21 Temmuz 2008 Pazartesi Günü Haberleri

21 Temmuz 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Milyonlarca Kişi Hayal Kırıklığına Uğrayacak
Milyonlarca Kişi Hayal Kırıklığına Uğrayacak
Vatandaşların Aylardır Beklediği Key Ödemelerinde Sona Yaklaşıldı Ama Milyonlarca Kişiyi Büyük Bir Hayal Kırıklığı Bekliyor.
Tuncelide 10 Bedensel Engelliye, Akülü Tekerlekli Sandalye Verildi
Tunceli'de 10 Bedensel Engelliye, Akülü Tekerlekli Sandalye Verildi
Tunceli'de 10 Bedensel Engelli, Akülü Tekerlekli Sandalyeye Kavuştu.
Neçirvan Barzani PKK İçin Siyasi Çözüm İstedi
Neçirvan Barzani PKK İçin 'Siyasi Çözüm' İstedi
Kuzey Irak'taki Kürt Bölgesel Yönetim Başbakanı Neçirvan Barzani, PKK'ya Karşı Düzenlenen Askeri Operasyonların Sonuç Vermeyeceğini Savunarak, "Ben Türkiye'nin, Köklü ve Barışçıl Bir Çözüm Düşünmesi Zamanının Geldiğini...
Afganistan'da Kaçıırlan İki Türk Serbest Bırakıldı Afganistan'ın Batısında Kimliği Belirsiz Kişilerce Geçen Hafta Kaçırılan 2 Türk'ün Serbest Bırakıldığı Bildirildi.
Yabancı Ortaklı Maden Şirketleri Meclis Gündeminde CHP Muğla Milletvekili Fevzi Topuz, Türkiye'de faaliyet gösteren yabancı ortaklı maden şirketlerinden bazılarının hisse oranlarını bildirmem..
Koç Holding'den 700 Hektar Alana 700 Bin Fidan Koç Topluluğunun 2006 Yılında Başlattığı "Ülkem İçin Projesi" Kapsamında Bu Yıl Koç Topluluğu Şirketleri, Çalışanları, Bayileri ve Tedarikçileri..
Tuncay Güney'in Açıklamaları TBMM Gündeminde CHP Grup Başkanvekili, İzmir Milletvekili Kemal Anadol, Tuncay Güney'in 32. Gün Programında 'Ergenekon Soruşturmasına' Yönelik Yaptığı Açıklamalar..
Kahveci: Yangını Akşama Kadar Tamamen Kontrol Altına Alabiliriz Orman Genel Müdürü Osman Kahveci, İzmir'in Menderes İlçesinde Dün Akşam Çıkan ve Sabah Saatlerinde Kısmen Kontrol Altına Alınan..
Bakan Yıldırım Hakkındaki Gensoru Görüşülecek Meclis Genel Kurulu'nda Yarın CHP'nin Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Hakkında Verdiği Gensoru Önergesinin Gündeme Alınıp Alınmaması Görüşülecek..
Babacan: Sorunun Temelinde Karşılıklı Güven Bunalımı Yatıyor Dışişleri Bakanı Ali Babacan, İran'ın Nükleer Programıyla İlgili Süren Görüşmelerde, Bu Sorunun Temelinde Karşılıklı Derin Güven B..
Başkent'te Su Kesintisi Başkentte, pompa istasyonu hat bağlantıları nedeniyle Keçiören'in bazı mahallelerinde 23 Temmuz Çarşamba sabahından itibaren 36 saat süreyle su kesintisi yapılacak.
Makelele Psgye Transfer Oldu
Makelele Psg'ye Transfer Oldu
Fenerbahçe'nin Claude Makelele İçin Son Anda Yaptığı Atak Sonuç Vermedi ve Chelsea'nin Yıldız Futbolcusu Psg'ye Transfer Oldu.
'Yas Tutacak Değilim' Burcu Esmersoy'un Hayatı, Ekrana Çıktığı İlk Günden Beri Hızla Değişiyor.
Hayallerinde Evililik Var Ünlü İsimler Kimi Zaman Yakın Arkadaşlarının Düğünlerinde Nedime Olarak Kamera Karşısına Çıkıyorlar...Ünlü İsimler Kimi Zaman Yakın Arkadaşlarının Düğünlerinde Nedime Olarak Kamera Karşısına Çıkıyorlar...
Kimi Seksi Kimi Komik Ünlüler Yaz Sıcağında Dondurma Yerken Objektiflere Yakalandı... Kimi Seksi Görünürken Kimi de Komik Duruma Düştü...Ünlüler Yaz Sıcağında Dondurma Yerken Objektiflere Yakalandı... Kimi Seksi Görünürken Kimi de Komik Duruma Düştü...
Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin Spor Kompleksi Hizmete Girdi
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin Spor Kompleksi Hizmete Girdi
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin Spor Kompleksi Hizmete Açıldı. Fitness, Tekvando, Karete ve Vücut Geliştirme Gibi Branşlarında Uzman Eğitimcileriyle Hizmet Veren Merkez, Bayanlar İçin Hafta İçi Hergün, Erkekler İçin...
İran: 'ABD, Cenvre'deki Müzakerelere AB ile Uzlaşma Yollarını Kapatmak İçin Katıldı' İran, ABD'nin Cenevre'deki Nükleer Müzakerelere Dışişleri Bakanlığı'nın Üç Numaralı İsmi William Burns'ü G..
İnek Hırsızları Muhtara Takıldı Düzce'nin Çilimli İlçesine Bağlı Dikmeli Köyünde Meydana Gelen İnek Hırsızlığını Takip Eden Köy Muhtarı, Hırsızları Kıskıvrak Yakaladı.
Yeliz Yelişmen: 'Ben Şanlıurfanın Hanım Ağasıyım'
Yeliz Yelişmen: "Ben Şanlıurfa'nın Hanım Ağasıyım"
Manken ve Oyuncu Yeliz Yeşilmen ile Cansız Manken Olarak Ünlenen Vahe Kılıçarslan Şanlıurfa'da Hayranlarıyla Buluşup İmza Dağıttı. Balıklıgöl'de Balıklara Yem Atan ve Üzerine Başına Puşi Takan Oyuncu Yeşilmen, "Ben...
DTP Kongresine Soruşturma Demokratik Toplum Partisi (DTP) 2. Olağan Kongresi İçin Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Tarafından Soruşturma Başlatıldı.
Açık Bırakılan Balkon Kapısı ve Pencereler Hırsızlığa Davetiye Çıkarıyor Sıcakların Artmasıyla Birlikte Balkon Kapıları ve Pencerelerini Açık Bırakan Vatandaşlar Hırsızlara Davetiye Çıkarıyor..
Başkent'te Su Kesintisi Başkent'te, Pompa İstasyonu Hat Bağlantıları Nedeniyle Keçiören İlçesinde Bazı Mahallelerde 23 Temmuz Çarşamba Sabahından İtibaren 36 Saat Süreyle Su Kesintisi Yapılac..
Batman Belediye Zabıta Ekipleri, Cami Önlerindeki Dilencileri Topladı
Batman Belediye Zabıta Ekipleri, Cami Önlerindeki Dilencileri Topladı
Batman Belediye Zabıta Ekipleri, Cami Önlerindeki Dilencileri Topladı. Şehrin Merkezi Camilerini Mesken Edinen Dilencilere Yönelik Olarak Belediye Zabıta Müdürlüğü Ekipleri Yaptıkları Operasyonla 18 Dilenciyi Topladı.
Gülnardaki Prefabrik Evlerde Yaşayan Yangınzedeler Günlük İhtiyaçlarını Giderecek Yer Konusunda Zorluk Çekiyor
Gülnar'daki Prefabrik Evlerde Yaşayan Yangınzedeler Günlük İhtiyaçlarını Giderecek Yer Konusunda Zorluk Çekiyor
Mersin'in Gülnar İlçesinde Meydana Gelen Yangının Ardından 2 Hafta Geçti. İlçeye Bağlı Kavakoluğu, Korucuk, Delikkaya, Lapa, Tepe ve Beydili Köylerinde Evleri Yana Köylü Vatandaşlar Deniz Feneri'nin Yaptırdığı Prefabrik...
YÖK, 21 Üniversiteye Rektör Adayı Belirlemek Üzere Toplandı YÖK Genel Kurulu, 21 Üniversiteye Rektör Atamasını Görüşmek Üzere Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan Başkanlığında Toplandı. Toplantıda H..
CHP'li Soysal, Sudaki Arsenik Oranını Sordu CHP İstanbul Milletvekili Çetin Soysal, Sağlık Bakanı Recep Akdağ'a, Ankara ve İstanbul'un İçme Suyundaki Arsenik Oranını Sordu.
'Sabah Hamile Olarak Uyanmak İstiyorum' Dünyanın En Seksi Oyuncularından Kabul Edilen Charlize Theron'dan İlginç Açıklamalar Geldi
İzmir Alev Alev İzmir'de Dün Başlayan Orman Yangınında 800 Hektar Alan Kül Oldu
PKK İçin 'Siyasi Çözüm' Küstahlığı
PKK İçin "Siyasi Çözüm" Küstahlığı
Kuzey Irak'taki Kürt Bölgesel Yönetim Başbakanı Neçirvan Barzani, PKK'ya Karşı Düzenlenen Askeri Operasyonların ve Askeri Yöntemlerin Sonuç Vermeyeceğini Savundu.
CHP, Bakan Akdağ'a Melen ve Kızılırmak Sularını Sordu CHP İstanbul Milletvekili Çetin Soysal, İçme Sularındaki Kalite Konusunda Kamuoyunu Doğru Bilgilendirmenin Sağlık Bakanlığı'nın Sorumlulu..
Suriye'den Lübnan'a 3 Yıldan Sonra İlk Resmi Ziyaret Suriye Dışişleri Bakanı Velid Muallim'in, Lübnan Devlet Başkanı Mişel Süleyman ile İki Ülke Arasındaki İlişkileri Görüşmek Üzere Başkent B..
Dink Davasının Kilit İsmi Adliyede
Dink Davasının Kilit İsmi Adliyede
Dink'in Öldürülmesinde İhmali Olduğu İddiasıyla Hakkında Soruşturma Açılmasına Karar Verilen Eski Trabzon Jandarma Alay Komutanı Albay A.ö, Bursa Adliye Sarayı'na Geldi.
Şimdi Borsa Zamanı
Şimdi Borsa Zamanı
Türkiye'nin En Büyük Aracı Kurumu Olan İş Yatırım, Yayınladığı Strateji Raporunda Borsa İçin Alım Fırsatları Olduğuna Dikkat Çekti. Böylece İş Yatırım, Yaklaşık Bir Yıldan Sonra İlk Kez Hisse Senetleri Piyasasında Alım...
Geline Çile Çektirdiler
Geline Çile Çektirdiler
Gelin, Balıkçı Teknesine Binerken ve İnerken Zor Durumda Kaldı.
DTP 2. Olağan Kongresi ile İlgili Soruşturma Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Dün Yapılan Demokratik Toplum Partisi (DTP) 2. Olağan Kongresi'nde, Bazı Parti Yöneticilerinin Yaptıkları Konuşmal..
DTP Kongresine Soruşturma
DTP Kongresine Soruşturma
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Dün Yapılan DTP 2. Olağan Kongresi'nde, Bazı Parti Yöneticilerinin Yaptıkları Konuşmalar ve Atılan Sloganlarla İlgili Soruşturma Başlattı.
Anayasa Mahkemesi Yarın Tarih İçin Toplanacak
Anayasa Mahkemesi Yarın Tarih İçin Toplanacak
Anayasa Mahkemesi Heyeti, Yarın Yapacağı Gündem Toplantısının Ardından AK Parti Hakkında Açılan Kapatma Davası İçin Gün Belirleyecek.
Rusya ile Çin 40 Yıldır Çözemedikleri Sınır Konusunda Anlaştılar Rusya ve Çin Arasında 40 Yıldır Devam Eden Sınır Sorunu Çözüldü. İki Ülke, Bu Konudaki Yeni Anlaşmaya İmza Atarak, Amur Nehri..
Kazak Turistler Kırgızistan'da Kaza Yaptı: 11 Ölü, 32 Yaralı Kırgızistan'da, Kazak Turistlerin İçinde Bulundu Otobüs Kaza Yaptı. Kazada İlk Belirlemelere Göre 11 Kişi Öldü, 32 Kişi Yaralandı.
Menderesteki Orman Yangını Kısmen Kontrol Altına Alındı
Menderes'teki Orman Yangını Kısmen Kontrol Altına Alındı
İzmir'in Menderes İlçesinde Dün Akşamdan Bu Yana Etkili Olan Orman Yangını Kısmen Kontrol Altına Alındı. Rüzgarın Etkisiyle Yaklaşık 800 Hektarlık Alanda Etkili Olan Yangının, Hayati Alanları Etkilemediği Açıklandı.
Amasyada Trafik Kazası: 5 Ölü
Amasya'da Trafik Kazası: 5 Ölü
Amasya'nın Merzifon İlçesinde İki Otomobilin Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında 5 Kişi Öldü, 5 Kişi Yaralandı.
Balıktan Zehirlendi Ece Gürsel'e Balık Keyfi Zehir Oldu.
Afet ve Acil Durum Yönetimi Tek Çatı Altında Toplanıyor Afet Acil Durum Yönetimi Tek Çatı Altında Toplanıyor. Afet Acil Durum Yönetimi Başkanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkındaki Kanun Tas..
CHP İstanbul İl Başkanlığı'ndan İki Yayın CHP İstanbul İl Başkanlığı, çalışmaları ve etkinlikleri hakkında medyayı, sivil toplum kuruluşlarını, mesleki örgütleri, partilileri ve İstanbullular..
YÖK, Rektör Adaylarını Belirliyor
YÖK, Rektör Adaylarını Belirliyor
YÖK Genel Kurulu Görev Süreleri Ağustos Ayında Dolacak Olan 21 Rektörün Belirlenmesi Amacıyla YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan Başkanlığında Toplandı.
'Benim Bikinim Değil Şarkılarım Gündemde' Kıbrıs Kaya Artemis Otel'de Sahneye Çıkan Gülben Ergen Kime Gönderme Yaptı?
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10