele Geçirildi.
Aksarayda Yağmursuz Su Baskını
Aksaray'da Yağmursuz Su Baskını
Aksaray'a Haftalardır Bir Damla Dahi Yağmur Yağmaz İken İki Mahallenin Sular Altında Kalması İlginç Görüntülerin Oluşmasına Neden Oldu.
Binali Yıldırım, Hakkındaki Gensoru Reddedildi CHP'nin, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Hakkında Verdiği Gensorunun Gündeme Alınması TBMM Genel Kurulu'nda Reddedildi.
Zıpkınla Balık Avlayana 188 YTL Para Cezası Edirne'nin Enez İlçesinde, Zıpkınla Balık Avlayan Bir Kişiye 188 YTL İdari Para Cezası Uygulandı.
Adana Emniyeti'nde Şube Müdürleri Yer Değiştirdi Adana Emniyet Müdürlüğü'nde Yeniden Görevlendirmeler Yapıldı.
Başbakan, Anayasa Mahkemesi'nin Görüşme Kararını Değerlendirdi: "Ülkemiz, Milletimiz İçin Hayırlı Olsun" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa Mahkemesi'nin AK Parti Hakkında Kapatma Davasın..
Terörle Mücadelede İç ve Dış Gelişmeler Değerlendirildi Terörle Mücadele Yüksek Kurulu'nda terörle mücadele çerçevesinde dönem içerisinde meydana gelen iç ve dış gelişmeler ile yürütülmekte o..
Güldüren Benzerlikler Birbirinden Ünlü İsimler ve Tıpa Tıp Benzerleri
Beşiktaşın Efsanevi Futbolcularından Yusuf Tunaoğlu, Kabri Başında Anıldı
Beşiktaş'ın Efsanevi Futbolcularından Yusuf Tunaoğlu, Kabri Başında Anıldı
Iüüzincirlikuyu'daki Kabri Başında Düzenlenen Anma Törenine Tunaoğlu'nun Ailesi ve Yakınlarının Yanı Sıra Genel Sekreter Kenan Öner, Asbaşkanlardan Levent Erdoğan, Behçet Ümitlen, Bedensel Engelliler ve Güreş...
Bakan Yıldırım Hakkındaki Gensoru Görüşülüyor CHP'nin 9 Ocak 2007'de Bağdat'ta Düşen ve 28 Türk İşçisinin Yaşamını Yitirdiği Uçak Kazasıyla İlgili Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Hakkında Ve..
Ulaştırma Bakanı Yıldırım Hakkındaki Gensoru Reddedildi Meclis Genel Kurulu'nda CHP'nin Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Hakkında Verdiği 9 Ocak 2007'de Bağdat'ta Düşen ve 28 Türk İşçisinin Ö..
Hindistan Hükümeti Parlamentodan Güvenoyu Aldı Hindistan Parlamentosunda Dün Başlayıp Bugün Sona Eren İki Günlük Özel Oturum Ülkenin Siyasi Tarihine Damgasını Vurdu. Kongre Partisinin Önderli..
Orman Genel Müdürü Kahveci: 'İzmir Menderesdeki Orman Yangını Tamamen Kontrol Altına Alındı'
Orman Genel Müdürü Kahveci: "İzmir Menderes'deki Orman Yangını Tamamen Kontrol Altına Alındı"
İzmir'in Menderes İlçesindeki Orman Yangınıyla İlgili Bilgi Veren Orman Genel Müdürü Osman Kahveci, Yangının Tamamen Kontrol Altına Alındığını Söyledi. Kahveci, Yangında Yaklaşık 800 Hektarlık Alanın Zarar Gördüğünü...
Kamyon, Park Halindeki Kamyona Çarptı: 2 Ölü, 1 Yaralı
Kamyon, Park Halindeki Kamyona Çarptı: 2 Ölü, 1 Yaralı
Kayseri -Malatya Karayolunda Meydana Gelen Trafik Kazasında, Tekeri Patladığı İçin Park Halindeki Kamyona, Ayni İstikamette Hareket Halindeki Bir Başka Kamyon Çarptı. Kazada, Kamyon İçinde Bulunan İki Kişi Sıkışarak Feci...
Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç: 'Müzakereler Bitene Kadar Görüşmeler Sürecek'
Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç: "Müzakereler Bitene Kadar Görüşmeler Sürecek"
Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, AK Parti Hakkında Açılan Kapatma Davasının 28 Temmuz'dan İtibaren Ara Vermeden Süreceğini Belirtti.
Hakkını Veriyor Demet Akalın'ın Bodrum Tatili Sürüyor
Dışişleri: "Karadziç'in Yakalanması, Balkanlardaki İstikrarın Pekişmesine Katkı Sağlayacak" Dışişleri Bakanlığı, Sırp savaş suçlusu Radovan Karadziç'in Sırbistan makamları tarafından yakalanm..
ODTÜ Rektörü Akbulut: "Gökçek'in Asıl Amacı Eymir'i Almak" ODTÜ Rektörü Prof. Dr. Ural Akbulut, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek'in ODTÜ'nün İmar Durumu Hakkındaki Tartışmalarında Y..
Kocaelispor 10 Numaranın Peşinde
Kocaelispor 10 Numaranın Peşinde
Turkcell Süper Lig'in Yeni Ekiplerinden Kocaelispor'da Hazırlıklarının Yanında Transfer Çalışmaları da Sürüyor. Oluşturduğu Kadro ile Ligde Üst Sıraları Hedefleyen Körfez Ekibinde Basın Sözcüsü Düzenlediği Bir Basın...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10